KOSZALIŃSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI
Organizator : Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data : 2021-11-13
Miejsce : Koszalin
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 101
Wystartowało : 89
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 89
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1km | 2km | 3km | 4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Drużynowa | K14-29 | M14-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60-69 | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MLap1
1km
Lap2
2km
Lap3
3km
Lap4
4km
Czas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1KOZIEŁ Paweł 93RĄBINOM40-491M 800:03:5900:08:1100:12:2600:16:4400:20:44.95 4:0814,5
2ZUKAL Piotr 987PRO SIÓDMIAK TEAMKOSZALINM40-492M 900:04:0600:08:1700:12:3100:16:4600:20:55.95+00:00:114:1114,3
3WICHER Krzysztof 91ADWOKATURAKOSZALINM40-493M 1200:04:1000:08:3300:13:0100:17:2800:21:54.15+00:01:094:2213,7
4KRACZKOWSKI Przemysław 37142BLP TRZEBIATÓWKOSZALINM40-494M 1300:04:1400:08:3700:13:0600:17:3800:22:11.55+00:01:264:2613,5
5OLEARCZYK Arkadiusz 51BOBOLICEM40-495M 1700:04:2100:08:5700:13:3900:18:2400:23:10.20+00:02:254:3812,9
6WINKOWSKI Ireneusz 95KUROWOM40-496M 1800:04:2600:09:1000:13:5200:18:3600:23:12.00+00:02:274:3812,9
7PAWŁOWSKI Michał 58PRECON-POLSKAJASTROWIEM40-497M 2600:04:2700:09:1500:14:2200:19:1400:23:52.65+00:03:074:4612,6
8MACIĄG Piotr 43KOSZALINM40-498M 2800:04:4700:09:4100:14:3800:19:3200:24:19.05+00:03:344:5112,3
9JAROSZ Dariusz 26TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM40-499M 3100:04:5100:09:4500:14:4100:19:3800:24:36.00+00:03:514:5512,2
10KASPRZYK Bogdan 28KM PSP KOSZALINMŚCICEM40-4910M 3200:04:4800:09:4300:14:4500:19:4600:24:36.30+00:03:514:5512,2
11MACIĄG Paweł 42HOMOSAPIESTARE BIELICEM40-4911M 3500:04:5800:09:5700:14:5900:20:0500:25:09.85+00:04:245:0111,9
12KALINOWSKI Krzysztof 94ADWOKATURAKOSZALINM40-4912M 3800:05:0700:10:1000:15:1600:20:2900:25:30.05+00:04:455:0611,8
13BURKIET Paweł 8KOSZALINM40-4913M 3900:04:3900:09:3900:14:5400:20:1900:25:48.50+00:05:035:0911,6
14GAWIECKI Piotr 18ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM40-4914M 4100:04:5500:10:0000:15:1400:20:4400:25:52.35+00:05:075:1011,6
15KARASIEWICZ Robert 27KOSZALINM40-4915M 4200:04:5900:10:1300:15:3100:20:4900:26:03.75+00:05:185:1211,5
16WYSOCZAŃSKI Daniel 82ROZBIEGANA USTKAUSTKAM40-4916M 4400:05:1400:10:3100:15:4400:21:0600:26:20.75+00:05:355:1611,4
17PAJOR Tomasz 54HOMOSAPIEKOSZALINM40-4917M 4500:04:5800:10:0400:15:3100:21:1100:26:43.30+00:05:585:2011,2
18GUTOWSKI Marek 23KOSZALINM40-4918M 5100:05:4100:11:2000:17:1300:23:1900:29:03.90+00:08:185:4810,3
Znaleziono 18 wynik(ów)