LUBIĘ LUBAŃ
Organizator : Fundacja Run Vegan
Data : 2021-06-26
Miejsce : Ochotnica Dolna
Dystans : 94 km
Zgłoszonych : 13
Wystartowało : 11
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 9
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5.5km | 12.5km | 18.5km | 26km | 37km | 43km | 49km | 53km | 57km | 62.5km | 68km | 73km | 78km | 83.5km | 89km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuLuban 1
5.5km
Tylmanowa
12.5km
Lubań 2
18.5km
Krościenko
26km
Lubań 3
37km
Grywałd
43km
Lubań 4
49km
Kluszkowce
53km
Lubań 5
57km
Mizerna
62.5km
Lubań 6
68km
Kudowe
73km
Lubań 7
78km
Ochotnica
83.5km
Lubań 8
89km
Czas
netto
94km
Czas
brutto
94km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                      
1WANTUCH Marcin 11CHOJNIKMężczyźni1M 100:00:0001:00:0001:41:0002:48:0003:30:0004:38:0005:16:0006:11:0006:45:0007:31:0008:13:0009:14:0009:55:0010:51:0011:36:0012:38:0014:15:00.0014:15:00.00 9:056,6
2STRZELCZYK Mariusz 10PROJEKT 1000UPGDYNIAMężczyźni2M 200:00:0000:59:0001:43:0002:58:0003:49:0005:02:0005:41:0006:42:0007:23:0008:11:0008:59:0010:04:0010:48:0011:54:0012:37:0013:46:0014:31:00.0014:31:00.00+00:16:009:156,5
3CUPIAŁ Jacek 1GREY RUNNERIMIELINMężczyźni3M 300:00:0001:10:0002:09:0003:33:0004:25:0005:44:0006:28:0007:28:0008:04:0008:55:0009:45:0011:01:0011:50:0012:56:0013:49:0015:06:0016:00:00.0016:00:00.00+01:45:0010:125,9
4PŁAWECKI Leszek 8PSZCZYNA BIEGAPSZCZYNAMężczyźni4M 400:00:0001:14:0002:09:0003:37:0004:34:0006:00:0006:43:0007:58:0008:36:0009:33:0010:34:0011:51:0012:41:0013:51:0014:46:0016:05:0017:11:00.0017:11:00.00+02:56:0010:585,5
5DYDUŁA Łukasz 3ITAL CAR TEAMKRAKÓWMężczyźni5M 500:00:0001:16:0002:17:0003:55:0005:03:0006:35:0007:28:0008:42:0009:29:0010:29:0011:46:0013:16:0014:21:0015:34:0016:44:0018:21:0019:50:00.0019:50:00.00+05:35:0012:394,7
Niesklasyfikowani
NOWOROLNIK Piotr 7LKS LUBAŃ TYLMANOWATYLMANOWAMężczyźniDNF01:02:00 DNF01:44:00 DNF03:01:00 DNF04:04:00 DNF05:23:00 DNF06:29:00 DNF07:39:00 DNF08:18:00 DNF09:16:00 DNF10:20:00 DNF11:43:00 DNF12:45:00 DNF14:10:00 DNF DNF DNF DNF DNF--
DUC-SYPOSZ Aureliusz 12WIELICZKAMężczyźniDNF01:10:00 DNF01:56:00 DNF03:24:00 DNF04:16:00 DNF05:39:00 DNF06:26:00 DNF07:28:00 DNF08:03:00 DNF08:55:00 DNF09:45:00 DNF11:01:00 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SADOWSKI Tomasz 13KOSSMATE ŻUKI30-865MężczyźniDNF01:10:00 DNF01:56:00 DNF03:24:00 DNF04:16:00 DNF05:39:00 DNF06:27:00 DNF07:28:00 DNF08:04:00 DNF08:55:00 DNF09:45:00 DNF11:01:00 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 8 wynik(ów)