ŁEMKOWYNA ULTRA-TRAIL® 70
Łemkowyna Ultra-Trail 2021
Organizator : Fundacja Ultra
Data : 2021-05-15
Miejsce : Komańcza
Dystans : 70 km
Zgłoszonych : 216
Wystartowało : 163
Nie ukończyło : 6
Ukończyło : 157
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 41km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 22.2km | 41km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startuIwonicz-Zdrój
22.2km
Puławy Górne
41km
    
1HETMAN Radosław 1008Grupa NomaxJAWORZNOOpen M2021-05-15 09:00:0303:25:46
2MORAWSKI Przemysław 1353Cisco Krakow Running TeamKRAKÓWOpen M2021-05-15 09:00:3402:01:1703:52:38
3KLONOWSKI Jacek 1096WARSZAWAOpen M2021-05-15 09:00:3302:01:2203:55:13
4GOŚCINIEWICZ Paweł 1320ZIEMOWIT TEAMKATOWICEOpen M2021-05-15 09:00:0302:05:4203:58:30
5FORTUNA Norbert 1314Bartosz Gorczyca Team/Kghm Zg RunGŁOGÓWOpen M2021-05-15 09:01:3302:06:4104:02:58
6MERKWA Wojciech 1157ZiomkiWARSZAWAOpen M2021-05-15 09:02:3302:09:3404:03:32
7PILARSKI Tomasz 1198Izery BogatyniaBOGATYNIAOpen M2021-05-15 09:01:3202:06:4504:05:25
8ZALEWSKI Dariusz 1279M.A.D.D. Family SportGDAŃSKOpen M2021-05-15 09:01:0402:10:2104:07:41
9LEMAŃSKI Damian 1345RĄBIEŃOpen M2021-05-15 09:02:0302:07:4504:08:54
10DOMBROWSKI Jakub 1313Krwawe SutyKRAKÓWOpen M2021-05-15 09:02:3202:11:5704:09:30
11RUSEK Marcin 1363RPM Dziki w GórachBOCHNIAOpen M2021-05-15 09:01:3202:15:4504:10:34
12MAMALA Justyna 1003PamtransKRAKÓWOpen K2021-05-15 09:01:0302:13:2204:11:25
13CHMIELOWIEC Daniel 1032Gorlicka Grupa BiegowaSZYMBARKOpen M2021-05-15 09:02:0502:10:3504:12:49
14SZKOŁA Paweł 1371RPM Dziki w GórachBOCHNIAOpen M2021-05-15 09:01:0302:16:1904:15:01
15POŁUBOK Kajetan 1206TYCHYOpen M2021-05-15 09:02:0302:09:1304:15:25
16BRZOZA Adam 1024biegamzaparatem.plZAKOPANEOpen M2021-05-15 09:02:3302:15:3704:20:31
17WIERZCHOWIAK Karolina 1376WARSZAWAOpen K2021-05-15 09:26:3302:20:2904:23:12
18ONOSZKO Adam 1356AdamO TeamSOKÓŁKAOpen M2021-05-15 09:26:0502:23:2004:24:36
19URBAN Krzysztof 1260TRICLUBWARSZAWAOpen M2021-05-15 09:11:3402:22:0204:25:29
20GŁOWACKI Stefan 1060WARSZAWAOpen M2021-05-15 09:23:0402:21:0604:25:52
21KOLASA Filip 1332KA4 RESPECTLESZNOOpen M2021-05-15 09:03:3602:12:0304:28:07
22GONCZAR Szymon 1318KW GliwiceRYBNIKOpen M2021-05-15 09:07:0302:22:0904:28:17
23MIKOŁAJCZYK Mirosław 1352Miraz Race TeamZABRZEOpen M2021-05-15 09:01:3302:16:1904:29:43
24GIERSZEWSKI Jarosław Gierszewski 1316ZAŁOGA GCIECHOCINEKOpen M2021-05-15 09:25:0402:22:2104:31:17
25RZADKOSZ Wojciech 1364BIAŁY DUNAJECOpen M2021-05-15 09:07:3402:23:2604:31:57
26KACZMAREK Łukasz 1330Parkrun GostyńGOSTYŃOpen M2021-05-15 09:07:3302:23:3004:33:39
27SNARSKI Piotr 1236Adidas Runners WarsawWARSZAWAOpen M2021-05-15 09:03:3502:26:5004:34:41
28KRÓLIKOWSKI Jerzy 1340Szybkie Kopyto UltraWARSZAWAOpen M2021-05-15 09:25:3502:30:5104:35:55
29KORPULA Grzegorz 1335PIEKOSZÓWOpen M2021-05-15 09:25:3502:23:4904:36:52
30KOPYRA Piotr 1334StandardowaKIELCEOpen M2021-05-15 09:08:0302:31:3804:38:20
31ANTOŃCZAK Marek 1307Krasnystaw BiegaŻÓŁKIEWKAOpen M2021-05-15 09:03:3302:27:5104:38:59
32PAWLIK Łukasz 1193WIELICZKAOpen M2021-05-15 09:09:3302:30:2304:39:18
33DANIEL Łukasz 1040Gdów Proud RunnersGDÓWOpen M2021-05-15 09:09:0402:30:5204:39:59
34SIKORA Lukasz 1225Grupa NomaxSKOCZÓWOpen M2021-05-15 09:04:3302:28:1604:40:22
35GALUSKIN Alexey 1054Grupa NomaxTARNOWSKIE GÓRYOpen M2021-05-15 09:04:3202:28:2104:40:27
36KUKUĆ-KWAPISZEWSKA Anna 1129ELBLĄGOpen K2021-05-15 09:02:3202:28:3404:41:36
37MĘDRYKOWSKI Damian 1350SANDOMIERZOpen M2021-05-15 09:08:3302:32:2804:42:04
38ZIEMBA Michal 1282ZiomkiRZESZOWOpen M2021-05-15 09:06:0402:28:5504:42:11
39WŁODARCZYK Michał 1378EVErRUNŁÓDŹOpen M2021-05-15 09:03:3302:21:2504:43:25
Niesklasyfikowani
MAJOREK Krzysztof 1348CZAPLINEKOpen M2021-05-15 09:04:3102:27:58 DNF04:44:14 DNF
41LIPSKI Michał 1134JULIANÓWOpen M2021-05-15 09:06:3702:28:1804:44:37
42KOZIOŁ Piotr 1336POROSŁYOpen M2021-05-15 09:11:0302:29:5804:44:40
43KRZEMIEŃ Krzysztof 1124Krzemien Running TeamBRZESZCZEOpen M2021-05-15 09:06:0502:30:0904:45:30
44GAŁUSZKA Dorota 1055Wtorkowy TreningGRUDZIĄDZOpen K2021-05-15 09:03:0302:35:0904:47:28
45KOWALCZYK Tomasz 1110TriclubWARSZAWAOpen M2021-05-15 09:08:3202:32:2904:48:03
46JANKOWIAK Przemysław 1327WŁOSZAKOWICEOpen M2021-05-15 09:06:3602:31:5304:48:29
47MIGDAL Michał 1351Markowi BiegaczeMARKIOpen M2021-05-15 09:26:0402:28:1104:49:45
48KOZIEŁ Jan 1115Jaja Na Bok TeamKRAKÓWOpen M2021-05-15 09:06:3902:32:0204:50:04
49MORAWSKI Bartosz 1164Stare Babice BiegająWARSZAWAOpen M2021-05-15 09:05:3502:39:1004:50:32
50TROCHANOWSKI Krystian 1256RUSYN - LEMSOBINOpen M2021-05-15 09:03:0302:26:5204:51:59
51STOLIŃSKI Przemysław 1367KSGruchaOZORKÓWOpen M2021-05-15 09:05:0302:28:5804:52:32
52DOMARADZKI Krzysztof 1047WARSZAWAOpen M2021-05-15 09:22:3402:35:1504:55:14
53SZARANIEC Sebastian 1370WARSZAWAOpen M2021-05-15 09:07:0402:32:3704:55:30
54WÓJCIK Jacek 1275BYTOMOpen M2021-05-15 09:06:0402:37:0504:56:55
55SIMKA Kamil 1227Forrest Gump TeamRZESZÓWOpen M2021-05-15 09:04:0202:32:1204:58:23
56KRUKAR Grzegorz 1341AZS AWF KRAKÓW MASTERSRYMANÓW-ZDRÓJOpen M2021-05-15 09:05:3502:40:3904:59:35
57KOPCZYŃSKI Łukasz 1105K-TEAMWROCŁAWOpen M2021-05-15 09:05:0302:34:0104:59:48
58MAŚLAK Radomił 1152Stare Babice BiegająKWIRYNÓWOpen M2021-05-15 09:07:3302:36:4905:00:31
KWIATKOWSKI Michael 1133KRAKÓWOpen M02:19:36 DNF05:01:01 DNF
60STRADOMSKI Artur 1368Markowi BiegaczeMARKIOpen M2021-05-15 09:06:3702:35:4705:01:40
61GOLUBSKI Robert 1317TORUŃSKIE MORSYCIERPICEOpen M2021-05-15 09:10:1302:33:0105:02:22
62CHUCHAŁA Paweł 1308Markowi BiegaczeMARKIOpen M2021-05-15 09:04:3302:41:0205:04:31
63GAWRON Bartłomiej 1056POLSKA NOWA WIEŚOpen M2021-05-15 09:08:0202:38:0605:06:18
64ZAMBRZYCKA-ROZNER Ewa 1382PIASECZNOOpen K2021-05-15 09:10:3202:39:5805:06:59
65HETMANCZYK Jakub 1078Xin Chao RidersKATOWICEOpen M2021-05-15 09:08:0302:34:5505:07:12
66URAMEK Grzegorz 1258OBORNIKI ŚLĄSKIEOpen M2021-05-15 09:05:3402:36:4205:07:29
67BINIENDA Agnieszka 1018Kobiety WATAHYZABRZEOpen K2021-05-15 09:18:3202:43:3805:08:36
68WOŁOSZYN Artur 1274RZESZÓWOpen M2021-05-15 09:03:0202:46:3005:10:06
69PYTEL Stanisław 1211scyzorykKIELCEOpen M2021-05-15 09:14:3702:41:2705:11:24
70ŁYCZAK Artur 1139Knurów MastersKNURÓWOpen M2021-05-15 09:16:3302:50:2105:11:43
71TKACZUK Anna 1374OPOLEOpen K2021-05-15 09:26:3402:44:5605:14:33
72KROCZYŃSKI Sławomir 1120KOŁOBRZEGOpen M2021-05-15 09:10:0302:44:1105:16:04
73KRAUZE Tomasz 1338Grupa Biegowa Wrocławskie MorsyWROCŁAWOpen M2021-05-15 09:05:3402:45:3205:19:27
74LEWKOWSKI Aleksander 1347WARSZAWAOpen M2021-05-15 09:07:3902:43:4905:19:59
75KRYSTJAŃCZUK Karol 1123Łęczna BiegaLUDWINOpen M2021-05-15 09:12:3502:46:4605:22:19
76BĘDKOWSKI Paweł 1017WARSZAWAOpen M2021-05-15 09:17:3502:46:5605:23:39
77OGRODNIK Tomasz 1355POZNAŃOpen M2021-05-15 09:10:0402:58:3405:23:56
78KOWALCZYK Robert 1109Łęczna BiegaŁĘCZNAOpen M2021-05-15 09:10:3302:45:2805:24:14
79POTAŚ Agnieszka 1359KOMPRACHCICEOpen K2021-05-15 09:15:3302:55:5705:25:23
80LEŚNIAK Marcin 1346Zarażeni BólemSULEJÓWEKOpen M2021-05-15 09:14:0202:52:5105:26:36
81ZABOROWSKI Kamil 1277Night Runners PoznańPOZNAŃOpen M2021-05-15 09:14:3502:54:0205:30:31
82TOL Monika 1255Mafia Team LubliniecLUBLINIECOpen K2021-05-15 09:16:3402:57:0705:30:31
83PRZYGÓRZEWSKI Wojciech 1360SinCityLeskoLESKOOpen M2021-05-15 09:20:3302:57:0005:32:00
84GÓRECKI Marcin 1321Dzik KomandoŁÓDŹOpen M2021-05-15 09:25:3502:50:2705:32:46
85CZARDYBON Michał 1310CzaRne StopyWYRYOpen M2021-05-15 09:16:0302:56:0505:33:04
86KUBRAK Kamil 1342Czarne stopyKRAKÓWOpen M2021-05-15 09:16:0402:56:0605:33:09
87ZAWADA Mateusz 1383Zarażeni BólemWARSZAWAOpen M2021-05-15 09:07:0602:59:4705:33:27
88HABRAT Maciej 1075HABRAT TEAMKROSNOOpen M2021-05-15 09:12:0302:50:5205:33:47
89HABRAT Dorota 1076HABRAT TEAMKROSNOOpen K2021-05-15 09:11:3502:51:2005:34:18
90KUDRYCKI Jakub 1128Bilcza BiegaBILCZAOpen M2021-05-15 09:08:0202:53:2805:34:41
91KOWAL Sebastian 1108Im-Possible TeamRADOMOpen M2021-05-15 09:11:0402:53:0505:37:28
92MAZIARKA Krzysztof 1154HuarachesCZERNICHÓWOpen M2021-05-15 09:08:5903:01:2205:37:42
93PRZYKUCKI Robert 1208No Excuses TeamGNIEZNOOpen M2021-05-15 09:14:0202:54:3005:37:56
94KIERENKO Paweł 1331SONSIEDZIOTWOCKOpen M2021-05-15 09:13:0402:55:2205:38:04
95PODSADNY Bartosz 1202POZNAŃOpen M2021-05-15 09:12:0402:52:3005:38:14
96BOŻEK Grzegorz 1023Dzikie Życie RunTeamKROSNOOpen M2021-05-15 09:12:3502:58:1605:39:48
97JĘDRZEJCZYK Agnieszka 1085Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWOpen K2021-05-15 09:11:3402:59:4705:40:34
98BURZYŃSKA Ewelina 1028Natura BiedruskoBIEDRUSKOOpen K2021-05-15 09:10:3302:58:4705:41:55
99GORZOCH Justyna 1319Klub Wysokogórski WarszawaWARSZAWAOpen K2021-05-15 09:12:3703:03:2705:42:40
100WRÓBLEWSKI Radosław 1380VeluxGNIEZNOOpen M2021-05-15 09:09:0403:06:0205:43:10
101NIEPSUJ Maciej 1175WARSZAWAOpen M2021-05-15 09:08:3302:50:2305:43:45
102ROZNER Artur 1361PIASECZNOOpen M2021-05-15 09:13:3402:59:2805:45:04
103RULAK Jerzy 1362WARSZAWAOpen M2021-05-15 09:13:0302:58:2005:46:11
104KUBOWICZ Zbigniew 1127OŁAWAOpen M2021-05-15 09:13:3302:59:4205:47:51
105KRAWCZYK Tomasz 1117WARSZAWAOpen M2021-05-15 09:23:3203:06:3905:52:19
106JURYŚ Sławomir 1086JSystemKROSNOOpen M2021-05-15 09:11:0303:04:4805:52:58
107KONKEL Marcin 1333WARSZAWAOpen M2021-05-15 09:16:3403:04:4905:53:29
108PARANDYK Krystian 1189MetaNadarzynSTARA WIEŚOpen M2021-05-15 09:07:0403:11:2505:53:56
109SIKORA Grzegorz 1226McBiegaczeGRODZISK MAZOWIECKIOpen M2021-05-15 09:07:0403:11:2505:54:01
110MADEYSKI Tomasz 1140KRAKÓWOpen M2021-05-15 09:14:3603:06:0005:54:19
111SKOCZYLAS Mateusz 1229RAMISZÓWOpen M2021-05-15 09:12:0303:12:1105:54:32
112GROCHOWSKI Wojciech 1323Klub Wysokogórski WarszawaWARSZAWAOpen M2021-05-15 09:12:3803:04:5505:55:07
113PARKITNY Aleksander 1190WROCŁAWOpen M2021-05-15 09:18:0203:04:3905:55:38
114RZEPNIEWSKI Łukasz 1221MOYAWARSZAWAOpen M2021-05-15 09:09:3403:05:5805:55:57
115KOZŁOWSKI Tomasz 1337tri4funKATOWICEOpen M2021-05-15 09:15:0303:08:1805:57:44
116DOLNY Marcin 1312Forest GangBYDGOSZCZOpen M2021-05-15 09:13:3302:55:5405:58:44
117WYDRA Mariusz 1381Stare Babice BiegająSTARE BABICEOpen M2021-05-15 09:20:0303:16:2906:03:46
118GIERSZEWSKI Cezary 1315Załoga GOLECKOOpen M2021-05-15 09:25:0403:08:0906:06:07
119PANEK Aleksandra 1188DĘBOGÓRAOpen K2021-05-15 09:17:0403:08:1506:06:11
120MEDUNA Zbigniew 1156POZNAŃOpen M2021-05-15 09:19:0303:10:0506:08:36
121WOŹNIAK Konrad 1379KRAKÓWOpen M2021-05-15 09:26:3403:09:0606:09:59
122DARSKI Rafał 1041RecamiereWARSZAWAOpen M2021-05-15 09:18:3303:06:4606:10:29
123KURATCZYK Michał 1343WARSZAWAOpen M2021-05-15 09:20:3303:22:2306:12:40
124SZYSZŁOWSKI Waldemar 1372POZNAŃOpen M2021-05-15 09:26:0403:12:2206:14:29
125TEKLIŃSKI Dawid 1253Wtorkowy TreningGRUDZIĄDZOpen M2021-05-15 09:14:2203:02:4006:14:43
126KROCZYŃSKA Kinga 1339KOŁOBRZEGOpen K2021-05-15 09:18:0303:21:5106:14:44
MARCZEWSKI Andrzej 1150dla BogusiKIELCEOpen M2021-05-15 09:18:0303:06:37 DNF06:14:47 DNF
128SŁUPIŃSKA Ewa 1233KRAKÓWOpen K2021-05-15 09:21:0103:21:4306:15:22
129SZCZEPANIAK Jadwiga 1246KS StaszewscyALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOpen K2021-05-15 09:19:0703:13:5006:15:23
130KŁOPOTOWSKA SOSNA Kaśka 1097Unlimited Sport and LifestyleKRAKOWOpen K2021-05-15 09:21:0103:21:4306:15:26
131STEC Damian 1240EXOSZEBNIEOpen M2021-05-15 09:15:0303:14:3106:16:03
132JAGODZIŃSKI Hubert 1326Dzik KomandoMOSZCZENICAOpen M2021-05-15 09:13:3203:15:4006:18:06
133CAŁUS Jolanta 1029Nutrend TeamBIELSKO BIAŁAOpen K2021-05-15 09:18:3403:19:4306:18:08
134KOWALEWSKI Grzegorz 1112KRZEPTÓWOpen M2021-05-15 09:13:0503:17:1206:22:55
135RYGLEWICZ Marcin 1220LUBATOWAOpen M2021-05-15 09:21:0203:17:3806:23:12
136NOWAK Agnieszka 1178JAWORZNOOpen K2021-05-15 09:24:0403:14:4206:23:51
137IHNATOWICZ Łukasz 1325GLIWICEOpen M2021-05-15 09:17:3503:27:4906:27:27
138SŁAWIŃSKI Patryk 1366POGORZELOpen M2021-05-15 09:19:0303:10:3006:28:27
139BUDKA Agata 1025KB MCKiS JaworznoJAWORZNOOpen K2021-05-15 09:19:3203:19:1406:28:27
Przekroczony limit czasu: 13:00:00
140TETLA Karolina 1254TriclubWARSZAWAOpen K2021-05-15 09:24:3303:23:2006:29:59
141PIECZONKA Janusz 1197TriclubWARSZAWAOpen M2021-05-15 09:24:0303:23:5006:30:23
142GRĘZEL-GAWRON Jolanta 1068POLSKA NOWA WIEŚOpen K2021-05-15 09:19:3203:30:4306:33:22
143GROMADZKA Justyna 1069Kobiety WatahaBYTOMOpen K2021-05-15 09:21:3303:20:4606:34:06
144WOJCIECHWSKI Piotr 1272ŁÓDŹOpen M2021-05-15 09:25:0303:21:5306:35:36
145SAŁACIŃSKI Łukasz 1223ŁÓDŹOpen M2021-05-15 09:24:0403:22:5506:36:27
146MROZIŃSKI Zbigniew 1167PIOTRKÓW TRYBUNALSKIOpen M2021-05-15 09:23:3203:23:2806:37:19
147KACPRZAK Konrad 1087ŁÓDŹOpen M2021-05-15 09:23:0303:23:5506:37:42
148SOBOL Jerzy 1237WROCŁAWOpen M2021-05-15 09:14:0303:39:0406:38:11
149ZIÓŁKOWSKA Bożena 1284Bieguny WALBAKROSNOOpen K2021-05-15 09:17:3503:32:5806:52:19
150CYRAN Grzegorz 1037AilleronKRACZKOWAOpen M2021-05-15 09:17:3603:24:5306:53:09
151KALETA Milena 1288Leśni OlimpijczycyZAWIERCIEOpen K2021-05-15 09:26:3403:32:4706:54:06
152BARSKA Barbara 1012Rawki TeamLUTOWISKAOpen K2021-05-15 09:20:3403:29:4606:54:39
153GORAJ Jarosław 1063KRAKÓWOpen M2021-05-15 09:22:0403:37:1906:58:33
154STYLIŃSKI Norbert 1369Drużyna z BeskidnikaWETLINAOpen M2021-05-15 09:20:0303:13:4107:00:24
155RURKA Grzegorz 1218SamBiegamWARSZAWAOpen M2021-05-15 09:17:0303:32:4607:02:56
156JĘDRZEJEWSKA Beata 1329Kobiety WatahyBYTOMOpen K2021-05-15 09:22:3403:47:3807:07:02
STACHOWIAK Damian 1239KRAKÓWOpen M2021-05-15 09:22:0403:37:34 DNF07:07:44 DNF
158GRABOWSKI Mateusz 1067Rawki teamLUTOWISKAOpen M2021-05-15 09:04:0203:46:1607:10:56
159GÓŹDŹ Jakub 1322KIELCEOpen M2021-05-15 09:25:3403:48:2107:15:55
160PAWŁOWICZ Dorota 1357Kuźnia TriathlonuWARSZAWAOpen K2021-05-15 09:15:3303:57:4807:26:01
161KAMIŃSKI Marcin 1090Wtorkowy TreningGRUDZIĄDZOpen M2021-05-15 09:21:0303:09:08
GRZEGORCZYK Michał 1324STALOWA WOLAOpen M2021-05-15 09:11:0202:28:02 DNF DNF
WILK Jacek 1377WARSZAWAOpen M2021-05-15 09:03:3502:38:24 DNF DNF
Znaleziono 163 wynik(ów)