KOSZALIŃSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI
Organizator : Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data : 2021-11-13
Miejsce : Koszalin
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 101
Wystartowało : 89
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 89
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 2km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1km | 2km | 3km | 4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Drużynowa | K14-29 | M14-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60-69 | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaLap1
1km
Lap2
2km
   
1USS Miłosz 75ŚWIDWINM14-2900:03:3500:07:16
2SIODMIAK Igor 667PRO SIÓDMIAK TEAMSZCZECINEKM14-2900:03:3500:07:16
3KĘPKA Adrian 19KĘPKA NA TRASIEWIEKOWOM14-2900:03:3500:07:16
4MAJKOWICZ Rafał 99BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINM30-3900:03:3700:07:30
5PAWŁOWICZ Roland 897PRO SIÓDMIAK TEAMSZCZECINEKM14-2900:03:4000:07:37
6POCHRANOWICZ Aleksandra 887PRO SIÓDMIAK TEAMBIAŁY BÓRK30-3900:03:4900:07:42
7WESOŁOWSKI Marcin 77OBSESJA BIEGANIASZCZECINM30-3900:03:5100:07:54
8PICK Tomasz 60BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINM50-5900:03:5800:08:05
9KOZIEŁ Paweł 93RĄBINOM40-4900:03:5900:08:11
10ZATOŃ Olga 92ŚWIDWINK30-3900:03:5900:08:11
11ZUKAL Piotr 987PRO SIÓDMIAK TEAMKOSZALINM40-4900:04:0600:08:17
12BARTHA Adrian 3KOŁOBRZEGM30-3900:04:0100:08:21
13BENCYCH Michał 907PRO SIÓDMIAK TEAMSZCZECINEKM14-2900:04:0400:08:24
14WICHER Krzysztof 91ADWOKATURAKOSZALINM40-4900:04:1000:08:33
15KRACZKOWSKI Przemysław 37142BLP TRZEBIATÓWKOSZALINM40-4900:04:1400:08:37
16STENKA Rafał 67KOSZALINM30-3900:04:1100:08:41
17ADASZYNSKI Wiesław 2BIEGOLAS KOSZALINBOBOLICEM50-5900:04:1600:08:50
18GRĄBCZEWSKI Dawid 20KOSZALINM30-3900:04:1700:08:54
19MACIEJCZYK Mateusz 44POLANÓWM30-3900:04:2500:08:55
20MAZIEC Beata 46BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINK30-3900:04:1900:08:57
21OLEARCZYK Arkadiusz 51BOBOLICEM40-4900:04:2100:08:57
22SZPITER Tomasz 71ZŁOTORYJAM50-5900:04:2200:08:58
23DANIELAK Tomasz 11STARE BIELICEM14-2900:04:1000:09:03
24WINKOWSKI Ireneusz 95KUROWOM40-4900:04:2600:09:10
25SEROWSKI Łukasz 63BIEGOLAS KOSZALINDRZEWIANYM30-3900:04:2700:09:10
26WIECZORKOWSKI Władysław 78POZNAŃM60-6900:04:2900:09:13
27PAWŁOWSKI Michał 58PRECON-POLSKAJASTROWIEM40-4900:04:2700:09:15
28SZYDŁOWSKI Michał 72ŚWINOUJŚCIEM14-2900:04:2900:09:16
29ZYG-SIÓDMIAK Kamila 847PRO SIÓDMIAK TEAMSZCZECINEKK30-3900:04:2700:09:23
30HOREGLAD Paweł 25SPEEDY GONZALESKOSZALINM14-2900:04:3300:09:24
31GRUNWALD Karolina 21BOBOLICEK30-3900:04:2800:09:31
32BURKIET Paweł 8KOSZALINM40-4900:04:3900:09:39
33MACIĄG Piotr 43KOSZALINM40-4900:04:4700:09:41
34KASPRZYK Bogdan 28KM PSP KOSZALINMŚCICEM40-4900:04:4800:09:43
35KLENIEWSKI Piotr 29KOSZALINM60-6900:04:4500:09:44
36JAROSZ Dariusz 26TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM40-4900:04:5100:09:45
37ZAWISKA Bartłomiej 83KOSZALINM30-3900:04:5300:09:45
38KRZEWIŃSKA Małgorzata 38TKKF KOSZALINKOSZALINK60+00:04:5300:09:46
39CHUDZIK Zbigniew 9TKKF KOSZALINSTARE BIELICEM60-6900:04:5300:09:46
40KUCHARCZYK Damian 40KSW HUSARIARÓŻEWOM30-3900:04:5800:09:47
41GRYGLEWSKA Magdalena 22142BLP TRZEBIATÓWKOSZALINK30-3900:04:4800:09:53
41OSTROWSKI Jacek 53142BLP TRZEBIATÓWKOSZALINM30-3900:04:4900:09:56
43MACIĄG Paweł 42HOMOSAPIESTARE BIELICEM40-4900:04:5800:09:57
44BOGACKI Tomasz 6TKKF KOSZALINKOSZALINM60-6900:04:5900:09:59
45GAWIECKI Piotr 18ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM40-4900:04:5500:10:00
46STAŃCZYK Sławomir 101STARGARDM30-3900:04:5300:10:03
47PAJOR Tomasz 54HOMOSAPIEKOSZALINM40-4900:04:5800:10:04
48ADAMSKI Dariusz 1POLANÓWPOLANÓWM30-3900:05:0500:10:09
49KALINOWSKI Krzysztof 94ADWOKATURAKOSZALINM40-4900:05:0700:10:10
50KARASIEWICZ Robert 27KOSZALINM40-4900:04:5900:10:13
51BOREJKO Łukasz 7KOSZALINM30-3900:05:0700:10:14
52DRULIK-HOŁUB Marta 13KOSZALINK40-4900:05:0600:10:16
53WYSOCKA Urszula 81KOSZALINK30-3900:05:1200:10:31
54WYSOCZAŃSKI Daniel 82ROZBIEGANA USTKAUSTKAM40-4900:05:1400:10:31
55BOGACKA Lucyna 5TKKF KOSZALINKOSZALINK60+00:05:1900:10:33
56KUBIAK Katarzyna 39GNIEZNOK40-4900:05:0700:10:35
57ŻUCHELKOWSKI Henryk 85KOŁOBRZEGM30-3900:05:0100:10:44
58OSOBNIAK Ryszard 52KOSZALINM60-6900:05:1900:10:44
59KOZŁOWIECKI Waldemar 36TKKF KOSZALINKOSZALINM70+00:05:1600:10:46
60BORUSIŃSKA Marta 100KOSZALINK30-3900:05:2300:10:52
61MRUGAŁA Magdalena 50RUNGRYF GRYFICEGRYFICEK30-3900:05:2700:10:55
62CZYCZYN Angelika 10SZCZECINK30-3900:05:1500:10:58
63SUCHODOLSKA Aleksandra 68ROSNOWOK30-3900:05:2300:10:58
64KOWALCZYK Andrzej 33KOSZALINM50-5900:05:2400:11:03
65KOLIGAT Anna 31KOSZALINK40-4900:05:3800:11:05
66PEŁKA Iwona 59KOSZALINK50-5900:05:2800:11:06
67PARSZCZYŃSKI Michał 55ŻYDOWOM14-2900:05:4000:11:08
68ŻYSZKIEWICZ Izabela 86ROZBIEGANA USTKAUSTKAK50-5900:05:3200:11:15
69MAJ Agnieszka 45SŁAWNOK40-4900:05:3600:11:16
70MRÓZ Małgorzata 96ROSNOWOK30-3900:05:3300:11:16
71DEPTA Kasia 12KOSZALINK30-3900:05:2900:11:20
72MONDROŃ Katarzyna 47KOSZALINK40-4900:05:2800:11:20
73PIETRZYK Rafał 61KLUB OLIMPIJCZYKA IM. IRENY SZEWIŃSKIEJ KALISZ POMORSKIKALISZ POMORSKIM30-3900:05:3400:11:20
74GUTOWSKI Marek 23KOSZALINM40-4900:05:4100:11:20
75KOBUS-MAŁANECZ Agnieszka 30KOSZALINK40-4900:05:3800:11:34
76SIKORSKA-LÖWE Katarzyna 64WARSZAWAK40-4900:05:3800:11:39
77HELLER Zdzisław 24HERBMARATONOW.PLKOSZALINM60-6900:05:4700:12:01
78SIMINIAK Łukasz 65ROSNOWOM30-3900:06:0300:12:02
79WACHHOLZ Beata 76KB BRYZA POSTOMINOSŁAWNOK50-5900:05:5500:12:04
80GAWIECKA Mariola 17ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK40-4900:06:1700:13:05
81PLATA Katarzyna 62KOSZALINK40-4900:06:5000:14:28
82KOSICKI Piotr 32KOSZALINM50-5900:06:4600:14:29
83FELKOWSKA Karolina 14KOSZALINK30-3900:06:5000:14:29
84KOZŁOWIECKA Małgorzata 35KOSZALINK60+00:07:0700:14:38
85PASEK Paula 56KLUB BIEGOWY JANTAR ŚWIESZYNODUNOWOK30-3900:07:2000:15:51
86PASEK Jan 57KLUB BIEGOWY JANTAR ŚWIESZYNODUNOWOM60-6900:07:2500:15:51
87KWIATKOWSKA Małgorzata 41GWIAZDY PÓŁNOCYKRETOMINOK50-5900:08:5900:18:02
88GRZEBIELUCHA Ewa 97GWIAZDY PÓŁNOCYKOSZALINK30-3900:08:5900:18:02
89BECHLER Zofia 4GWIAZDY PÓŁNOCYCEWLINOK40-4900:09:0400:18:04
Znaleziono 89 wynik(ów)