MAŁY SZLEM RZEŹNICKI
VII FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2021-05-28
Miejsce : Cisna
Dystans : 87 km
Zgłoszonych : 570
Wystartowało : 516
Nie ukończyło : 450
Ukończyło : 66
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Dycha na Jeleni Skok | Rzeźniczek | Rzeźnik Sky | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDycha na Jeleni SkokRzeźniczekRzeźnik SkyCzas
netto
87km
Czas
brutto
87km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1PERYKASZA Paweł 452GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM Open1M 101:04:12.0002:40:17.0006:03:15.0009:47:44.00409:58:39.0 6:478,8
2WRÓBLEWSKI Michał 321whisky aficionadosKIELCEM Open2M 201:17:32.0003:06:17.0006:28:43.0010:52:32.00265:00:08.0+01:04:487:328,0
3BARANOWSKI Jacek 6JacekBiega Running TeamWARSZAWAM Open3M 301:10:03.0003:05:53.0006:50:35.0011:06:31.00481:17:25.0+01:18:477:417,8
4KOT Krzysztof 66MPK - RzeszówRZESZÓWM Open4M 401:21:55.0003:15:06.0006:37:36.0011:14:37.00150:19:01.0+01:26:537:477,7
5NOWAK Miroslaw 575Nie maKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM Open5M 501:17:32.0004:15:33.0006:28:43.0012:01:48.00442:03:42.0+02:14:048:207,2
6JÓZWIAK Piotr 508Kita TeamŁÓDŹM Open6M 601:10:56.0003:39:49.0007:11:38.0012:02:23.00435:56:00.0+02:14:398:207,2
7GILARSKI Rafał 406PRO300_PROJECTdisciplineKĘTYM Open7M 701:09:58.0003:05:05.0007:50:06.0012:05:09.00483:16:44.0+02:17:258:227,2
8LASEK Leszek 351KALLIPSO RUNERS TEAMMAŁĘCZYNM Open8M 801:22:14.0003:19:01.0007:34:20.0012:15:35.00487:06:05.0+02:27:518:297,1
9STAROBRAT Arkadiusz 298ALETEMPOWARSZAWAM Open9M 901:22:36.0003:16:13.0007:55:38.0012:34:27.00196:33:17.0+02:46:438:426,9
10CICHOŃ Maciej 32842.195 WejherowoGDYNIAM Open10M 1001:21:05.0003:32:35.0007:42:41.0012:36:21.00244:41:15.0+02:48:378:446,9
11KRÓL Maciej 347WiRan TeamREDAM Open11M 1101:34:58.0003:44:26.0007:25:34.0012:44:58.00484:47:12.0+02:57:148:506,8
12KOCIUMBAS Bartosz 307KB SobótkaSOBÓTKAM Open12M 1201:14:49.0003:29:40.0008:01:14.0012:45:43.00338:48:15.0+02:57:598:506,8
13SZWED Tomasz 265Suska Grupa BiegowaKURÓWM Open13M 1301:13:21.0003:18:58.0008:20:25.0012:52:44.00122:56:46.0+03:05:008:556,7
14POROWSKI Waldek 518KB SobótkaCELESTYNÓWM Open14M 1401:34:19.0003:24:55.0008:01:05.0013:00:19.00339:02:54.0+03:12:359:006,7
15KRUPA Grzegorz 560WROCŁAWM Open15M 1501:13:20.0003:36:45.0008:11:06.0013:01:11.00387:03:37.0+03:13:279:016,7
16PODLEŚ Robert 204COBI Poland TeamWARSZAWAM Open16M 1601:25:06.0003:23:19.0008:25:45.0013:14:10.0083:20:21.00+03:26:269:106,5
17BOROWSKI Tomasz 507MTS HamerMIASTKOM Open17M 1701:22:08.0003:59:04.0008:10:35.0013:31:47.00484:25:19.0+03:44:039:226,4
18STAWIARZ Paweł 213Geriatric RoomCHORZÓWM Open18M 1801:12:48.0003:01:24.0009:26:22.0013:40:34.00387:49:32.0+03:52:509:286,3
19SADKOWSKI Paweł 374MAKÓWM Open19M 1901:33:44.0003:52:14.0008:21:36.0013:47:34.00488:38:04.0+03:59:509:336,3
20GŁOWACKI Andrzej 407Młody vs StaryLEGIONOWOM Open20M 2001:28:10.0004:09:06.0008:19:07.0013:56:23.00413:07:58.0+04:08:399:396,2
21GRABOWICZ Mirosław 408Sokólska Grupa BiegowaSOKÓŁKAM Open21M 2101:32:57.0003:52:09.0008:34:46.0013:59:52.00485:11:07.0+04:12:089:416,2
22ZALEWSKI Andrzej 273Team NutriliteWARSZAWAM Open22M 2201:45:38.0003:34:37.0008:41:34.0014:01:49.00198:00:37.0+04:14:059:436,2
23KWIATKOWSKI Kajetan 309SUT - Straszyn Ultra TeamGDAŃSKM Open23M 2302:06:53.0004:00:53.0008:12:55.0014:20:41.00320:39:11.0+04:32:579:566,0
24KLARECKI Adrian 340Ultra Way Team / AstMa TeamREDAM Open24M 2402:34:02.0004:11:40.0007:42:43.0014:28:25.00486:30:39.0+04:40:4110:016,0
25DOMIN Daniel 229Multiplier TeamWARSZAWAM Open25M 2501:36:45.0005:03:22.0008:04:06.0014:44:13.00126:42:55.0+04:56:2910:125,9
26MAŚLANY Mariusz 248Elektrometal Energetyka SaWARSZAWAM Open26M 2602:58:22.0003:30:33.0008:20:21.0014:49:16.00196:49:19.0+05:01:3210:165,8
27GRONIECKI Mikołaj 497którędy po piwo:)WARSZAWAM Open27M 2701:16:43.0004:32:14.0009:02:32.0014:51:29.00268:54:35.0+05:03:4510:175,8
28KACZYŃSKI Artur 339WARSZAWAM Open28M 2802:01:17.0004:31:04.0008:46:03.0015:18:24.00466:28:33.0+05:30:4010:365,7
29DWORNICKI Tomasz 561RGBRYBNIKM Open29M 2902:51:15.0004:29:24.0008:11:44.0015:32:23.00395:56:42.0+05:44:3910:455,6
30HERMAN Paweł 528MLUKS TrzebiatówMRZEŻYNOM Open30M 3001:55:00.0005:26:30.0008:14:19.0015:35:49.00373:32:44.0+05:48:0510:485,6
31ANDRZEJEWSKI Maciej 172Którędy po piwoWARSZAWAM Open31M 3102:05:35.0004:41:47.0009:26:19.0016:13:41.00275:39:10.0+06:25:5711:145,3
32NAKONIECZNY Jacek 252SII RUNNING TEAMLUBLINM Open32M 3201:36:14.0004:08:06.0010:41:39.0016:25:59.00248:30:44.0+06:38:1511:235,3
33BUCIOR Łukasz 515AZS Politechnika LubelskaŚWIDNIKM Open33M 3302:05:24.0003:54:48.0010:43:55.0016:44:07.00156:44:01.0+06:56:2311:355,2
34MĄCZKA Bronisław 549Samo ZłoGLIWICEM Open34M 3402:00:44.0004:46:43.0010:55:12.0017:42:39.00321:49:06.0+07:54:5512:164,9
35GÓRKA Bogusław 231Suska Grupa BiegowaSUCHA BESKIDZKAM Open35M 3501:53:03.0004:28:42.0012:26:03.0018:47:48.00128:51:50.0+09:00:0413:014,6
36KOSTECKI Tomasz 242R&TGDYNIAM Open36M 3603:07:02.0004:45:33.0010:58:36.0018:51:11.00200:56:17.0+09:03:2713:034,6
37GIERLOTKA Rafał 564BrakKATOWICEM Open37M 3702:47:45.0005:28:11.0011:25:01.0019:40:57.00399:53:42.0+09:53:1313:384,4
38WÓJTOWICZ Paweł 389-KURÓWM Open38M 3802:37:31.0005:59:11.0011:48:44.0020:25:26.00493:15:53.0+10:37:4214:094,2
39POPŁAWSKI Krystian 368Gladiators by RMF 4RTKRAŚNIKM Open39M 3901:57:20.0006:33:26.0012:28:38.0020:59:24.00492:01:55.0+11:11:4014:324,1
40WIELGOSZ Mariusz 385brakSKIERNIEWICEM Open40M 4002:44:37.0006:52:38.0012:44:35.0022:21:50.00497:12:43.0+12:34:0615:293,9
41MAJKA Dariusz 357SKIERNIEWICEM Open41M 4102:44:39.0006:52:39.0012:44:35.0022:21:53.00497:12:43.0+12:34:0915:293,9
Znaleziono 388 wynik(ów)