KREWKI BIEG „DNI HONOROWEGO KRWIODASTWA”
KREWKI BIEG 2021 - DNI HONOROWEGO KRWIODASTWA
Organizator : Tryumf
Data : 2021-11-22
Miejsce : Polska
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 108
Wystartowało : 97
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 97
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KOWALCZUK Dariusz 55HDK PCK IM. KRZYSZTOFA SKUBLEWSKIEGO PRZY MPK LUBLIN SP. Z O OLUBLINM - SENIOR 21M 115052:55:17.014d 00:19:07283,62835820,00011:115,4
2SZCZUROWSKI Adam 26LEGIONLUBAŃM - MASTERS1M 215047:07:00.014d 02:42:00184,0184000-99,58215:213,9
3TKACZ Patryk 86HDK LEGIONGRANICAM - SENIOR 11M 315010:25:52.014d 05:15:41124,7124732-158,8505:0112,0
4MAZUR Tomasz 31KREWKI URSYNÓWWARSZAWAM - SENIOR 22M 415009:31:36.014d 12:39:09104,2104157-179,4255:2910,9
5SIEK Michał 103 KLUB HDK PRZY ZSTIO IM. K. GZOWSKIEGO W OPOLUBRZEGM - WETERAN 11M 515010:54:02.014d 01:16:4196,496427-187,1556:468,8
6GAJEWSKI Tomasz 17KLUB HDK LEGION - ODDZIAŁ PRZY JW W NISKURZESZÓWM - SENIOR 23M 615022:00:00.00d 11:00:0096,096000-187,58213:454,4
7TONDEL Krzysztof 92BIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 24M 715007:23:38.014d 00:35:4676,276170-207,4125:4910,3
8ALENOWICZ Rafał 30DRAWSKO POMORSKIEM - MASTERS2M 815002:46:43.00d 02:46:4371,071035-212,5472:2025,6
9ZNÓJ Tomasz 71SFORA - BMKBORKI-PADUCHYM - MASTERS3M 915010:34:22.014d 00:32:2370,069990-213,5929:036,6
10SZCZYPA Bartosz 6BLISCY KREWNIDĄBROWA GÓRNICZAM - SENIOR 12M 1015014:53:00.014d 01:18:0065,465360-218,22213:394,4
11ŻURAWSKI Artur 88PŁOCKM - MASTERS4M 1115006:31:01.011d 00:42:3464,564536-219,0466:039,9
12GANCARZ Marek 80BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓWBIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 13M 1215008:24:07.013d 23:56:3163,763743-219,8397:547,6
13JĘDRZEJEWSKI Łukasz 69HDK LEGION PŁOCKBIELSKM - SENIOR 25M 1315006:18:03.013d 23:56:5462,562462-221,1206:039,9
14TAJKOWSKI Wojtek 16BYDGOSZCZM - MASTERS5M 1415005:56:13.014d 00:58:0151,451370-232,2126:568,7
15PE Kubuś 82LEGION HDKSTALOWA WOLAM - SENIOR 14M 1515021:30:34.013d 01:44:3850,750726-232,85625:262,4
16KOŚMIDER Damian 38CHRZANÓWM - MASTERS6M 1615004:00:54.03d 01:00:0047,347300-236,2825:0511,8
17BIAŁEK Paweł 35ŁÓDŹM - SENIOR 26M 1715004:57:20.011d 09:12:5847,147056-236,5266:199,5
18BRZEZIŃSKI Piotr 44WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 15M 1815004:14:27.011d 00:54:5443,743717-239,8655:4910,3
19TWARDOCH Krzysztof 1KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ PRZY 5 TARNOGÓRSKIM PUŁKU CHEMICZNYMTARNOWSKIE GÓRYM - MASTERS7M 1915005:01:05.014d 00:21:2242,642591-240,9917:048,5
20SIEWKO Piotr 53SZWAGRY TEAMDĘBOWIECM - WETERAN 12M 2015004:06:16.03d 21:45:3642,242232-241,3505:4910,3
21MATUS Dawid 59SHDK LEGIONGRUDZIĄDZM - SENIOR 16M 2115003:40:13.012d 00:21:0442,242160-241,4225:1311,5
22BEDNAREK Marcin 90ŁÓDŹM - MASTERS8M 2215008:02:53.014d 00:22:5340,440370-243,21211:575,0
23PALESKI Tomasz 106LEGION HDKWARSZAWAM - SENIOR 17M 2315006:25:47.014d 08:55:0039,038984-244,5989:536,1
24PRUSZAK Julian 14LAERDAL MEDICAL POLANDBYDGOSZCZM - SENIOR 27M 2415004:05:30.08d 01:08:0335,735671-247,9116:528,7
25RZOSIŃSKI Paweł 42KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEPIECKIM - SENIOR 28M 2515003:36:15.013d 11:51:3630,430427-253,1557:068,4
26GŁODZIK Tomasz 23MIELECM - SENIOR 29M 2615002:52:31.014d 00:35:4430,330252-253,3305:4210,5
27WAJDA Bartosz 100KLUB HDK PCK OSTASZEWO TORUŃSKIEPAPOWO BISKUPIEM - MASTERS9M 2715003:21:19.07d 01:09:1730,230180-253,4026:409,0
28SOBIECKI Dawid 61HDK LEGIONRUMIAM - SENIOR 18M 2815002:45:24.010d 00:40:5528,528520-255,0625:4710,3
29SZYMLA Mariusz 34HDK "PŁOMIEŃ" KOBIERNICEKOBIERNICEM - SENIOR 210M 2915003:11:42.03d 00:35:0828,328322-255,2606:468,9
30SADOWSKI Krzysztof 11HDK LEGIONGONIĄDZM - SENIOR 211M 3015010:21:46.014d 00:39:3627,027000-256,58223:012,6
31KRZYWIŃSKI Marcin 22ZABŁUDÓWM - MASTERS10M 3115002:29:37.012d 00:21:5726,226184-257,3985:4210,5
32PAWEŁCZYK Adam 84WOJKOWICEM - MASTERS11M 3215003:31:40.06d 02:45:4725,125143-258,4398:257,1
33FIGA Adam 25GORZKOWICEM - SENIOR 212M 3315003:02:06.07d 07:45:3121,621635-261,9478:257,1
34WRÓBEL Grzegorz 45RUDA ŚLĄSKAM - MASTERS12M 3415002:09:00.04d 01:06:4121,521520-262,0625:5910,0
35BORECKI Wojciech 75PERIO DENTAL CLINIC / OPP SZCZECINSZCZECINM - SENIOR 213M 3515002:04:26.08d 00:32:2621,221160-262,4225:5210,2
36OLEJNICZAK Kamil 18KUTNOM - SENIOR 19M 3615001:52:47.00d 01:52:4721,021000-262,5825:2211,2
37MOZER Adrian 83OPOLEM - SENIOR 214M 3715002:00:36.014d 00:16:5121,021000-262,5825:4410,4
38TOMALA Paweł 72KLUB LEGION HDK GIŻYCKOORZYSZM - MASTERS13M 3815001:35:05.00d 01:40:2320,420400-263,1824:3912,9
39WÓJCIK Tomasz 64BRZEGM - SENIOR 215M 3915001:50:31.06d 01:23:3419,119120-264,4625:4610,4
40KOLIŃSKI Robert 98WROCŁAWM - MASTERS14M 4015002:01:59.06d 00:31:3318,718680-264,9026:319,2
41MAZUR Michał 49LEGIONOWOM - SENIOR 216M 4115001:43:16.08d 00:15:4118,118070-265,5125:4210,5
42TERLECKI Krzysztof 29KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ PRZY 5 TARNOGÓRSKIM PUŁKU CHEMICZNYMTARNOWSKIE GÓRYM - MASTERS15M 4215001:11:01.07d 00:22:2118,018000-265,5823:5615,2
43GRATKOWSKI Michał 12MOSINAM - MASTERS16M 4315003:00:09.01d 19:25:5218,017966-265,61610:016,0
44TUDRUJ Andrzej 37SŁUPSKM - MASTERS17M 4415001:34:28.00d 01:34:2817,917896-265,6865:1611,4
45WOŁCZYK Mariusz 94PODOLSZEM - MASTERS18M 4515001:50:23.05d 00:59:4217,617600-265,9826:169,6
46BARCIKOWSKI Grzegorz 8HDK LEGION KONSTANCIN-JEZIORNAKONSTANCIN-JEZIORNAM - SENIOR 110M 4615002:44:32.06d 00:28:3217,617589-265,9939:216,4
47KUFEL Marcin 58BREL IISZCZECINM - MASTERS19M 4715001:28:04.00d 01:28:0417,016982-266,6005:1111,6
48STAWIARZ Przemysław 28PABIANICEM - SENIOR 217M 4815001:33:10.07d 01:52:0016,916859-266,7235:3110,9
49KOZŁOWSKI Jakub 3HDK CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM - SENIOR 218M 4915004:09:52.01d 02:53:5416,816777-266,80514:534,0
50KŁOBUKOWSKI Filip 93KLUB HDK PCK "SAPER" BRZEGBRZEGM - MASTERS20M 5015003:26:24.08d 00:33:1416,616550-267,03212:284,8
51GÓRA Gracjan 47SZCZECINM - SENIOR 219M 5115002:18:30.013d 00:27:4716,516470-267,1128:247,1
52RAJWA Roman 101TL ATHLETICS JASTRZĘBIECHYBIEM - SENIOR 220M 5215001:08:48.00d 00:49:1316,316280-267,3024:1314,2
53CHABIŃSKI Artur 87SZCZECINM - SENIOR 221M 5315001:30:15.09d 00:35:2116,116100-267,4825:3610,7
54KUCHARSKI Piotr 95HDK LEGIONPARCELAM - SENIOR 222M 5415001:18:15.04d 00:33:1215,915930-267,6524:5412,2
55HELLER Zdzisław 68HERBMARATONOW.PLKOSZALINM - WETERAN 21M 5515002:05:10.00d 02:05:1015,915890-267,6927:527,6
56CZYŻ Mateusz 77LEGION HDK ODZIAŁ INTERNETOWYOŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 223M 5615001:47:19.011d 03:18:5615,815831-267,7516:468,9
57KONIECZNY Bartosz 108WARTA OBRZYCKOWRONKIM - SENIOR 224M 5715001:26:14.013d 00:40:2615,815774-267,8085:2811,0
58NIEZNAŃSKI Adam 10TEAM NIEZNAŃSKIUHERCE MINERALNEM - MASTERS21M 5815001:53:01.01d 00:42:2815,815770-267,8127:098,4
59JASTRZĘBSKI Tomasz 65LEGION HDK ODDZIAŁ INTERNETOWYLUBLINM - SENIOR 225M 5915002:20:34.013d 00:21:3015,815770-267,8128:546,7
60BIS Sławomir 99WARSZAWAM - MASTERS22M 6015001:28:20.00d 01:28:2015,615550-268,0325:4010,6
61SOWIŃSKI Kamil 20HDK PCK KMP CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM - SENIOR 226M 6115002:41:25.00d 01:07:3815,515540-268,04210:235,8
62WICINSKI Sławomir 91TORUŃM - SENIOR 227M 6215001:17:16.010d 00:48:4715,415431-268,1515:0012,0
63KURZYŃSKI Ryszard 51HDK PCK PRZY OPP W SZCZECINIEPYRZYCEM - WETERAN 13M 6315001:51:53.07d 00:59:5615,415430-268,1527:158,3
64SOLECKI Marek 57WSCHOWAM - WETERAN 14M 6415001:40:55.013d 00:33:3415,315340-268,2426:349,1
65SZYMUŚ Michał 13SKAWINAM - SENIOR 228M 6515001:10:59.012d 01:15:1715,315251-268,3314:3912,9
66ORYCH Jacek 107MARKOWI BIEGACZEMARKIM - MASTERS23M 6615002:56:35.010d 13:46:3415,115149-268,43311:395,1
67DUCHNOWSKI Paweł 62OLECKOM - SENIOR 229M 6715002:29:53.012d 22:38:3215,115128-268,4549:546,1
68ŁĘSZCZAK Jarosław 48KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃGAJ WIELKIM - SENIOR 230M 6815001:41:55.00d 01:41:5515,115090-268,4926:458,9
69NASKRĘT Mariusz 67WARSZAWA - WESOŁAM - MASTERS24M 6915001:49:20.01d 00:38:2415,115090-268,4927:148,3
70LIPKA Paweł 60HDK LEGIONBYTOMM - SENIOR 231M 7015001:49:24.00d 01:49:2415,015030-268,5527:168,2
71KREROWICZ Grzegorz 33NOWY SACZM - WETERAN 15M 7115001:20:54.00d 01:20:5415,015010-268,5725:2311,1
72WĄDOŁOWSKI Sławomir 43WOJSKOWY KLUB HDK PCK PRZY 9 BKPANC W BRANIEWIEBRANIEWOM - MASTERS25M 7215001:18:09.00d 01:18:0915,015008-268,5745:1211,5
Poniżej dystansu minimalnego: 15,0 km
Niesklasyfikowani
DNCPIWOWARCZYK Damian 40LEGION KLUB HDKKIELCEM - SENIOR 215001:17:58.010d 02:27:0315,014989-268,5935:1211,5
DNCJACHNIEWICZ Dawid 32KLUB HDK PCK "SAPER" PRZY 1PSAP W BRZEGUBRZEGM - SENIOR 215001:14:09.03d 00:35:3411,511540-272,0426:259,3
DNCCZERWONKA Paweł 79LOTTO RAPTORSBARLINEKM - SENIOR 215000:54:47.011d 00:19:4210,710675-272,9075:0711,7
DNCRUDZEWICZ Mariusz 81SWINOUJSCIEM - SENIOR 215000:56:35.04d 00:28:3510,010000-273,5825:3910,6
DNCMICHALSKI Janusz 85RUDA ŚLĄSKA 9M - WETERAN 115000:55:07.00d 00:55:075,55500-278,08210:016,0
DNCKOBIELSKI Przemysław 89KONINM - SENIOR 215000:27:40.00d 00:27:403,43444-280,1388:017,5
DNCDANISEWICZ Przemysław 54KLUB HDK PRZY WATWARSZAWAM - SENIOR 115000:16:23.00d 00:16:233,02990-280,5925:2811,0
Znaleziono 79 wynik(ów)