Organizator : | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY LIDER oraz GMINA ŁABISZYN |
Data : | 2024-06-23 |
Miejsce : | Łabiszyn |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 181 |
Wystartowało : | 171 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 171 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas startu | Czas netto 5km | Czas brutto 5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MACIEJEWSKA Kamila | 63 | TT SODA | BARCIN | K40-K49 | 1 | K 5 | 00:00:04 | 00:22:19.50 | 00:22:23.60 | 4:27 | 13.4 (100%) | ||
2 | RYCHWALSKA Agnieszka | 142 | ROZBIEGANE TUCZNO | PAKOŚĆ | K40-K49 | 2 | K 12 | 00:00:04 | 00:24:37.55 | 00:24:42.10 | +00:02:18 (9.3%) | 4:55 | 12.2 (91.0%) | |
3 | RARTAJCZAK Agata | 97 | #SLIMAKIBARCIN | WOLICE | K40-K49 | 3 | K 13 | 00:00:11 | 00:24:37.20 | 00:24:48.80 | +00:02:25 (9.8%) | 4:55 | 12.2 (91.0%) | |
4 | JELEŃ-KOTLAREK Agnieszka | 36 | VEGE RUNNERS | BYDGOSZCZ | K40-K49 | 4 | K 15 | 00:00:09 | 00:24:53.95 | 00:25:03.60 | +00:02:40 (10.6%) | 4:58 | 12.1 (90.3%) | |
5 | CABAŃSKA Katarzyna | 7 | #SLIMAKIBARCIN | BARCIN | K40-K49 | 5 | K 16 | 00:00:06 | 00:25:14.10 | 00:25:20.80 | +00:02:57 (11.7%) | 5:02 | 11.9 (88.8%) | |
6 | MASŁOWSKA Angelika | 68 | ŁACHOWO | K40-K49 | 6 | K 20 | 00:00:11 | 00:25:44.15 | 00:25:55.45 | +00:03:31 (13.6%) | 5:08 | 11.7 (87.3%) | ||
7 | CZYŻEWSKA Justyna | 10 | BRZOZA | K40-K49 | 7 | K 21 | 00:00:08 | 00:25:53.60 | 00:26:02.00 | +00:03:38 (14.0%) | 5:10 | 11.6 (86.6%) | ||
8 | SZABLINSKA Hoborata | 119 | KOŁACZKOWO | K40-K49 | 8 | K 26 | 00:00:10 | 00:26:14.50 | 00:26:25.00 | +00:04:01 (15.2%) | 5:14 | 11.4 (85.1%) | ||
9 | POPIELARZ Karolina | 146 | ŁABISZYN RUNNERS | ŁABISZYN | K40-K49 | 9 | K 28 | 00:00:09 | 00:26:26.60 | 00:26:36.10 | +00:04:12 (15.8%) | 5:17 | 11.3 (84.3%) | |
10 | MOTOCZYŃSKA Maria | 176 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K40-K49 | 10 | K 32 | 00:00:10 | 00:26:42.50 | 00:26:52.95 | +00:04:29 (16.7%) | 5:20 | 11.2 (83.6%) | |
11 | PŁUCIENNIK Agnieszka | 94 | ROZBIEGANE TUCZNO | PODGAJ | K40-K49 | 11 | K 33 | 00:00:08 | 00:26:53.50 | 00:27:01.50 | +00:04:37 (17.1%) | 5:22 | 11.2 (83.6%) | |
12 | GROBELNA Monika | 26 | KOBYLARNIA | K40-K49 | 12 | K 34 | 00:00:09 | 00:27:01.85 | 00:27:11.65 | +00:04:48 (17.7%) | 5:24 | 11.1 (82.8%) | ||
13 | KWAŚNIEWSKA Aldona | 58 | MROCZA | K40-K49 | 13 | K 37 | 00:00:08 | 00:27:38.90 | 00:27:47.15 | +00:05:23 (19.4%) | 5:31 | 10.9 (81.3%) | ||
14 | BRZYKCA-MYSZKOWSKA Joanna | 181 | TT SODA | ŻNIN | K40-K49 | 14 | K 39 | 00:00:12 | 00:27:48.20 | 00:28:00.50 | +00:05:36 (20.0%) | 5:33 | 10.8 (80.6%) | |
15 | KONWIŃSKA Alina | 47 | ŁABISZYN RUNNERS | ŁABISZYN | K40-K49 | 15 | K 40 | 00:00:13 | 00:28:03.85 | 00:28:17.00 | +00:05:53 (20.8%) | 5:36 | 10.7 (79.9%) | |
16 | GRZECHNIK Paulina | 29 | TEAM RUN NAKŁO | KRÓLIKOWO | K40-K49 | 16 | K 44 | 00:00:10 | 00:28:38.95 | 00:28:49.70 | +00:06:26 (22.3%) | 5:43 | 10.5 (78.4%) | |
17 | CIESIELSKA Agnieszka | 143 | TEAM RUN NAKŁO NAD NOTECIĄ | NAKŁO NAD NOTECIĄ | K40-K49 | 17 | K 45 | 00:00:10 | 00:28:58.85 | 00:29:09.00 | +00:06:45 (23.2%) | 5:47 | 10.4 (77.6%) | |
18 | ŻANETA Jarolewska | 166 | SZUBIN | K40-K49 | 18 | K 53 | 00:00:05 | 00:30:16.30 | 00:30:22.20 | +00:07:58 (26.3%) | 6:03 | 9.9 (73.9%) | ||
19 | GACKA Joanna | 21 | INOWROCŁAW | K40-K49 | 19 | K 54 | 00:00:12 | 00:30:51.05 | 00:31:03.60 | +00:08:40 (27.9%) | 6:10 | 9.7 (72.4%) | ||
20 | DĘBSKA Sylwia | 13 | NOŻYCZYN | K40-K49 | 20 | K 61 | 00:00:14 | 00:41:14.85 | 00:41:29.40 | +00:19:05 (46.0%) | 8:14 | 7.3 (54.5%) |
Znaleziono 20 wynik(ów)