Organizator : | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY LIDER oraz GMINA ŁABISZYN |
Data : | 2024-06-23 |
Miejsce : | Łabiszyn |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 181 |
Wystartowało : | 171 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 171 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas startu | Czas netto 5km | Czas brutto 5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SITARZ Damian | 107 | CARSKET | MOGILNO | M20-M29 | 1 | M 2 | 00:00:01 | 00:16:10.35 | 00:16:11.85 | 3:14 | 18.6 (100%) | ||
2 | GRUSZKA Gracjan | 28 | BYDGOSZCZ | M20-M29 | 2 | M 4 | 00:00:01 | 00:16:44.20 | 00:16:45.45 | +00:00:33 (3.3%) | 3:20 | 17.9 (96.2%) | ||
3 | GRZECHOWIAK Arkadiusz | 30 | ŁABISZYN RUNNERS | ŻNIN | M20-M29 | 3 | M 17 | 00:00:03 | 00:19:22.90 | 00:19:26.55 | +00:03:14 (16.7%) | 3:52 | 15.5 (83.3%) | |
4 | MIKOŁAJCZYK Kacper | 158 | MIKO DIGITAL | MOGILNO | M20-M29 | 4 | M 18 | 00:00:03 | 00:19:24.50 | 00:19:27.55 | +00:03:15 (16.8%) | 3:52 | 15.5 (83.3%) | |
5 | CZAJKA Beniamin | 9 | ŁABISZYN RUNNERS | ŁABISZYN | M20-M29 | 5 | M 19 | 00:00:05 | 00:19:33.60 | 00:19:39.10 | +00:03:27 (17.6%) | 3:54 | 15.3 (82.3%) | |
6 | MIKOŁAJCZYK Wojciech | 160 | MIKO DIGITAL | MOGILNO | M20-M29 | 6 | M 23 | 00:00:02 | 00:19:55.05 | 00:19:57.90 | +00:03:46 (18.9%) | 3:59 | 15.1 (81.2%) | |
7 | OSIŃSKI Daniel | 154 | GNIEWKOWO | M20-M29 | 7 | M 24 | 00:00:03 | 00:19:56.45 | 00:20:00.10 | +00:03:48 (19.0%) | 3:59 | 15.1 (81.2%) | ||
8 | CZYŻEWSKI Daniel | 11 | BARCIN | M20-M29 | 8 | M 27 | 00:00:04 | 00:20:04.05 | 00:20:08.45 | +00:03:56 (19.6%) | 4:00 | 15 (80.6%) | ||
9 | KALINOWSKI Mikołaj | 39 | WATAHA L-PAAK | SZUBIN | M20-M29 | 9 | M 40 | 00:00:03 | 00:21:30.40 | 00:21:34.05 | +00:05:22 (24.9%) | 4:18 | 14 (75.3%) | |
10 | LEWANDOWSKI Bartłomiej | 61 | WYRZYSK | M20-M29 | 10 | M 41 | 00:00:02 | 00:21:34.95 | 00:21:37.50 | +00:05:25 (25.1%) | 4:18 | 13.9 (74.7%) | ||
11 | OLSZEWSKI Łukasz | 80 | KŁECKO CYCLING TEAM | KŁECKO | M20-M29 | 11 | M 46 | 00:00:03 | 00:21:58.20 | 00:22:01.35 | +00:05:49 (26.5%) | 4:23 | 13.7 (73.7%) | |
12 | NOWAKOWSKI Adam | 159 | ŻUBR JANUSZKOWO | JANUSZKOWO | M20-M29 | 12 | M 54 | 00:00:13 | 00:22:36.10 | 00:22:50.00 | +00:06:38 (29.1%) | 4:31 | 13.3 (71.5%) | |
13 | DROŻDŻYŃSKI Marcin | 16 | OŚNO | M20-M29 | 13 | M 58 | 00:00:03 | 00:22:54.30 | 00:22:57.95 | +00:06:46 (29.5%) | 4:34 | 13.1 (70.4%) | ||
14 | AŁADOWICZ Mikołaj | 3 | ŁABISZYN RUNNERS | ŁABISZYN | M20-M29 | 14 | M 59 | 00:00:04 | 00:22:59.35 | 00:23:04.30 | +00:06:52 (29.8%) | 4:35 | 13.1 (70.4%) | |
15 | MACIEJEWSKI Sławomir | 64 | ŻUBR JANUSZKOWO | JANUSZKOWO | M20-M29 | 15 | M 64 | 00:00:14 | 00:23:07.80 | 00:23:22.05 | +00:07:10 (30.7%) | 4:37 | 13 (69.9%) | |
16 | KASPROWIAK Adrian | 155 | ŻNIN | M20-M29 | 16 | M 77 | 00:00:14 | 00:24:37.10 | 00:24:51.60 | +00:08:39 (34.8%) | 4:55 | 12.2 (65.6%) | ||
17 | NITKA Kamil | 78 | JANOWIEC WIELKOPOLSKI | M20-M29 | 17 | M 78 | 00:00:06 | 00:25:01.60 | 00:25:08.20 | +00:08:56 (35.6%) | 5:00 | 12 (64.5%) | ||
18 | ŚWITAŁA Robert | 127 | ŁABISZYN | M20-M29 | 18 | M 96 | 00:00:12 | 00:27:29.65 | 00:27:42.50 | +00:11:30 (41.5%) | 5:29 | 10.9 (58.6%) | ||
19 | KRZEMIŃSKI Damian | 150 | TORUŃ | M20-M29 | 19 | M 98 | 00:00:08 | 00:28:22.65 | 00:28:31.55 | +00:12:19 (43.2%) | 5:40 | 10.6 (57.0%) |
Znaleziono 19 wynik(ów)