Organizator : | Sport Cycling Agency |
Data : | 2018-06-16 |
Miejsce : | Trutnov |
Dystans : | 149 km |
Zgłoszonych : | 352 |
Wystartowało : | 344 |
Nie ukończyło : | 17 |
Ukończyło : | 327 |
Na trasie : | 4 |
Wyniki PDF 61km : | |
Lista nagrodzonych : | Věkových kategorií |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Okraj 61km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KUNT Lukas | 831 | GHOST TEAM | M18 | 00:00:00 | 01:44:49 | ||
2 | FIŠNAR Jan | 554 | ASZ Trutnov | M30 | 00:00:00 | 01:44:53 | ||
3 | KOLLERT Michal | 617 | M30 | 00:00:00 | 01:45:10 | |||
4 | HNIK Jakub | 809 | Mapei Merida Kankovsky | M18 | 00:00:00 | 01:45:10 | ||
5 | ENDLER Filip | 549 | LAWI STARS-GIANT | M30 | 00:00:00 | 01:45:13 | ||
6 | MOKRÝ Jakub | 672 | M18 | 00:00:00 | 01:45:14 | |||
7 | VOJTĚCH Jonáš | 791 | LAWI STARS-GIANT | M18 | 00:00:00 | 01:45:14 | ||
8 | HRADECKÝ Jaroslav | 588 | SportRaces-Isaac Team | M18 | 00:00:00 | 01:45:17 | ||
9 | SMOLKA Michal | 740 | IN-LIFE Cycling team | M30 | 00:00:00 | 01:45:17 | ||
10 | GRÄSSLE Pavel | 566 | Bikecentrum Olomouc | M30 | 00:00:00 | 01:45:18 | ||
11 | HESS Tobias | 576 | Petz Racing | M30 | 00:00:00 | 01:45:19 | ||
12 | PETZOLD Robert | 817 | Petz Racing | M18 | 00:00:00 | 01:45:21 | ||
13 | KOZÁK Matouš | 625 | Rohozec Amulet Team | M18 | 00:00:00 | 01:45:21 | ||
14 | KUMPE Clemens | 638 | RSV Bautzen | M18 | 00:00:00 | 01:45:22 | ||
15 | KONEČNÝ Dalibor | 618 | KILPI RACING TEAM | M18 | 00:00:00 | 01:45:48 | ||
16 | MAJ Kamil | 656 | LKK Lublin | M40 | 00:00:00 | 01:46:08 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||
MIKLER Joachim | 669 | M30 | DNF | 01:46:08 DNF | ||||
18 | ŠKOPEK Adam | 763 | M30 | 00:00:00 | 01:46:09 | |||
19 | LANDA František | 642 | KCL Kooperativa-Svijany | M40 | 00:00:00 | 01:46:10 | ||
20 | POZLER Tomáš | 712 | M40 | 00:00:00 | 01:46:10 | |||
21 | JANOUŠEK Libor | 601 | LAWI STARS-GIANT | M40 | 00:00:00 | 01:46:11 | ||
22 | KOWALSKI Tomasz | 839 | Bike Center Atak Sport Śwnidnica | M40 | 00:00:00 | 01:46:11 | ||
23 | JOSKA Marek | 609 | HSK Cycling Team | M18 | 00:00:00 | 01:46:12 | ||
24 | NOVÁK Vít | 681 | M18 | 00:00:00 | 01:46:12 | |||
25 | BOHÁČ Marcel | 519 | M40 | 00:00:00 | 01:46:14 | |||
26 | KWIECIEN Pavel | 640 | JJ Potocký | M30 | 00:00:00 | 01:46:21 | ||
27 | TRMATA Štěpán | 779 | Beko Bike Team | M40 | 00:00:00 | 01:46:26 | ||
28 | HAŁAS Jarosław | 834 | M30 | 00:00:00 | 01:46:29 | |||
29 | LING Chris | 649 | Dulwich Hill Bicycle Club | M40 | 00:00:00 | 01:47:00 | ||
30 | DVOŘÁK Jan | 547 | SportRaces-Isaac Team | M30 | 00:00:00 | 01:47:01 | ||
31 | PROKOP Pavel | 718 | Veloservis Team | M18 | 00:00:00 | 01:47:04 | ||
32 | ZRUST Petr | 835 | M18 | 00:00:00 | 01:47:04 | |||
33 | ACKERMANN Kamil | 819 | Axon Sport Team | M40 | 00:00:00 | 01:47:05 | ||
34 | EVINIC Eduard | 824 | M30 | 00:00:00 | 01:47:05 | |||
35 | HRABĚTA Miroslav | 586 | Roudnice nad L | M40 | 00:00:00 | 01:47:17 | ||
36 | KASSE Tomas | 846 | Monroe Czechia | M30 | 00:00:00 | 01:47:18 | ||
37 | SOBEK Ondřej | 741 | Stark Cycling Team | M30 | 00:00:00 | 01:47:22 | ||
38 | HARNOŠ Petr | 571 | BMC Kolín | M30 | 00:00:00 | 01:47:43 | ||
39 | HOLUB Petr | 579 | Kasper Swix Team Trutnov | M50 | 00:00:00 | 01:47:50 | ||
40 | RESS Tomas | 814 | SportRaces-Isaac Team | M40 | 00:00:00 | 01:47:50 | ||
41 | ŠLÉGL Jiří | 767 | Lawi Granfondo | M18 | 00:00:00 | 01:47:51 | ||
42 | DÍTĚ Radek | 535 | bikeway.cz | M30 | 00:00:00 | 01:47:55 | ||
43 | SÝKORA Robert | 754 | CK Vinohradské Šlapky | M40 | 00:00:00 | 01:48:01 | ||
44 | KÖNIG Radek | 619 | NormalieCzech | M40 | 00:00:00 | 01:48:02 | ||
45 | KUČERA Radek | 636 | Bitters Superior Cyklofit team | M40 | 00:00:00 | 01:48:03 | ||
46 | PIASECKI Mariusz | 852 | Gatta Bike RS | M40 | 00:00:00 | 01:48:21 | ||
47 | IZDNÝ Zdeněk | 596 | Uniqa Jihlava | M30 | 00:00:00 | 01:48:28 | ||
48 | HONS Michal | 580 | M18 | 00:00:00 | 01:48:29 | |||
49 | LANDA David | 643 | KCL Kooperativa-Svijany | M40 | 00:00:00 | 01:48:30 | ||
50 | KREJČÍ Milan | 630 | CK Příbram-Fany Gastro | M30 | 00:00:00 | 01:48:30 | ||
51 | KOPKA Jan | 827 | Wide Bike Club | JABLONEC | M50 | 00:00:00 | 01:48:31 | |
52 | RAUFSTEIN Lukáš | 725 | SportRaces-Isaac Team | M30 | 00:00:00 | 01:48:32 | ||
53 | DEMBOWSKI Tomasz | 818 | BSK Miód Kozacki Biłgoraj | M30 | 00:00:00 | 01:48:41 | ||
54 | ŠRAIN Jiří | 771 | DEXTER Cycling | M30 | 00:00:00 | 01:48:41 | ||
55 | PROCHÁZKA Milan | 716 | DEXTER Cycling | M40 | 00:00:00 | 01:48:42 | ||
56 | SCHINKÖTHE Ralf | 737 | Petz Racing | M40 | 00:00:00 | 01:48:51 | ||
57 | ZÍTA Leoš | 799 | M40 | 00:00:00 | 01:48:52 | |||
58 | FECKO Krzysztof | 851 | LEFERO | M50 | 00:00:00 | 01:48:53 | ||
59 | NOVOTNÝ Jan | 688 | Rohozec Amulet Team | M30 | 00:00:00 | 01:49:01 | ||
60 | DEMUTH Roberto | 857 | CB Unicorns | M40 | 00:00:00 | 01:49:04 | ||
POHL Miloslav | 706 | TJ Lokomotiva Nymburk | M30 | DNF | 01:49:05 DNF | |||
62 | STASTNY Jiry | 854 | Auto Kelly | ML. BOLESLA | M60 | 00:00:00 | 01:49:06 | |
63 | HORKÝ Lubomír | 584 | Cyklo Polách a syn Šumperk | M50 | 00:00:00 | 01:49:10 | ||
NOVAK Dakcib | 837 | PRAHA | M30 | DNF | 01:49:25 DNF | |||
65 | BRADNA Václav | 522 | KCL Kooperativa-Svijany | M30 | 00:00:00 | 01:49:58 | ||
66 | OTAVA Marek | 693 | Jiskra Jaroměř - Potocký | M30 | 00:00:00 | 01:49:59 | ||
67 | CAFOUREK Václav | 527 | DEXTER Cycling | M40 | 00:00:00 | 01:50:04 | ||
68 | ŠUBRT Jan | 772 | CK Nymburk | M40 | 00:00:00 | 01:50:11 | ||
69 | THUMA Miroslav | 775 | SportRaces-Isaac Team | M18 | 00:00:00 | 01:50:15 | ||
70 | SLABOCH David | 850 | Stark Cycling Team | M30 | 00:00:00 | 01:50:17 | ||
71 | BEHOUNEK Michal | 822 | Veloservis Team | M50 | 00:00:00 | 01:50:23 | ||
72 | JABŮREK Jan | 597 | Stark Cycling Team | M18 | 00:00:00 | 01:50:23 | ||
73 | POLESNÝ Martin | 708 | Beko Bike Team | M30 | 00:00:00 | 01:50:24 | ||
74 | ČIČKO Jiří | 533 | SSC ŽELEZNÝ BROD | M40 | 00:00:00 | 01:50:37 | ||
75 | MALEČEK Petr | 657 | M30 | 00:00:00 | 01:50:44 | |||
76 | VOBORA Pavel | 790 | Rohozec Amulet Team | M30 | 00:00:00 | 01:50:46 | ||
77 | KUBAN Michal | 633 | SKIBIKECENTRUM.cz | M30 | 00:00:00 | 01:50:47 | ||
78 | HLOUŠEK Martin | 577 | HO ŠTIKA | M30 | 00:00:00 | 01:51:03 | ||
79 | HRIN Ivan | 68 | M40 | 00:00:00 | 01:51:05 | |||
80 | ŠOT Michal | 769 | KILPI RACING TEAM | M30 | 00:00:00 | 01:51:08 | ||
81 | NOVÁK Jakub | 682 | KILPI RACING TEAM | M30 | 00:00:00 | 01:51:09 | ||
82 | NEUBAUER Radim | 829 | Eleven Mercedes Mitas | PRAHA | M40 | 00:00:00 | 01:51:09 | |
83 | LINACK Alexander | 648 | Petz Racing | M30 | 00:00:00 | 01:51:24 | ||
84 | JURTÍK Radovan | 610 | M30 | 00:00:00 | 01:51:28 | |||
85 | BRYXI Jan | 523 | AC Sparta Praha cycling akademie | M40 | 00:00:00 | 01:52:39 | ||
86 | KRATOCHVÍL Tomáš | 629 | M30 | 00:00:00 | 01:52:49 | |||
87 | PECHMANN Miroslav | 698 | AFK Ostřešany | M40 | 00:00:00 | 01:52:50 | ||
88 | PRAGER Karel | 713 | CK Vinohradské Šlapky | M50 | 00:00:00 | 01:52:55 | ||
89 | SUDA Lukas | 808 | Line | M30 | 00:00:00 | 01:52:58 | ||
JANOUŠEK Jiří | 600 | Sport Races - ISAAC Team | M30 | DNF | 01:52:59 DNF | |||
91 | HANNES Wanta | 859 | CB Unicorns | M30 | 00:00:00 | 01:53:23 | ||
92 | ŽÍTEK Ondřej | 803 | Charlieho Andílci | M30 | 00:00:00 | 01:53:49 | ||
93 | TULACH Lukáš | 780 | Cykloliberec.cz | M30 | 00:00:00 | 01:53:54 | ||
94 | MULLEN Michael | 673 | M50 | 00:00:00 | 01:53:54 | |||
95 | BERKA Martin | 515 | TJ Packa Praha | M30 | 00:00:00 | 01:53:54 | ||
96 | VESELÝ Václav | 788 | SK Kola Víšek | M50 | 00:00:00 | 01:53:56 | ||
97 | KOMAREK Jiri | 856 | Cyklokouc.cz | M30 | 00:00:00 | 01:53:57 | ||
98 | HUSAK Tomas | 841 | HLAVNI | M30 | 00:00:00 | 01:53:57 | ||
99 | MATĚJKA Jindřich | 663 | DEXTER Cycling | M50 | 00:00:00 | 01:53:58 | ||
PTÁČNÍK Marek | 724 | M18 | DNF | 01:53:59 DNF | ||||
101 | VOPÁLENSKÝ Tomáš | 793 | Cykloservis Pankrác | M40 | 00:00:00 | 01:54:28 | ||
102 | HÁJEK Jan | 567 | AC Čimelice | M30 | 00:00:00 | 01:54:31 | ||
103 | BIČAN Tomáš | 518 | M18 | 00:00:00 | 01:54:41 | |||
104 | POSPÍŠIL Petr | 710 | M50 | 00:00:00 | 01:54:46 | |||
105 | KARBAN Vlastimil | 845 | CISTY SPORT | M30 | 00:00:00 | 01:54:53 | ||
106 | SUCHARDA Pavel | 750 | Cycling Brno | M40 | 00:00:00 | 01:55:08 | ||
107 | FISCHER Martin | 553 | WÜRTH Cycling team | M30 | 00:00:00 | 01:55:10 | ||
108 | LORENZ Jiří | 652 | adventurerace.cz | M40 | 00:00:00 | 01:55:11 | ||
109 | ČENĚK Petr | 532 | Solmax | M30 | 00:00:00 | 01:55:19 | ||
110 | BENSARI Wit | 512 | Huzar Bike Academy | M50 | 00:00:00 | 01:55:31 | ||
111 | CZERNÝ Vlastimil | 530 | ČR Pretekari | M30 | 00:00:00 | 01:55:35 | ||
112 | DRESLER Lukáš | 546 | Cyklistika Střezetice | M30 | 00:00:00 | 01:55:36 | ||
113 | KLICPERA Petr | 614 | TRIATLON NERATOVICE | M40 | 00:00:00 | 01:55:40 | ||
114 | HAVLIK Martin | 826 | TJ Alpin | TREBIC | M40 | 00:00:00 | 01:55:48 | |
115 | BILEK Jan | 843 | CR VINOMRADSKE-SLAPKY | PRAHA | M40 | 00:00:00 | 01:55:48 | |
116 | STRNAD Petr | 749 | TEAM KSM HRÁDEK | M50 | 00:00:00 | 01:55:55 | ||
117 | TAUXINKL Pavel | 815 | Velosport Prerov | M40 | 00:00:00 | 01:55:56 | ||
118 | SVOBODA Jaroslav | 753 | INS Ateliér Náchod | M40 | 00:00:00 | 01:56:01 | ||
119 | KOPAL Robert | 620 | Beko Bike Team | M30 | 00:00:00 | 01:56:13 | ||
120 | BARTOŠ Tomáš | 503 | M50 | 00:00:00 | 01:56:15 | |||
121 | ČEGAN Jakub | 531 | Scuderia Cobram | M30 | 00:00:00 | 01:56:16 | ||
122 | PRCHAL Pavel | 714 | SK Cyklosport Kern | M50 | 00:00:00 | 01:56:18 | ||
123 | KAVAN Radim | 612 | Cyklobenda | M40 | 00:00:00 | 01:56:21 | ||
124 | KUDLÁČEK Jaromír | 637 | M50 | 00:00:00 | 01:56:29 | |||
125 | BENEŠ Jan | 511 | Kola Šír Lázně Bělohrad | M30 | 00:00:00 | 01:56:29 | ||
126 | KRÁTKÝ Michal | 628 | OutdoorOutsiders | M30 | 00:00:00 | 01:56:30 | ||
127 | TYKVA Lukáš | 781 | M40 | 00:00:00 | 01:56:38 | |||
128 | ŠÍR Daniel | 761 | Kola Šír Lázně Bělohrad | M40 | 00:00:00 | 01:56:46 | ||
129 | ZÍTKO Libor | 800 | Bikehome | M30 | 00:00:00 | 01:56:54 | ||
130 | GIRGAL Tomáš | 563 | Brdští kanci | M40 | 00:00:00 | 01:57:01 | ||
131 | BEČKA Pavel | 508 | Bike Freaks Holice | M40 | 00:00:00 | 01:57:01 | ||
132 | STRÁNSKÝ Jiří | 747 | MTBO Kralupy | M50 | 00:00:00 | 01:57:02 | ||
133 | HERZÁN Radim | 575 | Cykloklub Morava | M40 | 00:00:00 | 01:57:03 | ||
134 | GÓRAK Przemysław | 565 | PM Rider Team | M30 | 00:00:00 | 01:57:07 | ||
135 | STRNAD Michal | 748 | M40 | 00:00:00 | 01:57:30 | |||
136 | BERGER Stanislav | 513 | M18 | 00:00:00 | 01:57:37 | |||
137 | NOVOTNY Svatopluk | 687 | M30 | 00:00:00 | 01:57:46 | |||
138 | HAMPL Pavel | 570 | CK Vinohradské Šlapky | M30 | 00:00:00 | 01:58:00 | ||
139 | LEXA Václav | 647 | M40 | 00:00:00 | 01:58:01 | |||
140 | VRBATA Jan | 795 | Nadšenci z Posázaví | M30 | 00:00:00 | 01:58:11 | ||
141 | SZCZEPANIAK Stanislaw | 756 | M40 | 00:00:00 | 01:58:12 | |||
142 | HONS Libor | 581 | M50 | 00:00:00 | 01:58:14 | |||
143 | PROVAZNÍK Pavel | 721 | M30 | 00:00:00 | 01:58:19 | |||
144 | STARICK Frank | 858 | CB Unicorns | M40 | 00:00:00 | 01:58:26 | ||
145 | KNÍŽEK Martin | 616 | M18 | 00:00:00 | 01:58:38 | |||
146 | LEHOUČKA Jaroslav | 645 | M50 | 00:00:00 | 01:58:38 | |||
147 | KOTLAR Lubos | 838 | RONAL.CZ | VICINI | M50 | 00:00:00 | 01:58:38 | |
148 | NOVÁK Tomáš | 683 | M40 | 00:00:00 | 01:58:40 | |||
149 | SEJNA Karel | 812 | CKKV Praha | M60 | 00:00:00 | 01:58:41 | ||
150 | POLZ Roman | 709 | BRS Team SH | M50 | 00:00:00 | 01:58:49 | ||
151 | BURGET Jan | 524 | Tempaři | M18 | 00:00:00 | 01:59:00 | ||
152 | DOLEŽEL Michal | 540 | MiDo | M18 | 00:00:00 | 01:59:02 | ||
153 | KRALIK Dominik | 627 | Profijezdec.cz | M18 | 00:00:00 | 01:59:12 | ||
154 | HEJNÝ Marek | 572 | TJ Packa Praha | M40 | 00:00:00 | 01:59:25 | ||
155 | VANCL Martin | 785 | M18 | 00:00:00 | 01:59:26 | |||
156 | ODRAZIL Jaroslav | 691 | BS Bike Alé Team | M30 | 00:00:00 | 01:59:28 | ||
157 | ROMERO Holman | 728 | M40 | 00:00:00 | 01:59:35 | |||
158 | BORTLÍK Martin | 521 | M40 | 00:00:00 | 01:59:39 | |||
159 | HEJNA Pavel | 849 | VELKE PORICI | PRAHA | M40 | 00:00:00 | 01:59:50 | |
160 | KUBÍK Tomáš | 634 | CYKLOKLUB PRŠTICE | M18 | 00:00:00 | 01:59:50 | ||
161 | JIČÍNSKÝ Jan | 608 | Cyklo Pokr | M40 | 00:00:00 | 01:59:51 | ||
162 | CHMELÍK Martin | 594 | M30 | 00:00:00 | 01:59:52 | |||
163 | JANKŮ Tomáš | 599 | Bemaniax Madbike | M40 | 00:00:00 | 02:00:16 | ||
164 | SOUKUP Martin | 743 | Triklub Poděbrady C | M40 | 00:00:00 | 02:00:25 | ||
165 | KALOJIROS Tondano | 844 | Bemaniax Madbike | M50 | 00:00:00 | 02:00:26 | ||
166 | BENEŠ Jan | 510 | ČSOB Premium Praha | M40 | 00:00:00 | 02:00:28 | ||
NOVOTNÝ Luděk | 689 | Carla.kupkolo.cz D.K.n.L. | M40 | DNF | 02:00:34 DNF | |||
168 | SEKOT Jaroslav | 735 | M40 | 00:00:00 | 02:00:35 | |||
169 | PACOVSKÝ Tomáš | 695 | DEXTER Cycling | M40 | 00:00:00 | 02:00:37 | ||
170 | HORÁK Jiří | 583 | CK Carla Kupkolo D.K.n.L | M40 | 00:00:00 | 02:00:43 | ||
171 | HRONEŠ Patrik | 590 | CK Carla Kupkolo D.K.n.L | M40 | 00:00:00 | 02:00:49 | ||
172 | MĚŠŤÁK Jan | 667 | Kapslovna | M40 | 00:00:00 | 02:00:50 | ||
173 | NOVÝ Josef | 690 | MTB NEVIX TEAM | M40 | 00:00:00 | 02:01:07 | ||
174 | POJMON Ondřej | 707 | SCANIA CZECH REPUBLIC | M40 | 00:00:00 | 02:01:07 | ||
175 | LOUKOTA Richard | 653 | M50 | 00:00:00 | 02:01:08 | |||
176 | NOSEK Milan | 680 | M50 | 00:00:00 | 02:01:08 | |||
177 | STRÁNSKÝ Michal | 746 | M50 | 00:00:00 | 02:01:12 | |||
178 | SVORC Viri | 836 | PRAHA | M40 | 00:00:00 | 02:01:15 | ||
179 | PENZ Radek | 699 | M40 | 00:00:00 | 02:01:25 | |||
180 | FIALA Jiří | 551 | KÚC Bikesport | M40 | 00:00:00 | 02:01:31 | ||
181 | ORŁOWSKI Bartłomiej | 832 | CICLISMO Wrocław | M18 | 00:00:00 | 02:01:31 | ||
182 | KŘÍŽ Libor | 632 | Krucifix racing team | M40 | 00:00:00 | 02:01:34 | ||
183 | VOSYILA Richard | 828 | Eleven Mercedes Mitas | M60 | 00:00:00 | 02:01:36 | ||
184 | ŠVIHÁLEK Tomáš | 774 | cyklotrenink.com | M50 | 00:00:00 | 02:01:37 | ||
185 | KNAPOVSKÝ Tomáš | 615 | CK Čerti Kunčina | M30 | 00:00:00 | 02:01:50 | ||
186 | PRŮŠA Roman | 722 | Litoměřice | M50 | 00:00:00 | 02:01:50 | ||
187 | LUKEŠ Jiří | 654 | TJ Packa Praha | M40 | 00:00:00 | 02:02:00 | ||
188 | JANDA Petr | 813 | RONALGRIUP.COM | M40 | 00:00:00 | 02:02:07 | ||
189 | VRZÁŇ Josef | 796 | ASZ Trutnov | M40 | 00:00:00 | 02:02:16 | ||
190 | FRÝDA Tomáš | 559 | M50 | 00:00:00 | 02:02:17 | |||
191 | HRONEK Jaroslav | 589 | DEXTER Cycling | M60 | 00:00:00 | 02:02:23 | ||
192 | MAROUŠEK František | 659 | AC Sparta Praha cycling akademie | M18 | 00:00:00 | 02:02:24 | ||
193 | JUST Pavel | 611 | Cyklobenda | M40 | 00:00:00 | 02:02:25 | ||
194 | RUBEŠ Pavel | 730 | Slaný | M40 | 00:00:00 | 02:02:39 | ||
195 | MILFORT Václav | 670 | Vetas | M50 | 00:00:00 | 02:03:06 | ||
196 | OPLATEK Eduard | 847 | KTP Tolborz | M40 | 00:00:00 | 02:03:08 | ||
197 | KOZA Petr | 624 | Cyklosport Berka | M50 | 00:00:00 | 02:03:09 | ||
198 | LINHART Martin | 650 | M40 | 00:00:00 | 02:03:59 | |||
199 | OPOLECKY Hynek | 823 | OPOLTEAM | TRNOVA | M60 | 00:00:00 | 02:04:16 | |
200 | PARMA Jan | 697 | Silvini Madshus Team | M40 | 00:00:00 | 02:04:22 | ||
201 | FOCKE Jiří | 555 | Beko Bike Team | M30 | 00:00:00 | 02:04:24 | ||
202 | KOZAK Michal | 830 | Sport-Racing-Bike Zlin | M30 | 00:00:00 | 02:04:44 | ||
203 | VALENTA Martin | 784 | M30 | 00:00:00 | 02:04:47 | |||
204 | MERTA Tomáš | 666 | M30 | 00:00:00 | 02:04:47 | |||
205 | DOMANSKÝ Libor | 542 | M30 | 00:00:00 | 02:04:55 | |||
206 | FLAK David | 258 | Kellys Bike Ranch Team | M30 | 00:00:00 | 02:04:58 | ||
207 | FRIML Petr | 557 | Kladiváři | M30 | 00:00:00 | 02:05:04 | ||
208 | JANDA Radovan | 598 | Radovans Pro-Cycling | M50 | 00:00:00 | 02:05:08 | ||
209 | VLASÁK Michal | 789 | Sokol Veltěž | M30 | 00:00:00 | 02:05:17 | ||
210 | SOBOTKA Petr | 742 | SK Termit | M40 | 00:00:00 | 02:05:21 | ||
211 | SUKUP Jaromír | 751 | Vychodni Krknose | M40 | 00:00:00 | 02:05:26 | ||
212 | JAREŠ Josef | 602 | SK Polar Legends | M50 | 00:00:00 | 02:05:28 | ||
213 | PROCHÁZKA Pavel | 715 | M40 | 00:00:00 | 02:05:29 | |||
214 | OWORUSZKO Jaroslaw | 694 | SidorTeam | M40 | 00:00:00 | 02:05:42 | ||
215 | SKÁLA Radim | 739 | Sokol Veltěž | M40 | 00:00:00 | 02:05:42 | ||
216 | FEIST Jaroslav | 550 | JJ-POTOCKY | M40 | 00:00:00 | 02:05:42 | ||
217 | ŠOCH Miloslav | 768 | M40 | 00:00:00 | 02:05:42 | |||
218 | MAŠEK Jiří | 662 | Kola Ledeč nad Sázavou | M50 | 00:00:00 | 02:05:45 | ||
219 | JERO Miroslav | 607 | Kasper Swix Team Trutnov | M30 | 00:00:00 | 02:05:47 | ||
220 | BAUMAN Róbert | 507 | DH CYCLING | M40 | 00:00:00 | 02:06:16 | ||
221 | VOŇKA Jiří | 792 | Carla.kupkolo.cz D.K.n.L. | M60 | 00:00:00 | 02:06:25 | ||
222 | REHAK Marcel | 848 | Cyklo Skoda | ORSKA TRAHOVA | M40 | 00:00:00 | 02:06:33 | |
223 | KLINECKY Lukas | 804 | cyklotuning | M40 | 00:00:00 | 02:07:01 | ||
224 | ŠENK Jaroslav | 759 | ZPCyklo PROOFY Corratec team | M60 | 00:00:00 | 02:07:06 | ||
225 | CHMELÍK Jan | 593 | ASZ Trutnov | M30 | 00:00:00 | 02:07:06 | ||
226 | ŠKRÉTA Václav | 765 | Nevix Team Kadaň | M30 | 00:00:00 | 02:07:09 | ||
227 | PILNÁČEK Radek | 703 | HSK Cycling Team | M40 | 00:00:00 | 02:07:17 | ||
228 | ŠKOPEK Karel | 764 | HEC Jarton Jaroměř | M60 | 00:00:00 | 02:07:35 | ||
229 | STEJSKAL Richard | 745 | AC Údolí hladu | M40 | 00:00:00 | 02:07:56 | ||
230 | NADVORNIK Richard | 806 | COLAGNO & ASSOS ProShop Praha | M18 | 00:00:00 | 02:07:57 | ||
231 | METELKA Michal | 668 | Radovans Pro-Cycling | M30 | 00:00:00 | 02:07:57 | ||
232 | MALIK Petr | 825 | MRADEC KRALOVE | M30 | 00:00:00 | 02:08:17 | ||
CHARUZA Jiří | 592 | KCL Kooperativa-Svijany | M40 | DNF | 02:08:20 DNF | |||
234 | VOREL Tomas | 794 | TJ Sokol Cimice | M40 | 00:00:00 | 02:08:27 | ||
235 | SAIDL Filip | 734 | TJ Packa Praha | M40 | 00:00:00 | 02:08:28 | ||
236 | SKÁLA Martin | 738 | Pro Music Prolog Bike | M40 | 00:00:00 | 02:08:28 | ||
237 | RUBEŠ Jaroslav | 731 | Cyklokros Milovice | M40 | 00:00:00 | 02:08:32 | ||
238 | MARTINEC Jan | 660 | ACOH Praha | M60 | 00:00:00 | 02:08:49 | ||
239 | ŠABATA Filip | 757 | M50 | 00:00:00 | 02:08:51 | |||
240 | NĚMEC Richard | 677 | Cyklokros Milovice | M40 | 00:00:00 | 02:09:12 | ||
241 | DOSTÁL Vojtěch | 544 | AD team | M50 | 00:00:00 | 02:09:43 | ||
242 | CVACHOVEC Jan | 529 | Ski Bike Radotín | M40 | 00:00:00 | 02:09:45 | ||
243 | NÁBĚLEK Aleš | 675 | CYKLOSPORT CHROPYNĚ | M40 | 00:00:00 | 02:10:06 | ||
244 | FERDA Jan | 811 | M40 | 00:00:00 | 02:10:12 | |||
245 | ŠKARKA René | 762 | SK Termit | M40 | 00:00:00 | 02:10:37 | ||
246 | FUČÍK Josef | 560 | CK Vinohradské Šlapky | M60 | 00:00:00 | 02:10:39 | ||
247 | JEDLIČKA Radim | 604 | M18 | 00:00:00 | 02:10:39 | |||
248 | VACHA Lukas | 783 | M40 | 00:00:00 | 02:10:48 | |||
249 | HORA Jan | 582 | M30 | 00:00:00 | 02:11:07 | |||
250 | DOLEŽEL Miroslav | 541 | M50 | 00:00:00 | 02:11:18 | |||
251 | KOŠTANSKÝ Bob | 622 | MERIDA CZECH | M50 | 00:00:00 | 02:11:27 | ||
252 | MARTÍNEK Jan | 661 | TK Vyšehrad Praha | M50 | 00:00:00 | 02:12:48 | ||
253 | HOLOUBEK Petr | 578 | M40 | 00:00:00 | 02:12:49 | |||
254 | KUNC Michal | 639 | M40 | 00:00:00 | 02:12:50 | |||
255 | FRUHAUF Pavel | 558 | M30 | 00:00:00 | 02:13:32 | |||
256 | TICHÝ Pavel | 776 | CYKLOKLUB PRŠTICE | M40 | 00:00:00 | 02:14:12 | ||
257 | BALHAR Peter | 502 | M50 | 00:00:00 | 02:14:33 | |||
258 | LEKSA Ladislav | 646 | TOI-TOI cykloklub Slaný | M50 | 00:00:00 | 02:15:01 | ||
259 | HAUSER Dusan | 833 | Stark Cycling Team | M30 | 00:00:00 | 02:15:07 | ||
260 | KRAJČÍK Josef | 626 | DEXTER Cycling | M60 | 00:00:00 | 02:15:25 | ||
261 | BASAŘ Jan | 505 | ASZ Trutnov | M40 | 00:00:00 | 02:15:31 | ||
262 | MELICHAR Josef | 664 | MCS Team | M40 | 00:00:00 | 02:15:34 | ||
ŘEHÁČEK Josef | 732 | M30 | DNF | 02:15:58 DNF | ||||
STARK Michal | 855 | Stark Cycling Team | M50 | DNF | 02:15:59 DNF | |||
265 | PALEČEK Jan | 696 | Cykloliberec.cz | M40 | 00:00:00 | 02:16:33 | ||
266 | MUNZAR Zbyněk | 674 | H-H Smíchov | M30 | 00:00:00 | 02:16:35 | ||
267 | POUČ David | 711 | Sportovní klub hasičů KHK | M30 | 00:00:00 | 02:17:29 | ||
268 | ŽENÍŠEK Radek | 801 | Atletika Doksy | M40 | 00:00:00 | 02:17:33 | ||
269 | ANTOŠ Petr | 501 | M40 | 00:00:00 | 02:18:15 | |||
270 | KOUDELKA Drahomir | 623 | Meixner Consulting | M40 | 00:00:00 | 02:18:40 | ||
271 | BUŠINA Luděk | 526 | M50 | 00:00:00 | 02:18:42 | |||
272 | HRABAL Jaromír | 585 | kolín | M40 | 00:00:00 | 02:20:54 | ||
273 | KLICNIK Vaclav | 613 | M30 | 00:00:00 | 02:21:14 | |||
274 | DLOUHÝ Jan | 537 | HZS Most | M30 | 00:00:00 | 02:21:42 | ||
275 | DOLEŽAL Jiří | 539 | M50 | 00:00:00 | 02:22:46 | |||
276 | LINHART Zbyněk | 651 | M30 | 00:00:00 | 02:22:51 | |||
277 | KLOBAS Miroslav | 821 | OD MORAVA | HRADEC KRALOVE | M60 | 00:00:00 | 02:22:59 | |
278 | JAROS Janek | 603 | M50 | 00:00:00 | 02:23:05 | |||
279 | NOVÁK Václav | 684 | Prompt2 go! Team | M50 | 00:00:00 | 02:23:32 | ||
280 | ORSÁG Luděk | 692 | M30 | 00:00:00 | 02:23:52 | |||
281 | SCHIERL Hynek | 736 | M40 | 00:00:00 | 02:23:59 | |||
282 | JARACZ Andrzej | 840 | M30 | 00:00:00 | 02:24:53 | |||
283 | ICHNATOLYA Marcel | 595 | Bemaniax Madbike | M30 | 00:00:00 | 02:25:08 | ||
284 | RASAVY Pavel | 842 | Redpoint Eleven Team | BRNO | M30 | 00:00:00 | 02:26:23 | |
285 | DOSTÁL Radek | 545 | M40 | 00:00:00 | 02:26:45 | |||
286 | HELLER Vlastimil | 573 | KOLOSHOP TEAM | M50 | 00:00:00 | 02:27:07 | ||
287 | HOMOLKA Jan | 807 | M40 | 00:00:00 | 02:27:35 | |||
288 | KŘENEK David | 631 | G.D.K. Bike Team | M40 | 00:00:00 | 02:27:37 | ||
289 | JERMOLAJEV Igor | 606 | CK Vinohradské Šlapky | M50 | 00:00:00 | 02:27:48 | ||
290 | ŠIDLO Zdeněk | 760 | SKP Most | M50 | 00:00:00 | 02:27:50 | ||
291 | PIKAL Vladimír | 702 | M50 | 00:00:00 | 02:28:02 | |||
292 | PLESKAČ Jiří | 704 | www.noc tuleních pásů.cz | M50 | 00:00:00 | 02:28:11 | ||
293 | KOPECKÝ Václav | 621 | Tempaři | M18 | 00:00:00 | 02:29:01 | ||
294 | TOMEK Pavel | 777 | KAMARÁDI | M40 | 00:00:00 | 02:29:15 | ||
295 | URBAN Jakub | 782 | PUDIS | M30 | 00:00:00 | 02:30:11 | ||
296 | ŠKVRNA Ladislav | 766 | M40 | 00:00:00 | 02:30:44 | |||
297 | VÁPENÍK Dušan | 786 | M40 | 00:00:00 | 02:30:47 | |||
298 | GALKA Stanislaw | 561 | Ogniwo Dzierzoniow | M50 | 00:00:00 | 02:31:16 | ||
GÄNSDORFER Jan | 562 | MCS Team | M40 | DNF | 02:31:33 DNF | |||
300 | ČÍŽEK Oldřich | 534 | Continental Adršpach | M60 | 00:00:00 | 02:33:00 | ||
301 | LABUDA Tomáš | 641 | M18 | 00:00:00 | 02:33:33 | |||
302 | CHAMULÁK Ladislav | 591 | SKP Most | M30 | 00:00:00 | 02:35:13 | ||
CIZNER Aleš | 528 | CYKLOKLUB PRŠTICE | M40 | DNF | 02:36:15 DNF | |||
304 | NOSEK Pavel | 679 | M50 | 00:00:00 | 02:37:12 | |||
305 | LÄTSCH Friedemann | 644 | Post SV Görlitz | M30 | 00:00:00 | 02:37:49 | ||
306 | MACEK Petr | 655 | Chmelové šišky | M50 | 00:00:00 | 02:38:52 | ||
307 | PETR Kuboušek | 701 | NAC Pardubice | M40 | 00:00:00 | 02:40:25 | ||
308 | NIKOLOV Viktor | 678 | M40 | 00:00:00 | 02:43:18 | |||
309 | PODLIPNÝ Jiří | 705 | Kola Šír Lázně Bělohrad | M40 | 00:00:00 | 02:48:24 | ||
310 | PROVAZNÍK Petr | 720 | KAMARÁDI | M50 | 00:00:00 | 02:52:09 | ||
311 | ŠPAČEK Pavel | 770 | CYKLOKLUB PRŠTICE | M40 | 00:00:00 | 02:56:37 | ||
312 | BERMANN Zdeněk | 516 | KAMARÁDI | M60 | 00:00:00 | 02:56:48 | ||
313 | ŽENÍŠEK Jan | 802 | Atletika Doksy | M60 | 00:00:00 | 03:11:25 | ||
314 | KRIVANEK Petr | 805 | pupi | M40 | 00:00:00 | 03:14:44 | ||
315 | SOUŠEK Karel | 744 | CK Vinohradské Šlapky | M40 | 00:00:00 | |||
316 | MARTIN Jan | 853 | KAH Sport VRCMLABI | M30 | 00:00:00 | |||
317 | BENČÍK Petr | 509 | COLAGNO & ASSOS ProShop Praha | M40 | 00:00:00 | |||
318 | BURSÍK Aleš | 525 | Bikehome | M40 | 00:00:00 | |||
319 | FIKAR Martin | 552 | BAKAKO Nová Paka | M30 | 00:00:00 | |||
320 | ROSULEK Michal | 729 | Kurspor | M50 | 00:00:00 | |||
321 | ŠÁMAL Jan | 758 | HKNMPSM Čimiči | M40 | 00:00:00 | |||
322 | FRANC Lubomír | 556 | CK Petřvald | M40 | 00:00:00 | |||
323 | ŠVANDA Ondřej | 773 | SportRaces-Isaac Team | M30 | 00:00:00 | |||
PROKEŠ Stanislav | 717 | M50 | DNF | DNF | ||||
DOLEJŠÍ Daniel | 538 | Ski Bike Centrum Radotín | M40 | DNF | DNF |
Znaleziono 325 wynik(ów)