MĘŻCZYŹNI - 3000M KAT. POW. 36 LAT

Organizator:
12 Brygada Zmechanizowana
Data:
2021-03-17
Miejsce:
Szczecin
Dystans:
3 km
Zgłoszonych:
20
Wystartowało:
20
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
20
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 2km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1km | 2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy

Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria1km2km
   
1ST.SZER.NOWICKI Bartosz 1812 Brygada ZmechanizowanaSZCZECIN 00:03:1800:06:25
2ST.SIERŻ.PUT Janusz 425 Pułk ArtyleriiSULECHÓW 00:03:1800:06:31
3ST.SZER.CHRUŚCIEL Filip 435 Pułk ArtyleriiSULECHÓW 00:03:1900:06:35
4MŁ.CHOR.ANDRZEJEWSKI Marcin 5412 batalion dowodzeniaSZCZECIN 00:03:1900:06:39
5ST.SZER.GORLACH Dawid 665 Pułk InżynieryjnySZCZECIN PODJ. 00:03:1800:06:40
6SZER.DZIUBA Piotr 102Brygada Wsparcia DowodzeniaSTARGARD 00:03:1900:06:48
7ST.SZER.SOŁTYSIAK Roger 11425 Brygada Kawalerii PowietrznejTOMASZÓW MAZ. 00:03:2700:06:59
8ST.SZER.KOŁUCKI Arkadiusz 1912 Brygada ZmechanizowanaSZCZECIN 00:03:2200:06:59
9MJR.MUSIAŁ Krzysztof 68 Pułk PrzeciwlotniczyKOSZALIN 00:03:2900:07:02
10ST.SZER.BUCZKO Krystian 78 Pułk PrzeciwlotniczyKOSZALIN 00:03:2800:07:03
11SZER.ZIEMNIAK Damian 11525 Brygada Kawalerii PowietrznejTOMASZÓW MAZ. 00:03:2700:07:03
12ST.SZER.LEWIŃSKI Łukasz 317 Brygada Obrony WybrzeżaSŁUPSK 00:03:2800:07:04
13ST.SZER.DĄBROWSKI Robert 5512 batalion dowodzeniaSZCZECIN 00:03:3100:07:06
14SZER.SZUSTAK Piotr 103Brygada Wsparcia DowodzeniaSTARGARD 00:03:2100:07:11
15ST.SIERŻ.WIERZBICKI Tomasz 675 Pułk InżynieryjnySZCZECIN PODJ. 00:03:3000:07:14
16ST.SZER.MASOWA Zbigniew 307 Brygada Obrony WybrzeżaSŁUPSK 00:03:3600:07:25
17ST.SZER.ROSIŃSKI Rafał 91Centrum Szkolenia Wojsk LądowychPOZNAŃ 00:03:4100:07:34
18MŁ.CHOR.STACHECKI Paweł 90Centrum Szkolenia Wojsk LądowychPOZNAŃ 00:03:4100:07:34
19MŁ.CHOR.HORANIN Piotr 792 Brygada ZmechanizowanaZŁOCIENIEC 00:03:4200:07:43
20ST.SZER.MISIURA Krzysztof 832 Brygada ZmechanizowanaZŁOCIENIEC 00:04:1500:08:47
Znaleziono 20 wynik(ów)