MARATON ROWEROWY FRAJDA MTB
Organizator : Fundacja Herkules All Sports
Data : 2023-05-27
Miejsce : Koszalin
Dystans : 39 km
Zgłoszonych : 116
Wystartowało : 105
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 102
Na trasie : 0
Wyniki PDF :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 19.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M | K30 | M12 | M20 | M30 | K40+ | M40 | M50 | M60+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria19.5km
  
1SKIBA Marek 129KOSZALINM4000:48:56
2ZAWISZA Michał 103KOSZALINM3000:52:12
3SZATKOWSKI Ryszard 83SZCZECINEKM60+00:55:48
4TRZEBIATOWSKI Kamil 91MTB START KARTUZYKARTUZYM3000:43:34
5PYTEL Łukasz 69KONDYCJA.NET TEAMWROCŁAWM3000:47:06
6ŻYWICKI Paweł 107FUNDACJA PLATYNOWA DRUŻYNABYTÓWM3000:47:43
7MIELEWCZYK Łukasz 124MTB START KARTUZYKARTUZYM4000:47:51
8JASZKOWSKI Jarosław 24MOVISTAR KOSZALINKOSZALINM4000:48:30
9KRZYŻANOWSKI Marek 41KOSZALINM4000:55:03
10BARTOLEWSKI Marcin 3KOSZALINM3000:51:14
11BULIK Łukasz 8ARBET TEAMWITKOWO DRUGIEM3000:53:52
12CZUJKO Tomasz 9ARBET TEAMSZCZECINM3000:53:57
13KOTALA Grzegorz 34NIEZRZESZONYŁEKNOM5001:07:03
14MAZURKIEWICZ Cezary 53KOSZALINM4000:47:45
15SROKA Tomasz 79KOSZALINM5000:51:06
16LISSOWSKI Maciej 47ARBET TEAMSZCZECINM3000:51:50
17MICHALAK Michał 7DZIKI KOSZALINKOSZALINM4000:49:13
18SZYMCZAK Artur 87ARBETTEAMGĄSKIM5001:10:49
19GAWIECKI Piotr 15ESPERSENKOSZALINM5001:11:59
20STWORA Marcin 82ARBET TEAMSZCZECINM3000:49:53
21PSTRĄGOWSKI Marcin 67NORDGLASS TEAMKOSZALINM4000:56:03
22KUDELSKI Tomasz 122MIELNOM3000:48:36
23RADZIUSZ Wojciech 70ESPERSENKOSZALINM4000:53:46
24STEFAŃSKI Oskar 81SRS SZCZECINEKSZCZECINEKM2000:52:20
25ŻYWICKI Tomasz 108BEZ KLUBU:)BYTÓWM3000:52:49
26HEMPEREK Marcin 123SRS SZCZECINEKSZCZECINEKM5000:40:13
27MIKA Przemysław 55FULCRUM SZCZECINEKSZCZECINEKM3000:50:20
28KAJTOWSKI Piotr 27STOWARZYSZENIE ROWEROWY SZCZECINEKSZCZECINEKM3000:47:58
29WOJNOWSKI Tomasz 98SRSSZCZECINEKM4001:00:18
30KOLASZT Marcin 33BYTÓWM3000:49:07
31ROMANOWSKI Piotr 72NORDGLASS TEAMKOSZALINM30
32WRZESZCZ Bartosz 100KOSZALINM2000:47:38
33POLENICA Piotr 64SIANÓWM3000:53:50
34KUCHTA Jarek 43SRS SZCZECINEKSZCZECINEKM3000:47:44
35JARZEMBOWSKI Jarosław 21WŁOKIM5000:49:15
36JĘDRUSZCZAK Adrian 25NIEKŁONICEM3000:54:56
37KOZAR Krzysztof 37NORDGLASS TEAMKOSZALINM4000:44:09
38JARZEMBOWSKI Patryk 22MIROSŁAWIECM3000:53:51
39MICHALSKI Hubert 54KOSZALINM1201:53:21
40SIUDOWSKI Marcin 75ARBET TEAMKOSZALINM4000:56:08
41PUSZ Jacek 68ARBETKOSZALINM5001:04:51
42JONIK Marcin 26ARBET TEAMKOSZALINM4000:59:30
43SKROBIŃSKI Paweł 76BRISK MTB SZCZECINSZCZECINM5001:04:11
44IZRAELSKI Grzegorz 20ESPERSENKOSZALINM3001:15:43
45KOTERWA Maciej 36KOSZALINM2001:09:27
46OSOBNIAK Ryszard 62KOSZALINM60+01:04:13
47LIS Grzegorz 46ESPERSENKOSZALINM5001:04:47
48TOMASZEWSKI Karol 90ESPERSENKOSZALINM3001:25:48
49WOŹNIAK Rafał 99ESPERSENKOSZALINM4001:25:49
50MISZKER Marek 56ARBET TEAMROSNOWOM5001:00:46
51WESOŁOWSKI Dawid 95KOSZALINM2001:26:02
52TOKARSKI Szymon 89KOSZALINM4000:54:31
53JASZCZUK Irek 23KOSZALINM3001:46:37
54FIGARSKI Leszek 13KOSZALINM4000:54:56
55TOMASZEWSKI Robert 17KOSZALINM3001:23:45
56URBANEK Adrian 92KOSZALINM2001:22:06
57BARTCZAK Daniel 2DARŁOWOM4000:52:38
58PICK Tomasz 125KOSZALINM5001:03:17
59MARCINKOWSKI Jacek 52SSK ORZEŁ ŚWIESZYNOŚWIESZYNOM5001:03:51
60POŁOCZAŃSKI Piotr 65SZWAGRY BIEGAJAKOSZALINM3001:02:52
61SZMYT Marcin 86KOSZALINM4001:03:59
62DAMEK Przemek 121KOSZALINM3001:11:46
63ORAŃSKI Mateusz 61KOSZALINM3001:53:08
64MAJEWSKI Tytus 51KLUB KOLARSKI ZIEMIA KOŁOBRZESKAKOŁOBRZEGM1201:03:01
65GAWEŁ Dariusz 130SŁAWNOM2001:25:08
66WIDAK Mateusz 96ESPERSENKOSZALINM3001:03:16
67WALASEK Robert 93KOŁOBRZEGM3000:59:28
68WIĘCEK Krzysztof 97KOŁOBRZEGM3001:00:55
69GOŁUŃSKI Paweł 19NORDGLASS TEAMKOSZALINM3001:03:17
70POŁOCZAŃSKI Tadeusz 66KOSZALINM60+00:58:36
71NURZYŃSKI Wojciech 58KOSZALINM4001:06:34
72ADAMCZYK Tomasz 1KOSZALINM4001:08:38
73MACHAŁA Arek 50KOSZALINM4001:03:15
74ZDZIŃSKI Marcin 105BRAKKOSZALINM3001:28:44
75LEWANDOWSKI Piotr 45SAABTEAMKOSZALINM40
76SKWIERAWSKI Bartłomiej 77SŁAWNOM3001:26:11
77DĄBROWSKI Jarosław 10ARBET TEAMKOSZALINM4001:03:46
78KAŹMIERCZAK Krzysztof 29KOSZALINM4001:10:46
79LUBOWSKI Mariusz 48ZŁOCIENIECM4002:03:37
80KOZŁOWIECKI Waldemar 38KOSZALINM60+01:43:32
81KAŹMIEROWICZ Krzysztof 31ZŁOCIENIECM4002:01:19
82KUBAT Marek 42DYMANOSQUADZŁOCIENIECM4002:03:50
83RADZIWON Marcin 71ARBET TEAMKOSZALINM4001:00:58
84OKUROWSKI Przemysław 59KOSZALINM4001:06:21
85MORAWSKI Tomasz 131Roweria KoszalinKOSZALINM60+01:48:46
86BEDNARZ Sebastian 4KOSZALINM4001:52:29
Niesklasyfikowani
KOTERWA Adam 35KOPANINO 5/1M12 DNF
DUDA Antoni 11KOSZALINM12 DNF
KOZŁOWSKI Tomasz 39ROWERY MAŁGOŚKAKOSZALINM4000:50:23 DNF
KAMIŃSKI Robert 28KŁOSM4001:47:42 DNF
Znaleziono 90 wynik(ów)