Organizator : | Stowarzyszenie Zabiegani Mielec, Pakatok Sp. z o.o. |
Data : | 2021-11-20 |
Miejsce : | Nadleśnictwo Mielec |
Dystans : | 25 km |
Zgłoszonych : | 237 |
Wystartowało : | 203 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 203 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | Klasyfikacja Leśników | K16-35 | M16-35 | K36-49 | M36-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CZARNY Łukasz | 209 | Wkurw_Team | KRAKÓW | M36-49 | 00:00:00 | |
2 | WOJTON Karol | 210 | Wkurw_Team | KIELCE | M36-49 | 00:00:00 | |
3 | RĘPALSKI Marcin | 217 | KROŚCIENKO WYŻNE | M36-49 | 00:00:00 | ||
4 | PERLIŃSKI Mirosław | 218 | Asseco Active Team | RZESZÓW | M36-49 | 00:00:00 | |
5 | OPALIŃSKI Michał | 225 | KB Maratończyk Dębica | PUSTYNIA | M16-35 | 00:00:00 | |
6 | RZESZÓW Damian | 231 | RZESZÓW | M36-49 | 00:00:00 | ||
7 | STOPA Marcin | 236 | UM Rzeszowa | RZESZÓW | M36-49 | 00:00:00 | |
8 | SZELA Dominik | 239 | SUEZ Izolacje Budowlane Rzeszów | RZESZÓW | M36-49 | 00:00:00 | |
9 | STARZEC Michał | 240 | Przeworska Grupa Biegowa | PRZEWORSK | M36-49 | 00:00:00 | |
10 | WICHEREK Maciej | 252 | ITMBW | KRAKÓW | M50+ | 00:00:00 | |
11 | TOTKO Piotr | 257 | KB Maratończyk Dębica | DĘBICA | M36-49 | 00:00:00 | |
12 | JABŁOŃSKI Tomasz | 269 | Drużyna Szwagrów | BUSKO-ZDRÓJ | M36-49 | 00:00:00 | |
13 | KULAWIAK Łukasz | 270 | Running Połaniec | POŁANIEC | M36-49 | 00:00:00 | |
14 | NEMŚ Arkadiusz | 277 | Kopalnia Dziewiątle | KUROZWĘKI | M36-49 | 00:00:00 | |
15 | GULKA Krystian | 278 | PRZEWORSK | M36-49 | 00:00:00 | ||
16 | BOCHENEK Adam | 281 | WBO Opole | MIELEC | M36-49 | 00:00:00 | |
17 | PARADOWSKI Paweł | 288 | ByleDoMety | RZESZÓW | M50+ | 00:00:00 | |
18 | SOJA Tomek | 293 | MIELEC | M50+ | 00:00:00 | ||
19 | MARSZAŁEK Grzegorz | 298 | Szybkie Szyszki | SĘDZISZÓW MŁP. | M36-49 | 00:00:00 | |
20 | PIEŃKOSZ Wojciech | 304 | PGE Energetic Runing | RZESZÓW | M36-49 | 00:00:00 | |
21 | CZACHOR Andrzej | 310 | Turlam Się Do Mety | NOSÓWKA | M36-49 | 00:00:00 | |
22 | MĄCZKA Nikodem | 316 | CZERNICA | M36-49 | 00:00:00 | ||
23 | KOZIARA Patryk | 317 | Dzikie Mustangi | PASZCZYNA | M16-35 | 00:00:00 | |
24 | PASTERZ Piotr | 325 | RZESZÓW | M36-49 | 00:00:00 | ||
25 | SIDOWSKI Krzysztof | 330 | BBL Ostrowiec Świętokrzyski | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | M50+ | 00:00:00 | |
26 | SURMAN Mariusz | 334 | Dzikie Mustangi | PUSTKÓW OSIEDLE | M16-35 | 00:00:00 | |
27 | KRUKOWSKI Robert | 335 | Platinium Zamość | ZAMOŚĆ | M36-49 | 00:00:00 | |
28 | SKOLARCZYK Bartłomiej | 340 | PRZEMYŚL | M16-35 | 00:00:00 | ||
29 | DELEŻUCH Wojciech | 349 | Poziomki | NIEMCE | M36-49 | 00:00:00 | |
30 | BRUDZ Krzysztof | 350 | Nocny Bór Team | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | M16-35 | 00:00:00 | |
31 | PRZYWARA Piotr | 357 | Głogovia Głogów Małopolski | BUDY GŁOGOWSKIE | M36-49 | 00:00:00 | |
32 | KRAWCZYNSKI Janusz | 358 | OstroBiec | GROMADZICE | M50+ | 00:00:00 | |
33 | ADAMCZYK Janusz | 365 | MIELEC | M50+ | 00:00:00 | ||
34 | SROKA Zbigniew | 374 | SKRZYSZÓW | M50+ | 00:00:00 | ||
35 | ŁOJCZYK Marcin | 375 | Podium | RZESZÓW | M16-35 | 00:00:00 | |
36 | BALICKI Hubert | 373 | CIOSOWA | M50+ | 00:00:00 | ||
37 | MASŁOWSKI Dominik | 380 | PODIUM | RZESZÓW | M36-49 | 00:00:00 | |
38 | KLUS Jakub | 384 | Rozbiegana Malawa | MALAWA | M36-49 | 00:00:00 | |
39 | JAKUBOWSKI Zbyszek | 385 | ŚWIERCZÓW | M36-49 | 00:00:00 | ||
40 | STEC Michał | 386 | DĘBICA | M16-35 | 00:00:00 | ||
41 | SABAJ Piotr | 391 | Pro-Mile | RZESZÓW | M36-49 | 00:00:00 | |
42 | BŁAJSZCZAK Karol | 401 | Dobro zawsze wygrywa ! | SANDOMIERZ | M36-49 | 00:00:00 | |
43 | MACHOWSKI Karol | 402 | KROSNO | M36-49 | 00:00:00 | ||
44 | MIŁOS Łukasz | 396 | MIELEC | M16-35 | 00:00:00 | ||
45 | WITEK Bogdan | 415 | Water Team | BARYCZKA | M50+ | 00:00:00 | |
46 | RADZIEJOWSKI Aleksander | 418 | Żurawica | ŻURAWICA | M36-49 | 00:00:00 | |
47 | PISZCZ Dariusz | 424 | RZESZÓW | M36-49 | 00:00:00 | ||
48 | DEC Piotr | 426 | :) | LUBYCZA KRÓLEWSKA | M50+ | 00:00:00 | |
49 | MROŻEK Tomasz | 431 | KRAKÓW | M36-49 | 00:00:00 | ||
50 | SZAL Marcin | 433 | RZESZÓW | M50+ | 00:00:00 | ||
51 | ZIEMIAŃSKI Grzegorz | 434 | TARNÓW | M36-49 | 00:00:00 | ||
52 | JANOCHA Przemysław | 435 | RZESZÓW | M36-49 | 00:00:00 | ||
53 | SIEK Kazimierz | 436 | ZABRNIE | M50+ | 00:00:00 | ||
54 | LEWANDOWSKI Miłosz | 437 | RZESZÓW | M16-35 | 00:00:00 | ||
55 | KOPACZ Piotr | 205 | Perfex | RADOMYŚL WIELKI | M36-49 | 00:00:00 | |
56 | BARAN Arkadiusz | 206 | Hunters OCR Team | ŻABNO | M16-35 | 00:00:00 | |
57 | GOŁĘBIOWSKI Michał | 207 | WARSZAWA | M36-49 | 00:00:00 | ||
58 | BALICKI Zbigniew | 214 | Forest Carabus Team | ZWIERZYNIEC | M36-49 | 00:00:00 | |
59 | KOWALCZYK Piotr | 220 | ŁAŃCUT | M36-49 | 00:00:00 | ||
60 | KOPPLINGER Grzegorz | 221 | Asseco Active Team | RZESZÓW | M36-49 | 00:00:00 | |
61 | KRÓL Robert | 226 | Skrzydlaci Dzieciom | KIELCE | M50+ | 00:00:00 | |
62 | LITWIN Bartek | 228 | Wkurw_Team | KROSNO | M36-49 | 00:00:00 | |
63 | ZGÓRSKI Maciej | 229 | Wkurw_Team | BYDGOSZCZ | M36-49 | 00:00:00 | |
64 | BĘBEN Robert | 235 | OstroBiec | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | M50+ | 00:00:00 | |
65 | KIELASZEWSKI Karol | 237 | LeszNO LIMITS RUNNERS | LESZNO | M16-35 | 00:00:00 | |
66 | RELIGA Zbyszek | 241 | CIOSOWA | M36-49 | 00:00:00 | ||
67 | RZESZOT Łukasz | 242 | Biegnę, żeby Bartek Mógł Biegać | ĆMIŃSK | M36-49 | 00:00:00 | |
68 | KUŁACZKOWSKI Konrad | 243 | STALOWA WOLA | M16-35 | 00:00:00 | ||
69 | FUS Wojciech | 247 | Asseco Active Team | RZESZÓW | M36-49 | 00:00:00 | |
70 | SMACZNY Bartłomiej | 255 | WTM | MIELEC | M16-35 | 00:00:00 | |
71 | GAWLE Mirosław | 262 | KB Maratończyk Dębica | ZAWIERZBIE | M36-49 | 00:00:00 | |
72 | FLESZAR Łukasz | 264 | KRAKÓW | M16-35 | 00:00:00 | ||
73 | BEDNARZ Krzysztof | 271 | 4K Team Tarnów | TARNÓW | M50+ | 00:00:00 | |
74 | BOCEK Sławomir | 273 | PODIUM | BOGUCHWAŁA | M36-49 | 00:00:00 | |
75 | POLAŃSKI Robert | 274 | Noćne Wołki | STRZYŻÓW | M36-49 | 00:00:00 | |
76 | BURY Marek | 276 | SWIM TRI RZESZÓW | BABICA | M36-49 | 00:00:00 | |
77 | ŻUROWSKI Krzysztof | 279 | Nocny Bór Team | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | M50+ | 00:00:00 | |
78 | BIELIK Radosław | 280 | Wkurw_Team | KRAKÓW | M36-49 | 00:00:00 | |
79 | KARAŚ Łukasz | 284 | TARNÓW | M16-35 | 00:00:00 | ||
80 | ROŚĆ Dawid | 285 | RZESZÓW | M36-49 | 00:00:00 | ||
81 | GAJEK Grzegorz | 290 | Wieś tańczy i biega | CZÓŁNA | M36-49 | 00:00:00 | |
82 | ROKITA Adam | 291 | Wkurw_Team | PROSZOWICE | M16-35 | 00:00:00 | |
83 | CYNAR Tomasz | 292 | Zawadzka Team / Nocny Bór Team | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | M36-49 | 00:00:00 | |
84 | WOŹNIAK Marek | 295 | AKM Promilek | LUBLIN | M36-49 | 00:00:00 | |
85 | OBRĘCZAREK Jerzy | 301 | WARSZAWA | M36-49 | 00:00:00 | ||
86 | KOZIOŁ Marcin | 302 | TARNÓW | M16-35 | 00:00:00 | ||
87 | KOSMALA Grzegorz | 307 | Biegnę, żeby Bartek Mógł Biegać | KIELCE | M36-49 | 00:00:00 | |
88 | BAŃKOWSKI Bartłomiej | 308 | Vege Runners | KRAKÓW | M36-49 | 00:00:00 | |
89 | GAJDA Łukasz | 312 | PRZEWORSK | M36-49 | 00:00:00 | ||
90 | WIELGOSZ Artur | 313 | Autopart / Zabiegani Mielec | MIELEC | M36-49 | 00:00:00 | |
91 | ĆWIĄKAŁA Michał | 318 | Biegowe Widzi-Mi-Się | ZARSZYN | M36-49 | 00:00:00 | |
92 | SIEDLACZEK Zbigniew | 319 | LUBLIN | M50+ | 00:00:00 | ||
93 | WÓJTOWICZ Paweł | 320 | Lublin Biega | LUBLIN | M36-49 | 00:00:00 | |
94 | JAKUBOWSKI Daniel | 327 | Nocny Bór Team | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | M36-49 | 00:00:00 | |
95 | ZIĘBA Mateusz | 332 | FOREVER Team | ŚWILCZA | M36-49 | 00:00:00 | |
96 | DZIERLIŃSKI Paweł | 341 | Mondi Bags | ŚWIECIE | M16-35 | 00:00:00 | |
97 | WIŚNIEWSKI Maciej | 342 | Mondi Bags | ŚWIECIE | M36-49 | 00:00:00 | |
98 | SMAGACZ Henryk | 346 | Dębickie Gepardy | STARA JASTRZĄBKA | M50+ | 00:00:00 | |
99 | SŁODKIEWICZ Jarosław | 347 | Chodzę i Biegam Bo Lubię | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | M36-49 | 00:00:00 | |
100 | ZYMA Łukasz | 352 | Athlete Box | PRZEWORSK | M36-49 | 00:00:00 | |
101 | NAUKA Wiesław | 356 | Dębickie Gepardy | DĘBICA | M50+ | 00:00:00 | |
102 | MARSZAŁEK Dariusz | 362 | MCP Team | RZEZAWA | M50+ | 00:00:00 | |
103 | SURMIAK Piotr | 363 | ŻURAWICA | M36-49 | 00:00:00 | ||
104 | SKWARA Dariusz | 366 | RZESZÓW | M36-49 | 00:00:00 | ||
105 | KOŚCIAK Janek | 367 | PGO Paszczyna | PASZCZYNA | M36-49 | 00:00:00 | |
106 | KOŚCIAK Tomasz | 368 | OSP Paszczyna | PASZCZYNA | M36-49 | 00:00:00 | |
107 | SKRZYSIŃSKI Gniewomir | 371 | Team Instinct | KRASNA | M36-49 | 00:00:00 | |
108 | SKRZYPEK Adam | 372 | MIELEC | M50+ | 00:00:00 | ||
109 | PALUCH Andrzej | 376 | Biegacze. pl | MIELEC | M36-49 | 00:00:00 | |
110 | BIDAS Michał | 378 | Fizjoaccess | LUBLIN | M16-35 | 00:00:00 | |
111 | CHAJDAŚ Robert | 379 | Zabiegani Mielec | MIELEC | M50+ | 00:00:00 | |
112 | SOCHA Krzysztof | 382 | Rozbiegana Malawa | MALAWA | M36-49 | 00:00:00 | |
113 | WODZIEŃ Andrzej | 383 | PAKO Team | RZESZÓW | M50+ | 00:00:00 | |
114 | POŁEĆ Grzegorz | 388 | PRZYGOŃ | M50+ | 00:00:00 | ||
115 | CHORZĘPA Mariusz | 393 | TSA Sandomierz | SANDOMIERZ | M36-49 | 00:00:00 | |
116 | LUBAS Grzegorz | 394 | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | RZESZÓW | M36-49 | 00:00:00 | |
117 | KAMENCZAK Kamil | 395 | Dzikie Mustangi | PUSTKÓW | M16-35 | 00:00:00 | |
118 | ORZECHOWSKI Marek | 404 | TakLubieSandomierz | SANDOMIERZ | M50+ | 00:00:00 | |
119 | NOSAL Sławomir | 405 | TARNÓW | M50+ | 00:00:00 | ||
120 | BALON Marcin | 407 | NORDTREAT | KROSNO | M36-49 | 00:00:00 | |
121 | SZKODA Robert | 408 | Biłgoraj Biega | BIŁGORAJ | M36-49 | 00:00:00 | |
122 | PEŁCZYŃSKI Sławomir | 409 | KB Maratonczyk Debica | DĘBICA | M36-49 | 00:00:00 | |
123 | DULIK Bartosz | 410 | Miej wybiegane a będzie ci dane | MIELEC | M16-35 | 00:00:00 | |
124 | SAMBOROWSKI Marcin | 411 | KROSNO | M36-49 | 00:00:00 | ||
125 | KĄKOL Zbigniew | 412 | Water Team | GWOŹNICA DOLNA | M36-49 | 00:00:00 | |
126 | TELESZ Mateusz | 413 | POŁOMIA | M16-35 | 00:00:00 | ||
127 | MAZURKIEWICZ Wojciech | 414 | Grubo albo wcale | MIELEC | M16-35 | 00:00:00 | |
128 | LISAK Tomasz | 419 | KS Ryglice Sekcja Biegowa | RYGLICE | M36-49 | 00:00:00 | |
129 | CZYŻ Grzegorz | 421 | Grupa Azoty -Automatyka Tarnów | BOGUMIŁOWICE | M50+ | 00:00:00 | |
130 | HANULAK Paweł | 422 | PODIUM | RZESZÓW | M16-35 | 00:00:00 | |
131 | HANULAK Kuba | 423 | PODIUM | RZESZÓW | M16-35 | 00:00:00 | |
132 | KNAPIK Sebastian | 429 | Butyjana | BŁĘDOWA TYCZYŃSKA | M16-35 | 00:00:00 |
Znaleziono 132 wynik(ów)