KOSZALIŃSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI
Organizator : Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data : 2021-11-13
Miejsce : Koszalin
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 101
Wystartowało : 89
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 89
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 4km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1km | 2km | 3km | 4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Drużynowa | K14-29 | M14-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60-69 | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaLap1
1km
Lap2
2km
Lap3
3km
Lap4
4km
     
1SIODMIAK Igor 667PRO SIÓDMIAK TEAMSZCZECINEKM14-2900:03:3500:07:1600:11:0000:14:44
2USS Miłosz 75ŚWIDWINM14-2900:03:3500:07:1600:11:0000:14:46
3KĘPKA Adrian 19KĘPKA NA TRASIEWIEKOWOM14-2900:03:3500:07:1600:11:0000:14:46
4MAJKOWICZ Rafał 99BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINM30-3900:03:3700:07:3000:11:3100:15:32
5PAWŁOWICZ Roland 897PRO SIÓDMIAK TEAMSZCZECINEKM14-2900:03:4000:07:3700:11:3800:15:41
6POCHRANOWICZ Aleksandra 887PRO SIÓDMIAK TEAMBIAŁY BÓRK30-3900:03:4900:07:4200:11:4600:15:58
7WESOŁOWSKI Marcin 77OBSESJA BIEGANIASZCZECINM30-3900:03:5100:07:5400:11:5900:16:07
8PICK Tomasz 60BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINM50-5900:03:5800:08:0500:12:1300:16:23
9KOZIEŁ Paweł 93RĄBINOM40-4900:03:5900:08:1100:12:2600:16:44
10ZATOŃ Olga 92ŚWIDWINK30-3900:03:5900:08:1100:12:2700:16:44
11ZUKAL Piotr 987PRO SIÓDMIAK TEAMKOSZALINM40-4900:04:0600:08:1700:12:3100:16:46
12BARTHA Adrian 3KOŁOBRZEGM30-3900:04:0100:08:2100:12:4600:17:09
13BENCYCH Michał 907PRO SIÓDMIAK TEAMSZCZECINEKM14-2900:04:0400:08:2400:12:5100:17:19
14WICHER Krzysztof 91ADWOKATURAKOSZALINM40-4900:04:1000:08:3300:13:0100:17:28
15KRACZKOWSKI Przemysław 37142BLP TRZEBIATÓWKOSZALINM40-4900:04:1400:08:3700:13:0600:17:38
16MACIEJCZYK Mateusz 44POLANÓWM30-3900:04:2500:08:5500:13:2900:18:05
17SZPITER Tomasz 71ZŁOTORYJAM50-5900:04:2200:08:5800:13:3700:18:16
18ADASZYNSKI Wiesław 2BIEGOLAS KOSZALINBOBOLICEM50-5900:04:1600:08:5000:13:3100:18:16
19MAZIEC Beata 46BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINK30-3900:04:1900:08:5700:13:3800:18:17
20STENKA Rafał 67KOSZALINM30-3900:04:1100:08:4100:13:2700:18:18
21OLEARCZYK Arkadiusz 51BOBOLICEM40-4900:04:2100:08:5700:13:3900:18:24
22WINKOWSKI Ireneusz 95KUROWOM40-4900:04:2600:09:1000:13:5200:18:36
23SEROWSKI Łukasz 63BIEGOLAS KOSZALINDRZEWIANYM30-3900:04:2700:09:1000:13:5900:18:43
24WIECZORKOWSKI Władysław 78POZNAŃM60-6900:04:2900:09:1300:14:0000:18:46
25GRĄBCZEWSKI Dawid 20KOSZALINM30-3900:04:1700:08:5400:13:5100:18:47
26SZYDŁOWSKI Michał 72ŚWINOUJŚCIEM14-2900:04:2900:09:1600:14:1400:19:09
27PAWŁOWSKI Michał 58PRECON-POLSKAJASTROWIEM40-4900:04:2700:09:1500:14:2200:19:14
28HOREGLAD Paweł 25SPEEDY GONZALESKOSZALINM14-2900:04:3300:09:2400:14:2000:19:18
29KUCHARCZYK Damian 40KSW HUSARIARÓŻEWOM30-3900:04:5800:09:4700:14:3500:19:19
30ZYG-SIÓDMIAK Kamila 847PRO SIÓDMIAK TEAMSZCZECINEKK30-3900:04:2700:09:2300:14:2400:19:20
31DANIELAK Tomasz 11STARE BIELICEM14-2900:04:1000:09:0300:14:0700:19:26
32KRZEWIŃSKA Małgorzata 38TKKF KOSZALINKOSZALINK60+00:04:5300:09:4600:14:3700:19:28
33CHUDZIK Zbigniew 9TKKF KOSZALINSTARE BIELICEM60-6900:04:5300:09:4600:14:3600:19:28
34MACIĄG Piotr 43KOSZALINM40-4900:04:4700:09:4100:14:3800:19:32
35JAROSZ Dariusz 26TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM40-4900:04:5100:09:4500:14:4100:19:38
36GRYGLEWSKA Magdalena 22142BLP TRZEBIATÓWKOSZALINK30-3900:04:4800:09:5300:15:0300:19:45
37KASPRZYK Bogdan 28KM PSP KOSZALINMŚCICEM40-4900:04:4800:09:4300:14:4500:19:46
38ZAWISKA Bartłomiej 83KOSZALINM30-3900:04:5300:09:4500:14:4300:19:49
39KLENIEWSKI Piotr 29KOSZALINM60-6900:04:4500:09:4400:14:4000:19:50
40MACIĄG Paweł 42HOMOSAPIESTARE BIELICEM40-4900:04:5800:09:5700:14:5900:20:05
41GRUNWALD Karolina 21BOBOLICEK30-3900:04:2800:09:3100:14:5000:20:15
42BOGACKI Tomasz 6TKKF KOSZALINKOSZALINM60-6900:04:5900:09:5900:15:0600:20:15
43BURKIET Paweł 8KOSZALINM40-4900:04:3900:09:3900:14:5400:20:19
44BOREJKO Łukasz 7KOSZALINM30-3900:05:0700:10:1400:15:1900:20:20
45OSTROWSKI Jacek 53142BLP TRZEBIATÓWKOSZALINM30-3900:04:4900:09:5600:15:0900:20:24
46KALINOWSKI Krzysztof 94ADWOKATURAKOSZALINM40-4900:05:0700:10:1000:15:1600:20:29
47DRULIK-HOŁUB Marta 13KOSZALINK40-4900:05:0600:10:1600:15:2700:20:34
48STAŃCZYK Sławomir 101STARGARDM30-3900:04:5300:10:0300:15:1500:20:35
49GAWIECKI Piotr 18ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM40-4900:04:5500:10:0000:15:1400:20:44
50ADAMSKI Dariusz 1POLANÓWPOLANÓWM30-3900:05:0500:10:0900:15:1900:20:44
51KARASIEWICZ Robert 27KOSZALINM40-4900:04:5900:10:1300:15:3100:20:49
52WYSOCKA Urszula 81KOSZALINK30-3900:05:1200:10:3100:15:4900:21:05
53BOGACKA Lucyna 5TKKF KOSZALINKOSZALINK60+00:05:1900:10:3300:15:4900:21:06
54WYSOCZAŃSKI Daniel 82ROZBIEGANA USTKAUSTKAM40-4900:05:1400:10:3100:15:4400:21:06
55PAJOR Tomasz 54HOMOSAPIEKOSZALINM40-4900:04:5800:10:0400:15:3100:21:11
56OSOBNIAK Ryszard 52KOSZALINM60-6900:05:1900:10:4400:16:0700:21:30
57KUBIAK Katarzyna 39GNIEZNOK40-4900:05:0700:10:3500:16:0300:21:33
58BORUSIŃSKA Marta 100KOSZALINK30-3900:05:2300:10:5200:16:1300:21:37
59KOZŁOWIECKI Waldemar 36TKKF KOSZALINKOSZALINM70+00:05:1600:10:4600:16:1300:21:40
60KOLIGAT Anna 31KOSZALINK40-4900:05:3800:11:0500:16:2700:21:54
61ŻUCHELKOWSKI Henryk 85KOŁOBRZEGM30-3900:05:0100:10:4400:16:2000:21:58
62MRUGAŁA Magdalena 50RUNGRYF GRYFICEGRYFICEK30-3900:05:2700:10:5500:16:2300:22:01
63SUCHODOLSKA Aleksandra 68ROSNOWOK30-3900:05:2300:10:5800:16:3100:22:02
64PEŁKA Iwona 59KOSZALINK50-5900:05:2800:11:0600:16:4300:22:21
65MAJ Agnieszka 45SŁAWNOK40-4900:05:3600:11:1600:16:5200:22:29
66CZYCZYN Angelika 10SZCZECINK30-3900:05:1500:10:5800:16:4000:22:35
67ŻYSZKIEWICZ Izabela 86ROZBIEGANA USTKAUSTKAK50-5900:05:3200:11:1500:16:5700:22:50
68PARSZCZYŃSKI Michał 55ŻYDOWOM14-2900:05:4000:11:0800:16:3300:22:57
69PIETRZYK Rafał 61KLUB OLIMPIJCZYKA IM. IRENY SZEWIŃSKIEJ KALISZ POMORSKIKALISZ POMORSKIM30-3900:05:3400:11:2000:17:0600:22:57
70KOWALCZYK Andrzej 33KOSZALINM50-5900:05:2400:11:0300:16:5300:23:01
71GUTOWSKI Marek 23KOSZALINM40-4900:05:4100:11:2000:17:1300:23:19
72MRÓZ Małgorzata 96ROSNOWOK30-3900:05:3300:11:1600:17:1500:23:20
73DEPTA Kasia 12KOSZALINK30-3900:05:2900:11:2000:17:2500:23:24
74MONDROŃ Katarzyna 47KOSZALINK40-4900:05:2800:11:2000:17:2400:23:31
75KOBUS-MAŁANECZ Agnieszka 30KOSZALINK40-4900:05:3800:11:3400:17:3400:23:36
76SIKORSKA-LÖWE Katarzyna 64WARSZAWAK40-4900:05:3800:11:3900:17:4200:23:41
77SIMINIAK Łukasz 65ROSNOWOM30-3900:06:0300:12:0200:18:0300:24:09
78HELLER Zdzisław 24HERBMARATONOW.PLKOSZALINM60-6900:05:4700:12:0100:18:1400:24:30
79WACHHOLZ Beata 76KB BRYZA POSTOMINOSŁAWNOK50-5900:05:5500:12:0400:18:1800:24:33
80GAWIECKA Mariola 17ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK40-4900:06:1700:13:0500:20:0300:26:50
81PLATA Katarzyna 62KOSZALINK40-4900:06:5000:14:2800:22:0100:29:25
82FELKOWSKA Karolina 14KOSZALINK30-3900:06:5000:14:2900:22:0100:29:25
83KOZŁOWIECKA Małgorzata 35KOSZALINK60+00:07:0700:14:3800:22:0400:29:45
84KOSICKI Piotr 32KOSZALINM50-5900:06:4600:14:2900:22:3000:30:32
85PASEK Paula 56KLUB BIEGOWY JANTAR ŚWIESZYNODUNOWOK30-3900:07:2000:15:5100:24:5100:33:43
86PASEK Jan 57KLUB BIEGOWY JANTAR ŚWIESZYNODUNOWOM60-6900:07:2500:15:5100:24:5200:33:43
87KWIATKOWSKA Małgorzata 41GWIAZDY PÓŁNOCYKRETOMINOK50-5900:08:5900:18:0200:26:5900:35:43
88GRZEBIELUCHA Ewa 97GWIAZDY PÓŁNOCYKOSZALINK30-3900:08:5900:18:0200:26:5700:35:44
89BECHLER Zofia 4GWIAZDY PÓŁNOCYCEWLINOK40-4900:09:0400:18:0400:27:0100:35:47
Znaleziono 89 wynik(ów)