MARYNARSKA DYCHA - BIEG 10KM
IV BIEG PRZEŁAJOWY "MARYNARSKA DYCHA" im. admirała floty Andrzeja KARWETY
IV BIEG PRZEŁAJOWY "MARYNARSKA DYCHA" im. admirała floty Andrzeja KARWETY
Organizator : | CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ (CSMW) |
Data : | 2019-04-13 |
Miejsce : | Ustka |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 255 |
Wystartowało : | 230 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 229 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas netto 10km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BŁASZCZYK Patryk | 255 | UKS JANTAR USTKA | USTKA | M18-29 | 1 | M 1 | 00:39:17.42 | 3:55 | 15.3 (100%) | ||
2 | DRWAL Piotr | 34 | USB USTKA | USTKA | M40-49 | 1 | M 2 | 00:40:42.86 | +00:01:25 (3.5%) | 4:04 | 14.7 (96.1%) | |
3 | PACHOLCZYK Krzysztof | 146 | SŁUPSK | M30-39 | 1 | M 4 | 00:44:13.55 | +00:04:56 (11.2%) | 4:25 | 13.6 (88.9%) | ||
4 | KOWALSKI Mirosław | 91 | TEAM BIEGOWY SZCZECINEK | SZCZECINEK | M50-59 | 1 | M 5 | 00:45:18.79 | +00:06:01 (13.3%) | 4:31 | 13.2 (86.3%) | |
5 | NAGÓREK Kamil | 131 | TUPOT USTKA | SŁUPSK | M30-39 | 2 | M 6 | 00:46:48.37 | +00:07:30 (16.1%) | 4:40 | 12.8 (83.7%) | |
6 | URZĘDOWSKI Przemysław | 210 | 44 BAZA LOTNICTWA MORSKIEGO | SIEMIROWICE | M30-39 | 3 | M 8 | 00:47:42.40 | +00:08:24 (17.6%) | 4:46 | 12.6 (82.4%) | |
7 | WEGNER Przemysław | 216 | USTKA | M40-49 | 2 | M 9 | 00:48:04.38 | +00:08:46 (18.3%) | 4:48 | 12.5 (81.7%) | ||
8 | KAMIENIECKI Rafał | 67 | TUPOT USTKA | USTKA | M40-49 | 3 | M 11 | 00:48:14.64 | +00:08:57 (18.6%) | 4:49 | 12.4 (81.0%) | |
9 | ROLBIECKI Łukasz | 54 | SŁUPSK | M30-39 | 4 | M 13 | 00:48:51.02 | +00:09:33 (19.6%) | 4:53 | 12.3 (80.4%) | ||
10 | WĘGRZYN Rafał | 218 | SŁUPSK | M40-49 | 4 | M 15 | 00:50:02.70 | +00:10:45 (21.5%) | 5:00 | 12 (78.4%) | ||
11 | PIEKARSKI Jacek | 319 | DEBNICA KASZUBSKA | M30-39 | 5 | M 16 | 00:50:43.06 | +00:11:25 (22.5%) | 5:04 | 11.8 (77.1%) | ||
12 | PICK Tomasz | 156 | DEAF KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 5 | M 18 | 00:51:09.60 | +00:11:52 (23.2%) | 5:06 | 11.7 (76.5%) | |
13 | DĘGA Ryszard | 33 | TUPOT USTKA | USTKA | M60+ | 1 | M 20 | 00:52:37.77 | +00:13:20 (25.3%) | 5:15 | 11.4 (74.5%) | |
14 | MYDŁO Mariusz | 130 | SIEMIANICE | M30-39 | 6 | M 24 | 00:53:16.87 | +00:13:59 (26.3%) | 5:19 | 11.3 (73.9%) | ||
15 | PAWLIK Krystian | 151 | USTKA | USTKA | M18-29 | 2 | M 26 | 00:53:25.58 | +00:14:08 (26.5%) | 5:20 | 11.2 (73.2%) | |
16 | ŻYJEWSKI Piotr | 240 | KSW SZCZECINEK | SZCZECINEK | M50-59 | 2 | M 30 | 00:54:30.00 | +00:15:12 (27.9%) | 5:27 | 11 (71.9%) | |
17 | GAWEŁ Zbigniew | 47 | POMERIDERS SŁUPSK | SŁUPSK | M60+ | 2 | M 31 | 00:54:33.80 | +00:15:16 (28.0%) | 5:27 | 11 (71.9%) | |
18 | SOMINKA Andrzej | 184 | DARŁOWO | M50-59 | 3 | M 33 | 00:54:48.71 | +00:15:31 (28.3%) | 5:28 | 10.9 (71.2%) | ||
19 | KAMIŃSKI Marcin | 68 | SMOŁDZINO | M40-49 | 6 | M 34 | 00:54:51.81 | +00:15:34 (28.4%) | 5:29 | 10.9 (71.2%) | ||
20 | TOMCZAK Dominik | 205 | CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ USTKA | SŁUPSK | M40-49 | 7 | M 36 | 00:55:11.39 | +00:15:53 (28.8%) | 5:31 | 10.9 (71.2%) | |
21 | SKOMOROWSKI Michał | 181 | USTKA | USTKA | M30-39 | 7 | M 37 | 00:55:16.04 | +00:15:58 (28.9%) | 5:31 | 10.9 (71.2%) | |
22 | BŁENCKI Piotr | 13 | NIGHTRUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M30-39 | 8 | M 41 | 00:56:46.33 | +00:17:28 (30.8%) | 5:40 | 10.6 (69.3%) | |
23 | DYŚ Jarosław | 37 | MARKOS RUNNING TEAM | SŁUPSK | M40-49 | 8 | M 42 | 00:57:09.63 | +00:17:52 (31.3%) | 5:43 | 10.5 (68.6%) | |
24 | PODLAK Piotr | 163 | USTKA | M30-39 | 9 | M 43 | 00:57:37.14 | +00:18:19 (31.8%) | 5:45 | 10.4 (68.0%) | ||
25 | DUDEK Daniel | 36 | USB USTKA | USTKA | M18-29 | 3 | M 44 | 00:57:40.97 | +00:18:23 (31.9%) | 5:46 | 10.4 (68.0%) | |
26 | SADZIŃSKI Karol | 178 | SŁUPSK | M30-39 | 10 | M 47 | 00:57:43.26 | +00:18:25 (31.9%) | 5:46 | 10.4 (68.0%) | ||
27 | WOLIŃSKI Karol | 225 | LEGBĄD | M30-39 | 11 | M 48 | 00:57:45.45 | +00:18:28 (32.0%) | 5:46 | 10.4 (68.0%) | ||
28 | TOMCZAK Sebastian | 206 | 6 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY USTKA | USTKA | M40-49 | 9 | M 50 | 00:57:56.77 | +00:18:39 (32.2%) | 5:47 | 10.4 (68.0%) | |
29 | KUCHARSKI Radek | 101 | SŁUPSK | M40-49 | 10 | M 51 | 00:58:09.38 | +00:18:51 (32.4%) | 5:48 | 10.3 (67.3%) | ||
30 | ADRYAN Adam | 1 | SŁUPSK | M40-49 | 11 | M 52 | 00:58:10.22 | +00:18:52 (32.5%) | 5:49 | 10.3 (67.3%) | ||
31 | SZMIGIERO Arkadiusz | 196 | W.P.K. SŁOŃ TEAM | SŁUPSK | M40-49 | 12 | M 57 | 00:58:49.84 | +00:19:32 (33.2%) | 5:53 | 10.2 (66.7%) | |
32 | ŚWIETLIK Tomasz | 202 | LEO TEAM | KOSZALIN | M50-59 | 4 | M 59 | 00:59:04.62 | +00:19:47 (33.5%) | 5:54 | 10.2 (66.7%) | |
33 | DADACZ Rafał | 29 | USTKA | M30-39 | 12 | M 62 | 00:59:22.98 | +00:20:05 (33.8%) | 5:56 | 10.1 (66.0%) | ||
34 | OSOBNIAK Ryszard | 144 | KOSZALIN | M60+ | 3 | M 64 | 00:59:59.57 | +00:20:42 (34.5%) | 5:59 | 10 (65.4%) | ||
35 | GIERCZAK Piotr | 49 | USTKA | M30-39 | 13 | M 67 | 01:00:19.30 | +00:21:01 (34.9%) | 6:02 | 9.9 (64.7%) | ||
36 | WOŹNIAK Filip | 227 | LĘBORK | M30-39 | 14 | M 69 | 01:00:45.09 | +00:21:27 (35.3%) | 6:04 | 9.9 (64.7%) | ||
37 | WOJTACKI Tomasz | 224 | SOSNOWA TEAM GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | M40-49 | 13 | M 72 | 01:01:07.96 | +00:21:50 (35.7%) | 6:06 | 9.8 (64.1%) | |
38 | BODO Rafał | 16 | KOSZALIN | M30-39 | 15 | M 77 | 01:01:32.37 | +00:22:14 (36.2%) | 6:09 | 9.8 (64.1%) | ||
39 | PIŁAT Paweł | 160 | BEST BEASTS | WŁYNKOWO | M30-39 | 16 | M 78 | 01:01:36.50 | +00:22:19 (36.2%) | 6:09 | 9.7 (63.4%) | |
40 | ŁUCZEJKO Sławomir | 116 | TEAM BIEGOWY SZCZECINEK | SZCZECINEK | M50-59 | 5 | M 80 | 01:01:48.26 | +00:22:30 (36.4%) | 6:10 | 9.7 (63.4%) | |
41 | NIWIŃSKI Grzegorz | 132 | KB TUPOT USTKA | USTKA | M60+ | 4 | M 83 | 01:02:22.34 | +00:23:04 (37.0%) | 6:14 | 9.6 (62.7%) | |
42 | NURKOWSKI Marcin | 139 | USB USTKA | USTKA | M40-49 | 14 | M 84 | 01:02:33.21 | +00:23:15 (37.2%) | 6:15 | 9.6 (62.7%) | |
43 | KOCEJKO Marek | 81 | USB USTKA | USTKA | M60+ | 5 | M 89 | 01:03:16.79 | +00:23:59 (37.9%) | 6:19 | 9.5 (62.1%) | |
44 | POZORSKI Krzysztof | 166 | MARKOS RUNNING TEAM | KOBYLNICA | M30-39 | 17 | M 90 | 01:03:56.61 | +00:24:39 (38.6%) | 6:23 | 9.4 (61.4%) | |
45 | GRÓDECKI Krzysztof | 53 | BERSERKERS TEAM | PŁOTY | M30-39 | 18 | M 91 | 01:03:57.79 | +00:24:40 (38.6%) | 6:23 | 9.4 (61.4%) | |
46 | PRZERACKI Mirosław | 169 | SZOSZONI | BYDGOSZCZ | M40-49 | 15 | M 94 | 01:04:19.59 | +00:25:02 (38.9%) | 6:25 | 9.3 (60.8%) | |
47 | BOŻEK Łukasz | 245 | MOWI | USTKA | M30-39 | 19 | M 97 | 01:04:49.59 | +00:25:32 (39.4%) | 6:29 | 9.3 (60.8%) | |
48 | ROBAK Grzegorz | 241 | W.P.K. SŁOŃ TEAM | USTKA | M30-39 | 20 | M 100 | 01:05:12.41 | +00:25:54 (39.7%) | 6:31 | 9.2 (60.1%) | |
49 | ANDRZEJCZAK Sławomir | 6 | GRZESŁAW USTKA | LĘDOWO-OSIEDLE | M40-49 | 16 | M 103 | 01:05:28.24 | +00:26:10 (40.0%) | 6:32 | 9.2 (60.1%) | |
50 | BURDA Sebastian | 23 | WPK SLON TEAM | SŁUPSK | M40-49 | 17 | M 105 | 01:05:45.33 | +00:26:27 (40.2%) | 6:34 | 9.1 (59.5%) | |
51 | NOWAK Paweł | 135 | HUSARIA RACE TEAM | SŁUPSK | M18-29 | 4 | M 106 | 01:06:41.41 | +00:27:23 (41.1%) | 6:40 | 9 (58.8%) | |
52 | ZANIEWSKI Grzegorz | 233 | KOBYLNICA | M40-49 | 18 | M 109 | 01:06:52.25 | +00:27:34 (41.2%) | 6:41 | 9 (58.8%) | ||
53 | STANIASZEK Bogusław | 253 | TUPOT USTKA | USTKA | M60+ | 6 | M 110 | 01:07:10.81 | +00:27:53 (41.5%) | 6:43 | 8.9 (58.2%) | |
54 | BRYSIK Dariusz | 21 | W.P.K SŁOŃ TEAM | SŁUPSK | M30-39 | 21 | M 111 | 01:07:14.56 | +00:27:57 (41.6%) | 6:43 | 8.9 (58.2%) | |
55 | TÓRZ Andrzej | 208 | USTKA | M60+ | 7 | M 115 | 01:08:04.25 | +00:28:46 (42.3%) | 6:48 | 8.8 (57.5%) | ||
56 | KOT Daniel | 88 | KOT TEAM | SLUPSK | M40-49 | 19 | M 116 | 01:08:07.85 | +00:28:50 (42.3%) | 6:48 | 8.8 (57.5%) | |
57 | ZDZIARSKI Adam | 234 | GRUDZIĄDZ | M40-49 | 20 | M 118 | 01:08:29.42 | +00:29:12 (42.6%) | 6:50 | 8.8 (57.5%) | ||
58 | MOROŃ Jarosław | 249 | USB USTKA | USTKA | M30-39 | 22 | M 119 | 01:08:35.07 | +00:29:17 (42.7%) | 6:51 | 8.7 (56.9%) | |
59 | WOŹNIAK Grzegorz | 226 | GRZESŁAW/WPK SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M50-59 | 6 | M 121 | 01:08:52.30 | +00:29:34 (43.0%) | 6:53 | 8.7 (56.9%) | |
60 | NOWACKI Marek | 134 | CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ USTKA | REDZIKOWO | M40-49 | 21 | M 122 | 01:09:15.48 | +00:29:58 (43.3%) | 6:55 | 8.7 (56.9%) | |
61 | PRZYMORSKI Waldemar | 170 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M40-49 | 22 | M 124 | 01:09:18.71 | +00:30:01 (43.3%) | 6:55 | 8.7 (56.9%) | |
62 | MRUGALSKI Stanisław | 128 | MTS HAMER MIASTKO | MIASTKO | M50-59 | 7 | M 126 | 01:09:35.22 | +00:30:17 (43.5%) | 6:57 | 8.6 (56.2%) | |
63 | FIRLONG Maciej | 42 | MARKOS RUNNING TEAM | SŁUPSK | M30-39 | 23 | M 127 | 01:09:39.80 | +00:30:22 (43.6%) | 6:58 | 8.6 (56.2%) | |
64 | WÓJCIK Sebastian | 229 | USTKA | M30-39 | 24 | M 128 | 01:09:41.21 | +00:30:23 (43.6%) | 6:58 | 8.6 (56.2%) | ||
65 | TURCZYN Grzegorz | 209 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M40-49 | 23 | M 130 | 01:10:32.83 | +00:31:15 (44.3%) | 7:03 | 8.5 (55.6%) | |
66 | WÓJCICKI Adrian | 257 | KOSZALIN | M30-39 | 25 | M 132 | 01:11:06.52 | +00:31:49 (44.7%) | 7:06 | 8.4 (54.9%) | ||
67 | KRYGIER Ireneusz | 98 | W.P.K.SŁOŃ TEAM | USTKA | M40-49 | 24 | M 135 | 01:11:40.15 | +00:32:22 (45.2%) | 7:10 | 8.4 (54.9%) | |
68 | REMUS Janusz | 173 | BEST BEASTS | REDZIKOWO | M40-49 | 25 | M 139 | 01:12:29.16 | +00:33:11 (45.8%) | 7:14 | 8.3 (54.2%) | |
69 | GRAABOWICZ Jerzy | 52 | TUPOT USTKA | USTKA | M60+ | 8 | M 140 | 01:14:22.30 | +00:35:04 (47.2%) | 7:26 | 8.1 (52.9%) | |
70 | OLCZYKOWSKI Bartosz | 141 | DĄBKI | M40-49 | 26 | M 146 | 01:17:25.88 | +00:38:08 (49.3%) | 7:44 | 7.7 (50.3%) | ||
71 | GZIK Radosław | 57 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M30-39 | 26 | M 151 | 01:18:49.69 | +00:39:32 (50.2%) | 7:53 | 7.6 (49.7%) | |
72 | HENDRICH Kamil | 59 | BATALION OCHRONY BAZY | LĘBORK | M30-39 | 27 | M 153 | 01:19:19.62 | +00:40:02 (50.5%) | 7:56 | 7.6 (49.7%) | |
73 | ZDZIARSKI Dawid | 235 | SOSNOWA TEAM | GRUDZIĄDZ | M18-29 | 5 | M 156 | 01:21:28.94 | +00:42:11 (51.8%) | 8:08 | 7.4 (48.4%) | |
74 | KORPAL Krzysztof | 86 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | RUMIA | M40-49 | 27 | M 158 | 01:26:17.81 | +00:47:00 (54.5%) | 8:37 | 7 (45.8%) | |
75 | SURMA Tomasz | 191 | SŁUPSK | M40-49 | 28 | M 159 | 01:28:38.36 | +00:49:20 (55.7%) | 8:51 | 6.8 (44.4%) | ||
76 | SULL Kacper | 189 | NIGHT RUNNER SŁUPSK | USTKA | M18-29 | 6 | M 160 | 01:39:15.93 | +00:59:58 (60.4%) | 9:55 | 6 (39.2%) | |
77 | KABACIŃSKI Bronisław | 66 | TUPOT USTKA | USTKA | M60+ | 9 | M 161 | 01:39:28.85 | +01:00:11 (60.5%) | 9:56 | 6 (39.2%) |
Znaleziono 77 wynik(ów)