Organizator : | Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Jastrzębie-Zdrój |
Data : | 2018-09-15 |
Miejsce : | Jastrzębie-Zdrój |
Dystans : | 0.8 km |
Zgłoszonych : | 85 |
Wystartowało : | 65 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 65 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas startu | Czas netto 0.8km | Czas brutto 0.8km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SMYŁA Oliwier | 188 | SPnr2 Mistrzostwa Sportowego | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | Chłopcy | 1 | M 1 | 00:00:00 | 00:02:41.30 | 00:02:41.30 | 3:21 | 17.9 (100%) | ||
2 | KANIA Jakub | 70 | Amator | GORZYCZKI | Chłopcy | 2 | M 2 | 00:00:00 | 00:02:48.95 | 00:02:48.95 | +00:00:07 (4.5%) | 3:30 | 17.1 (95.5%) | |
3 | ORŁOWSKI Ignacy | 58 | ULTRA BESKID SPORT | MAZAŃCOWICE | Chłopcy | 3 | M 3 | 00:00:00 | 00:02:55.15 | 00:02:55.15 | +00:00:13 (7.9%) | 3:38 | 16.5 (92.2%) | |
4 | WOJCIECHOWSKI Sebastian | 154 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Chłopcy | 4 | M 4 | 00:00:00 | 00:02:57.65 | 00:02:57.65 | +00:00:16 (9.2%) | 3:41 | 16.3 (91.1%) | ||
5 | BRZOSTEK Hubert | 248 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Chłopcy | 5 | M 5 | 00:00:00 | 00:02:58.75 | 00:02:58.75 | +00:00:17 (9.8%) | 3:42 | 16.2 (90.5%) | ||
6 | JASZCZYK Adam | 185 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Chłopcy | 6 | M 6 | 00:00:00 | 00:03:01.05 | 00:03:01.05 | +00:00:19 (10.9%) | 3:46 | 15.9 (88.8%) | ||
7 | KAMIŃSKI Maciej | 216 | Orzeł Moszczenica | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Chłopcy | 7 | M 7 | 00:00:00 | 00:03:02.25 | 00:03:02.25 | +00:00:20 (11.5%) | 3:47 | 15.8 (88.3%) | |
8 | JACHYMEK Kamil | 135 | brak | ŻORY | Chłopcy | 8 | M 8 | 00:00:00 | 00:03:03.50 | 00:03:03.50 | +00:00:22 (12.1%) | 3:48 | 15.7 (87.7%) | |
9 | CHMIEL Samuel | 1 | ODRA | Chłopcy | 9 | M 9 | 00:00:00 | 00:03:04.85 | 00:03:04.85 | +00:00:23 (12.7%) | 3:50 | 15.7 (87.7%) | ||
10 | WOJNAROWSKI Mikolaj | 249 | Mloda Luxtorpeda | BELK | Chłopcy | 10 | M 10 | 00:00:00 | 00:03:06.40 | 00:03:06.40 | +00:00:25 (13.5%) | 3:52 | 15.5 (86.6%) | |
11 | GANCARZ Oskar | 71 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | Chłopcy | 11 | M 11 | 00:00:00 | 00:03:06.60 | 00:03:06.60 | +00:00:25 (13.6%) | 3:52 | 15.5 (86.6%) | ||
12 | OGIERMAN Dominik | 201 | OgiermanRunTeam | CIESZYN | Chłopcy | 12 | M 12 | 00:00:00 | 00:03:06.65 | 00:03:06.65 | +00:00:25 (13.6%) | 3:52 | 15.5 (86.6%) | |
13 | MARCINKOWSKI Błażej | 121 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Chłopcy | 13 | M 13 | 00:00:00 | 00:03:09.00 | 00:03:09.00 | +00:00:27 (14.7%) | 3:56 | 15.2 (84.9%) | ||
14 | PARDELA Jakub | 268 | Młoda luxtorpeda | KSIĄŻENICE | Chłopcy | 14 | M 14 | 00:00:00 | 00:03:09.70 | 00:03:09.70 | +00:00:28 (15.0%) | 3:56 | 15.2 (84.9%) | |
15 | ŚLEDZIŃSKI Tymon | 53 | Śledzie | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Chłopcy | 15 | M 15 | 00:00:00 | 00:03:14.00 | 00:03:14.00 | +00:00:32 (16.9%) | 4:02 | 14.8 (82.7%) | |
16 | BIAŁECKI Zbigniew | 89 | MŁODE WILCZKI | JASTRZĘBIE | Chłopcy | 16 | M 16 | 00:00:00 | 00:03:19.30 | 00:03:19.30 | +00:00:38 (19.1%) | 4:08 | 14.5 (81.0%) | |
17 | ŁYSEK Konrat | 87 | MŁODE WILCZKI | JASTRZĘBIE | Chłopcy | 17 | M 17 | 00:00:00 | 00:03:19.85 | 00:03:19.85 | +00:00:38 (19.3%) | 4:08 | 14.5 (81.0%) | |
18 | MACHEJ Tymoteusz | 96 | Ml design | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | Chłopcy | 18 | M 18 | 00:00:00 | 00:03:21.15 | 00:03:21.15 | +00:00:39 (19.8%) | 4:11 | 14.3 (79.9%) | |
19 | SOBCZYK Grzegorz | 284 | Racibórz SP nr 15 | RACIBÓRZ | Chłopcy | 19 | M 19 | 00:00:00 | 00:03:21.25 | 00:03:21.25 | +00:00:39 (19.9%) | 4:11 | 14.3 (79.9%) | |
20 | SIKORA Łukasz | 226 | CIESZYN | Chłopcy | 20 | M 20 | 00:00:00 | 00:03:25.70 | 00:03:25.70 | +00:00:44 (21.6%) | 4:16 | 14 (78.2%) | ||
21 | BIAŁECKI Michał | 90 | MŁODE WILCZKI | JASTRZĘBIE | Chłopcy | 21 | M 21 | 00:00:00 | 00:03:33.80 | 00:03:33.80 | +00:00:52 (24.6%) | 4:26 | 13.5 (75.4%) | |
22 | KONIARSKI Michał | 238 | symbioza crew | JASTRZĘBIE | Chłopcy | 22 | M 22 | 00:00:00 | 00:03:35.75 | 00:03:35.75 | +00:00:54 (25.2%) | 4:28 | 13.4 (74.9%) | |
23 | CIEŚLA Jeremi | 101 | MKKS Rybnik | RYBNIK | Chłopcy | 23 | M 23 | 00:00:00 | 00:03:37.70 | 00:03:37.70 | +00:00:56 (25.9%) | 4:31 | 13.3 (74.3%) | |
24 | KOWACKI Jakub | 214 | ŻORY | Chłopcy | 24 | M 24 | 00:00:00 | 00:03:49.35 | 00:03:49.35 | +00:01:08 (29.7%) | 4:46 | 12.6 (70.4%) | ||
25 | STACHAŃCZYK Jakub | 312 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Chłopcy | 25 | M 25 | 00:00:00 | 00:03:51.20 | 00:03:51.20 | +00:01:09 (30.2%) | 4:48 | 12.5 (69.8%) | ||
26 | ZAGÓRSKI Oliwier | 130 | GOLESZÓW | Chłopcy | 26 | M 26 | 00:00:00 | 00:03:55.40 | 00:03:55.40 | +00:01:14 (31.5%) | 4:53 | 12.3 (68.7%) | ||
27 | BAJER Mateusz | 204 | Dystans lubomia | LUBOMIA | Chłopcy | 27 | M 27 | 00:00:00 | 00:03:56.55 | 00:03:56.55 | +00:01:15 (31.8%) | 4:55 | 12.2 (68.2%) | |
28 | TARGOSZ Kamil | 206 | Olza Cieszyn | CIESZYN | Chłopcy | 28 | M 28 | 00:00:00 | 00:04:10.95 | 00:04:10.95 | +00:01:29 (35.7%) | 5:12 | 11.5 (64.2%) | |
29 | GRYGIEREK Wiktor | 296 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Chłopcy | 29 | M 29 | 00:00:00 | 00:04:12.35 | 00:04:12.35 | +00:01:31 (36.1%) | 5:15 | 11.4 (63.7%) | ||
30 | OSTRZOŁEK Szymon | 253 | ŁAZISKA | Chłopcy | 30 | M 30 | 00:00:00 | 00:04:16.80 | 00:04:16.80 | +00:01:35 (37.2%) | 5:20 | 11.3 (63.1%) | ||
31 | SANDOMIERSKI Filip | 170 | Decathlon Rybnik | RYBNIK | Chłopcy | 31 | M 31 | 00:00:00 | 00:04:17.90 | 00:04:17.90 | +00:01:36 (37.5%) | 5:21 | 11.2 (62.6%) | |
32 | POŁEĆ Tomasz | 370 | Galopujące Ślimaki | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Chłopcy | 32 | M 32 | 00:00:00 | 00:04:31.50 | 00:04:31.50 | +00:01:50 (40.6%) | 5:38 | 10.6 (59.2%) | |
33 | GNAŚ Mikołaj | 165 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Chłopcy | 33 | M 33 | 00:00:00 | 00:04:42.20 | 00:04:42.20 | +00:02:00 (42.8%) | 5:52 | 10.2 (57.0%) |
Znaleziono 33 wynik(ów)