MĘŻCZYŹNI - 3000M KAT. DO 35 LAT

Organizator:
12 Brygada Zmechanizowana
Data:
2021-03-17
Miejsce:
Szczecin
Dystans:
3 km
Zgłoszonych:
20
Wystartowało:
20
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
20
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1km | 2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy

Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M1km2kmCzas
netto
3km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SZER.STYPUŁKOWSKI Patryk 11325 Brygada Kawalerii PowietrznejTOMASZÓW MAZ.  M 100:02:5300:05:4800:08:37.06 2:5220,9
2SZER.GROBERSKI Michał 1612 Brygada ZmechanizowanaSZCZECIN  M 200:02:5300:05:4800:08:41.84+00:00:042:5320,7
3SZER.BŁASZCZYK Patryk 297 Brygada Obrony WybrzeżaSŁUPSK  M 300:02:5300:05:5200:08:51.56+00:00:142:5720,3
4SZER.MAJDZIŃSKI Konrad 1712 Brygada ZmechanizowanaSZCZECIN  M 400:02:5400:05:5200:08:59.67+00:00:222:5920,0
5SZER.ADAMSKI Daniel 5212 batalion dowodzeniaSZCZECIN  M 500:02:5500:06:0000:09:09.12+00:00:323:0319,7
6KPR.STRUK Adam 287 Brygada Obrony WybrzeżaSŁUPSK  M 600:02:5600:06:0300:09:13.51+00:00:363:0419,5
7POR.KARWOWSKI Wojciech 11225 Brygada Kawalerii PowietrznejTOMASZÓW MAZ.  M 700:02:5700:06:0500:09:15.93+00:00:383:0519,5
8SZER.OLIWA Daniel 5312 batalion dowodzeniaSZCZECIN  M 800:03:0400:06:2900:10:02.52+00:01:253:2017,9
9SZER.CHODOR Arian 101Brygada Wsparcia DowodzeniaSTARGARD  M 900:03:0200:06:3800:10:08.22+00:01:313:2217,8
10SZER.KOLEŚNIK Bartłomiej 405 Pułk ArtyleriiSULECHÓW  M 1000:03:1300:06:4500:10:09.42+00:01:323:2317,7
11SZER.KORMAN Kamil 48 Pułk PrzeciwlotniczyKOSZALIN  M 1100:03:0700:06:3900:10:12.87+00:01:353:2417,6
12SZER.RYCAK Bartosz 655 Pułk InżynieryjnySZCZECIN PODJ.  M 1200:03:2300:06:5700:10:25.26+00:01:483:2817,3
13ST.SZER.KRUCZKOWSKI Damian 762 Brygada ZmechanizowanaZŁOCIENIEC  M 1300:03:2500:07:0100:10:29.44+00:01:523:2917,2
14ST.SZER.SZYMAŃSKI Emil 645 Pułk InżynieryjnySZCZECIN PODJ.  M 1400:03:2500:06:5900:10:31.94+00:01:543:3017,1
15SZER.SERWA Wojciech 415 Pułk ArtyleriiSULECHÓW  M 1500:03:2500:06:5800:10:34.93+00:01:573:3117,0
16SZER.MACIUKAJĆ Bartłomiej 58 Pułk PrzeciwlotniczyKOSZALIN  M 1600:03:1200:06:5200:10:43.02+00:02:053:3416,8
17SZER.KLEIN Przemysław 88Centrum Szkolenia Wojsk LądowychPOZNAŃ  M 1700:03:2600:07:0500:10:46.11+00:02:093:3516,7
18SZER.LEWKOWICZ Arkadiusz 89Centrum Szkolenia Wojsk LądowychPOZNAŃ  M 1800:03:2700:07:1100:10:54.79+00:02:173:3816,5
19ST.SZER.KĘDZIERSKI Robert 100Brygada Wsparcia DowodzeniaSTARGARD  M 1900:03:2700:07:1400:10:54.91+00:02:173:3816,5
20ST.SZER.WOŹNIAK Krzysztof 772 Brygada ZmechanizowanaZŁOCIENIEC  M 2000:03:2900:07:1900:11:14.17+00:02:373:4416,0
Znaleziono 20 wynik(ów)