MAŁY SZLEM RZEŹNICKI
VII FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2021-05-28
Miejsce : Cisna
Dystans : 87 km
Zgłoszonych : 570
Wystartowało : 516
Nie ukończyło : 450
Ukończyło : 66
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Dycha na Jeleni Skok | Rzeźniczek | Rzeźnik Sky | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDycha na Jeleni SkokRzeźniczekRzeźnik SkyCzas
netto
87km
Czas
brutto
87km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1BIENIECKA Anna 326Bieg RzeźnikaGLIWICEK Open1K 101:18:24.0003:15:42.0007:04:59.0011:39:05.00267:36:21.0 8:047,4
2POTERA Krystyna 369ŁAŃCUTK Open2K 201:26:59.0003:54:07.0008:01:44.0013:22:50.00196:32:09.0+01:43:459:166,5
3PELA Olga 451Sky-TransŁUBIANKAK Open3K 301:25:11.0003:52:36.0008:21:44.0013:39:31.00484:33:03.0+02:00:269:276,3
4PIEKIELNA Angelika 202MUKS 'Junior' OchędzynCZASTARYK Open4K 401:26:45.0003:55:01.0008:35:49.0013:57:35.00316:03:43.0+02:18:309:406,2
5CEBRAT Ewa 327Dziewczyny z SanokaSOSNOWIECK Open5K 501:46:06.0004:04:31.0008:37:19.0014:27:56.00465:27:18.0+02:48:5110:016,0
6DOMARADZKA- KASZUBOWICZ Wiktoria 330Dziewczyny z SanokaSANOKK Open6K 601:51:51.0004:04:13.0008:37:00.0014:33:04.00465:32:25.0+02:53:5910:046,0
7LEŚNIAK-POPIEL Marta 352Dziewczyny z SanokaSANOKK Open7K 701:51:52.0004:04:09.0008:37:19.0014:33:20.00465:32:41.0+02:54:1510:055,9
8SZCZYPLIŃSKA Anna 475SFORA BMKJABŁONNAK Open8K 801:29:00.0004:12:09.0010:05:00.0015:46:09.00414:57:41.0+04:07:0410:555,5
9KOSEWSKA Monika 427Sfora BMKŁAJSKIK Open9K 901:42:38.0004:31:17.0009:48:03.0016:01:58.00415:13:30.0+04:22:5311:065,4
10BRUSZEWSKA- GŁOMBIOWSKA Monika 393ULTRA ŻÓŁWIKGDYNIAK Open10K 1001:56:52.0004:36:59.0010:45:04.0017:18:55.00489:30:30.0+05:39:5011:595,0
11WIŚNIEWSKA Żaneta 386Kijkowe TrzemesznoTRZEMESZNOK Open11K 1102:04:56.0004:49:24.0010:30:59.0017:25:19.00487:27:23.0+05:46:1412:045,0
12MĄCZKA Krystyna 546Extremalne OTK na RelaksieGLIWICEK Open12K 1202:00:43.0004:59:31.0010:55:13.0017:55:27.00322:01:52.0+06:16:2212:254,8
13DONIEC Katarzyna 176AGARUNJASŁOK Open13K 1301:49:39.0005:20:27.0012:03:30.0019:13:36.00321:19:46.0+07:34:3113:194,5
14GÓRKA Jolanta 232Suska Grupa BiegowaSUCHA BESKIDZKAK Open14K 1401:59:27.0005:02:01.0012:26:03.0019:27:31.00129:31:32.0+07:48:2613:284,5
15WRZOSEK Justyna 322TSA SANDOMIERZSANDOMIERZK Open15K 1502:22:48.0005:02:10.0012:06:53.0019:31:51.00447:38:47.0+07:52:4613:314,4
15PAWELEC Justyna 313TSA SANDOMIERZSANDOMIERZK Open15K 1502:22:48.0005:02:10.0012:06:53.0019:31:51.00447:38:46.0+07:52:4613:314,4
17RADYK Joanna 372Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK Open17K 1703:23:12.0004:25:43.0012:25:41.0020:14:36.00472:18:39.0+08:35:3114:014,3
18NIENADOWSKA Beata 98ElblągELBLĄGK Open18K 1802:45:21.0006:46:01.0011:58:39.0021:30:01.00162:58:11.0+09:50:5614:534,0
19PAWŁOWSKA Danuta 108wkurw_teamOTRĘBUSYK Open19K 1902:36:22.0007:13:29.0034:48:27.0044:38:18.00397:28:25.0+32:59:1330:551,9
Znaleziono 116 wynik(ów)