Organizator : | Fundacja Strefa Przygód |
Data : | 2023-04-21 |
Miejsce : | Szczawnica |
Dystans : | 6.5 km |
Zgłoszonych : | 59 |
Wystartowało : | 55 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 53 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | Mistrzostwa Polski w Biegu Górskim Vertical | Mistrzostwa Polski w Biegu Górskim Vertical - Kobiety | Mistrzostwa Polski w Biegu Górskim Vertical - Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mistrzostwa Polski | Kategoria | Drużyna | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MALINA Dawid | 142 | Dynafit / TL ROW Rybnik | RYBNIK | M30 | MP | M30 | TL ROW Rybnik | 00:00:01 | |
2 | KUBICA Marcin | 106 | BUFF/ Salomon | BIELSKO-BIAŁA | M20 | MP | M20 | KS Sprint Bielsko-Biała | 00:00:01 | |
3 | ŁOBODZIŃSKI Piotr | 107 | brak sponsora | BIELSK PODLASKI | M30 | MP | M30 | KS Prefbet-Sonarol | 00:00:01 | |
4 | LEPIARZ Sylwester | 108 | LKB Rudnik | RUDNIK | M30 | MP | M30 | LKB Rudnik | 00:00:01 | |
5 | TABOR Dominik | 109 | Hoka Garmin Team/SBG SALCO | KRAKÓW | M20 | MP | M20 | SBG Salco Niepołomice | 00:00:01 | |
6 | DUDCZAK Michał | 110 | The North Face | RYTRO | M20 | MP | M20 | LLKS Osowa Sień | 00:00:01 | |
7 | KIJOWSKI Dominik | 153 | KB Krościenko Wyżne | MILCZA | M20 | MP | M20 | KB Krościenko Wyżne | 00:00:01 | |
8 | DULSKI Daniel | 139 | MKS Brenna Górki | BRENNA | M30 | MP | M30 | MKS Brenna Górki | 00:00:02 | |
9 | BROJ Marcel | 129 | BROJ TEAM ŹLINICE | ŹLINICE | M20 | MP | M20 | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 00:00:02 | |
10 | DUDA Sebastian | 151 | MIKOLOW | M20 | MP | M20 | UKS Trójka Mikołów | 00:00:02 | ||
11 | AUGUST Kajetan | 117 | KS Sprint Bielsko-Biała | BIELSKO-BIAŁA | M30 | MP | M30 | KS Sprint Bielsko-Biała | 00:00:03 | |
12 | NIEDŹWIADEK Kamil | 140 | Niedźwiadki Running Team | WARSZAWA | M30 | MP | M30 | KS AZS AWF Warszawa | 00:00:03 | |
13 | ORDZOWIAŁY Piotr | 147 | SKL Sucha Beskidzka | OSIELEC | M50 | MP | M50 | SKL Sucha Beskidzka | 00:00:03 | |
14 | CHŁANDA Sebastian | 125 | Grupetto Gorlice | GORLICE | M30 | MP | M30 | ULKS Lipinki | 00:00:04 | |
15 | WOŹNIAK Oskar | 148 | CKS Budowlani Częstochowa | KATOWICE | M20 | MP | M20 | CKS Budowlani Częstochowa | 00:00:04 | |
16 | GAWRON Janusz | 143 | MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz | LIMANOWA | M30 | MP | M30 | MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz | 00:00:04 |
Znaleziono 16 wynik(ów)