Organizator : | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY LIDER oraz GMINA ŁABISZYN |
Data : | 2024-06-23 |
Miejsce : | Łabiszyn |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 181 |
Wystartowało : | 171 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 171 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas startu | Czas netto 5km | Czas brutto 5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KUJAWA Zbigniew | 56 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | JANOWIEC WIELKOPOLSKI | M30-M39 | 1 | M 1 | 00:00:01 | 00:15:55.30 | 00:15:57.20 | 3:11 | 18.8 (100%) | ||
2 | KLEDZIK Zbigniew | 44 | GMINA ŻNIN | KIERZKOWO | M30-M39 | 2 | M 3 | 00:00:01 | 00:16:22.55 | 00:16:24.25 | +00:00:27 (2.7%) | 3:16 | 18.3 (97.3%) | |
3 | MAĆKOWSKI Maciej | 67 | PAŁUKI RUNNING TEAM | ŻNIN | M30-M39 | 3 | M 5 | 00:00:01 | 00:16:57.35 | 00:16:58.60 | +00:01:01 (6.0%) | 3:23 | 17.7 (94.1%) | |
4 | STANISZEWSKI Sławomir | 111 | PAŁUKI RUNNING TEAM | ŻNIN | M30-M39 | 4 | M 6 | 00:00:01 | 00:17:01.80 | 00:17:03.30 | +00:01:06 (6.5%) | 3:24 | 17.6 (93.6%) | |
5 | KOLIŃSKI Dawid | 177 | NAKŁO | M30-M39 | 5 | M 7 | 00:00:01 | 00:17:18.65 | 00:17:20.45 | +00:01:23 (8.0%) | 3:27 | 17.3 (92.0%) | ||
6 | KUŹMICZ Dominik | 57 | TORUŃ | M30-M39 | 6 | M 8 | 00:00:02 | 00:17:40.40 | 00:17:42.70 | +00:01:45 (9.9%) | 3:32 | 17 (90.4%) | ||
7 | ABRAMOWSKI Damian | 1 | TT SODA | ŻNIN | M30-M39 | 7 | M 9 | 00:00:02 | 00:18:21.40 | 00:18:23.60 | +00:02:26 (13.3%) | 3:40 | 16.3 (86.7%) | |
8 | UTECHT Sławomir | 130 | USKRZYDLENI | JANOWIEC WIELKOPOLSKI | M30-M39 | 8 | M 11 | 00:00:03 | 00:18:28.20 | 00:18:31.55 | +00:02:34 (13.9%) | 3:41 | 16.2 (86.2%) | |
9 | RZESZUT Tomasz | 100 | WATAHA L-PAAK | ROZWARZYN | M30-M39 | 9 | M 12 | 00:00:02 | 00:18:36.95 | 00:18:39.25 | +00:02:42 (14.5%) | 3:43 | 16.1 (85.6%) | |
10 | ROMANISZYN Piotr | 140 | ŻNIN | M30-M39 | 10 | M 20 | 00:00:02 | 00:19:48.50 | 00:19:51.10 | +00:03:53 (19.6%) | 3:57 | 15.2 (80.9%) | ||
11 | PILACHOWSKI Marcin | 90 | PAŁUKI RUNNING TEAM | ŻNIN | M30-M39 | 11 | M 25 | 00:00:03 | 00:19:59.05 | 00:20:03.00 | +00:04:05 (20.4%) | 3:59 | 15 (79.8%) | |
12 | SUŁKOWSKI Sławomir | 117 | MISTRZOWSKI TRENING | POZNAŃ | M30-M39 | 12 | M 30 | 00:00:04 | 00:20:21.70 | 00:20:25.80 | +00:04:28 (21.9%) | 4:04 | 14.7 (78.2%) | |
13 | BELNIK Michał | 175 | UKS Traper Złocieniec | BYDGOSZCZ | M30-M39 | 13 | M 33 | 00:00:02 | 00:20:57.35 | 00:21:00.20 | +00:05:03 (24.0%) | 4:11 | 14.3 (76.1%) | |
14 | WERNER Michał | 164 | ŁABISZYN RUNNERS | ŁABISZYN | M30-M39 | 14 | M 35 | 00:00:05 | 00:21:05.65 | 00:21:10.85 | +00:05:13 (24.7%) | 4:13 | 14.2 (75.5%) | |
14 | ZAKRZEWSKI Robert | 138 | SSJ TEAM | ZALASEWO | M30-M39 | 14 | M 35 | 00:00:06 | 00:21:04.75 | 00:21:10.85 | +00:05:13 (24.7%) | 4:12 | 14.2 (75.5%) | |
16 | KRAWCZAK Piotr | 51 | USKRZYDLENI | JANOWIEC WIELKOPOLSKI | M30-M39 | 16 | M 37 | 00:00:08 | 00:21:09.30 | 00:21:17.85 | +00:05:20 (25.1%) | 4:13 | 14.2 (75.5%) | |
17 | RENC Patryk | 99 | SERCE TYBETU | BYDGOSZCZ | M30-M39 | 17 | M 39 | 00:00:05 | 00:21:19.10 | 00:21:24.15 | +00:05:26 (25.5%) | 4:15 | 14.1 (75.0%) | |
18 | CHOLEWCZYNSKI Damian | 139 | TM IRONTEAM | ŁABISZYN | M30-M39 | 18 | M 43 | 00:00:04 | 00:21:37.70 | 00:21:41.80 | +00:05:44 (26.5%) | 4:19 | 13.9 (73.9%) | |
19 | KINDERMAN Robert | 42 | WATAHA L-PAAK | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M30-M39 | 19 | M 45 | 00:00:04 | 00:21:46.15 | 00:21:51.00 | +00:05:53 (27.0%) | 4:21 | 13.8 (73.4%) | |
20 | STEPCZYŃSKI Adam | 112 | WŁADEK SHORE | MAKSYMILIANOWO | M30-M39 | 20 | M 49 | 00:00:07 | 00:22:08.70 | 00:22:16.30 | +00:06:19 (28.4%) | 4:25 | 13.6 (72.3%) | |
21 | SUPERCZYNSKI Andrzej | 118 | ŻNIN | M30-M39 | 21 | M 52 | 00:00:06 | 00:22:20.45 | 00:22:27.25 | +00:06:30 (29.0%) | 4:28 | 13.4 (71.3%) | ||
22 | LEWANDOWSKI Maciej | 60 | PŁONKOWO | M30-M39 | 22 | M 56 | 00:00:05 | 00:22:49.05 | 00:22:54.65 | +00:06:57 (30.4%) | 4:33 | 13.1 (69.7%) | ||
23 | WÓDKOWSKI Łukasz | 179 | PAŁUKI RUNNING TEAM | ŻNIN | M30-M39 | 23 | M 60 | 00:00:06 | 00:23:06.65 | 00:23:12.95 | +00:07:15 (31.3%) | 4:37 | 13 (69.1%) | |
24 | KALINOWSKI Dominik | 38 | WATAHA L-PAAK | SZUBIN | M30-M39 | 24 | M 65 | 00:00:04 | 00:23:26.70 | 00:23:31.35 | +00:07:34 (32.2%) | 4:41 | 12.8 (68.1%) | |
25 | POPKOWSKI Michał | 95 | PAŁUKI RUNNING TEAM | ŻNIN | M30-M39 | 25 | M 74 | 00:00:05 | 00:24:35.05 | 00:24:40.90 | +00:08:43 (35.4%) | 4:55 | 12.2 (64.9%) | |
26 | ŚWIERCZYŃSKI Michał | 125 | ŁABISZYN | M30-M39 | 26 | M 86 | 00:00:07 | 00:26:31.35 | 00:26:38.55 | +00:10:41 (40.1%) | 5:18 | 11.3 (60.1%) | ||
27 | KONWIŃSKI Marcin | 48 | ŁABISZYN RUNNERS | ŁABISZYN | M30-M39 | 27 | M 88 | 00:00:12 | 00:26:53.75 | 00:27:06.70 | +00:11:09 (41.2%) | 5:22 | 11.2 (59.6%) | |
28 | WOŹNIAK Łukasz | 137 | RÓŻY KWIAT | SADLNO | M30-M39 | 28 | M 89 | 00:00:15 | 00:26:52.70 | 00:27:08.00 | +00:11:10 (41.2%) | 5:22 | 11.2 (59.6%) | |
29 | SERBIN Michał | 103 | KŁECKO | M30-M39 | 29 | M 99 | 00:00:01 | 00:29:00.30 | 00:29:02.25 | +00:13:05 (45.1%) | 5:48 | 10.3 (54.8%) | ||
30 | WILIŃSKI Rafał | 134 | BARCIN | M30-M39 | 30 | M 102 | 00:00:13 | 00:30:01.65 | 00:30:15.40 | +00:14:18 (47.3%) | 6:00 | 10 (53.2%) | ||
31 | STOKFISZ Marek | 114 | PALĘDZIE | M30-M39 | 31 | M 107 | 00:00:09 | 00:32:00.00 | 00:32:09.35 | +00:16:12 (50.4%) | 6:24 | 9.4 (50.0%) | ||
32 | SZNAJDROWSKI Mateusz | 121 | ŁABISZYN | M30-M39 | 32 | M 110 | 00:00:00 | 00:51:10.25 | 00:51:10.25 | +00:35:13 (68.8%) | 10:14 | 5.9 (31.4%) |
Znaleziono 32 wynik(ów)