LEGNICA - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 - 5 KM
PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Legnica |
Data : | 2019-06-22 |
Miejsce : | Legnica |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 213 |
Wystartowało : | 189 |
Nie ukończyło : | 13 |
Ukończyło : | 176 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Herk_All 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RAJEWSKI Sebastian | 122 | KS IDMAR RACING TEAM | PIŁA | M45-49 | 00:15:36 | |||
2 | WITUCKI Jacek | 166 | POZNAŃ | M45-49 | 00:15:37 | ||||
3 | WOROCH Roman | 168 | KS METRACO POLKOWICE | DOPIEWO | M60-64 | 00:15:56 | |||
4 | GAJEWSKI Eugeniusz | 37 | GORZÓW WIELKOPOLSKI | M60-64 | 1 | 00:15:57 | |||
5 | MICHALSKI Andrzej | 175 | NORDIC WALKING SANOK | SANOK | M60-64 | 00:15:58 | |||
6 | MIELECKA Agnieszka | 91 | KS IDMAR RACING TEAM | GĄSAWA | K50-54 | 00:15:58 | |||
7 | TOPOLNICKI Konrad | 153 | CKZIU MECHANIK NYSA | PRZECHÓD | M18-29 | 1 | 00:16:09 | ||
8 | DĘBSKI Bartłomiej | 26 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-44 | 00:16:10 | |||
9 | KŁYŚ Ryszard | 65 | STADION ŚLĄSKI | GLIWICE | M55-59 | 00:16:10 | |||
10 | ROŻYNEK Miron | 125 | KS METRACO POLKOWICE | WROCŁAW | M55-59 | 00:16:11 | |||
11 | OLSZAŃSKI Karol | 108 | FEAR THE RETURN | KATOWICE | M40-44 | 00:16:34 | |||
12 | KOP Wiesław | 68 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M55-59 | 1 | 00:16:34 | ||
13 | SPYCHAŁA Lesław | 130 | CKZIU MECHANIK NYSA | BIAŁA | M50-54 | 00:16:38 | |||
14 | BRZOZOWSKI Piotr | 351 | AKTYWNI POSTOMINO | SŁAWNO | M30-39 | 00:16:42 | |||
15 | KUBIAK Przemysław | 77 | KS IDMAR RACING TEAM | MOSINA | M45-49 | 00:16:45 | |||
16 | FRĄCKOWIAK Roman | 35 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEŃ | M50-54 | 2 | 00:16:57 | ||
17 | ZIELIŃSKI Szczepan | 171 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M45-49 | 00:16:59 | |||
18 | HOLWEK Jarosław | 355 | ZDROWOPIJ.PL | PABIANICE | M55-59 | 00:17:00 | |||
19 | FRĄCKOWIAK Mateusz | 36 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEŃ | M-Jun. | 00:17:12 | |||
20 | PODGÓRSKI Szymon | 115 | CKZIU MECHANIK NYSA | WĘŻA | M-Jun. | 00:17:13 | |||
21 | WIŚNIEWSKI Sławomir | 164 | FLUGGER TEAM | GDAŃSK | M45-49 | 00:17:13 | |||
22 | BUL Dariusz | 332 | FEAR THE RETURN | PRUDNIK | M45-49 | 00:17:16 | |||
23 | KOWALCZYK Tadeusz | 72 | LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA | KRAKÓW | M65-69 | 00:17:25 | |||
24 | POLISZCZUK Piotr | 116 | PIERNIKI NA CHODZIE | TORUŃ | M-Niepełnosprawni(A) | 00:17:26 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||
DQ | GAŁĄZKA Paweł | 198 | MUSZKIETEROWIE | GNIEZNO | M-Niepełnosprawni(A) | 1 | 00:17:26 DQ | ||
26 | BREWKA Joachim | 13 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | M55-59 | 00:17:27 | |||
27 | MAŚLANKA Iwona | 88 | MARSZ PO ZDROWIE | ŚMIGIEL | K45-49 | 00:17:27 | |||
28 | DUDEK Jan | 32 | KĘDZIERZYN-KOŹLE | M55-59 | 00:17:33 | ||||
29 | MIKOŁAJCZAK Jan | 92 | LEGNICA | M65-69 | 00:17:36 | ||||
30 | GĄGÓŁ Krzysztof | 39 | GŁOGÓW | M40-44 | 00:17:37 | ||||
31 | JÓŹWIAK Marianna | 57 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K45-49 | 00:17:40 | |||
32 | SZCZUDLIK Małgorzata | 142 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K30-39 | 1 | 00:17:41 | ||
33 | OLEKSYK Małgorzata | 107 | BIESZCZADZKI KLUB NW, KB HALICZ USTRZYKI DOLNE | USTRZYKI DOLNE | K55-59 | 00:17:42 | |||
34 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela | 106 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEŃ | K50-54 | 00:17:45 | |||
35 | BUCZKOWSKI Jerzy | 14 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | ŻNIN | M65-69 | 1 | 00:17:49 | ||
36 | SZYMAŃSKI Stefan | 147 | XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW I RENCISTÓW W DYWITACH | KIEŹLINY | M70+ | 1 | 00:17:50 | ||
37 | NACZK Wiktoria | 98 | LĘBORSKIE LWY | LĘBORK | K-Jun. | 1 | 00:17:50 | ||
38 | USS Jola | 156 | LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA | WADOWICE | K55-59 | 00:17:54 | |||
39 | DUDEK Edward | 358 | KS METRACO POLKOWICE | GŁOGÓW | M65-69 | 00:17:56 | |||
40 | KUŚMIEREK Mateusz | 80 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M-Jun. | 2 | 00:17:57 | ||
41 | DANIELEWICZ Anna | 24 | KĘDZIERZYN-KOŹLE | K40-44 | 00:17:58 | ||||
42 | PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia | 143 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM | SZCZODRZKOWICE | K40-44 | 00:17:58 | |||
43 | TOMCZYK Edward | 152 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | M70+ | 2 | 00:18:04 | ||
44 | MARCINKOWSKA Agnieszka | 197 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | K-Jun. | 00:18:06 | |||
45 | ZIELIŃSKA Jolanta | 54 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K55-59 | 00:18:12 | |||
46 | WROŃSKI Włodzimierz | 170 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M65-69 | 00:18:13 | |||
47 | GRUSZKA Michał | 44 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | M40-44 | 00:18:19 | |||
48 | MALINOWSKA Monika | 179 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K30-39 | 00:18:19 | |||
49 | STAŃCZAK Grażyna | 133 | FACE NORDIC TEAM | GDAŃSK | K65-69 | 00:18:24 | |||
50 | CZMOCH Marian | 22 | ŁOSICE | M65-69 | 1 | 00:18:25 | |||
51 | WOŁK Beata | 167 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | TRZCIANKA | K40-44 | 00:18:28 | |||
52 | BUGAŁA Alicja | 16 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K-Jun. | 00:18:31 | |||
53 | KOŁPAK Jan | 67 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | M70+ | 00:18:34 | |||
54 | WITUCKA Karolina | 165 | POZNAŃ | K-Dzieci | 00:18:34 | ||||
55 | SAMOJŁO Sławomir | 128 | ŚWINOUJŚCIE | M55-59 | 00:18:36 | ||||
56 | LIBARDI-KŁYŚ Sylwia | 84 | STADION ŚLĄSKI | GLIWICE | K60-64 | 00:18:37 | |||
57 | PIĄTEK Dariusz | 112 | POLIPACK TEAM GWE | GNIEWINO | M-Niepełnosprawni(A) | 00:18:41 | |||
58 | KAMIŃSKA Beata | 63 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K50-54 | 00:18:41 | |||
59 | KORYTOWSKI Jakub | 69 | MŁAWA | M-Dzieci | 00:18:44 | ||||
60 | BAJ Stanisław | 4 | ŚCINAWA | ŚCINAWA | M60-64 | 00:18:44 | |||
61 | KUPIBIDA Bogusława | 78 | SILESIA NORDIC TEAM | KATOWICE | K60-64 | 00:18:44 | |||
62 | GRYGOROWICZ Teresa | 46 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K65-69 | 00:18:44 | |||
63 | GRYGOROWICZ Bogdan | 47 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M-Niepełnosprawni(B) | 00:18:49 | |||
64 | KOZIARZ Roman | 73 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | M60-64 | 00:18:50 | |||
65 | DONIGIEWICZ Janusz | 27 | NORDIC WALKING KRUSZYNA | BRZEG | M65-69 | 1 | 00:18:52 | ||
66 | PINIS Agnieszka | 114 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | K40-44 | 00:18:53 | |||
67 | TUZIMEK Agata | 155 | KURÓW | K30-39 | 00:18:54 | ||||
68 | GOŁĘBIEWSKI Andrzej | 41 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | M60-64 | 00:18:55 | |||
69 | LACHOWSKA Ewa | 195 | BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING | USTRZYKI DOLNE | K60-64 | 00:18:55 | |||
70 | GOGÓŁ Jolanta | 40 | LEGNICA | K55-59 | 00:19:00 | ||||
71 | NIETRZEBKA Aleksandra | 101 | MIĘDZYBORÓW | MIĘDZYBORÓW | K18-29 | 00:19:04 | |||
72 | WAWRZYNIAK Anna | 162 | POLIPACK TEAM GWE | GDYNIA | K45-49 | 00:19:05 | |||
73 | KRAWCZYK Dorota | 76 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | K60-64 | 00:19:05 | |||
74 | JUREK Kamila | 58 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | BIAŁOŚLIWIE | K30-39 | 00:19:13 | |||
75 | STAŃCZAK Ryszard | 132 | FACE NORDIC TEAM | GDAŃSK | M70+ | 00:19:15 | |||
76 | BUGAŁA Anna | 15 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K40-44 | 00:19:15 | |||
77 | MIKUSINSKA Jola | 94 | FEAR THE RETURN | KRAKÓW | K45-49 | 1 | 00:19:16 | ||
78 | DAROSZEWSKA Krystyna | 25 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K60-64 | 00:19:16 | |||
79 | CZEKAŃSKI Damian | 196 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M30-39 | 1 | 00:19:17 | ||
80 | CHARCZUK Zenon | 17 | ŻÓŁWIK OPOLE | OPOLE | M60-64 | 00:19:17 | |||
81 | TOPOLNICKI Mariusz | 154 | CKZIU MECHANIK NYSA | PRZECHÓD | M45-49 | 00:19:18 | |||
82 | WAWRZYNIAK Igor | 163 | POLIPACK TEAM GWE | GDYNIA | M-Dzieci | 1 | 00:19:20 | ||
83 | ŚLUSARCZYK Grzegorz | 148 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M45-49 | 00:19:20 | |||
84 | BERKOWSKA Marzena | 8 | ZSP BORZĘCIN DUŻY | ZABORÓW | K40-44 | 00:19:23 | |||
85 | SZYCKO Oliwia | 145 | KOBYLNICA | K-Dzieci | 1 | 00:19:24 | |||
86 | DANA Kazimiera | 23 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K65-69 | 00:19:28 | |||
87 | NOGA Bolesław | 102 | ŻÓRAWINA | M60-64 | 00:19:31 | ||||
88 | JÓŹWIAK Łukasz | 56 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(B) | 00:19:32 | |||
89 | SZYCKO Radosław | 146 | SŁUPSK | M40-44 | 00:19:35 | ||||
90 | PIETRUSZYŃSKA Dorota | 346 | FEAR THE RETURN | PRUDNIK | K50-54 | 00:19:36 | |||
91 | GAŁKOWSKA Elżbieta | 38 | PUSZCZA ZIELONKA | TUCZNO | K60-64 | 00:19:37 | |||
92 | MARCZEWSKI Kamil | 7 | AZS ŚUM | ZABRZE | M18-29 | 00:19:39 | |||
93 | WALESZKO Andrzej | 159 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M45-49 | 00:19:41 | |||
94 | SULECKA Gabriela | 139 | ŚWIECIE | K-Niepełnosprawni(A) | 00:19:43 | ||||
95 | SURIAK Michał | 140 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M30-39 | 00:19:44 | |||
96 | DUDA Marek | 31 | GDAŃSK | M-Dzieci | 00:19:49 | ||||
97 | RADZIEJOWSKI Bogusław | 121 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M55-59 | 00:19:49 | |||
98 | GÓRECKA Iwona | 42 | STADION ŚLĄSKI | CHORZÓW | K50-54 | 00:19:49 | |||
99 | WSZOŁEK Jakub | 352 | AZS ŚUM | RZEPIENNIK BIS. | M18-29 | 1 | 00:19:53 | ||
100 | ŻUKOWICZ Anna | 173 | RZESZÓW | K-Dzieci | 00:19:55 | ||||
101 | ALEKSANDROWICZ Maria | 1 | CHRZĄSTAWA WIELKA | K-Jun. | 00:19:55 | ||||
102 | MALINOWSKI Paweł | 87 | KRAKÓW | M18-29 | 00:19:59 | ||||
103 | STONCEL Mieczysław | 137 | GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC | BOGUSZÒW-GORCE | M50-54 | 00:20:01 | |||
104 | PIĄTKOWSKI Józef | 180 | KS METRACO POLKOWICE | POLKOWICE | M70+ | 00:20:01 | |||
105 | BARCZYK Jolanta | 6 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K55-59 | 00:20:01 | |||
106 | PONKA Barbara | 117 | POLIPACK TEAM GWE | WEJHEROWO | K45-49 | 00:20:04 | |||
107 | BIAŁCZAK Emilia | 9 | STARE BOGACZOWICE | K18-29 | 00:20:07 | ||||
108 | ROKOSZ Ireneusz | 124 | WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ | LEGNICA | M-Niepełnosprawni(B) | 2 | 00:20:07 | ||
109 | SOSIN Stanisław | 129 | STADION ŚLĄSKI | CHORZÓW | M-Niepełnosprawni(A) | 00:20:09 | |||
110 | WOROCH Jolanta | 169 | KS METRACO POLKOWICE | DOPIEWO | K50-54 | 1 | 00:20:11 | ||
111 | PAWŁOWSKA-SOSIN Barbara | 111 | STADION ŚLĄSKI | CHORZÓW | K65-69 | 00:20:12 | |||
112 | ŻUKOWICZ Bartłomiej | 174 | KLUBSPORTU.PL | RZESZÓW | M45-49 | 00:20:14 | |||
113 | DROZD Maria | 30 | KRUSZYNA44 | K50-54 | 00:20:14 | ||||
114 | ŚLUSARCZYK Karolina | 149 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K-Jun. | 00:20:18 | |||
115 | NIECHWIEJCZYK Kinga | 99 | UNIA MIAST | ŚWIĘTOCHŁOWICE | K-Jun. | 00:20:18 | |||
116 | KĘDZIERSKA Edyta | 194 | PFNW | GDAŃSK | K45-49 | 00:20:25 | |||
117 | RURAŃSKI Jerzy | 126 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | M70+ | 00:20:29 | |||
118 | WALESZKO Anna | 160 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K45-49 | 00:20:29 | |||
119 | SYPEK Karina | 141 | AZS ŚUM | RZESZÓW | K18-29 | 1 | 00:20:30 | ||
120 | GOSPODARCZYK Alicja | 3 | AZS ŚUM | ZABRZE | K18-29 | 00:20:31 | |||
121 | WSZOŁEK Ewa | 199 | AZS ŚUM | RZEPIENNIK BISKUPI | K18-29 | 2 | 00:20:41 | ||
122 | SARZYŃSKA Iwona | 310 | JAWOR | K55-59 | 00:20:42 | ||||
123 | MIKOŁAJCZYK Arkadiusz | 93 | PREDATORS WAŁBRZYCH | WAŁBRZYCH | M50-54 | 00:20:49 | |||
124 | NOWAK Ewa | 103 | STADION ŚLĄSKI | CZĘSTOCHOWA | K50-54 | 00:20:55 | |||
125 | KARCZMARSKI Krzysztof | 64 | IPA RADOM | KOZIENICE | M60-64 | 00:21:01 | |||
126 | KOZIARZ Jadwiga | 74 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | K55-59 | 00:21:02 | |||
127 | PINIS Gabriela | 113 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | K-Dzieci | 00:21:03 | |||
128 | ANGIELCZYK Małgorzata | 2 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K65-69 | 00:21:05 | |||
129 | KUŚMIEREK Beata | 79 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K40-44 | 00:21:07 | |||
130 | WALESZKO Adam | 161 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M-Jun. | 00:21:08 | |||
131 | HANUS Joanna | 176 | PASJONAUCI KROSNO | KROSNO | K-Niepełnosprawni(B) | 00:21:09 | |||
132 | OWCZAREK Magdalena | 109 | MIĘDZYBORÓW | MIĘDZYBORÓW | K50-54 | 00:21:12 | |||
133 | NIESŁONY Ryszard | 100 | STADION ŚLĄSKI | CHORZÓW | M55-59 | 00:21:15 | |||
134 | KRAMER Leszek | 75 | U.T.W. | OLEŚNICA | M70+ | 00:21:19 | |||
135 | OGÓREK Krzysztof | 105 | WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ | LEGNICA | M-Niepełnosprawni(B) | 00:21:19 | |||
136 | WAWRZYNIAK Stanisław | 359 | JANIKÓW | M60-64 | 1 | 00:21:20 | |||
137 | JANIK Bogusław | 51 | STADION ŚLĄSKI | SIEMIANOWICE ŚL. | M55-59 | 00:21:20 | |||
138 | DYBEŁ Agnieszka | 34 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K-Niepełnosprawni(A) | 00:21:20 | |||
139 | KROLL Marcin | 186 | DPS Legnickie Pole | LEGNICA | M-Niepełnosprawni(B) | 00:21:21 | |||
140 | ZOŃ Agnieszka | 172 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K30-39 | 00:21:24 | |||
141 | JASZCZUROWSKA Natalia | 184 | DPS Legnickie Pole | LEGNICA | M-Niepełnosprawni(B) | 00:21:49 | |||
142 | DRAPIKOWSKI Marek | 192 | DPS Legnickie Pole | LEGNICA | M55-59 | 00:21:51 | |||
143 | JAGODZIŃSKI Andrzej | 49 | WROCŁAW | M55-59 | 00:21:52 | ||||
144 | STEINBORN Janina | 185 | DPS Legnickie Pole | LEGNICA | K-Niepełnosprawni(B) | 00:21:52 | |||
145 | TABOŁA Marta | 150 | LEGNICA | K40-44 | 00:21:53 | ||||
146 | PAZDERSKI Andrzej | 183 | DPS Legnickie Pole | LEGNICA | M-Niepełnosprawni(B) | 00:21:53 | |||
147 | WECHTA Paweł | 193 | KS METRACO POLKOWICE | POLKOWICE | M45-49 | 00:21:54 | |||
148 | ZAKRAWACZ Bożena | 190 | DPS Legnickie Pole | LEGNICA | K-Niepełnosprawni(B) | 00:21:55 | |||
149 | RACZYŃSKA Aleksandra | 200 | STADION ŚLĄSKI | CHORZÓW | K70+ | 00:21:56 | |||
150 | PACYNA Helena | 357 | KS METRACO POLKOWICE | POLKOWICE | K70+ | 00:22:04 | |||
151 | KACZANOWSKA Magdalena | 59 | LEGNICKA GRUPA GŁUCHYCH | LUBIN | K-Niepełnosprawni(B) | 1 | 00:22:06 | ||
152 | KALINOWSKA Małgorzata | 60 | LEGNICKA GRUPA GŁUCHYCH | LEGNICA | K-Niepełnosprawni(B) | 00:22:11 | |||
153 | KAŁUŻNA Anna | 62 | SOSNOWIEC | K65-69 | 00:22:15 | ||||
154 | PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia | 110 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GOWINO | K70+ | 00:22:15 | |||
155 | MALINOWSKA Grażyna | 178 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K70+ | 00:22:32 | |||
156 | BIAŁCZAK Marta | 10 | STARE BOGACZOWICE | K50-54 | 00:22:38 | ||||
157 | JANIK Marzenna | 50 | STADION ŚLĄSKI | CHORZÓW | K55-59 | 00:22:48 | |||
158 | MAZUR Marlena | 89 | LEGNICKA GRUPA GŁUCHYCH | LUBIN | K30-39 | 1 | 00:22:56 | ||
159 | PAZDERSKI Piotr | 182 | DPS Legnickie Pole | LEGNICA | M-Niepełnosprawni(B) | 00:22:59 | |||
160 | KOLBUSZ Janina | 353 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K70+ | 00:23:22 | |||
161 | MĘDRAK Józef | 90 | WROCŁAW | M65-69 | 00:23:23 | ||||
162 | JAGODZIŃSKA Bożena | 48 | WROCŁAW | K60-64 | 00:23:30 | ||||
163 | GROBELNA Jadwiga | 43 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K-Niepełnosprawni(B) | 00:23:31 | |||
164 | LEWANDOWSKI Jacek | 83 | STADION ŚLĄSKI | CZĘSTOCHOWA | M-Niepełnosprawni(B) | 00:23:56 | |||
165 | ZAJĄCZKOWSKA Jadwiga | 356 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K40-44 | 00:23:56 | |||
166 | OGONOWSKA Edyta | 104 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K55-59 | 1 | 00:23:58 | ||
167 | MICHALIK Katarzyna | 191 | DPS Legnickie Pole | LEGNICA | K-Niepełnosprawni(B) | 00:24:11 | |||
168 | KOSTRZEWA Sylwia | 70 | WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ | LEGNICA | K-Niepełnosprawni(B) | 00:24:12 | |||
169 | JANIAK Paweł | 52 | WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ | LEGNICA | M-Niepełnosprawni(B) | 00:24:14 | |||
170 | MOROZ Czesława | 96 | LEGNICA | K60-64 | 00:24:23 | ||||
171 | BIAŁCZAK Waldemar | 11 | STARE BOGACZOWICE | M50-54 | 00:24:36 | ||||
172 | RAKOWSKA Agnieszka | 123 | LEGNICKA GRUPA GŁUCHYCH | LEGNICA | K-Niepełnosprawni(B) | 1 | 00:24:44 | ||
OWCZAREK Grzegorz | 187 | DPS Legnickie Pole | LEGNICA | M-Niepełnosprawni(B) | 00:24:48 DNF | ||||
DRAPIKOWSKA Beata | 360 | DRAPIKI I PASJONACI NORDIC WALKING | LEGNICA | K50-54 | 00:24:48 DNF | ||||
GRUNENBERG Krystyna | 189 | DPS Legnickie Pole | LEGNICA | K-Niepełnosprawni(B) | 00:24:58 DNF | ||||
ŁATA Helena | 188 | DPS Legnickie Pole | LEGNICA | K-Niepełnosprawni(B) | 00:25:22 DNF | ||||
177 | SZYMULA-WECHTA Agnieszka | 347 | KS METRACO POLKOWICE | POLKOWICE | K40-44 | 00:25:35 | |||
178 | DROP Mieczysław | 29 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | PAKOŚĆ | M70+ | 00:26:00 | |||
ŁYSIK Dominik | 86 | WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ | LEGNICA | M-Niepełnosprawni(B) | 00:26:07 DNF | ||||
STANOWSKA Agnieszka | 131 | WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ | LEGNICA | K-Niepełnosprawni(B) | 00:26:09 DNF | ||||
TOMASZEK Wojciech | 151 | WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ | LEGNICA | M-Niepełnosprawni(B) | 00:26:09 DNF | ||||
SZESZO Katarzyna | 144 | WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ | LEGNICA | K-Niepełnosprawni(B) | 00:26:10 DNF | ||||
HANUSZEWICZ-DROZD Zofia | 181 | Drapiki i Pasjonaci Nordic Walking | LEGNICA | K65-69 | 00:26:14 DNF | ||||
184 | KAŁAMAJSKA Barbara | 61 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K60-64 | 00:26:16 | |||
185 | BIERNACKA Jadwiga | 354 | DRAPIKI I PASJONACI NORDIC WALKING | LEGNICA | K70+ | 00:26:18 | |||
BALKIEWICZ Barbara | 5 | LEGNICA | K55-59 | 00:26:55 DNF | |||||
187 | HANUS Teresa | 177 | PASJONAUCI KROSNO | KROSNO | K-Niepełnosprawni(B) | 00:28:45 | |||
DRABKO Krystyna | 28 | WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ | LEGNICA | K-Niepełnosprawni(B) | 00:35:30 DNF | ||||
DQ | PUSZKARSKA Małgorzata | 118 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | K40-44 | 1 | DQ |
Znaleziono 189 wynik(ów)