KREWKI BIEG „DNI HONOROWEGO KRWIODASTWA”
KREWKI BIEG 2021 - DNI HONOROWEGO KRWIODASTWA
Organizator : Tryumf
Data : 2021-11-22
Miejsce : Polska
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 108
Wystartowało : 97
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 97
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SZCZUROWSKI Adam 26LEGIONLUBAŃM - MASTERS1M 215047:07:00.014d 02:42:00184,01840000,00015:213,9
2ALENOWICZ Rafał 30DRAWSKO POMORSKIEM - MASTERS2M 815002:46:43.00d 02:46:4371,071035-112,9652:2025,6
3ZNÓJ Tomasz 71SFORA - BMKBORKI-PADUCHYM - MASTERS3M 915010:34:22.014d 00:32:2370,069990-114,0109:036,6
4ŻURAWSKI Artur 88PŁOCKM - MASTERS4M 1115006:31:01.011d 00:42:3464,564536-119,4646:039,9
5TAJKOWSKI Wojtek 16BYDGOSZCZM - MASTERS5M 1415005:56:13.014d 00:58:0151,451370-132,6306:568,7
6KOŚMIDER Damian 38CHRZANÓWM - MASTERS6M 1615004:00:54.03d 01:00:0047,347300-136,7005:0511,8
7TWARDOCH Krzysztof 1KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ PRZY 5 TARNOGÓRSKIM PUŁKU CHEMICZNYMTARNOWSKIE GÓRYM - MASTERS7M 1915005:01:05.014d 00:21:2242,642591-141,4097:048,5
8BEDNAREK Marcin 90ŁÓDŹM - MASTERS8M 2215008:02:53.014d 00:22:5340,440370-143,63011:575,0
9WAJDA Bartosz 100KLUB HDK PCK OSTASZEWO TORUŃSKIEPAPOWO BISKUPIEM - MASTERS9M 2715003:21:19.07d 01:09:1730,230180-153,8206:409,0
10KRZYWIŃSKI Marcin 22ZABŁUDÓWM - MASTERS10M 3115002:29:37.012d 00:21:5726,226184-157,8165:4210,5
11PAWEŁCZYK Adam 84WOJKOWICEM - MASTERS11M 3215003:31:40.06d 02:45:4725,125143-158,8578:257,1
12WRÓBEL Grzegorz 45RUDA ŚLĄSKAM - MASTERS12M 3415002:09:00.04d 01:06:4121,521520-162,4805:5910,0
13TOMALA Paweł 72KLUB LEGION HDK GIŻYCKOORZYSZM - MASTERS13M 3815001:35:05.00d 01:40:2320,420400-163,6004:3912,9
14KOLIŃSKI Robert 98WROCŁAWM - MASTERS14M 4015002:01:59.06d 00:31:3318,718680-165,3206:319,2
15TERLECKI Krzysztof 29KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ PRZY 5 TARNOGÓRSKIM PUŁKU CHEMICZNYMTARNOWSKIE GÓRYM - MASTERS15M 4215001:11:01.07d 00:22:2118,018000-166,0003:5615,2
16GRATKOWSKI Michał 12MOSINAM - MASTERS16M 4315003:00:09.01d 19:25:5218,017966-166,03410:016,0
17TUDRUJ Andrzej 37SŁUPSKM - MASTERS17M 4415001:34:28.00d 01:34:2817,917896-166,1045:1611,4
18WOŁCZYK Mariusz 94PODOLSZEM - MASTERS18M 4515001:50:23.05d 00:59:4217,617600-166,4006:169,6
19KUFEL Marcin 58BREL IISZCZECINM - MASTERS19M 4715001:28:04.00d 01:28:0417,016982-167,0185:1111,6
20KŁOBUKOWSKI Filip 93KLUB HDK PCK "SAPER" BRZEGBRZEGM - MASTERS20M 5015003:26:24.08d 00:33:1416,616550-167,45012:284,8
21NIEZNAŃSKI Adam 10TEAM NIEZNAŃSKIUHERCE MINERALNEM - MASTERS21M 5815001:53:01.01d 00:42:2815,815770-168,2307:098,4
22BIS Sławomir 99WARSZAWAM - MASTERS22M 6015001:28:20.00d 01:28:2015,615550-168,4505:4010,6
23ORYCH Jacek 107MARKOWI BIEGACZEMARKIM - MASTERS23M 6615002:56:35.010d 13:46:3415,115149-168,85111:395,1
24NASKRĘT Mariusz 67WARSZAWA - WESOŁAM - MASTERS24M 6915001:49:20.01d 00:38:2415,115090-168,9107:148,3
25WĄDOŁOWSKI Sławomir 43WOJSKOWY KLUB HDK PCK PRZY 9 BKPANC W BRANIEWIEBRANIEWOM - MASTERS25M 7215001:18:09.00d 01:18:0915,015008-168,9925:1211,5
Znaleziono 25 wynik(ów)