KREWKI BIEG „DNI HONOROWEGO KRWIODASTWA”
KREWKI BIEG 2021 - DNI HONOROWEGO KRWIODASTWA
Organizator : Tryumf
Data : 2021-11-22
Miejsce : Polska
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 108
Wystartowało : 97
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 97
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KOWALCZUK Dariusz 55HDK PCK IM. KRZYSZTOFA SKUBLEWSKIEGO PRZY MPK LUBLIN SP. Z O OLUBLINM - SENIOR 21M 11501:08:58288:19:07264,52835820,0000:15230,1
2SZCZUROWSKI Adam 26LEGIONLUBAŃM - MASTERS1M 21502:48:00290:42:00158,0184000-106,5011:0356,4
3TKACZ Patryk 86HDK LEGIONGRANICAM - SENIOR 11M 31500:54:42294:01:31114,1124732-150,4210:28125,1
4GAJEWSKI Tomasz 17KLUB HDK LEGION - ODDZIAŁ PRZY JW W NISKURZESZÓWM - SENIOR 23M 61522:00:0011:00:0096,096000-168,50113:454,4
5SIEK Michał 103 KLUB HDK PRZY ZSTIO IM. K. GZOWSKIEGO W OPOLUBRZEGM - WETERAN 11M 51500:30:15289:16:4175,796427-188,7890:23150,2
6ALENOWICZ Rafał 30DRAWSKO POMORSKIEM - MASTERS2M 81502:46:4302:46:4371,071035-193,4662:2025,6
7TONDEL Krzysztof 92BIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 24M 71500:45:09288:35:4666,076170-198,5410:4187,7
8ŻURAWSKI Artur 88PŁOCKM - MASTERS4M 111501:03:48264:42:3464,564536-199,9650:5960,7
9KUBICZ Justyna 9ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 11K 11501:52:40193:03:1959,959900-204,6011:5231,9
10MAZUR Tomasz 31KREWKI URSYNÓWWARSZAWAM - SENIOR 22M 41501:21:18300:39:0957,2104157-207,3141:2542,2
11SZCZYPA Bartosz 6BLISCY KREWNIDĄBROWA GÓRNICZAM - SENIOR 12M 101500:33:00289:18:0057,165360-207,4210:34103,8
12GANCARZ Marek 80BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓWBIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 13M 121501:22:56301:13:1456,263743-208,3161:2840,6
13JĘDRZEJEWSKI Łukasz 69HDK LEGION PŁOCKBIELSKM - SENIOR 25M 131500:59:34291:00:5451,862462-212,6601:0852,2
14PE Kubuś 82LEGION HDKSTALOWA WOLAM - SENIOR 14M 151504:46:52121:19:0249,050726-215,4655:5110,3
15KOŚMIDER Damian 38CHRZANÓWM - MASTERS6M 161501:00:5473:00:0047,347300-217,2011:1746,6
16BIAŁEK Paweł 35ŁÓDŹM - SENIOR 26M 171500:32:12273:12:5847,147056-217,4450:4187,7
17LITWA Małgorzata 66ZSZ NR 4 OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAK - MASTERS 1K 21500:56:36285:21:1146,846819-217,6821:1249,6
18TAJKOWSKI Wojtek 16BYDGOSZCZM - MASTERS5M 141500:32:39264:58:0144,351370-220,1610:4481,5
19BRZEZIŃSKI Piotr 44WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 15M 181502:10:00264:54:5443,743717-220,7842:5820,2
20SIEWKO Piotr 53SZWAGRY TEAMDĘBOWIECM - WETERAN 12M 201501:03:0593:45:3642,242232-222,2691:2940,2
21MATUS Dawid 59SHDK LEGIONGRUDZIĄDZM - SENIOR 16M 211501:05:44288:21:0442,242160-222,3411:3338,5
22TWARDOCH Krzysztof 1KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ PRZY 5 TARNOGÓRSKIM PUŁKU CHEMICZNYMTARNOWSKIE GÓRYM - MASTERS7M 191500:36:39264:21:2240,342591-224,1580:5466,0
23BEDNAREK Marcin 90ŁÓDŹM - MASTERS8M 221502:34:00288:22:5338,240370-226,2714:0114,9
24PRUSZAK Julian 14LAERDAL MEDICAL POLANDBYDGOSZCZM - SENIOR 27M 241500:29:00193:08:0335,735671-228,8300:4873,8
25KUBIK Wanda 5ULTRA BESKID SPORTJASIENICAK - SENIOR 21K 31501:31:23172:54:1233,133065-231,4362:4521,7
26WAJDA Bartosz 100KLUB HDK PCK OSTASZEWO TORUŃSKIEPAPOWO BISKUPIEM - MASTERS9M 271501:09:22169:09:1730,230180-234,3212:1726,1
27PALESKI Tomasz 106LEGION HDKWARSZAWAM - SENIOR 17M 231500:06:56289:13:3829,138984-235,3600:14252,2
28GOSTOMSKA Małgorzata 4CZEMPIŃK - MASTERS 2K 41500:55:47288:17:0229,132788-235,3901:5431,3
29SOBIECKI Dawid 61HDK LEGIONRUMIAM - SENIOR 18M 281500:37:55240:40:5528,528520-235,9811:1945,1
30SZYMLA Mariusz 34HDK "PŁOMIEŃ" KOBIERNICEKOBIERNICEM - SENIOR 210M 291502:36:3472:35:0828,328322-236,1795:3110,9
31ZNÓJ Tomasz 71SFORA - BMKBORKI-PADUCHYM - MASTERS3M 91501:27:20120:32:2327,369990-237,2113:1218,7
32RZOSIŃSKI Paweł 42KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEPIECKIM - SENIOR 28M 251500:11:30278:38:1126,730427-237,8380:25139,1
33KRZYWIŃSKI Marcin 22ZABŁUDÓWM - MASTERS10M 311500:37:45288:21:5726,226184-238,3171:2641,6
34PAWEŁCZYK Adam 84WOJKOWICEM - MASTERS11M 321501:07:09146:45:4725,125143-239,3582:4022,5
35SADOWSKI Krzysztof 11HDK LEGIONGONIĄDZM - SENIOR 211M 301500:37:05264:39:3625,027000-239,5011:2940,4
36TOMACZKOWSKA Bożena 76LEGION HDKKOŚCIERZYNAK - WETERAN 1 1K 51501:39:54168:09:0324,624617-239,8844:0314,8
37ANDRYSZCZYK Aleksandra 78ZSZ NR 4 OSTROŁĘKAOLSZEWO-BORKIK - JUNIOR 1K 61501:18:06145:36:4523,923916-240,5853:1518,4
38WOJDANOWSKA Małgorzata 41KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ PRZY 5 TARNOGÓRSKIM PUŁKU CHEMICZNYMTARNOWSKIE GÓRYK - SENIOR 22K 71502:28:4076:55:4921,721733-242,7686:508,8
39FIGA Adam 25GORZKOWICEM - SENIOR 212M 331500:28:01175:45:3121,621635-242,8661:1746,3
40WRÓBEL Grzegorz 45RUDA ŚLĄSKAM - MASTERS12M 341501:02:1997:06:4121,521520-242,9812:5320,7
41BORECKI Wojciech 75PERIO DENTAL CLINIC / OPP SZCZECINSZCZECINM - SENIOR 213M 351500:30:48192:32:2621,221160-243,3411:2741,2
42OLEJNICZAK Kamil 18KUTNOM - SENIOR 19M 361501:52:4701:52:4721,021000-243,5015:2211,2
43TOMALA Paweł 72KLUB LEGION HDK GIŻYCKOORZYSZM - MASTERS13M 381501:35:0501:40:2320,420400-244,1014:3912,9
44WÓJCIK Tomasz 64BRZEGM - SENIOR 215M 391500:26:57145:23:3419,119120-245,3811:2442,6
45KOLIŃSKI Robert 98WROCŁAWM - MASTERS14M 401500:52:03144:31:3318,718680-245,8212:4721,5
46GŁODZIK Tomasz 23MIELECM - SENIOR 29M 261500:39:26120:35:4418,330252-246,1622:0927,9
47MAZUR Michał 49LEGIONOWOM - SENIOR 216M 411500:16:37192:15:4118,118070-246,4310:5565,2
48TERLECKI Krzysztof 29KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ PRZY 5 TARNOGÓRSKIM PUŁKU CHEMICZNYMTARNOWSKIE GÓRYM - MASTERS15M 421500:04:28168:22:2118,018000-246,5010:14241,8
49GRATKOWSKI Michał 12MOSINAM - MASTERS16M 431500:42:0443:25:5218,017966-246,5352:2025,6
50TUDRUJ Andrzej 37SŁUPSKM - MASTERS17M 441501:34:2801:34:2817,917896-246,6055:1611,4
51WARDA Anna 56HDK LEGIONKRAKÓWK - MASTERS 4K 91500:42:04174:33:4317,717726-246,7752:2225,3
52WOŁCZYK Mariusz 94PODOLSZEM - MASTERS18M 451500:50:41120:59:4217,617600-246,9012:5220,8
53BARCIKOWSKI Grzegorz 8HDK LEGION KONSTANCIN-JEZIORNAKONSTANCIN-JEZIORNAM - SENIOR 110M 461501:14:51144:28:3217,617589-246,9124:1514,1
54KUFEL Marcin 58BREL IISZCZECINM - MASTERS19M 471501:28:0401:28:0417,016982-247,5195:1111,6
55STAWIARZ Przemysław 28PABIANICEM - SENIOR 217M 481500:33:09169:52:0016,916859-247,6421:5730,5
56KOZŁOWSKI Jakub 3HDK CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM - SENIOR 218M 491502:09:1526:53:5416,816777-247,7247:427,8
57TRZASKA Anna 105SOSNOWIECK - SENIOR 23K 101500:20:27240:36:0616,616590-247,9111:1348,7
58KŁOBUKOWSKI Filip 93KLUB HDK PCK "SAPER" BRZEGBRZEGM - MASTERS20M 501500:16:05192:33:1416,616550-247,9510:5861,7
59LIPIECKA-PISZ Agnieszka 19KLUB HDK LEGION - ODDZIAŁ PRZY JW W NISKUJASŁOK - MASTERS 5K 111500:29:52265:16:2216,516502-247,9991:4833,2
60RAJWA Roman 101TL ATHLETICS JASTRZĘBIECHYBIEM - SENIOR 220M 521501:08:4800:49:1316,316280-248,2214:1314,2
61PIETRUSZKIEWICZ Agnieszka 102BRZEGK - MASTERS 6K 121500:52:40240:36:3516,116111-248,3903:1618,4
62CHABIŃSKI Artur 87SZCZECINM - SENIOR 221M 531500:54:54216:35:2116,116100-248,4013:2417,6
63KUCHARSKI Piotr 95HDK LEGIONPARCELAM - SENIOR 222M 541500:45:0396:33:1215,915930-248,5712:4921,2
64HELLER Zdzisław 68HERBMARATONOW.PLKOSZALINM - WETERAN 21M 551502:05:1002:05:1015,915890-248,6117:527,6
65CZYŻ Mateusz 77LEGION HDK ODZIAŁ INTERNETOWYOŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 223M 561500:29:50267:18:5615,815831-248,6701:5331,8
66NIEZNAŃSKI Adam 10TEAM NIEZNAŃSKIUHERCE MINERALNEM - MASTERS21M 581501:10:3324:42:2815,815770-248,7314:2813,4
67BORKOWSKA Anna 74SZCZECINK - SENIOR 24K 131500:40:00264:28:3315,715720-248,7812:3223,6
68BIS Sławomir 99WARSZAWAM - MASTERS22M 601501:28:2001:28:2015,615550-248,9515:4010,6
69SOWIŃSKI Kamil 20HDK PCK KMP CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM - SENIOR 226M 611502:41:2501:07:3815,515540-248,96110:235,8
70WICINSKI Sławomir 91TORUŃM - SENIOR 227M 621500:28:29240:48:4715,415431-249,0701:5032,5
71KURZYŃSKI Ryszard 51HDK PCK PRZY OPP W SZCZECINIEPYRZYCEM - WETERAN 13M 631500:15:23168:59:5615,415430-249,0710:5960,2
72SZYMUŚ Michał 13SKAWINAM - SENIOR 228M 651500:23:18289:15:1715,315251-249,2501:3139,3
73ORYCH Jacek 107MARKOWI BIEGACZEMARKIM - MASTERS23M 661500:02:53253:46:3415,115149-249,3520:11315,2
74ŁĘSZCZAK Jarosław 48KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃGAJ WIELKIM - SENIOR 230M 681501:41:5501:41:5515,115090-249,4116:458,9
75NASKRĘT Mariusz 67WARSZAWA - WESOŁAM - MASTERS24M 691501:10:5624:38:2415,115090-249,4114:4212,8
76LIPKA Paweł 60HDK LEGIONBYTOMM - SENIOR 231M 701501:49:2401:49:2415,015030-249,4717:168,2
77KREROWICZ Grzegorz 33NOWY SACZM - WETERAN 15M 711501:20:5401:20:5415,015010-249,4915:2311,1
78WĄDOŁOWSKI Sławomir 43WOJSKOWY KLUB HDK PCK PRZY 9 BKPANC W BRANIEWIEBRANIEWOM - MASTERS25M 721501:18:0901:18:0915,015008-249,4935:1211,5
79MOZER Adrian 83OPOLEM - SENIOR 214M 371500:16:16168:16:5115,021000-249,5011:0555,3
Poniżej dystansu minimalnego: 15,0 km
80GÓRA Gracjan 47SZCZECINM - SENIOR 219M 511500:59:21144:27:4714,216470-250,2814:1014,4
81KONIECZNY Bartosz 108WARTA OBRZYCKOWRONKIM - SENIOR 224M 571500:10:31240:40:2613,715774-250,8340:4678,0
82JASTRZĘBSKI Tomasz 65LEGION HDK ODDZIAŁ INTERNETOWYLUBLINM - SENIOR 225M 591500:11:26264:21:3013,315770-251,2050:5169,8
83WASIŃSKA Marta 36KRAKÓWK - SENIOR 25K 141500:41:32286:50:0812,215319-252,3103:2417,6
84KOWALSKA Katarzyna 73ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 4OSTROŁĘKAK - MASTERS 3K 81500:23:55241:20:1710,421653-254,0762:1726,2
85SOLECKI Marek 57WSCHOWAM - WETERAN 14M 641500:35:05144:33:3410,315340-254,2013:2417,6
86DUCHNOWSKI Paweł 62OLECKOM - SENIOR 229M 671501:42:33188:02:519,415128-255,08910:535,5
Niesklasyfikowani
DNCPIWOWARCZYK Damian 40LEGION KLUB HDKKIELCEM - SENIOR 21500:23:35242:27:0315,014989-249,5121:3438,1
DNCJAKOB Marta 2SKWIERZYNAK - MASTERS 1500:20:10216:13:3013,713730-250,7711:2840,8
DNCJACHNIEWICZ Dawid 32KLUB HDK PCK "SAPER" PRZY 1PSAP W BRZEGUBRZEGM - SENIOR 21500:38:3572:35:3411,511540-252,9613:2017,9
DNCWOŁOCH Justyna 15KRWIODAWSTWO W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - SENIOR 11500:38:4472:20:2210,810800-253,7013:3516,7
DNCCZERWONKA Paweł 79LOTTO RAPTORSBARLINEKM - SENIOR 21500:35:05264:19:4210,710675-253,8263:1718,3
DNCRUDZEWICZ Mariusz 81SWINOUJSCIEM - SENIOR 21500:28:0096:28:3510,010000-254,5012:4821,4
DNCMICHALSKI Janusz 85RUDA ŚLĄSKA 9M - WETERAN 11500:55:0700:55:075,55500-259,00110:016,0
DNCBOJDO Klaudia 97RYGLICEK - SENIOR 21500:31:4324:27:125,45420-259,0815:5110,3
DNCKOBIELSKI Przemysław 89KONINM - SENIOR 21500:27:4000:27:403,43444-261,0578:017,5
DNCDANISEWICZ Przemysław 54KLUB HDK PRZY WATWARSZAWAM - SENIOR 11500:16:2300:16:233,02990-261,5115:2811,0
DNCSIERADZKA Aleksandra 46BYDGOSZCZK - SENIOR 11500:19:0000:19:001,01000-263,50119:003,2
Znaleziono 97 wynik(ów)