Organizator : | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY LIDER oraz GMINA ŁABISZYN |
Data : | 2024-06-23 |
Miejsce : | Łabiszyn |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 181 |
Wystartowało : | 171 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 171 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas startu | Czas netto 5km | Czas brutto 5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KUJAWA Zbigniew | 56 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | JANOWIEC WIELKOPOLSKI | M30-M39 | 1 | M 1 | 00:00:01 | 00:15:55.30 | 00:15:57.20 | 3:11 | 18.8 (100%) | ||
2 | SITARZ Damian | 107 | CARSKET | MOGILNO | M20-M29 | 1 | M 2 | 00:00:01 | 00:16:10.35 | 00:16:11.85 | +00:00:14 (1.5%) | 3:14 | 18.6 (98.9%) | |
3 | KLEDZIK Zbigniew | 44 | GMINA ŻNIN | KIERZKOWO | M30-M39 | 2 | M 3 | 00:00:01 | 00:16:22.55 | 00:16:24.25 | +00:00:27 (2.7%) | 3:16 | 18.3 (97.3%) | |
4 | GRUSZKA Gracjan | 28 | BYDGOSZCZ | M20-M29 | 2 | M 4 | 00:00:01 | 00:16:44.20 | 00:16:45.45 | +00:00:48 (4.8%) | 3:20 | 17.9 (95.2%) | ||
5 | MAĆKOWSKI Maciej | 67 | PAŁUKI RUNNING TEAM | ŻNIN | M30-M39 | 3 | M 5 | 00:00:01 | 00:16:57.35 | 00:16:58.60 | +00:01:01 (6.0%) | 3:23 | 17.7 (94.1%) | |
6 | STANISZEWSKI Sławomir | 111 | PAŁUKI RUNNING TEAM | ŻNIN | M30-M39 | 4 | M 6 | 00:00:01 | 00:17:01.80 | 00:17:03.30 | +00:01:06 (6.5%) | 3:24 | 17.6 (93.6%) | |
7 | KOLIŃSKI Dawid | 177 | NAKŁO | M30-M39 | 5 | M 7 | 00:00:01 | 00:17:18.65 | 00:17:20.45 | +00:01:23 (8.0%) | 3:27 | 17.3 (92.0%) | ||
8 | KUŹMICZ Dominik | 57 | TORUŃ | M30-M39 | 6 | M 8 | 00:00:02 | 00:17:40.40 | 00:17:42.70 | +00:01:45 (9.9%) | 3:32 | 17 (90.4%) | ||
9 | ABRAMOWSKI Damian | 1 | TT SODA | ŻNIN | M30-M39 | 7 | M 9 | 00:00:02 | 00:18:21.40 | 00:18:23.60 | +00:02:26 (13.3%) | 3:40 | 16.3 (86.7%) | |
10 | SENGER Michał | 102 | PAŁUKI RUNNING TEAM | GĄSAWA | M40-M49 | 1 | M 10 | 00:00:02 | 00:18:23.35 | 00:18:26.25 | +00:02:29 (13.5%) | 3:40 | 16.3 (86.7%) | |
11 | UTECHT Sławomir | 130 | USKRZYDLENI | JANOWIEC WIELKOPOLSKI | M30-M39 | 8 | M 11 | 00:00:03 | 00:18:28.20 | 00:18:31.55 | +00:02:34 (13.9%) | 3:41 | 16.2 (86.2%) | |
12 | RZESZUT Tomasz | 100 | WATAHA L-PAAK | ROZWARZYN | M30-M39 | 9 | M 12 | 00:00:02 | 00:18:36.95 | 00:18:39.25 | +00:02:42 (14.5%) | 3:43 | 16.1 (85.6%) | |
13 | DĄBROWSKI Robert | 12 | INOWROCŁAW | M40-M49 | 2 | M 13 | 00:00:03 | 00:19:02.95 | 00:19:06.40 | +00:03:09 (16.5%) | 3:48 | 15.8 (84.0%) | ||
14 | BOMBICKI Miłosz | 5 | SZUBIN | M40-M49 | 3 | M 14 | 00:00:04 | 00:19:11.60 | 00:19:15.75 | +00:03:18 (17.2%) | 3:50 | 15.6 (83.0%) | ||
15 | SPYCHALSKI Zbigniew | 110 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BARCIN | M60-M69 | 1 | M 15 | 00:00:03 | 00:19:15.45 | 00:19:18.50 | +00:03:21 (17.4%) | 3:51 | 15.6 (83.0%) | |
16 | KOLASA Dawid | 46 | GMINA ŻNIN | ŻNIN | M40-M49 | 4 | M 16 | 00:00:03 | 00:19:18.70 | 00:19:22.10 | +00:03:24 (17.6%) | 3:51 | 15.5 (82.4%) | |
17 | GRZECHOWIAK Arkadiusz | 30 | ŁABISZYN RUNNERS | ŻNIN | M20-M29 | 3 | M 17 | 00:00:03 | 00:19:22.90 | 00:19:26.55 | +00:03:29 (17.9%) | 3:52 | 15.5 (82.4%) | |
18 | MIKOŁAJCZYK Kacper | 158 | MIKO DIGITAL | MOGILNO | M20-M29 | 4 | M 18 | 00:00:03 | 00:19:24.50 | 00:19:27.55 | +00:03:30 (18.0%) | 3:52 | 15.5 (82.4%) | |
19 | CZAJKA Beniamin | 9 | ŁABISZYN RUNNERS | ŁABISZYN | M20-M29 | 5 | M 19 | 00:00:05 | 00:19:33.60 | 00:19:39.10 | +00:03:41 (18.8%) | 3:54 | 15.3 (81.4%) | |
20 | ROMANISZYN Piotr | 140 | ŻNIN | M30-M39 | 10 | M 20 | 00:00:02 | 00:19:48.50 | 00:19:51.10 | +00:03:53 (19.6%) | 3:57 | 15.2 (80.9%) | ||
21 | SERBIN Dariusz | 106 | WIARA LECHA POZNAŃ | KŁECKO | M40-M49 | 5 | M 21 | 00:00:01 | 00:19:50.35 | 00:19:52.00 | +00:03:54 (19.7%) | 3:58 | 15.1 (80.3%) | |
22 | KWAŚNIEWSKI Waldemar | 59 | MROCZA | M50-M59 | 1 | M 22 | 00:00:04 | 00:19:49.55 | 00:19:53.80 | +00:03:56 (19.8%) | 3:57 | 15.1 (80.3%) | ||
23 | MIKOŁAJCZYK Wojciech | 160 | MIKO DIGITAL | MOGILNO | M20-M29 | 6 | M 23 | 00:00:02 | 00:19:55.05 | 00:19:57.90 | +00:04:00 (20.1%) | 3:59 | 15.1 (80.3%) | |
24 | OSIŃSKI Daniel | 154 | GNIEWKOWO | M20-M29 | 7 | M 24 | 00:00:03 | 00:19:56.45 | 00:20:00.10 | +00:04:02 (20.2%) | 3:59 | 15.1 (80.3%) | ||
25 | PILACHOWSKI Marcin | 90 | PAŁUKI RUNNING TEAM | ŻNIN | M30-M39 | 11 | M 25 | 00:00:03 | 00:19:59.05 | 00:20:03.00 | +00:04:05 (20.4%) | 3:59 | 15 (79.8%) | |
26 | NAWROCKI Dariusz | 74 | ŁABISZYN RUNNERS | ŁABISZYN | M40-M49 | 6 | M 26 | 00:00:04 | 00:20:01.10 | 00:20:05.70 | +00:04:08 (20.6%) | 4:00 | 15 (79.8%) | |
27 | CZYŻEWSKI Daniel | 11 | BARCIN | M20-M29 | 8 | M 27 | 00:00:04 | 00:20:04.05 | 00:20:08.45 | +00:04:11 (20.8%) | 4:00 | 15 (79.8%) | ||
28 | CHEŁMINIAK Mariusz | 8 | QŁYNYCZ TEAM ROZBIEGANE TUCZNO | OSIĘCINY | M40-M49 | 7 | M 28 | 00:00:02 | 00:20:09.30 | 00:20:11.90 | +00:04:14 (21.0%) | 4:01 | 14.9 (79.3%) | |
29 | DUSZYŃSKI Przemysław | 18 | USKRZYDLENI | ROGOWO | M40-M49 | 8 | M 29 | 00:00:05 | 00:20:18.40 | 00:20:23.75 | +00:04:26 (21.8%) | 4:03 | 14.8 (78.7%) | |
30 | SUŁKOWSKI Sławomir | 117 | MISTRZOWSKI TRENING | POZNAŃ | M30-M39 | 12 | M 30 | 00:00:04 | 00:20:21.70 | 00:20:25.80 | +00:04:28 (21.9%) | 4:04 | 14.7 (78.2%) | |
31 | WELCHOWSKI Rafał | 131 | ROZBIEGANE TUCZNO | INOWROCŁAW | M40-M49 | 9 | M 31 | 00:00:03 | 00:20:28.05 | 00:20:31.10 | +00:04:33 (22.2%) | 4:05 | 14.7 (78.2%) | |
32 | TOKARCZYK Ryszard | 129 | PATRYK BOGUCKI - STREFA BIEGANIA | ROGOWO | M40-M49 | 10 | M 32 | 00:00:02 | 00:20:34.00 | 00:20:36.60 | +00:04:39 (22.6%) | 4:06 | 14.6 (77.7%) | |
33 | BELNIK Michał | 175 | UKS Traper Złocieniec | BYDGOSZCZ | M30-M39 | 13 | M 33 | 00:00:02 | 00:20:57.35 | 00:21:00.20 | +00:05:03 (24.0%) | 4:11 | 14.3 (76.1%) | |
34 | FILIPIAK Jakub | 19 | CUK UBEZPIECZENIA ŻNIN | RYNARZEWO | M40-M49 | 11 | M 34 | 00:00:05 | 00:20:59.35 | 00:21:05.20 | +00:05:08 (24.3%) | 4:11 | 14.3 (76.1%) | |
35 | WERNER Michał | 164 | ŁABISZYN RUNNERS | ŁABISZYN | M30-M39 | 14 | M 35 | 00:00:05 | 00:21:05.65 | 00:21:10.85 | +00:05:13 (24.7%) | 4:13 | 14.2 (75.5%) | |
35 | ZAKRZEWSKI Robert | 138 | SSJ TEAM | ZALASEWO | M30-M39 | 14 | M 35 | 00:00:06 | 00:21:04.75 | 00:21:10.85 | +00:05:13 (24.7%) | 4:12 | 14.2 (75.5%) | |
37 | KRAWCZAK Piotr | 51 | USKRZYDLENI | JANOWIEC WIELKOPOLSKI | M30-M39 | 16 | M 37 | 00:00:08 | 00:21:09.30 | 00:21:17.85 | +00:05:20 (25.1%) | 4:13 | 14.2 (75.5%) | |
38 | GREINERT Michał | 25 | INOWROCŁAW | M50-M59 | 2 | M 38 | 00:00:02 | 00:21:17.20 | 00:21:19.30 | +00:05:22 (25.2%) | 4:15 | 14.1 (75.0%) | ||
39 | RENC Patryk | 99 | SERCE TYBETU | BYDGOSZCZ | M30-M39 | 17 | M 39 | 00:00:05 | 00:21:19.10 | 00:21:24.15 | +00:05:26 (25.5%) | 4:15 | 14.1 (75.0%) | |
40 | KALINOWSKI Mikołaj | 39 | WATAHA L-PAAK | SZUBIN | M20-M29 | 9 | M 40 | 00:00:03 | 00:21:30.40 | 00:21:34.05 | +00:05:36 (26.0%) | 4:18 | 14 (74.5%) | |
41 | LEWANDOWSKI Bartłomiej | 61 | WYRZYSK | M20-M29 | 10 | M 41 | 00:00:02 | 00:21:34.95 | 00:21:37.50 | +00:05:40 (26.2%) | 4:18 | 13.9 (73.9%) | ||
42 | SKARWECKI Remigiusz | 108 | ŁABISZYN RUNNERS | ŁABISZYN | M40-M49 | 12 | M 42 | 00:00:04 | 00:21:32.95 | 00:21:37.80 | +00:05:40 (26.2%) | 4:18 | 13.9 (73.9%) | |
43 | CHOLEWCZYNSKI Damian | 139 | TM IRONTEAM | ŁABISZYN | M30-M39 | 18 | M 43 | 00:00:04 | 00:21:37.70 | 00:21:41.80 | +00:05:44 (26.5%) | 4:19 | 13.9 (73.9%) | |
44 | KOTER Mirosław | 49 | ŁABISZYN RUNNERS | ŁABISZYN | M40-M49 | 13 | M 44 | 00:00:08 | 00:21:37.05 | 00:21:45.75 | +00:05:48 (26.7%) | 4:19 | 13.9 (73.9%) | |
45 | KINDERMAN Robert | 42 | WATAHA L-PAAK | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M30-M39 | 19 | M 45 | 00:00:04 | 00:21:46.15 | 00:21:51.00 | +00:05:53 (27.0%) | 4:21 | 13.8 (73.4%) | |
46 | OLSZEWSKI Łukasz | 80 | KŁECKO CYCLING TEAM | KŁECKO | M20-M29 | 11 | M 46 | 00:00:03 | 00:21:58.20 | 00:22:01.35 | +00:06:04 (27.6%) | 4:23 | 13.7 (72.9%) | |
47 | RZESZUT Jerzy | 101 | WATAHA L-PAAK | SZUBIN | M60-M69 | 2 | M 47 | 00:00:05 | 00:21:57.10 | 00:22:02.30 | +00:06:05 (27.6%) | 4:23 | 13.7 (72.9%) | |
48 | SERBIN Krzysztof | 104 | LECHITA BIEGA KŁECKO | KŁECKO | M40-M49 | 14 | M 48 | 00:00:01 | 00:22:08.30 | 00:22:10.25 | +00:06:13 (28.0%) | 4:25 | 13.6 (72.3%) | |
49 | STEPCZYŃSKI Adam | 112 | WŁADEK SHORE | MAKSYMILIANOWO | M30-M39 | 20 | M 49 | 00:00:07 | 00:22:08.70 | 00:22:16.30 | +00:06:19 (28.4%) | 4:25 | 13.6 (72.3%) | |
50 | KUBIAK Błażej | 54 | #SLIMAKIBARCIN | PIECHCIN | M40-M49 | 15 | M 50 | 00:00:05 | 00:22:11.70 | 00:22:17.55 | +00:06:20 (28.4%) | 4:26 | 13.5 (71.8%) | |
51 | KANARKOWSKI Tomasz | 40 | GĄSAWA | M50-M59 | 3 | M 51 | 00:00:04 | 00:22:15.10 | 00:22:19.75 | +00:06:22 (28.6%) | 4:27 | 13.5 (71.8%) | ||
52 | SUPERCZYNSKI Andrzej | 118 | ŻNIN | M30-M39 | 21 | M 52 | 00:00:06 | 00:22:20.45 | 00:22:27.25 | +00:06:30 (29.0%) | 4:28 | 13.4 (71.3%) | ||
53 | OSTROWSKI Piotr | 84 | OSTROWSKI TEAM ŻNIN | ŻNIN | M40-M49 | 16 | M 53 | 00:00:09 | 00:22:24.55 | 00:22:34.20 | +00:06:37 (29.3%) | 4:28 | 13.4 (71.3%) | |
54 | NOWAKOWSKI Adam | 159 | ŻUBR JANUSZKOWO | JANUSZKOWO | M20-M29 | 12 | M 54 | 00:00:13 | 00:22:36.10 | 00:22:50.00 | +00:06:52 (30.1%) | 4:31 | 13.3 (70.7%) | |
55 | SZUBIŃSKI Ireneusz | 122 | KOMPLETNY AMATOR | BYDGOSZCZ | M40-M49 | 17 | M 55 | 00:00:08 | 00:22:45.00 | 00:22:53.40 | +00:06:56 (30.3%) | 4:33 | 13.2 (70.2%) | |
56 | LEWANDOWSKI Maciej | 60 | PŁONKOWO | M30-M39 | 22 | M 56 | 00:00:05 | 00:22:49.05 | 00:22:54.65 | +00:06:57 (30.4%) | 4:33 | 13.1 (69.7%) | ||
57 | WINIECKI Sławek | 135 | TT SODA | GĄSAWA | M40-M49 | 18 | M 57 | 00:00:05 | 00:22:49.05 | 00:22:54.85 | +00:06:57 (30.4%) | 4:33 | 13.1 (69.7%) | |
58 | DROŻDŻYŃSKI Marcin | 16 | OŚNO | M20-M29 | 13 | M 58 | 00:00:03 | 00:22:54.30 | 00:22:57.95 | +00:07:00 (30.5%) | 4:34 | 13.1 (69.7%) | ||
59 | AŁADOWICZ Mikołaj | 3 | ŁABISZYN RUNNERS | ŁABISZYN | M20-M29 | 14 | M 59 | 00:00:04 | 00:22:59.35 | 00:23:04.30 | +00:07:07 (30.9%) | 4:35 | 13.1 (69.7%) | |
60 | WÓDKOWSKI Łukasz | 179 | PAŁUKI RUNNING TEAM | ŻNIN | M30-M39 | 23 | M 60 | 00:00:06 | 00:23:06.65 | 00:23:12.95 | +00:07:15 (31.3%) | 4:37 | 13 (69.1%) | |
61 | PŁUCIENNIK Franciszek | 93 | ROZBIEGANE TUCZNO | PODGAJ | M16-M19 | 1 | M 61 | 00:00:03 | 00:23:10.40 | 00:23:14.35 | +00:07:17 (31.4%) | 4:38 | 12.9 (68.6%) | |
62 | MACZYŃSKI Grzegorz | 65 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BARCIN | M50-M59 | 4 | M 62 | 00:00:06 | 00:23:08.80 | 00:23:15.25 | +00:07:18 (31.4%) | 4:37 | 13 (69.1%) | |
63 | GRZECHOWIAK Tomasz | 31 | HERNIK TEAM | ŻNIN | M50-M59 | 5 | M 63 | 00:00:05 | 00:23:12.90 | 00:23:18.60 | +00:07:21 (31.6%) | 4:38 | 12.9 (68.6%) | |
64 | MACIEJEWSKI Sławomir | 64 | ŻUBR JANUSZKOWO | JANUSZKOWO | M20-M29 | 15 | M 64 | 00:00:14 | 00:23:07.80 | 00:23:22.05 | +00:07:24 (31.7%) | 4:37 | 13 (69.1%) | |
65 | KALINOWSKI Dominik | 38 | WATAHA L-PAAK | SZUBIN | M30-M39 | 24 | M 65 | 00:00:04 | 00:23:26.70 | 00:23:31.35 | +00:07:34 (32.2%) | 4:41 | 12.8 (68.1%) | |
66 | PUCHACZ Marcin | 96 | PUCHACZE | BYDGOSZCZ | M40-M49 | 19 | M 66 | 00:00:05 | 00:23:30.30 | 00:23:35.55 | +00:07:38 (32.4%) | 4:42 | 12.8 (68.1%) | |
67 | PASZKIET Remigiusz | 87 | #SLIMAKIBARCIN | BARCIN | M40-M49 | 20 | M 67 | 00:00:07 | 00:23:29.10 | 00:23:36.70 | +00:07:39 (32.4%) | 4:41 | 12.8 (68.1%) | |
68 | PŁUCIENNIK Paweł | 92 | ROZBIEGANE TUCZNO | PODGAJ | M50-M59 | 6 | M 68 | 00:00:05 | 00:23:33.30 | 00:23:39.00 | +00:07:41 (32.5%) | 4:42 | 12.7 (67.6%) | |
69 | MACIEJCZYK Jacek | 62 | BYDGOSZCZ | M50-M59 | 7 | M 69 | 00:00:11 | 00:23:31.35 | 00:23:42.65 | +00:07:45 (32.7%) | 4:42 | 12.8 (68.1%) | ||
70 | KATULSKI Radosław | 41 | INTER-VAX ŻNIN | GODAWY | M40-M49 | 21 | M 70 | 00:00:05 | 00:23:55.20 | 00:24:01.10 | +00:08:03 (33.6%) | 4:47 | 12.5 (66.5%) | |
71 | BŁAŻAK Marcin | 149 | ŁABISZYN | M16-M19 | 2 | M 71 | 00:00:09 | 00:23:58.85 | 00:24:08.35 | +00:08:11 (33.9%) | 4:47 | 12.5 (66.5%) | ||
72 | ŚWIĘCICKI Andrzej | 126 | BYDGOSKIE ŻÓŁWIE | BYDGOSZCZ | M50-M59 | 8 | M 72 | 00:00:10 | 00:24:08.50 | 00:24:18.90 | +00:08:21 (34.4%) | 4:49 | 12.4 (66.0%) | |
73 | OWCZAREK Witek | 85 | TT SODA | ŻNIN | M50-M59 | 9 | M 73 | 00:00:06 | 00:24:32.00 | 00:24:38.50 | +00:08:41 (35.3%) | 4:54 | 12.2 (64.9%) | |
74 | POPKOWSKI Michał | 95 | PAŁUKI RUNNING TEAM | ŻNIN | M30-M39 | 25 | M 74 | 00:00:05 | 00:24:35.05 | 00:24:40.90 | +00:08:43 (35.4%) | 4:55 | 12.2 (64.9%) | |
75 | MARNOCHA Łukasz | 147 | GMINA ŻNIN | ŻNIN | M40-M49 | 22 | M 75 | 00:00:11 | 00:24:37.15 | 00:24:48.95 | +00:08:51 (35.7%) | 4:55 | 12.2 (64.9%) | |
76 | RATAJCZAK Paweł | 98 | #SLIMAKIBARCIN | WOLICE | M40-M49 | 23 | M 76 | 00:00:12 | 00:24:37.90 | 00:24:50.20 | +00:08:53 (35.8%) | 4:55 | 12.2 (64.9%) | |
77 | KASPROWIAK Adrian | 155 | ŻNIN | M20-M29 | 16 | M 77 | 00:00:14 | 00:24:37.10 | 00:24:51.60 | +00:08:54 (35.8%) | 4:55 | 12.2 (64.9%) | ||
78 | NITKA Kamil | 78 | JANOWIEC WIELKOPOLSKI | M20-M29 | 17 | M 78 | 00:00:06 | 00:25:01.60 | 00:25:08.20 | +00:09:11 (36.5%) | 5:00 | 12 (63.8%) | ||
79 | NEUMANN Andrzej | 178 | BYDGOSZCZ | M40-M49 | 24 | M 79 | 00:00:08 | 00:25:13.50 | 00:25:21.50 | +00:09:24 (37.1%) | 5:02 | 11.9 (63.3%) | ||
80 | NIEMCZEWSKI Jakub | 76 | ŁABISZYN RUNNERS | ŁABISZYN | M16-M19 | 3 | M 80 | 00:00:13 | 00:25:14.20 | 00:25:27.20 | +00:09:30 (37.3%) | 5:02 | 11.9 (63.3%) | |
81 | SIKORA Antoni | 174 | Żniński Klub Biegacza | PNIEWY | M70+ | 1 | M 81 | 00:00:06 | 00:25:32.70 | 00:25:39.30 | +00:09:42 (37.8%) | 5:06 | 11.7 (62.2%) | |
82 | GODZIUK Roman | 23 | TORUŃ | M60-M69 | 3 | M 82 | 00:00:09 | 00:25:33.15 | 00:25:42.60 | +00:09:45 (37.9%) | 5:06 | 11.7 (62.2%) | ||
83 | JAKUBOWSKI Artur | 141 | ŚLIMAKI BARCIN | BARCIN | M40-M49 | 25 | M 83 | 00:00:12 | 00:25:31.75 | 00:25:43.95 | +00:09:46 (38.0%) | 5:06 | 11.8 (62.8%) | |
84 | KRANZ Leszek | 161 | STRZELNICA GODAWY | GODAWY | M40-M49 | 26 | M 84 | 00:00:07 | 00:26:02.60 | 00:26:10.20 | +00:10:13 (39.0%) | 5:12 | 11.5 (61.2%) | |
85 | PIECHOWIAK Leszek | 88 | TEAM RUN GOŁAŃCZ | GOŁAŃCZ | M40-M49 | 27 | M 85 | 00:00:08 | 00:26:19.60 | 00:26:28.35 | +00:10:31 (39.7%) | 5:15 | 11.4 (60.6%) | |
86 | ŚWIERCZYŃSKI Michał | 125 | ŁABISZYN | M30-M39 | 26 | M 86 | 00:00:07 | 00:26:31.35 | 00:26:38.55 | +00:10:41 (40.1%) | 5:18 | 11.3 (60.1%) | ||
87 | PIOTROWICZ Ireneusz | 171 | PIORTKÓW KUJAWSKI | M60-M69 | 4 | M 87 | 00:00:09 | 00:26:33.75 | 00:26:42.95 | +00:10:45 (40.3%) | 5:18 | 11.3 (60.1%) | ||
88 | KONWIŃSKI Marcin | 48 | ŁABISZYN RUNNERS | ŁABISZYN | M30-M39 | 27 | M 88 | 00:00:12 | 00:26:53.75 | 00:27:06.70 | +00:11:09 (41.2%) | 5:22 | 11.2 (59.6%) | |
89 | WOŹNIAK Łukasz | 137 | RÓŻY KWIAT | SADLNO | M30-M39 | 28 | M 89 | 00:00:15 | 00:26:52.70 | 00:27:08.00 | +00:11:10 (41.2%) | 5:22 | 11.2 (59.6%) | |
90 | POTRZEBOWSKI Marek | 162 | DEAF | BYDGOSZCZ | M40-M49 | 28 | M 90 | 00:00:13 | 00:26:56.60 | 00:27:10.20 | +00:11:13 (41.3%) | 5:23 | 11.1 (59.0%) | |
91 | WALCZAK Maciej | 151 | TEAM RUDNIK | BYDGOSZCZ | M50-M59 | 10 | M 91 | 00:00:10 | 00:27:03.60 | 00:27:14.35 | +00:11:17 (41.4%) | 5:24 | 11.1 (59.0%) | |
92 | DELIKTA Szymon | 156 | MOGILNO | M16-M19 | 4 | M 92 | 00:00:17 | 00:26:59.25 | 00:27:16.75 | +00:11:19 (41.5%) | 5:23 | 11.1 (59.0%) | ||
93 | SKIBIŃSKI Sebastian | 109 | ŁABISZYN RUNNERS | ŁABISZYN | M40-M49 | 29 | M 93 | 00:00:04 | 00:27:17.70 | 00:27:21.80 | +00:11:24 (41.7%) | 5:27 | 11 (58.5%) | |
94 | NIEMCZEWSKI Mirosław | 75 | ŁABISZYN RUNNERS | ŁABISZYN | M40-M49 | 30 | M 94 | 00:00:13 | 00:27:13.10 | 00:27:26.70 | +00:11:29 (41.9%) | 5:26 | 11 (58.5%) | |
95 | NOWACKI Rafał | 79 | RAKIETA ZAMOŚĆ | ZAMOŚĆ | M50-M59 | 11 | M 95 | 00:00:11 | 00:27:26.25 | 00:27:37.85 | +00:11:40 (42.3%) | 5:29 | 10.9 (58.0%) | |
96 | ŚWITAŁA Robert | 127 | ŁABISZYN | M20-M29 | 18 | M 96 | 00:00:12 | 00:27:29.65 | 00:27:42.50 | +00:11:45 (42.4%) | 5:29 | 10.9 (58.0%) | ||
97 | JAKUBOWSKI Radosław | 165 | ARMIN TEAM | GNIEZNO | M50-M59 | 12 | M 97 | 00:00:15 | 00:27:39.95 | 00:27:55.10 | +00:11:57 (42.9%) | 5:31 | 10.8 (57.4%) | |
98 | KRZEMIŃSKI Damian | 150 | TORUŃ | M20-M29 | 19 | M 98 | 00:00:08 | 00:28:22.65 | 00:28:31.55 | +00:12:34 (44.1%) | 5:40 | 10.6 (56.4%) | ||
99 | SERBIN Michał | 103 | KŁECKO | M30-M39 | 29 | M 99 | 00:00:01 | 00:29:00.30 | 00:29:02.25 | +00:13:05 (45.1%) | 5:48 | 10.3 (54.8%) | ||
100 | BUKOWSKI Krzysztof | 6 | BEZKLUBOWIEC | INOWROCŁAW | M50-M59 | 13 | M 100 | 00:00:11 | 00:29:00.20 | 00:29:11.40 | +00:13:14 (45.3%) | 5:48 | 10.3 (54.8%) | |
101 | BĄK Remigiusz | 4 | BYDGOSZCZ | M40-M49 | 31 | M 101 | 00:00:11 | 00:29:37.10 | 00:29:49.00 | +00:13:51 (46.5%) | 5:55 | 10.1 (53.7%) | ||
102 | WILIŃSKI Rafał | 134 | BARCIN | M30-M39 | 30 | M 102 | 00:00:13 | 00:30:01.65 | 00:30:15.40 | +00:14:18 (47.3%) | 6:00 | 10 (53.2%) | ||
103 | HŁOND Andrzej | 34 | ŁABISZYN RUNNERS | OJRZANOWO | M60-M69 | 5 | M 103 | 00:00:10 | 00:30:07.15 | 00:30:17.65 | +00:14:20 (47.3%) | 6:01 | 10 (53.2%) | |
104 | KOCZOROWSKI Tomasz | 45 | ŁABISZYN | M40-M49 | 32 | M 104 | 00:00:14 | 00:30:50.25 | 00:31:04.35 | +00:15:07 (48.7%) | 6:10 | 9.7 (51.6%) | ||
105 | DOBOSIEWICZ Sebastian | 14 | SZUBIN | M40-M49 | 33 | M 105 | 00:00:07 | 00:31:43.35 | 00:31:51.10 | +00:15:53 (49.9%) | 6:20 | 9.5 (50.5%) | ||
106 | OSTROWSKI Krzysztof | 172 | MIELESZYN | M50-M59 | 14 | M 106 | 00:00:15 | 00:31:41.70 | 00:31:56.70 | +00:15:59 (50.1%) | 6:20 | 9.5 (50.5%) | ||
107 | STOKFISZ Marek | 114 | PALĘDZIE | M30-M39 | 31 | M 107 | 00:00:09 | 00:32:00.00 | 00:32:09.35 | +00:16:12 (50.4%) | 6:24 | 9.4 (50.0%) | ||
108 | PIJAROWSKI Ildefons | 89 | ŁABISZYN | M60-M69 | 6 | M 108 | 00:00:09 | 00:31:59.80 | 00:32:09.65 | +00:16:12 (50.4%) | 6:23 | 9.4 (50.0%) | ||
109 | POLAWSKI Marcin | 180 | MOGILNO | M40-M49 | 34 | M 109 | 00:00:04 | 00:35:21.40 | 00:35:26.35 | +00:19:29 (55.0%) | 7:04 | 8.5 (45.2%) | ||
110 | SZNAJDROWSKI Mateusz | 121 | ŁABISZYN | M30-M39 | 32 | M 110 | 00:00:00 | 00:51:10.25 | 00:51:10.25 | +00:35:13 (68.8%) | 10:14 | 5.9 (31.4%) |
Znaleziono 110 wynik(ów)