ŁEMKOWYNA ULTRA-TRAIL® 70
Łemkowyna Ultra-Trail 2021
Organizator : Fundacja Ultra
Data : 2021-05-15
Miejsce : Komańcza
Dystans : 70 km
Zgłoszonych : 216
Wystartowało : 163
Nie ukończyło : 6
Ukończyło : 157
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 22.2km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 22.2km | 41km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startuIwonicz-Zdrój
22.2km
   
1MORAWSKI Przemysław 1353Cisco Krakow Running TeamKRAKÓWOpen M2021-05-15 09:00:3402:01:17
2KLONOWSKI Jacek 1096WARSZAWAOpen M2021-05-15 09:00:3302:01:22
3GOŚCINIEWICZ Paweł 1320ZIEMOWIT TEAMKATOWICEOpen M2021-05-15 09:00:0302:05:42
4FORTUNA Norbert 1314Bartosz Gorczyca Team/Kghm Zg RunGŁOGÓWOpen M2021-05-15 09:01:3302:06:41
5PILARSKI Tomasz 1198Izery BogatyniaBOGATYNIAOpen M2021-05-15 09:01:3202:06:45
6LEMAŃSKI Damian 1345RĄBIEŃOpen M2021-05-15 09:02:0302:07:45
7POŁUBOK Kajetan 1206TYCHYOpen M2021-05-15 09:02:0302:09:13
8MERKWA Wojciech 1157ZiomkiWARSZAWAOpen M2021-05-15 09:02:3302:09:34
9ZALEWSKI Dariusz 1279M.A.D.D. Family SportGDAŃSKOpen M2021-05-15 09:01:0402:10:21
10CHMIELOWIEC Daniel 1032Gorlicka Grupa BiegowaSZYMBARKOpen M2021-05-15 09:02:0502:10:35
11DOMBROWSKI Jakub 1313Krwawe SutyKRAKÓWOpen M2021-05-15 09:02:3202:11:57
12KOLASA Filip 1332KA4 RESPECTLESZNOOpen M2021-05-15 09:03:3602:12:03
13MAMALA Justyna 1003PamtransKRAKÓWOpen K2021-05-15 09:01:0302:13:22
14BRZOZA Adam 1024biegamzaparatem.plZAKOPANEOpen M2021-05-15 09:02:3302:15:37
15RUSEK Marcin 1363RPM Dziki w GórachBOCHNIAOpen M2021-05-15 09:01:3202:15:45
16SZKOŁA Paweł 1371RPM Dziki w GórachBOCHNIAOpen M2021-05-15 09:01:0302:16:19
17MIKOŁAJCZYK Mirosław 1352Miraz Race TeamZABRZEOpen M2021-05-15 09:01:3302:16:19
Niesklasyfikowani
KWIATKOWSKI Michael 1133KRAKÓWOpen M02:19:36 DNF
19WIERZCHOWIAK Karolina 1376WARSZAWAOpen K2021-05-15 09:26:3302:20:29
20GŁOWACKI Stefan 1060WARSZAWAOpen M2021-05-15 09:23:0402:21:06
21WŁODARCZYK Michał 1378EVErRUNŁÓDŹOpen M2021-05-15 09:03:3302:21:25
22URBAN Krzysztof 1260TRICLUBWARSZAWAOpen M2021-05-15 09:11:3402:22:02
23GONCZAR Szymon 1318KW GliwiceRYBNIKOpen M2021-05-15 09:07:0302:22:09
24GIERSZEWSKI Jarosław Gierszewski 1316ZAŁOGA GCIECHOCINEKOpen M2021-05-15 09:25:0402:22:21
25ONOSZKO Adam 1356AdamO TeamSOKÓŁKAOpen M2021-05-15 09:26:0502:23:20
26RZADKOSZ Wojciech 1364BIAŁY DUNAJECOpen M2021-05-15 09:07:3402:23:26
27KACZMAREK Łukasz 1330Parkrun GostyńGOSTYŃOpen M2021-05-15 09:07:3302:23:30
28KORPULA Grzegorz 1335PIEKOSZÓWOpen M2021-05-15 09:25:3502:23:49
29SNARSKI Piotr 1236Adidas Runners WarsawWARSZAWAOpen M2021-05-15 09:03:3502:26:50
30TROCHANOWSKI Krystian 1256RUSYN - LEMSOBINOpen M2021-05-15 09:03:0302:26:52
31ANTOŃCZAK Marek 1307Krasnystaw BiegaŻÓŁKIEWKAOpen M2021-05-15 09:03:3302:27:51
MAJOREK Krzysztof 1348CZAPLINEKOpen M2021-05-15 09:04:3102:27:58 DNF
GRZEGORCZYK Michał 1324STALOWA WOLAOpen M2021-05-15 09:11:0202:28:02 DNF
34MIGDAL Michał 1351Markowi BiegaczeMARKIOpen M2021-05-15 09:26:0402:28:11
35SIKORA Lukasz 1225Grupa NomaxSKOCZÓWOpen M2021-05-15 09:04:3302:28:16
36LIPSKI Michał 1134JULIANÓWOpen M2021-05-15 09:06:3702:28:18
37GALUSKIN Alexey 1054Grupa NomaxTARNOWSKIE GÓRYOpen M2021-05-15 09:04:3202:28:21
38KUKUĆ-KWAPISZEWSKA Anna 1129ELBLĄGOpen K2021-05-15 09:02:3202:28:34
39ZIEMBA Michal 1282ZiomkiRZESZOWOpen M2021-05-15 09:06:0402:28:55
40STOLIŃSKI Przemysław 1367KSGruchaOZORKÓWOpen M2021-05-15 09:05:0302:28:58
41KOZIOŁ Piotr 1336POROSŁYOpen M2021-05-15 09:11:0302:29:58
42KRZEMIEŃ Krzysztof 1124Krzemien Running TeamBRZESZCZEOpen M2021-05-15 09:06:0502:30:09
43PAWLIK Łukasz 1193WIELICZKAOpen M2021-05-15 09:09:3302:30:23
44KRÓLIKOWSKI Jerzy 1340Szybkie Kopyto UltraWARSZAWAOpen M2021-05-15 09:25:3502:30:51
45DANIEL Łukasz 1040Gdów Proud RunnersGDÓWOpen M2021-05-15 09:09:0402:30:52
46KOPYRA Piotr 1334StandardowaKIELCEOpen M2021-05-15 09:08:0302:31:38
47JANKOWIAK Przemysław 1327WŁOSZAKOWICEOpen M2021-05-15 09:06:3602:31:53
48KOZIEŁ Jan 1115Jaja Na Bok TeamKRAKÓWOpen M2021-05-15 09:06:3902:32:02
49SIMKA Kamil 1227Forrest Gump TeamRZESZÓWOpen M2021-05-15 09:04:0202:32:12
50MĘDRYKOWSKI Damian 1350SANDOMIERZOpen M2021-05-15 09:08:3302:32:28
51KOWALCZYK Tomasz 1110TriclubWARSZAWAOpen M2021-05-15 09:08:3202:32:29
52SZARANIEC Sebastian 1370WARSZAWAOpen M2021-05-15 09:07:0402:32:37
53GOLUBSKI Robert 1317TORUŃSKIE MORSYCIERPICEOpen M2021-05-15 09:10:1302:33:01
54KOPCZYŃSKI Łukasz 1105K-TEAMWROCŁAWOpen M2021-05-15 09:05:0302:34:01
55HETMANCZYK Jakub 1078Xin Chao RidersKATOWICEOpen M2021-05-15 09:08:0302:34:55
56GAŁUSZKA Dorota 1055Wtorkowy TreningGRUDZIĄDZOpen K2021-05-15 09:03:0302:35:09
57DOMARADZKI Krzysztof 1047WARSZAWAOpen M2021-05-15 09:22:3402:35:15
58STRADOMSKI Artur 1368Markowi BiegaczeMARKIOpen M2021-05-15 09:06:3702:35:47
59URAMEK Grzegorz 1258OBORNIKI ŚLĄSKIEOpen M2021-05-15 09:05:3402:36:42
60MAŚLAK Radomił 1152Stare Babice BiegająKWIRYNÓWOpen M2021-05-15 09:07:3302:36:49
61WÓJCIK Jacek 1275BYTOMOpen M2021-05-15 09:06:0402:37:05
62GAWRON Bartłomiej 1056POLSKA NOWA WIEŚOpen M2021-05-15 09:08:0202:38:06
WILK Jacek 1377WARSZAWAOpen M2021-05-15 09:03:3502:38:24 DNF
64MORAWSKI Bartosz 1164Stare Babice BiegająWARSZAWAOpen M2021-05-15 09:05:3502:39:10
65ZAMBRZYCKA-ROZNER Ewa 1382PIASECZNOOpen K2021-05-15 09:10:3202:39:58
66KRUKAR Grzegorz 1341AZS AWF KRAKÓW MASTERSRYMANÓW-ZDRÓJOpen M2021-05-15 09:05:3502:40:39
67CHUCHAŁA Paweł 1308Markowi BiegaczeMARKIOpen M2021-05-15 09:04:3302:41:02
68PYTEL Stanisław 1211scyzorykKIELCEOpen M2021-05-15 09:14:3702:41:27
69BINIENDA Agnieszka 1018Kobiety WATAHYZABRZEOpen K2021-05-15 09:18:3202:43:38
70LEWKOWSKI Aleksander 1347WARSZAWAOpen M2021-05-15 09:07:3902:43:49
71KROCZYŃSKI Sławomir 1120KOŁOBRZEGOpen M2021-05-15 09:10:0302:44:11
72TKACZUK Anna 1374OPOLEOpen K2021-05-15 09:26:3402:44:56
73KOWALCZYK Robert 1109Łęczna BiegaŁĘCZNAOpen M2021-05-15 09:10:3302:45:28
74KRAUZE Tomasz 1338Grupa Biegowa Wrocławskie MorsyWROCŁAWOpen M2021-05-15 09:05:3402:45:32
75WOŁOSZYN Artur 1274RZESZÓWOpen M2021-05-15 09:03:0202:46:30
76KRYSTJAŃCZUK Karol 1123Łęczna BiegaLUDWINOpen M2021-05-15 09:12:3502:46:46
77BĘDKOWSKI Paweł 1017WARSZAWAOpen M2021-05-15 09:17:3502:46:56
78ŁYCZAK Artur 1139Knurów MastersKNURÓWOpen M2021-05-15 09:16:3302:50:21
79NIEPSUJ Maciej 1175WARSZAWAOpen M2021-05-15 09:08:3302:50:23
80GÓRECKI Marcin 1321Dzik KomandoŁÓDŹOpen M2021-05-15 09:25:3502:50:27
81HABRAT Maciej 1075HABRAT TEAMKROSNOOpen M2021-05-15 09:12:0302:50:52
82HABRAT Dorota 1076HABRAT TEAMKROSNOOpen K2021-05-15 09:11:3502:51:20
83PODSADNY Bartosz 1202POZNAŃOpen M2021-05-15 09:12:0402:52:30
84LEŚNIAK Marcin 1346Zarażeni BólemSULEJÓWEKOpen M2021-05-15 09:14:0202:52:51
85KOWAL Sebastian 1108Im-Possible TeamRADOMOpen M2021-05-15 09:11:0402:53:05
86KUDRYCKI Jakub 1128Bilcza BiegaBILCZAOpen M2021-05-15 09:08:0202:53:28
87ZABOROWSKI Kamil 1277Night Runners PoznańPOZNAŃOpen M2021-05-15 09:14:3502:54:02
88PRZYKUCKI Robert 1208No Excuses TeamGNIEZNOOpen M2021-05-15 09:14:0202:54:30
89KIERENKO Paweł 1331SONSIEDZIOTWOCKOpen M2021-05-15 09:13:0402:55:22
90DOLNY Marcin 1312Forest GangBYDGOSZCZOpen M2021-05-15 09:13:3302:55:54
91POTAŚ Agnieszka 1359KOMPRACHCICEOpen K2021-05-15 09:15:3302:55:57
92CZARDYBON Michał 1310CzaRne StopyWYRYOpen M2021-05-15 09:16:0302:56:05
93KUBRAK Kamil 1342Czarne stopyKRAKÓWOpen M2021-05-15 09:16:0402:56:06
94PRZYGÓRZEWSKI Wojciech 1360SinCityLeskoLESKOOpen M2021-05-15 09:20:3302:57:00
95TOL Monika 1255Mafia Team LubliniecLUBLINIECOpen K2021-05-15 09:16:3402:57:07
96BOŻEK Grzegorz 1023Dzikie Życie RunTeamKROSNOOpen M2021-05-15 09:12:3502:58:16
97RULAK Jerzy 1362WARSZAWAOpen M2021-05-15 09:13:0302:58:20
98OGRODNIK Tomasz 1355POZNAŃOpen M2021-05-15 09:10:0402:58:34
99BURZYŃSKA Ewelina 1028Natura BiedruskoBIEDRUSKOOpen K2021-05-15 09:10:3302:58:47
100ROZNER Artur 1361PIASECZNOOpen M2021-05-15 09:13:3402:59:28
101KUBOWICZ Zbigniew 1127OŁAWAOpen M2021-05-15 09:13:3302:59:42
102ZAWADA Mateusz 1383Zarażeni BólemWARSZAWAOpen M2021-05-15 09:07:0602:59:47
103JĘDRZEJCZYK Agnieszka 1085Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWOpen K2021-05-15 09:11:3402:59:47
104MAZIARKA Krzysztof 1154HuarachesCZERNICHÓWOpen M2021-05-15 09:08:5903:01:22
105TEKLIŃSKI Dawid 1253Wtorkowy TreningGRUDZIĄDZOpen M2021-05-15 09:14:2203:02:40
106GORZOCH Justyna 1319Klub Wysokogórski WarszawaWARSZAWAOpen K2021-05-15 09:12:3703:03:27
107PARKITNY Aleksander 1190WROCŁAWOpen M2021-05-15 09:18:0203:04:39
108JURYŚ Sławomir 1086JSystemKROSNOOpen M2021-05-15 09:11:0303:04:48
109KONKEL Marcin 1333WARSZAWAOpen M2021-05-15 09:16:3403:04:49
110GROCHOWSKI Wojciech 1323Klub Wysokogórski WarszawaWARSZAWAOpen M2021-05-15 09:12:3803:04:55
111RZEPNIEWSKI Łukasz 1221MOYAWARSZAWAOpen M2021-05-15 09:09:3403:05:58
112MADEYSKI Tomasz 1140KRAKÓWOpen M2021-05-15 09:14:3603:06:00
113WRÓBLEWSKI Radosław 1380VeluxGNIEZNOOpen M2021-05-15 09:09:0403:06:02
MARCZEWSKI Andrzej 1150dla BogusiKIELCEOpen M2021-05-15 09:18:0303:06:37 DNF
115KRAWCZYK Tomasz 1117WARSZAWAOpen M2021-05-15 09:23:3203:06:39
116DARSKI Rafał 1041RecamiereWARSZAWAOpen M2021-05-15 09:18:3303:06:46
117GIERSZEWSKI Cezary 1315Załoga GOLECKOOpen M2021-05-15 09:25:0403:08:09
118PANEK Aleksandra 1188DĘBOGÓRAOpen K2021-05-15 09:17:0403:08:15
119KOZŁOWSKI Tomasz 1337tri4funKATOWICEOpen M2021-05-15 09:15:0303:08:18
120WOŹNIAK Konrad 1379KRAKÓWOpen M2021-05-15 09:26:3403:09:06
121KAMIŃSKI Marcin 1090Wtorkowy TreningGRUDZIĄDZOpen M2021-05-15 09:21:0303:09:08
122MEDUNA Zbigniew 1156POZNAŃOpen M2021-05-15 09:19:0303:10:05
123SŁAWIŃSKI Patryk 1366POGORZELOpen M2021-05-15 09:19:0303:10:30
124PARANDYK Krystian 1189MetaNadarzynSTARA WIEŚOpen M2021-05-15 09:07:0403:11:25
125SIKORA Grzegorz 1226McBiegaczeGRODZISK MAZOWIECKIOpen M2021-05-15 09:07:0403:11:25
126SKOCZYLAS Mateusz 1229RAMISZÓWOpen M2021-05-15 09:12:0303:12:11
127SZYSZŁOWSKI Waldemar 1372POZNAŃOpen M2021-05-15 09:26:0403:12:22
128STYLIŃSKI Norbert 1369Drużyna z BeskidnikaWETLINAOpen M2021-05-15 09:20:0303:13:41
129SZCZEPANIAK Jadwiga 1246KS StaszewscyALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOpen K2021-05-15 09:19:0703:13:50
130STEC Damian 1240EXOSZEBNIEOpen M2021-05-15 09:15:0303:14:31
131NOWAK Agnieszka 1178JAWORZNOOpen K2021-05-15 09:24:0403:14:42
132JAGODZIŃSKI Hubert 1326Dzik KomandoMOSZCZENICAOpen M2021-05-15 09:13:3203:15:40
133WYDRA Mariusz 1381Stare Babice BiegająSTARE BABICEOpen M2021-05-15 09:20:0303:16:29
134KOWALEWSKI Grzegorz 1112KRZEPTÓWOpen M2021-05-15 09:13:0503:17:12
135RYGLEWICZ Marcin 1220LUBATOWAOpen M2021-05-15 09:21:0203:17:38
136BUDKA Agata 1025KB MCKiS JaworznoJAWORZNOOpen K2021-05-15 09:19:3203:19:14
137CAŁUS Jolanta 1029Nutrend TeamBIELSKO BIAŁAOpen K2021-05-15 09:18:3403:19:43
138GROMADZKA Justyna 1069Kobiety WatahaBYTOMOpen K2021-05-15 09:21:3303:20:46
139KŁOPOTOWSKA SOSNA Kaśka 1097Unlimited Sport and LifestyleKRAKOWOpen K2021-05-15 09:21:0103:21:43
140SŁUPIŃSKA Ewa 1233KRAKÓWOpen K2021-05-15 09:21:0103:21:43
141KROCZYŃSKA Kinga 1339KOŁOBRZEGOpen K2021-05-15 09:18:0303:21:51
142WOJCIECHWSKI Piotr 1272ŁÓDŹOpen M2021-05-15 09:25:0303:21:53
143KURATCZYK Michał 1343WARSZAWAOpen M2021-05-15 09:20:3303:22:23
144SAŁACIŃSKI Łukasz 1223ŁÓDŹOpen M2021-05-15 09:24:0403:22:55
Przekroczony limit czasu: 13:00:00
145TETLA Karolina 1254TriclubWARSZAWAOpen K2021-05-15 09:24:3303:23:20
146MROZIŃSKI Zbigniew 1167PIOTRKÓW TRYBUNALSKIOpen M2021-05-15 09:23:3203:23:28
147PIECZONKA Janusz 1197TriclubWARSZAWAOpen M2021-05-15 09:24:0303:23:50
148KACPRZAK Konrad 1087ŁÓDŹOpen M2021-05-15 09:23:0303:23:55
149CYRAN Grzegorz 1037AilleronKRACZKOWAOpen M2021-05-15 09:17:3603:24:53
150IHNATOWICZ Łukasz 1325GLIWICEOpen M2021-05-15 09:17:3503:27:49
151BARSKA Barbara 1012Rawki TeamLUTOWISKAOpen K2021-05-15 09:20:3403:29:46
152GRĘZEL-GAWRON Jolanta 1068POLSKA NOWA WIEŚOpen K2021-05-15 09:19:3203:30:43
153RURKA Grzegorz 1218SamBiegamWARSZAWAOpen M2021-05-15 09:17:0303:32:46
154KALETA Milena 1288Leśni OlimpijczycyZAWIERCIEOpen K2021-05-15 09:26:3403:32:47
155ZIÓŁKOWSKA Bożena 1284Bieguny WALBAKROSNOOpen K2021-05-15 09:17:3503:32:58
156GORAJ Jarosław 1063KRAKÓWOpen M2021-05-15 09:22:0403:37:19
STACHOWIAK Damian 1239KRAKÓWOpen M2021-05-15 09:22:0403:37:34 DNF
158SOBOL Jerzy 1237WROCŁAWOpen M2021-05-15 09:14:0303:39:04
159GRABOWSKI Mateusz 1067Rawki teamLUTOWISKAOpen M2021-05-15 09:04:0203:46:16
160JĘDRZEJEWSKA Beata 1329Kobiety WatahyBYTOMOpen K2021-05-15 09:22:3403:47:38
161GÓŹDŹ Jakub 1322KIELCEOpen M2021-05-15 09:25:3403:48:21
162PAWŁOWICZ Dorota 1357Kuźnia TriathlonuWARSZAWAOpen K2021-05-15 09:15:3303:57:48
163HETMAN Radosław 1008Grupa NomaxJAWORZNOOpen M2021-05-15 09:00:03
Znaleziono 163 wynik(ów)