MĘŻCZYŹNI - 8000M KAT. DO 35 LAT

Organizator:
12 Brygada Zmechanizowana
Data:
2021-03-17
Miejsce:
Szczecin
Dystans:
8 km
Zgłoszonych:
20
Wystartowało:
21
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
21
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 4km | 6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria2km4km6km
    
1ST.SZER. NOWICKI Adam 5612 batalion dowodzeniaSZCZECIN 00:05:5800:11:5300:17:50
2ST.SZER.OLEJARZ Artur 5712 batalion dowodzeniaSZCZECIN 00:05:5800:11:5300:17:50
3ST.SZER.KABAT Damian 2012 Brygada ZmechanizowanaSZCZECIN 00:06:1500:12:3600:19:07
4SZER.KUCZKOWSKI Miłosz 327 Brygada Obrony WybrzeżaSŁUPSK 00:06:2300:13:0000:19:38
5SZER.JEFIMCZYK Norbert 337 Brygada Obrony WybrzeżaSŁUPSK 00:06:3100:13:1000:19:42
6SZER.WITKOWSKI Mateusz 88 Pułk PrzeciwlotniczyKOSZALIN 00:06:3100:13:1100:19:43
7ST.KPR.DWORAK Dawid 92Centrum Szkolenia Wojsk LądowychPOZNAŃ 00:06:3100:13:1000:19:43
8SZER.WASZAK Krzysztof 2112 Brygada ZmechanizowanaSZCZECIN 00:06:3100:13:1000:19:43
9SZER.KUNIKOWSKI Tomasz 11625 Brygada Kawalerii PowietrznejTOMASZÓW MAZ. 00:06:3100:13:1000:19:47
10SZER.PRZEKOPOWICZ Bartosz 104Brygada Wsparcia DowodzeniaSTARGARD 00:06:3200:13:1700:20:20
11ST.SZER.PRZYWORSKI Kamil 445 Pułk ArtyleriiSULECHÓW 00:06:5100:13:5500:21:05
12SZER.OSTAPOWICZ Michał 11725 Brygada Kawalerii PowietrznejTOMASZÓW MAZ. 00:07:0600:14:2800:21:52
13PLUT.SZYMAŃSKI Paweł 105Brygada Wsparcia DowodzeniaSTARGARD 00:07:0700:14:3500:22:15
14ST.SZER.WASILEWSKI Marcin 455 Pułk ArtyleriiSULECHÓW 00:07:0600:14:3500:22:25
15SZER.LEWICKI Filip 802 Brygada ZmechanizowanaZŁOCIENIEC 00:07:1800:15:1900:23:36
Niesklasyfikowani
DNCKPR.MURAWSKI Paweł 12 Brygada ZmechanizowanaSZCZECIN 00:06:3100:13:1100:32:21
17ST.SZER.MADEJSKI Krzysztof 98 Pułk PrzeciwlotniczyKOSZALIN 00:06:5700:14:1400:21:33
18SIERŻ.GREGOR Błażej 93Centrum Szkolenia Wojsk LądowychPOZNAŃ 00:07:0500:14:1400:21:30
19SZER.JANS Adrian 695 Pułk InżynieryjnySZCZECIN PODJ. 00:06:5700:14:2100:22:03
20PPOR.BOŁUŃDŹ Maciej 685 Pułk InżynieryjnySZCZECIN PODJ. 00:07:1900:15:3500:24:04
21ST.SZER.KUJAWA Paweł 812 Brygada ZmechanizowanaZŁOCIENIEC 00:07:5700:16:0900:24:33
Znaleziono 21 wynik(ów)