KREWKI BIEG „DNI HONOROWEGO KRWIODASTWA”
KREWKI BIEG 2021 - DNI HONOROWEGO KRWIODASTWA
Organizator : Tryumf
Data : 2021-11-22
Miejsce : Polska
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 108
Wystartowało : 97
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 97
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KOWALCZUK Dariusz 55HDK PCK IM. KRZYSZTOFA SKUBLEWSKIEGO PRZY MPK LUBLIN SP. Z O OLUBLINM - SENIOR 21M 11502:38:16192:19:07213,12835820,0000:4480,8
2SZCZUROWSKI Adam 26LEGIONLUBAŃM - MASTERS1M 21503:29:00194:42:00107,0184000-106,0571:5730,7
3GAJEWSKI Tomasz 17KLUB HDK LEGION - ODDZIAŁ PRZY JW W NISKURZESZÓWM - SENIOR 23M 61522:00:0011:00:0096,096000-117,05713:454,4
4TKACZ Patryk 86HDK LEGIONGRANICAM - SENIOR 11M 31500:42:00195:12:0781,4124732-131,7010:30116,2
5ALENOWICZ Rafał 30DRAWSKO POMORSKIEM - MASTERS2M 81502:46:4302:46:4371,071035-142,0222:2025,6
6SIEK Michał 103 KLUB HDK PRZY ZSTIO IM. K. GZOWSKIEGO W OPOLUBRZEGM - WETERAN 11M 51501:58:15193:16:4165,396427-147,7361:4833,1
7KUBICZ Justyna 9ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 11K 11501:52:40193:03:1959,959900-153,1571:5231,9
8PE Kubuś 82LEGION HDKSTALOWA WOLAM - SENIOR 14M 151504:46:52121:19:0249,050726-164,0215:5110,3
9KOŚMIDER Damian 38CHRZANÓWM - MASTERS6M 161501:00:5473:00:0047,347300-165,7571:1746,6
10ŻURAWSKI Artur 88PŁOCKM - MASTERS4M 111501:03:53183:38:5847,264536-165,8871:2144,3
11TONDEL Krzysztof 92BIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 24M 71501:04:02168:35:4643,776170-169,3671:2740,9
12SIEWKO Piotr 53SZWAGRY TEAMDĘBOWIECM - WETERAN 12M 201501:03:0593:45:3642,242232-170,8251:2940,2
13JĘDRZEJEWSKI Łukasz 69HDK LEGION PŁOCKBIELSKM - SENIOR 25M 131501:11:06193:56:4342,162462-170,9871:4135,5
14SZCZYPA Bartosz 6BLISCY KREWNIDĄBROWA GÓRNICZAM - SENIOR 12M 101500:41:00193:18:0041,765360-171,3670:5961,0
15MAZUR Tomasz 31KREWKI URSYNÓWWARSZAWAM - SENIOR 22M 41500:45:42201:05:5540,7104157-172,4031:0753,4
16PRUSZAK Julian 14LAERDAL MEDICAL POLANDBYDGOSZCZM - SENIOR 27M 241500:29:00193:08:0335,735671-177,3860:4873,8
17TAJKOWSKI Wojtek 16BYDGOSZCZM - MASTERS5M 141500:07:05192:58:0133,351370-179,7670:12282,0
18KUBIK Wanda 5ULTRA BESKID SPORTJASIENICAK - SENIOR 21K 31501:31:23172:54:1233,133065-179,9922:4521,7
19BIAŁEK Paweł 35ŁÓDŹM - SENIOR 26M 171500:42:36105:44:4632,547056-180,5151:1845,8
20LITWA Małgorzata 66ZSZ NR 4 OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAK - MASTERS 1K 21501:08:49142:12:4530,646819-182,4982:1526,6
21GANCARZ Marek 80BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓWBIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 13M 121501:31:1250:37:4730,363743-182,7463:0019,9
22WAJDA Bartosz 100KLUB HDK PCK OSTASZEWO TORUŃSKIEPAPOWO BISKUPIEM - MASTERS9M 271501:09:22169:09:1730,230180-182,8772:1726,1
23MATUS Dawid 59SHDK LEGIONGRUDZIĄDZM - SENIOR 16M 211500:41:39120:21:0430,042160-183,0471:2343,2
24TWARDOCH Krzysztof 1KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ PRZY 5 TARNOGÓRSKIM PUŁKU CHEMICZNYMTARNOWSKIE GÓRYM - MASTERS7M 191500:39:19192:21:2229,742591-183,3081:1945,4
25SZYMLA Mariusz 34HDK "PŁOMIEŃ" KOBIERNICEKOBIERNICEM - SENIOR 210M 291502:36:3472:35:0828,328322-184,7355:3110,9
26ZNÓJ Tomasz 71SFORA - BMKBORKI-PADUCHYM - MASTERS3M 91501:27:20120:32:2327,369990-185,7673:1218,7
27BRZEZIŃSKI Piotr 44WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 15M 181502:04:2700:54:5425,643717-187,4224:5112,4
28PALESKI Tomasz 106LEGION HDKWARSZAWAM - SENIOR 17M 231500:14:23198:02:5225,438984-187,6690:33105,9
29PAWEŁCZYK Adam 84WOJKOWICEM - MASTERS11M 321501:07:09146:45:4725,125143-187,9142:4022,5
30TOMACZKOWSKA Bożena 76LEGION HDKKOŚCIERZYNAK - WETERAN 1 1K 51501:39:54168:09:0324,624617-188,4404:0314,8
31ANDRYSZCZYK Aleksandra 78ZSZ NR 4 OSTROŁĘKAOLSZEWO-BORKIK - JUNIOR 1K 61501:18:06145:36:4523,923916-189,1413:1518,4
32SOBIECKI Dawid 61HDK LEGIONRUMIAM - SENIOR 18M 281500:28:15168:40:5522,028520-191,0491:1746,7
33WOJDANOWSKA Małgorzata 41KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ PRZY 5 TARNOGÓRSKIM PUŁKU CHEMICZNYMTARNOWSKIE GÓRYK - SENIOR 22K 71502:28:4076:55:4921,721733-191,3246:508,8
34FIGA Adam 25GORZKOWICEM - SENIOR 212M 331500:28:01175:45:3121,621635-191,4221:1746,3
35WRÓBEL Grzegorz 45RUDA ŚLĄSKAM - MASTERS12M 341501:02:1997:06:4121,521520-191,5372:5320,7
36BEDNAREK Marcin 90ŁÓDŹM - MASTERS8M 221501:36:00144:22:5321,340370-191,7874:3013,3
37BORECKI Wojciech 75PERIO DENTAL CLINIC / OPP SZCZECINSZCZECINM - SENIOR 213M 351500:30:48192:32:2621,221160-191,8971:2741,2
38OLEJNICZAK Kamil 18KUTNOM - SENIOR 19M 361501:52:4701:52:4721,021000-192,0575:2211,2
39TOMALA Paweł 72KLUB LEGION HDK GIŻYCKOORZYSZM - MASTERS13M 381501:35:0501:40:2320,420400-192,6574:3912,9
40SADOWSKI Krzysztof 11HDK LEGIONGONIĄDZM - SENIOR 211M 301500:43:08192:39:3620,027000-193,0572:0927,8
41GOSTOMSKA Małgorzata 4CZEMPIŃK - MASTERS 2K 41500:14:56192:17:0219,932788-193,1690:4579,9
42WÓJCIK Tomasz 64BRZEGM - SENIOR 215M 391500:26:57145:23:3419,119120-193,9371:2442,6
43KOLIŃSKI Robert 98WROCŁAWM - MASTERS14M 401500:52:03144:31:3318,718680-194,3772:4721,5
44GŁODZIK Tomasz 23MIELECM - SENIOR 29M 261500:39:26120:35:4418,330252-194,7182:0927,9
45MAZUR Michał 49LEGIONOWOM - SENIOR 216M 411500:16:37192:15:4118,118070-194,9870:5565,2
46TERLECKI Krzysztof 29KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ PRZY 5 TARNOGÓRSKIM PUŁKU CHEMICZNYMTARNOWSKIE GÓRYM - MASTERS15M 421500:04:28168:22:2118,018000-195,0570:14241,8
47GRATKOWSKI Michał 12MOSINAM - MASTERS16M 431500:42:0443:25:5218,017966-195,0912:2025,6
48TUDRUJ Andrzej 37SŁUPSKM - MASTERS17M 441501:34:2801:34:2817,917896-195,1615:1611,4
49WARDA Anna 56HDK LEGIONKRAKÓWK - MASTERS 4K 91500:42:04174:33:4317,717726-195,3312:2225,3
50WOŁCZYK Mariusz 94PODOLSZEM - MASTERS18M 451500:50:41120:59:4217,617600-195,4572:5220,8
51BARCIKOWSKI Grzegorz 8HDK LEGION KONSTANCIN-JEZIORNAKONSTANCIN-JEZIORNAM - SENIOR 110M 461501:14:51144:28:3217,617589-195,4684:1514,1
52KRZYWIŃSKI Marcin 22ZABŁUDÓWM - MASTERS10M 311500:22:49192:21:5717,126184-195,9791:2044,9
53KUFEL Marcin 58BREL IISZCZECINM - MASTERS19M 471501:28:0401:28:0417,016982-196,0755:1111,6
54RZOSIŃSKI Paweł 42KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEPIECKIM - SENIOR 28M 251500:09:22180:29:5917,030427-196,0880:33108,7
55STAWIARZ Przemysław 28PABIANICEM - SENIOR 217M 481500:33:09169:52:0016,916859-196,1981:5730,5
56KOZŁOWSKI Jakub 3HDK CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM - SENIOR 218M 491502:09:1526:53:5416,816777-196,2807:427,8
57KŁOBUKOWSKI Filip 93KLUB HDK PCK "SAPER" BRZEGBRZEGM - MASTERS20M 501500:16:05192:33:1416,616550-196,5070:5861,7
58RAJWA Roman 101TL ATHLETICS JASTRZĘBIECHYBIEM - SENIOR 220M 521501:08:4800:49:1316,316280-196,7774:1314,2
59KUCHARSKI Piotr 95HDK LEGIONPARCELAM - SENIOR 222M 541500:45:0396:33:1215,915930-197,1272:4921,2
60HELLER Zdzisław 68HERBMARATONOW.PLKOSZALINM - WETERAN 21M 551502:05:1002:05:1015,915890-197,1677:527,6
61NIEZNAŃSKI Adam 10TEAM NIEZNAŃSKIUHERCE MINERALNEM - MASTERS21M 581501:10:3324:42:2815,815770-197,2874:2813,4
62BIS Sławomir 99WARSZAWAM - MASTERS22M 601501:28:2001:28:2015,615550-197,5075:4010,6
63SOWIŃSKI Kamil 20HDK PCK KMP CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM - SENIOR 226M 611502:41:2501:07:3815,515540-197,51710:235,8
64KURZYŃSKI Ryszard 51HDK PCK PRZY OPP W SZCZECINIEPYRZYCEM - WETERAN 13M 631500:15:23168:59:5615,415430-197,6270:5960,2
65ŁĘSZCZAK Jarosław 48KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃGAJ WIELKIM - SENIOR 230M 681501:41:5501:41:5515,115090-197,9676:458,9
66NASKRĘT Mariusz 67WARSZAWA - WESOŁAM - MASTERS24M 691501:10:5624:38:2415,115090-197,9674:4212,8
67LIPKA Paweł 60HDK LEGIONBYTOMM - SENIOR 231M 701501:49:2401:49:2415,015030-198,0277:168,2
68KREROWICZ Grzegorz 33NOWY SACZM - WETERAN 15M 711501:20:5401:20:5415,015010-198,0475:2311,1
69WĄDOŁOWSKI Sławomir 43WOJSKOWY KLUB HDK PCK PRZY 9 BKPANC W BRANIEWIEBRANIEWOM - MASTERS25M 721501:18:0901:18:0915,015008-198,0495:1211,5
70MOZER Adrian 83OPOLEM - SENIOR 214M 371500:16:16168:16:5115,021000-198,0571:0555,3
Poniżej dystansu minimalnego: 15,0 km
71ORYCH Jacek 107MARKOWI BIEGACZEMARKIM - MASTERS23M 661501:51:55170:04:0214,915149-198,1987:318,0
72GÓRA Gracjan 47SZCZECINM - SENIOR 219M 511500:59:21144:27:4714,216470-198,8374:1014,4
73TRZASKA Anna 105SOSNOWIECK - SENIOR 23K 101500:34:26192:36:0614,216590-198,8772:2524,7
74LIPIECKA-PISZ Agnieszka 19KLUB HDK LEGION - ODDZIAŁ PRZY JW W NISKUJASŁOK - MASTERS 5K 111500:32:04193:16:2213,416502-199,6212:2325,1
75PIETRUSZKIEWICZ Agnieszka 102BRZEGK - MASTERS 6K 121500:35:0624:36:3510,716111-202,3543:1618,3
76JASTRZĘBSKI Tomasz 65LEGION HDK ODDZIAŁ INTERNETOWYLUBLINM - SENIOR 225M 591500:12:38168:21:3010,615770-202,4091:1150,6
77SOLECKI Marek 57WSCHOWAM - WETERAN 14M 641500:35:05144:33:3410,315340-202,7573:2417,6
78SZYMUŚ Michał 13SKAWINAM - SENIOR 228M 651500:23:3952:24:1910,215251-202,8662:1925,9
79WICINSKI Sławomir 91TORUŃM - SENIOR 227M 621500:48:4700:48:4710,115431-202,9384:4912,4
80DUCHNOWSKI Paweł 62OLECKOM - SENIOR 229M 671501:42:33188:02:519,415128-203,64510:535,5
81BORKOWSKA Anna 74SZCZECINK - SENIOR 24K 131500:25:45168:28:338,915720-204,1772:5320,7
82CZYŻ Mateusz 77LEGION HDK ODZIAŁ INTERNETOWYOŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 223M 561500:14:0842:12:058,615831-204,5001:3936,3
83KOWALSKA Katarzyna 73ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 4OSTROŁĘKAK - MASTERS 3K 81501:20:1701:20:178,421653-204,6399:326,3
84KONIECZNY Bartosz 108WARTA OBRZYCKOWRONKIM - SENIOR 224M 571500:40:2600:40:267,215774-205,8555:3610,7
85CHABIŃSKI Artur 87SZCZECINM - SENIOR 221M 531500:35:2100:35:216,516100-206,5875:2711,0
86WASIŃSKA Marta 36KRAKÓWK - SENIOR 25K 141500:51:3300:51:335,415319-207,6799:356,3
Niesklasyfikowani
DNCJACHNIEWICZ Dawid 32KLUB HDK PCK "SAPER" PRZY 1PSAP W BRZEGUBRZEGM - SENIOR 21500:38:3572:35:3411,511540-201,5173:2017,9
DNCPIWOWARCZYK Damian 40LEGION KLUB HDKKIELCEM - SENIOR 21500:23:0496:23:1410,914989-202,1962:0728,3
DNCWOŁOCH Justyna 15KRWIODAWSTWO W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - SENIOR 11500:38:4472:20:2210,810800-202,2573:3516,7
DNCJAKOB Marta 2SKWIERZYNAK - MASTERS 1500:13:3572:13:3010,613730-202,4771:1746,7
DNCRUDZEWICZ Mariusz 81SWINOUJSCIEM - SENIOR 21500:28:0096:28:3510,010000-203,0572:4821,4
DNCMICHALSKI Janusz 85RUDA ŚLĄSKA 9M - WETERAN 11500:55:0700:55:075,55500-207,55710:016,0
DNCBOJDO Klaudia 97RYGLICEK - SENIOR 21500:31:4324:27:125,45420-207,6375:5110,3
DNCCZERWONKA Paweł 79LOTTO RAPTORSBARLINEKM - SENIOR 21500:19:4200:19:424,010675-209,0424:5412,2
DNCKOBIELSKI Przemysław 89KONINM - SENIOR 21500:27:4000:27:403,43444-209,6138:017,5
DNCDANISEWICZ Przemysław 54KLUB HDK PRZY WATWARSZAWAM - SENIOR 11500:16:2300:16:233,02990-210,0675:2811,0
DNCSIERADZKA Aleksandra 46BYDGOSZCZK - SENIOR 11500:19:0000:19:001,01000-212,05719:003,2
Znaleziono 97 wynik(ów)