LEGNICA - FINAŁ PUCHARU EUROPY NORDIC WALKING - 10 KM
Puchar Europy 10 km i Mistrzostwa Europy 5 km Nordic Walking
Puchar Europy 10 km i Mistrzostwa Europy 5 km Nordic Walking
Organizator : | PFNW |
Data : | 2017-09-30 |
Miejsce : | Legnica |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 92 |
Wystartowało : | 89 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 89 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Start_All 2.5km | Start_All 5km | Start_All 7.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GŁOWA Michał | 13 | UNIA MIAST | CIESZYN | M16-19 | 00:16:20 | 00:33:06 | 00:50:27 | |||
2 | KWAPIS Mariusz | 34 | KS METRACO POLKOWICE | RUJA/LEGNICA | M20-29 | 00:17:55 | 00:37:22 | 00:57:39 | |||
3 | EBERT Christoph | 83 | SZ VELDEN THE WALKIES | M20-29 | 00:18:54 | 00:38:58 | 01:00:31 | ||||
4 | OLUWAGBEMI Melvin | 80 | PARIS | PANTIN | M20-29 | 1 | 00:16:17 | 00:32:31 | 00:48:28 | ||
5 | JÓŹWIAK Dominik | 26 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M20-29 | 00:21:46 | 00:44:09 | 01:07:18 | |||
6 | WOJTASIŃSKI Daniel | 64 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M30-39 | 00:15:35 | 00:31:46 | 00:48:10 | |||
7 | MORAWSKI Bartosz | 42 | KS IDMAR | ROGALINEK | M30-39 | 00:16:55 | 00:34:21 | 00:51:50 | |||
8 | HAŁAS Marcin | 19 | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M30-39 | 00:16:00 | 00:32:25 | 00:49:06 | ||||
9 | ZIELIŃSKI Paweł | 90 | LUKI TEAM SIEDLCE | WARSZAWA | M30-39 | 1 | 00:16:47 | 00:34:08 | 00:51:49 | ||
10 | WITCZUK Łukasz | 91 | LUKI TEAM SIEDLCE | SIEDLCE | M30-39 | 00:16:43 | 00:33:59 | 00:51:20 | |||
11 | KLIMSIAK Sebastian | 28 | UDANIN | M30-39 | 00:17:14 | 00:34:23 | 00:51:53 | ||||
12 | REMBARZ Łukasz | 53 | KS IDMAR | KROSINKO | M40-49 | 00:15:48 | 00:32:03 | 00:48:32 | |||
13 | NIECHWIEJCZYK Piotr | 46 | OPEL ACTIVE TEAM | ŚWIĘTOCHŁOWICE | M40-49 | 00:14:52 | 00:30:07 | 00:45:27 | |||
14 | TIPPMANN Ronny | 72 | NW TEAM CITY FIT & SPORT FERSTL | RODING | M40-49 | 1 | 00:17:52 | 00:36:19 | 00:55:15 | ||
15 | ADAMSKI Robert | 1 | WAŁBRZYCH | M40-49 | 1 | 00:17:10 | 00:34:42 | 00:52:13 | |||
16 | GRZYBAŁA Piotr | 18 | ODRZYKOŃ | M40-49 | 1 | 00:16:22 | 00:33:34 | 00:50:32 | |||
17 | NAKONIECZNY Grzegorz | 45 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | M40-49 | 00:15:37 | 00:31:31 | 00:47:38 | |||
18 | KUBIAK Przemysław | 32 | KS IDMAR | MOSINA | M40-49 | 00:16:48 | 00:34:27 | 00:52:15 | |||
19 | ORCZYK Robert | 48 | GUBIŃSKA GRUPA NORDICK WALKING | GUBIN | M40-49 | 00:19:25 | 00:39:13 | 00:59:21 | |||
20 | TRATTNIG Manfred | 68 | BLEIBURGER WALKER TEAM AUSTRIA | BLEIBURG | M40-49 | 00:19:20 | 00:39:38 | 00:59:38 | |||
21 | KRZYŚCIN Rafał | 6 | SANTANDER CONSUMER BANK | WROCŁAW | M40-49 | 00:20:47 | 00:41:41 | 01:03:02 | |||
22 | JÓŹWIAK Łukasz | 25 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M40-49 | 00:20:38 | 00:43:01 | 01:06:10 | |||
23 | MICHALSKI Andrzej | 40 | WESOŁY BORSUK TEAM | SANOK | M50-59 | 00:15:06 | 00:30:38 | 00:46:37 | |||
24 | ORTNER Günter | 81 | GÜNTER`S POWER WALKER | BÄRNBACH | M50-59 | 00:17:48 | 00:36:08 | 00:54:45 | |||
25 | JACHIMOWICZ Mirosław | 23 | LUKI TEAM SIEDLCE | WIERZBNO | M50-59 | 00:17:59 | 00:36:52 | 00:55:55 | |||
26 | GRAML Günther | 16 | NW TEAM CITY FIT & SPORT FERSTL | RODING | M50-59 | 00:16:46 | 00:34:07 | 00:51:25 | |||
27 | BADECKI Ryszard | 89 | NIEZRZESZONY | NIESZCZYCE | M50-59 | 00:17:55 | 00:36:29 | 00:54:46 | |||
28 | WILDAUER Ingo | 85 | TEAM ERDINGER ALKOHOLFREI | M50-59 | 00:18:08 | 00:36:45 | 00:55:13 | ||||
29 | DĄBROWA Wojciech | 10 | CHODŻ Z NAMI | GOSŁAWICE | M50-59 | 00:18:00 | 00:36:42 | 00:55:25 | |||
30 | LIGĘZA Janusz | 37 | TYCHY | M50-59 | 1 | 00:18:13 | 00:36:55 | 00:55:59 | |||
31 | ŚLUSARCZYK Andrzej | 87 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M60-69 | 00:18:13 | 00:37:01 | 00:55:43 | |||
32 | PUSZKIEL Leszek | 93 | GREEN TEAM ZIELONA GÓRA | ZIELONA GÓRA | M60-69 | 00:15:55 | 00:32:16 | 00:49:00 | |||
33 | PLANKO Oton | 51 | KLUB NORDIJSKE HOJE CELJE | CELJE | M60-69 | 00:19:38 | 00:39:52 | 01:00:49 | |||
34 | KRÓL Władysław | 31 | STRZEGOMSKA DWUNASTKA | STRZEGOM | M60-69 | 00:20:31 | 00:41:12 | 01:02:23 | |||
35 | GOLUS Lech | 15 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | M60-69 | 00:20:39 | 00:42:13 | 01:03:47 | |||
36 | WIEŃSKO Ryszard | 62 | NIEZRZESZONY | PUŁAWY | M60-69 | 00:18:19 | 00:36:44 | 00:55:11 | |||
37 | PIKSA Kazimierz | 86 | NORDIC WALKING KRUSZYNA | BRZEG | M60-69 | 00:18:44 | 00:38:02 | 00:58:02 | |||
38 | LANGMANN Hubert | 77 | NORDIC WALKING TEAM BAYERN | BAYERN | M60-69 | 4 | 00:16:52 | 00:34:17 | 00:51:56 | ||
39 | DZIĘCIOŁ Ryszard | 12 | AKTYWNY BOLESŁAWIEC | BOLESŁAWIEC | M70-79 | 2 | 00:21:10 | 00:44:39 | 01:07:51 | ||
40 | SCHNEIDER Helmut | 73 | NW TEAM CITY FIT & SPORT FERSTL | RODING | M70-79 | 00:17:11 | 00:34:36 | 00:51:55 | |||
41 | ROGOS Henryk | 54 | LUBIĄŻ | M70-79 | 00:17:55 | 00:36:04 | 00:54:29 | ||||
42 | THOMALLA Bogdan | 59 | SILESIA NORDIC TEAM | ZABRZE | M70-79 | 00:19:10 | 00:39:15 | 00:59:46 | |||
43 | KRAMER Leszek | 30 | OLEŚNICKA STREFA NORDIC WALKING | OLEŚNICA | M80+ | 00:22:26 | 00:45:28 | 01:07:24 | |||
44 | LIS Zbigniew | 38 | LEGNICA | M80+ | 00:22:28 | 00:45:30 | 01:07:26 | ||||
45 | KOBIELA Daria | 29 | KING&QUEEN | BOROWIEC | K20-29 | 00:18:42 | 00:37:46 | 00:56:29 | |||
46 | CHRAPEK Urszula | 7 | KS RUDZICA | RUDZICA | K20-29 | 00:21:43 | 00:44:59 | 01:07:19 | |||
47 | BREXLER Jasmin | 78 | NORDIC WALKING TEAM BAYERN | BAYERN | K20-29 | 00:21:02 | 00:43:46 | 01:05:46 | |||
48 | HASLEBNER Julia | 84 | SZ VELDEN THE WALKIES | K20-29 | 00:22:57 | 00:45:50 | 01:09:14 | ||||
49 | PASIKOWSKA Mariola | 49 | POSITIVE ENERGY | ŻARKI | K30-39 | 00:16:26 | 00:33:23 | 00:50:24 | |||
50 | MOLENDA Magdalena | 41 | KS IDMAR | MOSINA | K30-39 | 00:19:10 | 00:39:08 | 00:59:09 | |||
51 | KUBISZYN Małgorzata | 33 | LUBACZÓW | K30-39 | 00:16:26 | 00:33:23 | 00:50:23 | ||||
52 | IDKOWIAK Magdalena | 20 | KS IDMAR | KROSINKO | K30-39 | 00:17:21 | 00:35:31 | 00:53:51 | |||
53 | BERGER Agnieszka | 4 | GUBIŃSKA GRUPA NORDICK WALKING | GUBIN | K30-39 | 00:17:32 | 00:35:50 | 00:54:44 | |||
54 | ILOWSKA-REMBARZ Karolina | 21 | KS IDMAR | KROSINKO | K30-39 | 00:18:34 | 00:37:46 | 00:57:05 | |||
55 | TOMASIK Marta | 60 | JERZMANOWA | K30-39 | 2 | 00:18:15 | 00:37:23 | 00:56:34 | |||
56 | SPYCHAŁA Marzena | 94 | WESOŁY BORSUK TEAM | BIAŁA | K40-49 | 00:16:55 | 00:34:20 | 00:52:15 | |||
57 | KIDAWA Danuta | 27 | SANTANDER CONSUMER BANK | WROCŁAW | K40-49 | 00:19:26 | 00:39:22 | 00:59:32 | |||
58 | PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia | 50 | PRUSZYŃSKI NORDIC WALKING | SZCZODRKOWICE | K40-49 | 00:17:12 | 00:35:02 | 00:53:15 | |||
59 | ŁUKASZEWICZ Joanna | 79 | GREEN TEAM ZIELONA GÓRA | ZIELONA GÓRA | K40-49 | 00:17:21 | 00:35:19 | 00:53:52 | |||
60 | NOWAK Beata | 47 | SAILING TEAM FERAJNA | PIŁA | K40-49 | 00:20:00 | 00:40:37 | 01:01:25 | |||
61 | FASOLA Rafaella | 75 | COMO NORDIC WALKING | COMO | K40-49 | 1 | 00:18:15 | 00:36:58 | 00:55:58 | ||
62 | TRATTNIG Claudia | 67 | BLEIBURGER WALKER TEAM AUSTRIA | BLEIBURG | K40-49 | 1 | 00:16:52 | 00:34:36 | 00:52:50 | ||
63 | NIEDL Margot | 76 | BAYERN | K40-49 | 00:17:43 | 00:36:12 | 00:54:50 | ||||
64 | LEBIT-MIKINIK Małgorzata | 36 | KS BIKE TEAM JERZMANOWA | JERZMANOWA | K40-49 | 00:18:50 | 00:38:20 | 00:58:03 | |||
65 | URBAN Joanna | 61 | AMATOR | OŁAWA | K40-49 | 2 | 00:18:43 | 00:39:00 | 00:58:29 | ||
66 | AGARWAL Ritu | 2 | KAMIENIEC WROCŁAWSKI | K40-49 | 1 | 00:19:37 | 00:39:32 | 00:59:47 | |||
67 | SKAWIŃSKA Ewa | 56 | RIGHTWAY | WILKSZYN | K40-49 | 00:19:06 | 00:39:05 | 00:58:44 | |||
68 | BASSO Daniela | 3 | NORDIC WALKING COMO | COMO | K50-59 | 00:16:15 | 00:32:49 | 00:49:43 | |||
69 | BOCZAR Beata | 5 | GREEN TEAM ZIELONA GÓRA | ZIELONA GÓRA | K50-59 | 00:17:12 | 00:34:32 | 00:52:42 | |||
70 | DOBROWOLSKA-ŚWIĄTEK Elżbieta | 11 | KB HARCOWNIK JELCZ LASKOWICE | KAMIENIEC WROCŁAWSKI | K50-59 | 1 | 00:19:20 | 00:39:39 | 00:59:39 | ||
71 | JACHIMOWICZ Renata | 22 | LUKI TEAM SIEDLCE | WIERZBNO | K50-59 | 00:16:32 | 00:33:22 | 00:50:45 | |||
72 | KWIATKOWSKA Stanisława | 35 | CHODZ Z NAMI | GOSŁAWICE | K50-59 | 00:18:20 | 00:37:06 | 00:55:43 | |||
73 | JARZYŃSKA Małgorzata | 24 | HIFI ARTE | SOBÓTKA | K50-59 | 00:18:10 | 00:36:47 | 00:56:03 | |||
74 | SCHULZ Sigrid | 74 | NW TEAM CITY FIT & SPORT FERSTL | RODING | K50-59 | 1 | 00:17:57 | 00:36:42 | 00:55:52 | ||
75 | JERNEJ Anna Maria | 69 | BLEIBURGER WALKER TEAM AUSTRIA | BLEIBURG | K50-59 | 4 | 00:16:30 | 00:34:20 | 00:52:24 | ||
76 | MOŻDŻEŃ Barbara | 44 | NIEZRZESZONA | GNIEZNO | K50-59 | 00:18:53 | 00:38:56 | 00:59:02 | |||
77 | RAUCH Sonja | 70 | BLEIBURGER WALKER TEAM AUSTRIA | BLEIBURG | K50-59 | 00:20:12 | 00:40:41 | 01:01:06 | |||
78 | MOSTOWSKA-NOWAK Elżbieta | 43 | STOWARZYSZENIE AZYMUT | ŻAKOWO | K50-59 | 00:20:42 | 00:41:22 | 01:01:39 | |||
79 | SARZYŃSKA Iwona | 88 | JAWOR | K50-59 | 00:20:07 | 00:40:40 | 01:01:39 | ||||
80 | STEFANIAK Bożena | 58 | BIAŁYSTOK | K50-59 | 00:21:04 | 00:42:41 | 01:04:45 | ||||
81 | FRAGER Barbara | 71 | BLEIBURGER WALKER TEAM AUSTRIA | BLEIBURG | K50-59 | 00:23:36 | 00:47:21 | 01:11:21 | |||
82 | CZYCZ Emilia | 9 | GREEN TEAM ZIELONA GÓRA | ZIELONA GÓRA | K60-69 | 00:18:00 | 00:36:22 | 00:55:00 | |||
83 | GRYCZAN Halina | 17 | GUBIŃSKA GRUPA NORDIC WALKING | GUBIN | K60-69 | 00:20:35 | 00:41:43 | 01:03:30 | |||
84 | WIKIERSKA Alicja | 63 | GUBIŃSKA GRUPA NORDIC WALKING | GUBIN | K60-69 | 00:22:29 | 00:45:28 | 01:08:40 | |||
85 | MAKOCKA Halina | 39 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K60-69 | 1 | 00:18:08 | 00:37:05 | 00:56:34 | ||
86 | GOLUS Urszula | 14 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K60-69 | 00:18:40 | 00:38:17 | 00:57:54 | |||
87 | SOBAŃSKA Grażyna | 57 | DRUŻBICE | K60-69 | 1 | 00:18:25 | 00:37:12 | 00:56:09 | |||
88 | RACZYŃSKA Aleksandra | 82 | NW STADION ŚLĄSKI | CHORZÓW | K70-79 | 00:19:55 | 00:40:44 | 01:01:12 | |||
89 | ZACZYNSKA Janina | 66 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K70-79 | 1 | 00:19:07 | 00:38:55 | 00:59:07 |
Znaleziono 89 wynik(ów)