MĘŻCZYŹNI - 3000M KAT. DO 35 LAT

Organizator:
12 Brygada Zmechanizowana
Data:
2021-03-17
Miejsce:
Szczecin
Dystans:
3 km
Zgłoszonych:
20
Wystartowało:
20
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
20
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1km | 2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy

Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria1km2km
   
1SZER.MAJDZIŃSKI Konrad 1712 Brygada ZmechanizowanaSZCZECIN 00:02:5400:05:52
2SZER.STYPUŁKOWSKI Patryk 11325 Brygada Kawalerii PowietrznejTOMASZÓW MAZ. 00:02:5300:05:48
3SZER.GROBERSKI Michał 1612 Brygada ZmechanizowanaSZCZECIN 00:02:5300:05:48
4SZER.BŁASZCZYK Patryk 297 Brygada Obrony WybrzeżaSŁUPSK 00:02:5300:05:52
5KPR.STRUK Adam 287 Brygada Obrony WybrzeżaSŁUPSK 00:02:5600:06:03
6SZER.ADAMSKI Daniel 5212 batalion dowodzeniaSZCZECIN 00:02:5500:06:00
7POR.KARWOWSKI Wojciech 11225 Brygada Kawalerii PowietrznejTOMASZÓW MAZ. 00:02:5700:06:05
8SZER.OLIWA Daniel 5312 batalion dowodzeniaSZCZECIN 00:03:0400:06:29
9SZER.KORMAN Kamil 48 Pułk PrzeciwlotniczyKOSZALIN 00:03:0700:06:39
10ST.SZER.KRUCZKOWSKI Damian 762 Brygada ZmechanizowanaZŁOCIENIEC 00:03:2500:07:01
11SZER.MACIUKAJĆ Bartłomiej 58 Pułk PrzeciwlotniczyKOSZALIN 00:03:1200:06:52
12SZER.LEWKOWICZ Arkadiusz 89Centrum Szkolenia Wojsk LądowychPOZNAŃ 00:03:2700:07:11
13SZER.CHODOR Arian 101Brygada Wsparcia DowodzeniaSTARGARD 00:03:0200:06:38
14SZER.KOLEŚNIK Bartłomiej 405 Pułk ArtyleriiSULECHÓW 00:03:1300:06:45
15SZER.RYCAK Bartosz 655 Pułk InżynieryjnySZCZECIN PODJ. 00:03:2300:06:57
16ST.SZER.SZYMAŃSKI Emil 645 Pułk InżynieryjnySZCZECIN PODJ. 00:03:2500:06:59
17SZER.SERWA Wojciech 415 Pułk ArtyleriiSULECHÓW 00:03:2500:06:58
18SZER.KLEIN Przemysław 88Centrum Szkolenia Wojsk LądowychPOZNAŃ 00:03:2600:07:05
19ST.SZER.KĘDZIERSKI Robert 100Brygada Wsparcia DowodzeniaSTARGARD 00:03:2700:07:14
20ST.SZER.WOŹNIAK Krzysztof 772 Brygada ZmechanizowanaZŁOCIENIEC 00:03:2900:07:19
Znaleziono 20 wynik(ów)