KOSZALIŃSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI
Organizator : Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data : 2021-11-13
Miejsce : Koszalin
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 101
Wystartowało : 89
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 89
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 3km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1km | 2km | 3km | 4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Drużynowa | K14-29 | M14-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60-69 | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaLap1
1km
Lap2
2km
Lap3
3km
    
1USS Miłosz 75ŚWIDWINM14-2900:03:3500:07:1600:11:00
2SIODMIAK Igor 667PRO SIÓDMIAK TEAMSZCZECINEKM14-2900:03:3500:07:1600:11:00
3KĘPKA Adrian 19KĘPKA NA TRASIEWIEKOWOM14-2900:03:3500:07:1600:11:00
4MAJKOWICZ Rafał 99BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINM30-3900:03:3700:07:3000:11:31
5PAWŁOWICZ Roland 897PRO SIÓDMIAK TEAMSZCZECINEKM14-2900:03:4000:07:3700:11:38
6POCHRANOWICZ Aleksandra 887PRO SIÓDMIAK TEAMBIAŁY BÓRK30-3900:03:4900:07:4200:11:46
7WESOŁOWSKI Marcin 77OBSESJA BIEGANIASZCZECINM30-3900:03:5100:07:5400:11:59
8PICK Tomasz 60BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINM50-5900:03:5800:08:0500:12:13
9KOZIEŁ Paweł 93RĄBINOM40-4900:03:5900:08:1100:12:26
10ZATOŃ Olga 92ŚWIDWINK30-3900:03:5900:08:1100:12:27
11ZUKAL Piotr 987PRO SIÓDMIAK TEAMKOSZALINM40-4900:04:0600:08:1700:12:31
12BARTHA Adrian 3KOŁOBRZEGM30-3900:04:0100:08:2100:12:46
13BENCYCH Michał 907PRO SIÓDMIAK TEAMSZCZECINEKM14-2900:04:0400:08:2400:12:51
14WICHER Krzysztof 91ADWOKATURAKOSZALINM40-4900:04:1000:08:3300:13:01
15KRACZKOWSKI Przemysław 37142BLP TRZEBIATÓWKOSZALINM40-4900:04:1400:08:3700:13:06
16STENKA Rafał 67KOSZALINM30-3900:04:1100:08:4100:13:27
17MACIEJCZYK Mateusz 44POLANÓWM30-3900:04:2500:08:5500:13:29
18ADASZYNSKI Wiesław 2BIEGOLAS KOSZALINBOBOLICEM50-5900:04:1600:08:5000:13:31
19SZPITER Tomasz 71ZŁOTORYJAM50-5900:04:2200:08:5800:13:37
20MAZIEC Beata 46BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINK30-3900:04:1900:08:5700:13:38
21OLEARCZYK Arkadiusz 51BOBOLICEM40-4900:04:2100:08:5700:13:39
22GRĄBCZEWSKI Dawid 20KOSZALINM30-3900:04:1700:08:5400:13:51
23WINKOWSKI Ireneusz 95KUROWOM40-4900:04:2600:09:1000:13:52
24SEROWSKI Łukasz 63BIEGOLAS KOSZALINDRZEWIANYM30-3900:04:2700:09:1000:13:59
25WIECZORKOWSKI Władysław 78POZNAŃM60-6900:04:2900:09:1300:14:00
26DANIELAK Tomasz 11STARE BIELICEM14-2900:04:1000:09:0300:14:07
27SZYDŁOWSKI Michał 72ŚWINOUJŚCIEM14-2900:04:2900:09:1600:14:14
28HOREGLAD Paweł 25SPEEDY GONZALESKOSZALINM14-2900:04:3300:09:2400:14:20
29PAWŁOWSKI Michał 58PRECON-POLSKAJASTROWIEM40-4900:04:2700:09:1500:14:22
30ZYG-SIÓDMIAK Kamila 847PRO SIÓDMIAK TEAMSZCZECINEKK30-3900:04:2700:09:2300:14:24
31KUCHARCZYK Damian 40KSW HUSARIARÓŻEWOM30-3900:04:5800:09:4700:14:35
32CHUDZIK Zbigniew 9TKKF KOSZALINSTARE BIELICEM60-6900:04:5300:09:4600:14:36
33KRZEWIŃSKA Małgorzata 38TKKF KOSZALINKOSZALINK60+00:04:5300:09:4600:14:37
34MACIĄG Piotr 43KOSZALINM40-4900:04:4700:09:4100:14:38
35KLENIEWSKI Piotr 29KOSZALINM60-6900:04:4500:09:4400:14:40
36JAROSZ Dariusz 26TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM40-4900:04:5100:09:4500:14:41
37ZAWISKA Bartłomiej 83KOSZALINM30-3900:04:5300:09:4500:14:43
38KASPRZYK Bogdan 28KM PSP KOSZALINMŚCICEM40-4900:04:4800:09:4300:14:45
39GRUNWALD Karolina 21BOBOLICEK30-3900:04:2800:09:3100:14:50
40BURKIET Paweł 8KOSZALINM40-4900:04:3900:09:3900:14:54
41MACIĄG Paweł 42HOMOSAPIESTARE BIELICEM40-4900:04:5800:09:5700:14:59
42GRYGLEWSKA Magdalena 22142BLP TRZEBIATÓWKOSZALINK30-3900:04:4800:09:5300:15:03
43BOGACKI Tomasz 6TKKF KOSZALINKOSZALINM60-6900:04:5900:09:5900:15:06
44OSTROWSKI Jacek 53142BLP TRZEBIATÓWKOSZALINM30-3900:04:4900:09:5600:15:09
45GAWIECKI Piotr 18ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM40-4900:04:5500:10:0000:15:14
46STAŃCZYK Sławomir 101STARGARDM30-3900:04:5300:10:0300:15:15
47KALINOWSKI Krzysztof 94ADWOKATURAKOSZALINM40-4900:05:0700:10:1000:15:16
48BOREJKO Łukasz 7KOSZALINM30-3900:05:0700:10:1400:15:19
49ADAMSKI Dariusz 1POLANÓWPOLANÓWM30-3900:05:0500:10:0900:15:19
50DRULIK-HOŁUB Marta 13KOSZALINK40-4900:05:0600:10:1600:15:27
51KARASIEWICZ Robert 27KOSZALINM40-4900:04:5900:10:1300:15:31
52PAJOR Tomasz 54HOMOSAPIEKOSZALINM40-4900:04:5800:10:0400:15:31
53WYSOCZAŃSKI Daniel 82ROZBIEGANA USTKAUSTKAM40-4900:05:1400:10:3100:15:44
54BOGACKA Lucyna 5TKKF KOSZALINKOSZALINK60+00:05:1900:10:3300:15:49
55WYSOCKA Urszula 81KOSZALINK30-3900:05:1200:10:3100:15:49
56KUBIAK Katarzyna 39GNIEZNOK40-4900:05:0700:10:3500:16:03
57OSOBNIAK Ryszard 52KOSZALINM60-6900:05:1900:10:4400:16:07
58KOZŁOWIECKI Waldemar 36TKKF KOSZALINKOSZALINM70+00:05:1600:10:4600:16:13
59BORUSIŃSKA Marta 100KOSZALINK30-3900:05:2300:10:5200:16:13
60ŻUCHELKOWSKI Henryk 85KOŁOBRZEGM30-3900:05:0100:10:4400:16:20
61MRUGAŁA Magdalena 50RUNGRYF GRYFICEGRYFICEK30-3900:05:2700:10:5500:16:23
62KOLIGAT Anna 31KOSZALINK40-4900:05:3800:11:0500:16:27
63SUCHODOLSKA Aleksandra 68ROSNOWOK30-3900:05:2300:10:5800:16:31
64PARSZCZYŃSKI Michał 55ŻYDOWOM14-2900:05:4000:11:0800:16:33
65CZYCZYN Angelika 10SZCZECINK30-3900:05:1500:10:5800:16:40
66PEŁKA Iwona 59KOSZALINK50-5900:05:2800:11:0600:16:43
67MAJ Agnieszka 45SŁAWNOK40-4900:05:3600:11:1600:16:52
68KOWALCZYK Andrzej 33KOSZALINM50-5900:05:2400:11:0300:16:53
69ŻYSZKIEWICZ Izabela 86ROZBIEGANA USTKAUSTKAK50-5900:05:3200:11:1500:16:57
70PIETRZYK Rafał 61KLUB OLIMPIJCZYKA IM. IRENY SZEWIŃSKIEJ KALISZ POMORSKIKALISZ POMORSKIM30-3900:05:3400:11:2000:17:06
71GUTOWSKI Marek 23KOSZALINM40-4900:05:4100:11:2000:17:13
72MRÓZ Małgorzata 96ROSNOWOK30-3900:05:3300:11:1600:17:15
73MONDROŃ Katarzyna 47KOSZALINK40-4900:05:2800:11:2000:17:24
74DEPTA Kasia 12KOSZALINK30-3900:05:2900:11:2000:17:25
75KOBUS-MAŁANECZ Agnieszka 30KOSZALINK40-4900:05:3800:11:3400:17:34
76SIKORSKA-LÖWE Katarzyna 64WARSZAWAK40-4900:05:3800:11:3900:17:42
77SIMINIAK Łukasz 65ROSNOWOM30-3900:06:0300:12:0200:18:03
78HELLER Zdzisław 24HERBMARATONOW.PLKOSZALINM60-6900:05:4700:12:0100:18:14
79WACHHOLZ Beata 76KB BRYZA POSTOMINOSŁAWNOK50-5900:05:5500:12:0400:18:18
80GAWIECKA Mariola 17ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK40-4900:06:1700:13:0500:20:03
81PLATA Katarzyna 62KOSZALINK40-4900:06:5000:14:2800:22:01
82FELKOWSKA Karolina 14KOSZALINK30-3900:06:5000:14:2900:22:01
83KOZŁOWIECKA Małgorzata 35KOSZALINK60+00:07:0700:14:3800:22:04
84KOSICKI Piotr 32KOSZALINM50-5900:06:4600:14:2900:22:30
85PASEK Paula 56KLUB BIEGOWY JANTAR ŚWIESZYNODUNOWOK30-3900:07:2000:15:5100:24:51
86PASEK Jan 57KLUB BIEGOWY JANTAR ŚWIESZYNODUNOWOM60-6900:07:2500:15:5100:24:52
87GRZEBIELUCHA Ewa 97GWIAZDY PÓŁNOCYKOSZALINK30-3900:08:5900:18:0200:26:57
88KWIATKOWSKA Małgorzata 41GWIAZDY PÓŁNOCYKRETOMINOK50-5900:08:5900:18:0200:26:59
89BECHLER Zofia 4GWIAZDY PÓŁNOCYCEWLINOK40-4900:09:0400:18:0400:27:01
Znaleziono 89 wynik(ów)