MĘŻCZYŹNI - 8000M KAT. POW. 36 LAT

Organizator:
12 Brygada Zmechanizowana
Data:
2021-03-17
Miejsce:
Szczecin
Dystans:
8 km
Zgłoszonych:
20
Wystartowało:
20
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
20
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 4km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 4km | 6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria2km4km
   
1ST.SZER.KUŚMIDER Andrzej 2212 Brygada ZmechanizowanaSZCZECIN 00:06:2900:13:11
2PLUT.DUDA Seweryn 11825 Brygada Kawalerii PowietrznejTOMASZÓW MAZ. 00:06:2900:13:12
3ST.SZER.WILK Rafał 2312 Brygada ZmechanizowanaSZCZECIN 00:07:0200:14:24
4KPT.RYBACZEK Sebastian 108 Pułk PrzeciwlotniczyKOSZALIN 00:07:0300:14:25
5SZER.ROSZKOWSKI Damian 347 Brygada Obrony WybrzeżaSŁUPSK 00:07:0600:14:25
6MJR.NOWACZYK Dawid 107Brygada Wsparcia DowodzeniaSTARGARD 00:07:0300:14:26
7SIERŻ.ZAJĄC Łukasz 5812 batalion dowodzeniaSZCZECIN 00:07:0400:14:26
8ST.SZER.CHABROS Mariusz 11925 Brygada Kawalerii PowietrznejTOMASZÓW MAZ. 00:07:1500:14:38
9ST.SZER.NOWICKI Artur 357 Brygada Obrony WybrzeżaSŁUPSK 00:07:3200:15:11
10ST.KPR.ORSZULAK Łukasz 705 Pułk InżynieryjnySZCZECIN PODJ. 00:07:3100:15:17
11ST.SZER.GOŚCINIAK Łukasz 475 Pułk ArtyleriiSULECHÓW 00:07:3200:15:20
12PLUT.ORLIKOWSKI Arkadiusz 5912 batalion dowodzeniaSZCZECIN 00:07:3000:15:20
13ST.SZER.MARSZAŁKOWSKI Mirosław 95Centrum Szkolenia Wojsk LądowychPOZNAŃ 00:07:4200:15:34
14CHOR.FAMULSKI Cezary 118 Pułk PrzeciwlotniczyKOSZALIN 00:07:4900:15:40
15SIERŻ.SADURSKI Łukasz 465 Pułk ArtyleriiSULECHÓW 00:07:4100:15:51
16CHOR.BARTYGA Artur 715 Pułk InżynieryjnySZCZECIN PODJ. 00:07:3600:15:59
17KPT.MASŁOWSKI Wojciech 94Centrum Szkolenia Wojsk LądowychPOZNAŃ 00:07:5400:16:02
18SZER.BUCŁAW Piotr 106Brygada Wsparcia DowodzeniaSTARGARD 00:07:5600:16:09
19ST.SZER.CHUPTUŚ Adrian 822 Brygada ZmechanizowanaZŁOCIENIEC 00:07:5200:16:38
20ST.SZER.MORYC Patryk 782 Brygada ZmechanizowanaZŁOCIENIEC 00:08:3900:17:45
Znaleziono 20 wynik(ów)