MARYNARSKA DYCHA - BIEG 10KM
IV BIEG PRZEŁAJOWY "MARYNARSKA DYCHA" im. admirała floty Andrzeja KARWETY
IV BIEG PRZEŁAJOWY "MARYNARSKA DYCHA" im. admirała floty Andrzeja KARWETY
Organizator : | CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ (CSMW) |
Data : | 2019-04-13 |
Miejsce : | Ustka |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 255 |
Wystartowało : | 230 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 229 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas netto 10km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PIONK Rafał | 161 | KOMENDA PORTU WOJENNEGO GDYNIA - ZESPÓŁ TECHNICZNY | MISZEWO | SM-M30-39 | 1 | M 12 | 00:48:44.42 | 4:52 | 12.3 (100%) | ||
2 | WESOŁOWSKI Damian | 217 | META LUBLINIEC | ZAWADA | SM-M30-39 | 2 | M 14 | 00:49:18.25 | +00:00:33 (1.1%) | 4:55 | 12.2 (99.2%) | |
3 | KOZA Kamil | 92 | CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH USTKA | USTKA | SM-M30-39 | 3 | M 22 | 00:52:50.34 | +00:04:05 (7.8%) | 5:17 | 11.4 (92.7%) | |
4 | WASIAK Lukasz | 213 | JW 1905 | DZIWNÓW | SM-M30-39 | 4 | M 25 | 00:53:20.01 | +00:04:35 (8.6%) | 5:20 | 11.3 (91.9%) | |
5 | MŁYNARCZYK Zbigniew | 125 | CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH W USTCE | SŁUPSK | SM-M30-39 | 5 | M 27 | 00:53:38.25 | +00:04:53 (9.1%) | 5:21 | 11.2 (91.1%) | |
6 | JEZIERSKI Łukasz | 63 | RCI GDYNIA | USTKA | SM-M30-39 | 6 | M 28 | 00:54:07.23 | +00:05:22 (9.9%) | 5:24 | 11.1 (90.2%) | |
7 | KOZŁOWSKI Daniel | 95 | LĘBORK | SM-M30-39 | 7 | M 39 | 00:56:18.64 | +00:07:34 (13.4%) | 5:37 | 10.7 (87.0%) | ||
8 | SZALATY Marcin | 192 | BAZA 44/ 44 BAZA LOTNICTWA MORSKIEGO | SIEMIROWICE | SM-M30-39 | 8 | M 53 | 00:58:17.85 | +00:09:33 (16.4%) | 5:49 | 10.3 (83.7%) | |
9 | CICHAŁA Damian | 27 | BATALION OCHRONY BAZY | SŁUPSK | SM-M30-39 | 9 | M 55 | 00:58:39.94 | +00:09:55 (16.9%) | 5:52 | 10.2 (82.9%) | |
10 | KUSIAK Dariusz | 109 | 13 DTR ORP CZAJKA | GDYNIA | SM-M30-39 | 10 | M 63 | 00:59:44.71 | +00:11:00 (18.4%) | 5:58 | 10 (81.3%) | |
11 | KOSTECKI Mariusz | 251 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA | SŁUPSK | SM-M30-39 | 11 | M 71 | 01:01:05.07 | +00:12:20 (20.2%) | 6:06 | 9.8 (79.7%) | |
12 | MATUSZEWSKI Marek | 121 | 13DTR | BUKOWO CZŁUCHOWSKIE | SM-M30-39 | 12 | M 76 | 01:01:24.03 | +00:12:39 (20.6%) | 6:08 | 9.8 (79.7%) | |
13 | PIELICH Konrad | 157 | SŁUPSK | SM-M30-39 | 13 | M 79 | 01:01:38.88 | +00:12:54 (20.9%) | 6:09 | 9.7 (78.9%) | ||
14 | SZYMAŃSKI Kamil | 199 | ORP . GEN. T . KOŚCIUSZKO | GDYNIA | SM-M30-39 | 14 | M 81 | 01:01:57.69 | +00:13:13 (21.3%) | 6:11 | 9.7 (78.9%) | |
15 | OKPIS Wojciech | 140 | 7 PBOT | GDYNIA | SM-M30-39 | 15 | M 85 | 01:02:35.69 | +00:13:51 (22.1%) | 6:15 | 9.6 (78.0%) | |
16 | GRZEŻUŁKOWSKI Paweł | 55 | CSMW USTKA | SŁUPSK | SM-M30-39 | 16 | M 86 | 01:02:46.91 | +00:14:02 (22.4%) | 6:16 | 9.6 (78.0%) | |
17 | WÓJCICKI Grzegorz | 228 | SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | SM-M30-39 | 17 | M 87 | 01:03:01.02 | +00:14:16 (22.7%) | 6:18 | 9.5 (77.2%) | |
18 | NOWICKI Mateusz | 137 | CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ | USTKA | SM-M30-39 | 18 | M 96 | 01:04:41.38 | +00:15:56 (24.7%) | 6:28 | 9.3 (75.6%) | |
19 | BYKOWSKI Bartłomiej | 24 | 4PPLOT | ZIELONA GÓRA | SM-M30-39 | 19 | M 98 | 01:04:50.74 | +00:16:06 (24.8%) | 6:29 | 9.3 (75.6%) | |
20 | SZAREK Paweł | 194 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA | USTKA | SM-M30-39 | 20 | M 99 | 01:04:52.99 | +00:16:08 (24.9%) | 6:29 | 9.2 (74.8%) | |
21 | OLSZAR Grzegorz | 143 | MSWIA | DARŁOWO | SM-M30-39 | 21 | M 101 | 01:05:16.08 | +00:16:31 (25.3%) | 6:31 | 9.2 (74.8%) | |
22 | KEMPIŃSKI Łukasz | 74 | JW 2980 | BRANIEWO | SM-M30-39 | 22 | M 108 | 01:06:50.48 | +00:18:06 (27.1%) | 6:41 | 9 (73.2%) | |
23 | WARSZAWIK Tomasz | 212 | ZK PRZYTUŁU STARE/ AMATOR_SPORTU | OSTROŁĘKA | SM-M30-39 | 23 | M 113 | 01:07:26.93 | +00:18:42 (27.7%) | 6:44 | 8.9 (72.4%) | |
24 | PEĆ Marcin | 152 | OSNIP WP | GDYNIA | SM-M30-39 | 24 | M 123 | 01:09:15.60 | +00:20:31 (29.6%) | 6:55 | 8.7 (70.7%) | |
25 | JANIK Radosław | 60 | 1 BATALION ZMECHANIZOWANY | USTKA | SM-M30-39 | 25 | M 125 | 01:09:34.75 | +00:20:50 (29.9%) | 6:57 | 8.6 (69.9%) | |
26 | PIWOŃSKI Robert | 162 | SŁUPSK | SM-M30-39 | 26 | M 133 | 01:11:06.56 | +00:22:22 (31.5%) | 7:06 | 8.4 (68.3%) | ||
27 | PAWELSKI Marek | 150 | OSNIP WP | DĘBOGÓRZE | SM-M30-39 | 27 | M 136 | 01:11:48.12 | +00:23:03 (32.1%) | 7:10 | 8.4 (68.3%) | |
28 | TÓRZ Michał | 207 | 13 DTR | USTKA | SM-M30-39 | 28 | M 137 | 01:11:51.18 | +00:23:06 (32.2%) | 7:11 | 8.3 (67.5%) | |
29 | WŁODARCZYK Tomasz | 223 | KAMIEŃ POMORSKI | SM-M30-39 | 29 | M 138 | 01:12:19.79 | +00:23:35 (32.6%) | 7:14 | 8.3 (67.5%) | ||
30 | FRANKOWSKI Adrian | 44 | PRZETOCZYNO | SM-M30-39 | 30 | M 141 | 01:15:21.13 | +00:26:36 (35.3%) | 7:32 | 8 (65.0%) | ||
31 | ALBINIAK Przemysław | 2 | RCI | WEJHEROWO | SM-M30-39 | 31 | M 143 | 01:15:22.48 | +00:26:38 (35.3%) | 7:32 | 8 (65.0%) | |
32 | PUTRA Marek | 171 | ZK PRZYTUŁY STARE/AMATOR_SPORTU | ŁOMŻA | SM-M30-39 | 32 | M 144 | 01:15:25.55 | +00:26:41 (35.4%) | 7:32 | 8 (65.0%) | |
33 | RYCHLIŃSKI Damian | 176 | WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE | SŁUPSK | SM-M30-39 | 33 | M 155 | 01:19:21.13 | +00:30:36 (38.6%) | 7:56 | 7.6 (61.8%) |
Znaleziono 33 wynik(ów)