Organizator : | Stowarzyszenie Zabiegani Mielec, Pakatok Sp. z o.o. |
Data : | 2021-11-20 |
Miejsce : | Nadleśnictwo Mielec |
Dystans : | 25 km |
Zgłoszonych : | 237 |
Wystartowało : | 203 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 203 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | Klasyfikacja Leśników | K16-35 | M16-35 | K36-49 | M36-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WROŃSKA Agata | 201 | GIDLE | K36-49 | 00:00:00 | ||
2 | CZARNY Łukasz | 209 | Wkurw_Team | KRAKÓW | M36-49 | 00:00:00 | |
3 | WOJTON Karol | 210 | Wkurw_Team | KIELCE | M36-49 | 00:00:00 | |
4 | PABIAN Agnieszka | 211 | Husaria Race Team | TARNÓW | K50+ | 00:00:00 | |
5 | RĘPALSKI Marcin | 217 | KROŚCIENKO WYŻNE | M36-49 | 00:00:00 | ||
6 | PERLIŃSKI Mirosław | 218 | Asseco Active Team | RZESZÓW | M36-49 | 00:00:00 | |
7 | GRAD-KOWALCZYK Barbara | 219 | ŁAŃCUT | K36-49 | 00:00:00 | ||
8 | OPALIŃSKI Michał | 225 | KB Maratończyk Dębica | PUSTYNIA | M16-35 | 00:00:00 | |
9 | RZESZÓW Damian | 231 | RZESZÓW | M36-49 | 00:00:00 | ||
10 | WEREMA Mariola | 232 | Wkurw_Team | KRAKÓW | K16-35 | 00:00:00 | |
11 | STOPA Marcin | 236 | UM Rzeszowa | RZESZÓW | M36-49 | 00:00:00 | |
12 | SZELA Dominik | 239 | SUEZ Izolacje Budowlane Rzeszów | RZESZÓW | M36-49 | 00:00:00 | |
13 | STARZEC Michał | 240 | Przeworska Grupa Biegowa | PRZEWORSK | M36-49 | 00:00:00 | |
14 | WRONA Anna | 244 | LUBZINA | K16-35 | 00:00:00 | ||
15 | BURZ-PARADOWSKA Jowita | 245 | ByleDoMety/Wkurw_Team | RZESZÓW | K36-49 | 00:00:00 | |
16 | BAZERA Gabriela | 253 | Nocny Bór Team | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | K36-49 | 00:00:00 | |
17 | BEDNARSKA Kaśka | 251 | Biegnę, żeby Bartek Mógł Biegać | KIELCE | K36-49 | 00:00:00 | |
18 | WICHEREK Maciej | 252 | ITMBW | KRAKÓW | M50+ | 00:00:00 | |
19 | TOTKO Piotr | 257 | KB Maratończyk Dębica | DĘBICA | M36-49 | 00:00:00 | |
20 | DOBROWOLSKA Grażyna | 258 | KB Maratończyk Dębica | DĘBICA | K50+ | 00:00:00 | |
21 | KOPEĆ Beata | 266 | Nocny Bór Team | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | K16-35 | 00:00:00 | |
22 | JABŁOŃSKI Tomasz | 269 | Drużyna Szwagrów | BUSKO-ZDRÓJ | M36-49 | 00:00:00 | |
23 | KULAWIAK Łukasz | 270 | Running Połaniec | POŁANIEC | M36-49 | 00:00:00 | |
24 | NEMŚ Arkadiusz | 277 | Kopalnia Dziewiątle | KUROZWĘKI | M36-49 | 00:00:00 | |
25 | GULKA Krystian | 278 | PRZEWORSK | M36-49 | 00:00:00 | ||
26 | BOCHENEK Adam | 281 | WBO Opole | MIELEC | M36-49 | 00:00:00 | |
27 | SOŁTYSIAK Krystyna | 287 | Spartan Training Group Rzeszów | WIDACZÓW | K50+ | 00:00:00 | |
28 | PARADOWSKI Paweł | 288 | ByleDoMety | RZESZÓW | M50+ | 00:00:00 | |
29 | SOJA Tomek | 293 | MIELEC | M50+ | 00:00:00 | ||
30 | MISZTAL Katarzyna | 294 | Skrzydlaci Dzieciom | KIELCE | K36-49 | 00:00:00 | |
31 | MARSZAŁEK Grzegorz | 298 | Szybkie Szyszki | SĘDZISZÓW MŁP. | M36-49 | 00:00:00 | |
32 | TOMPALSKA Maria | 299 | Podium / Aktywny Dynów | DUBIECKO | K36-49 | 00:00:00 | |
33 | NIEMIEC Monika | 300 | Dzikie Mustangi | DĘBICA | K16-35 | 00:00:00 | |
34 | PIEŃKOSZ Wojciech | 304 | PGE Energetic Runing | RZESZÓW | M36-49 | 00:00:00 | |
35 | ORTYL Magdalena | 305 | Zabiegani Mielec | MIELEC | K16-35 | 00:00:00 | |
36 | SKRZYPEK Paulina | 306 | Biegnę, żeby Bartek Mógł Biegać | KIELCE | K36-49 | 00:00:00 | |
37 | CZACHOR Andrzej | 310 | Turlam Się Do Mety | NOSÓWKA | M36-49 | 00:00:00 | |
38 | SUMIEC-SZYFNER Katarzyna | 311 | Zabiegani Mielec | MIELEC | K16-35 | 00:00:00 | |
39 | MĄCZKA Katarzyna | 315 | CZERNICA | K36-49 | 00:00:00 | ||
40 | MĄCZKA Nikodem | 316 | CZERNICA | M36-49 | 00:00:00 | ||
41 | KOZIARA Patryk | 317 | Dzikie Mustangi | PASZCZYNA | M16-35 | 00:00:00 | |
42 | KUSION Anna | 321 | Ekipa z Tarnowa | TARNÓW | K50+ | 00:00:00 | |
43 | PASTERZ Piotr | 325 | RZESZÓW | M36-49 | 00:00:00 | ||
44 | ŁUKASZEK-KUŹNIA Ania | 328 | Nocny Bór Team/ Zawadzka Team | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | K36-49 | 00:00:00 | |
45 | SIDOWSKI Krzysztof | 330 | BBL Ostrowiec Świętokrzyski | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | M50+ | 00:00:00 | |
46 | SURMAN Mariusz | 334 | Dzikie Mustangi | PUSTKÓW OSIEDLE | M16-35 | 00:00:00 | |
47 | KRUKOWSKI Robert | 335 | Platinium Zamość | ZAMOŚĆ | M36-49 | 00:00:00 | |
48 | HOLIK Iwona | 339 | GGB | BIECZ | K36-49 | 00:00:00 | |
49 | SKOLARCZYK Bartłomiej | 340 | PRZEMYŚL | M16-35 | 00:00:00 | ||
50 | ŁAPIŃSKA Anna | 344 | Podium / Jumping Stars Team Przemyśl | PRZEMYŚL | K36-49 | 00:00:00 | |
51 | GŁAZ Magdalena | 345 | Husaria Race Team | JAŚLANY | K16-35 | 00:00:00 | |
52 | DELEŻUCH Wojciech | 349 | Poziomki | NIEMCE | M36-49 | 00:00:00 | |
53 | BRUDZ Krzysztof | 350 | Nocny Bór Team | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | M16-35 | 00:00:00 | |
54 | PRZYWARA Piotr | 357 | Głogovia Głogów Małopolski | BUDY GŁOGOWSKIE | M36-49 | 00:00:00 | |
55 | KRAWCZYNSKI Janusz | 358 | OstroBiec | GROMADZICE | M50+ | 00:00:00 | |
56 | ADAMCZYK Janusz | 365 | MIELEC | M50+ | 00:00:00 | ||
57 | JAWORSKA Sylwia | 370 | Nocny Bór Team | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | K36-49 | 00:00:00 | |
58 | SROKA Zbigniew | 374 | SKRZYSZÓW | M50+ | 00:00:00 | ||
59 | ŁOJCZYK Marcin | 375 | Podium | RZESZÓW | M16-35 | 00:00:00 | |
60 | BALICKI Hubert | 373 | CIOSOWA | M50+ | 00:00:00 | ||
61 | MASŁOWSKI Dominik | 380 | PODIUM | RZESZÓW | M36-49 | 00:00:00 | |
62 | RÓG Dorota | 381 | Rzeszowskie Gazele I Gepardy | RZESZÓW | K36-49 | 00:00:00 | |
63 | KLUS Jakub | 384 | Rozbiegana Malawa | MALAWA | M36-49 | 00:00:00 | |
64 | JAKUBOWSKI Zbyszek | 385 | ŚWIERCZÓW | M36-49 | 00:00:00 | ||
65 | STEC Michał | 386 | DĘBICA | M16-35 | 00:00:00 | ||
66 | SABAJ Piotr | 391 | Pro-Mile | RZESZÓW | M36-49 | 00:00:00 | |
67 | PRZEPIÓRA Iwona | 392 | CHĘCINY | K50+ | 00:00:00 | ||
68 | BŁAJSZCZAK Karol | 401 | Dobro zawsze wygrywa ! | SANDOMIERZ | M36-49 | 00:00:00 | |
69 | MACHOWSKI Karol | 402 | KROSNO | M36-49 | 00:00:00 | ||
70 | MIŁOS Łukasz | 396 | MIELEC | M16-35 | 00:00:00 | ||
71 | DOROZ Małgorzata | 398 | KIELCE | K36-49 | 00:00:00 | ||
72 | ZAŁUCKA Maria | 400 | ZADUSZNIKI | K16-35 | 00:00:00 | ||
73 | WITEK Bogdan | 415 | Water Team | BARYCZKA | M50+ | 00:00:00 | |
74 | RADZIEJOWSKI Aleksander | 418 | Żurawica | ŻURAWICA | M36-49 | 00:00:00 | |
75 | PISZCZ Dariusz | 424 | RZESZÓW | M36-49 | 00:00:00 | ||
76 | DEC Piotr | 426 | :) | LUBYCZA KRÓLEWSKA | M50+ | 00:00:00 | |
77 | MOŃKA Monika | 428 | Piękne i Brodacze | RZESZÓW | K36-49 | 00:00:00 | |
78 | OCHA Katarzyna | 430 | MIELEC | 00:00:00 | |||
79 | MROŻEK Tomasz | 431 | KRAKÓW | M36-49 | 00:00:00 | ||
80 | SZAL Ewa | 432 | RZESZÓW | K36-49 | 00:00:00 | ||
80 | SZAL Marcin | 433 | RZESZÓW | M50+ | 00:00:00 | ||
82 | ZIEMIAŃSKI Grzegorz | 434 | TARNÓW | M36-49 | 00:00:00 | ||
83 | JANOCHA Przemysław | 435 | RZESZÓW | M36-49 | 00:00:00 | ||
84 | SIEK Kazimierz | 436 | ZABRNIE | M50+ | 00:00:00 | ||
85 | LEWANDOWSKI Miłosz | 437 | RZESZÓW | M16-35 | 00:00:00 | ||
86 | KOPACZ Piotr | 205 | Perfex | RADOMYŚL WIELKI | M36-49 | 00:00:00 | |
87 | BARAN Arkadiusz | 206 | Hunters OCR Team | ŻABNO | M16-35 | 00:00:00 | |
88 | GOŁĘBIOWSKI Michał | 207 | WARSZAWA | M36-49 | 00:00:00 | ||
89 | ROGOWSKA Daria | 212 | Vege Runners | MIELEC | K16-35 | 00:00:00 | |
90 | BALICKI Zbigniew | 214 | Forest Carabus Team | ZWIERZYNIEC | M36-49 | 00:00:00 | |
91 | KOWALCZYK Piotr | 220 | ŁAŃCUT | M36-49 | 00:00:00 | ||
92 | KOPPLINGER Grzegorz | 221 | Asseco Active Team | RZESZÓW | M36-49 | 00:00:00 | |
93 | ZIELIŃSKA-KOŁACZ Ewelina | 224 | KRAKÓW | K36-49 | 00:00:00 | ||
94 | KRÓL Robert | 226 | Skrzydlaci Dzieciom | KIELCE | M50+ | 00:00:00 | |
95 | KOT Iga | 227 | RZESZÓW | K16-35 | 00:00:00 | ||
96 | LITWIN Bartek | 228 | Wkurw_Team | KROSNO | M36-49 | 00:00:00 | |
97 | ZGÓRSKI Maciej | 229 | Wkurw_Team | BYDGOSZCZ | M36-49 | 00:00:00 | |
98 | ZAWADZKA Agnieszka | 230 | Zawadzka Team / Nocny Bór Team | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | K36-49 | 00:00:00 | |
99 | MATARSZEK Joanna | 233 | Zawadzka Team | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | K16-35 | 00:00:00 | |
100 | BĘBEN Robert | 235 | OstroBiec | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | M50+ | 00:00:00 | |
101 | KIELASZEWSKI Karol | 237 | LeszNO LIMITS RUNNERS | LESZNO | M16-35 | 00:00:00 | |
102 | PACZKOWSKA Ewelina | 238 | Wkurw_Team | KALISZ | K36-49 | 00:00:00 | |
103 | RELIGA Zbyszek | 241 | CIOSOWA | M36-49 | 00:00:00 | ||
104 | RZESZOT Łukasz | 242 | Biegnę, żeby Bartek Mógł Biegać | ĆMIŃSK | M36-49 | 00:00:00 | |
105 | KUŁACZKOWSKI Konrad | 243 | STALOWA WOLA | M16-35 | 00:00:00 | ||
106 | SKAWIŃSKA Justyna | 246 | SANOK | K36-49 | 00:00:00 | ||
107 | FUS Wojciech | 247 | Asseco Active Team | RZESZÓW | M36-49 | 00:00:00 | |
108 | BEDNARSKA-KOZIOŁ Danuta | 248 | Wkurw_Team | BRZEG | K36-49 | 00:00:00 | |
109 | GAMRACKA Katarzyna | 249 | RZESZÓW | K16-35 | 00:00:00 | ||
110 | BASZCZYŃSKA Barbara | 250 | Wkurw_team | BRZEG | K50+ | 00:00:00 | |
111 | LEŚNICZAK Barbara | 254 | ZIELONKA | K36-49 | 00:00:00 | ||
112 | SMACZNY Bartłomiej | 255 | WTM | MIELEC | M16-35 | 00:00:00 | |
113 | KOSTULSKA Olga | 256 | Wkurw_team | TORUŃ | K16-35 | 00:00:00 | |
114 | GAWLE Katarzyna | 261 | KB Maratończyk Dębica | ZAWIERZBIE | K36-49 | 00:00:00 | |
115 | GAWLE Mirosław | 262 | KB Maratończyk Dębica | ZAWIERZBIE | M36-49 | 00:00:00 | |
116 | FLESZAR Łukasz | 264 | KRAKÓW | M16-35 | 00:00:00 | ||
117 | MALIK Aleksandra | 263 | Rzeszowski Hasacz | RZESZÓW | K50+ | 00:00:00 | |
118 | SOLIŃSKA Magdalena | 268 | JANKOWICE | K36-49 | 00:00:00 | ||
119 | BEDNARZ Krzysztof | 271 | 4K Team Tarnów | TARNÓW | M50+ | 00:00:00 | |
120 | BARSZCZOWSKA Ewelina | 272 | Podium / Nocny Bór Team | RZESZÓW | K16-35 | 00:00:00 | |
121 | BOCEK Sławomir | 273 | PODIUM | BOGUCHWAŁA | M36-49 | 00:00:00 | |
122 | POLAŃSKI Robert | 274 | Noćne Wołki | STRZYŻÓW | M36-49 | 00:00:00 | |
123 | BURY Marek | 276 | SWIM TRI RZESZÓW | BABICA | M36-49 | 00:00:00 | |
124 | ŻUROWSKI Krzysztof | 279 | Nocny Bór Team | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | M50+ | 00:00:00 | |
125 | BIELIK Radosław | 280 | Wkurw_Team | KRAKÓW | M36-49 | 00:00:00 | |
126 | KARAŚ Łukasz | 284 | TARNÓW | M16-35 | 00:00:00 | ||
127 | ROŚĆ Dawid | 285 | RZESZÓW | M36-49 | 00:00:00 | ||
128 | HADAM Ewa | 286 | Spartan Training Group Rzeszów | DYNÓW | K50+ | 00:00:00 | |
129 | GAJEK Magdalena | 289 | Wieś tańczy i biega | CZÓŁNA | K36-49 | 00:00:00 | |
130 | GAJEK Grzegorz | 290 | Wieś tańczy i biega | CZÓŁNA | M36-49 | 00:00:00 | |
131 | ROKITA Adam | 291 | Wkurw_Team | PROSZOWICE | M16-35 | 00:00:00 | |
132 | CYNAR Tomasz | 292 | Zawadzka Team / Nocny Bór Team | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | M36-49 | 00:00:00 | |
133 | WOŹNIAK Marek | 295 | AKM Promilek | LUBLIN | M36-49 | 00:00:00 | |
134 | OBRĘCZAREK Jerzy | 301 | WARSZAWA | M36-49 | 00:00:00 | ||
135 | KOZIOŁ Marcin | 302 | TARNÓW | M16-35 | 00:00:00 | ||
136 | KOSMALA Grzegorz | 307 | Biegnę, żeby Bartek Mógł Biegać | KIELCE | M36-49 | 00:00:00 | |
137 | BAŃKOWSKI Bartłomiej | 308 | Vege Runners | KRAKÓW | M36-49 | 00:00:00 | |
138 | WZOREK Ewa | 309 | Wkurw_Team/Biegnę, żeby Bartek mógł biegać | WILKÓW | K16-35 | 00:00:00 | |
139 | GAJDA Łukasz | 312 | PRZEWORSK | M36-49 | 00:00:00 | ||
140 | WIELGOSZ Artur | 313 | Autopart / Zabiegani Mielec | MIELEC | M36-49 | 00:00:00 | |
141 | ĆWIĄKAŁA Michał | 318 | Biegowe Widzi-Mi-Się | ZARSZYN | M36-49 | 00:00:00 | |
142 | SIEDLACZEK Zbigniew | 319 | LUBLIN | M50+ | 00:00:00 | ||
143 | WÓJTOWICZ Paweł | 320 | Lublin Biega | LUBLIN | M36-49 | 00:00:00 | |
144 | BASAK Justyna | 322 | Wkurw_Team | DWIKOZY | K16-35 | 00:00:00 | |
145 | SOŁTYS Teresa | 323 | Decathlon Stalowa Wola | STALOWA WOLA | K16-35 | 00:00:00 | |
146 | ŁASKAWSKA Justyna | 324 | WARSZAWA | K36-49 | 00:00:00 | ||
147 | WOŹNIAK Katarzyna | 326 | AKM Promilek | KAZNÓW | K16-35 | 00:00:00 | |
148 | JAKUBOWSKI Daniel | 327 | Nocny Bór Team | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | M36-49 | 00:00:00 | |
149 | JAROSZ Katarzyna | 329 | Vege Runners | KRAKÓW | K16-35 | 00:00:00 | |
150 | KORULCZYK Katarzyna | 331 | BBL Ostrowiec Świętokrzyski | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | K36-49 | 00:00:00 | |
151 | ZIĘBA Mateusz | 332 | FOREVER Team | ŚWILCZA | M36-49 | 00:00:00 | |
152 | MYŚLIWSKA Kinga | 333 | BBL Ostrowiec Świętokrzyski | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | K16-35 | 00:00:00 | |
153 | KRUKOWSKA Ewa | 336 | Platinium Zamość | ZAMOŚĆ | K36-49 | 00:00:00 | |
154 | KOCOT Aleksandra | 337 | RZESZÓW | K16-35 | 00:00:00 | ||
155 | DZIERLIŃSKI Paweł | 341 | Mondi Bags | ŚWIECIE | M16-35 | 00:00:00 | |
156 | WIŚNIEWSKI Maciej | 342 | Mondi Bags | ŚWIECIE | M36-49 | 00:00:00 | |
157 | ZABOROWSKA Halina | 343 | KB Maratończyk Dębica | DĘBICA | K50+ | 00:00:00 | |
158 | SMAGACZ Henryk | 346 | Dębickie Gepardy | STARA JASTRZĄBKA | M50+ | 00:00:00 | |
159 | SŁODKIEWICZ Jarosław | 347 | Chodzę i Biegam Bo Lubię | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | M36-49 | 00:00:00 | |
160 | ZYMA Łukasz | 352 | Athlete Box | PRZEWORSK | M36-49 | 00:00:00 | |
161 | MAZUR Kinga | 353 | Dębickie Gepardy | DĘBICA | K36-49 | 00:00:00 | |
162 | SAPKO Paulina | 354 | Nocny Bór Team | BUDY GŁOGOWSKIE | K36-49 | 00:00:00 | |
163 | NAUKA Edyta | 355 | Dębickie Gepardy | DĘBICA | K36-49 | 00:00:00 | |
164 | NAUKA Wiesław | 356 | Dębickie Gepardy | DĘBICA | M50+ | 00:00:00 | |
165 | SOKÓŁ Urszula | 360 | BBL Ostrowiec Świętokrzyski/OstroBiec | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | K36-49 | 00:00:00 | |
166 | BŁASZCZYK-LIPA Dominika | 361 | BRZEŹNICA | K36-49 | 00:00:00 | ||
167 | MARSZAŁEK Dariusz | 362 | MCP Team | RZEZAWA | M50+ | 00:00:00 | |
168 | SURMIAK Piotr | 363 | ŻURAWICA | M36-49 | 00:00:00 | ||
169 | SKWARA Dariusz | 366 | RZESZÓW | M36-49 | 00:00:00 | ||
170 | KOŚCIAK Janek | 367 | PGO Paszczyna | PASZCZYNA | M36-49 | 00:00:00 | |
171 | KOŚCIAK Tomasz | 368 | OSP Paszczyna | PASZCZYNA | M36-49 | 00:00:00 | |
172 | SKRZYSIŃSKI Gniewomir | 371 | Team Instinct | KRASNA | M36-49 | 00:00:00 | |
173 | SKRZYPEK Adam | 372 | MIELEC | M50+ | 00:00:00 | ||
174 | PALUCH Andrzej | 376 | Biegacze. pl | MIELEC | M36-49 | 00:00:00 | |
175 | BANAŚ Aneta | 377 | Nocny Bór Team | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | K16-35 | 00:00:00 | |
176 | BIDAS Michał | 378 | Fizjoaccess | LUBLIN | M16-35 | 00:00:00 | |
177 | CHAJDAŚ Robert | 379 | Zabiegani Mielec | MIELEC | M50+ | 00:00:00 | |
178 | SOCHA Krzysztof | 382 | Rozbiegana Malawa | MALAWA | M36-49 | 00:00:00 | |
179 | WODZIEŃ Andrzej | 383 | PAKO Team | RZESZÓW | M50+ | 00:00:00 | |
180 | ORŁOWSKA Beata | 387 | Stalowowolski Klub Biegacza | STALOWA WOLA | K50+ | 00:00:00 | |
181 | POŁEĆ Grzegorz | 388 | PRZYGOŃ | M50+ | 00:00:00 | ||
182 | STĘPIEŃ Renata | 389 | KIELCE | K50+ | 00:00:00 | ||
183 | CHORZĘPA Mariusz | 393 | TSA Sandomierz | SANDOMIERZ | M36-49 | 00:00:00 | |
184 | LUBAS Grzegorz | 394 | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | RZESZÓW | M36-49 | 00:00:00 | |
185 | KAMENCZAK Kamil | 395 | Dzikie Mustangi | PUSTKÓW | M16-35 | 00:00:00 | |
186 | ORZECHOWSKI Marek | 404 | TakLubieSandomierz | SANDOMIERZ | M50+ | 00:00:00 | |
187 | NOSAL Sławomir | 405 | TARNÓW | M50+ | 00:00:00 | ||
188 | SZURLEJ Paulina | 406 | HACZÓW | K36-49 | 00:00:00 | ||
189 | BALON Marcin | 407 | NORDTREAT | KROSNO | M36-49 | 00:00:00 | |
190 | SZKODA Robert | 408 | Biłgoraj Biega | BIŁGORAJ | M36-49 | 00:00:00 | |
191 | PEŁCZYŃSKI Sławomir | 409 | KB Maratonczyk Debica | DĘBICA | M36-49 | 00:00:00 | |
192 | DULIK Bartosz | 410 | Miej wybiegane a będzie ci dane | MIELEC | M16-35 | 00:00:00 | |
193 | SAMBOROWSKI Marcin | 411 | KROSNO | M36-49 | 00:00:00 | ||
194 | KĄKOL Zbigniew | 412 | Water Team | GWOŹNICA DOLNA | M36-49 | 00:00:00 | |
195 | TELESZ Mateusz | 413 | POŁOMIA | M16-35 | 00:00:00 | ||
196 | MAZURKIEWICZ Wojciech | 414 | Grubo albo wcale | MIELEC | M16-35 | 00:00:00 | |
197 | LISAK Tomasz | 419 | KS Ryglice Sekcja Biegowa | RYGLICE | M36-49 | 00:00:00 | |
198 | ŚWIĘTONIOWSKA Justyna | 420 | PODIUM | RZESZÓW | K36-49 | 00:00:00 | |
199 | CZYŻ Grzegorz | 421 | Grupa Azoty -Automatyka Tarnów | BOGUMIŁOWICE | M50+ | 00:00:00 | |
200 | HANULAK Paweł | 422 | PODIUM | RZESZÓW | M16-35 | 00:00:00 | |
201 | HANULAK Kuba | 423 | PODIUM | RZESZÓW | M16-35 | 00:00:00 | |
202 | KNAPIK Sebastian | 429 | Butyjana | BŁĘDOWA TYCZYŃSKA | M16-35 | 00:00:00 | |
203 | GOŁĘBIOWSKA Marta | 427 | MIŁKÓW | K36-49 | 00:00:00 |
Znaleziono 203 wynik(ów)