Organizator : | 32 Baza Lotnictwa Taktycznego |
Data : | 2023-04-25 |
Miejsce : | Łask |
Dystans : | 8 km |
Zgłoszonych : | 23 |
Wystartowało : | 23 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 23 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Związki Taktyczne | Centra Szkolenia | 2km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST.CHOR.SZT. PLESIŃSKI Mariusz | 97 | 11 DYWIZJA KAWALERII PANCERNEJ | ŻAGAŃ | Związki Taktyczne | TAK | 00:06:28 | ||
2 | ST.SZER.SPEC. BARTKIEWICZ Krzysztof | 100 | 12 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA | SZCZECIN | Związki Taktyczne | TAK | 00:06:28 | ||
3 | PLUT. SZCZEŚNIAK Zenon | 99 | 12 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA | SZCZECIN | Związki Taktyczne | TAK | 00:06:45 | ||
4 | ST.CHOR. RĘBACZ Sylwester | 89 | 2 SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGO | POZNAŃ | Związki Taktyczne | TAK | 00:07:05 | ||
5 | CHOR. WIŚNIOWSKI Tomasz | 98 | 11 DYWIZJA KAWALERII PANCERNEJ | ŻAGAŃ | Związki Taktyczne | TAK | 00:07:09 | ||
6 | ST.KPR. SOLIWODA Jacek | 104 | 16 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA | OLSZTYN | Związki Taktyczne | TAK | 00:07:20 | ||
7 | ST.CHOR. WIDZ Grzegorz | 91 | 18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA | SIEDLCE | Związki Taktyczne | TAK | 00:07:30 | ||
8 | ST.SZER.SPEC. BRYL Mirosław | 103 | 16 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA | OLSZTYN | Związki Taktyczne | TAK | 00:07:30 | ||
9 | ST.CHOR.SZT. GBUR Arkadiusz | 110 | 2 SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGO | POZNAŃ | Związki Taktyczne | TAK | 00:07:37 | ||
10 | ST.CHOR. SKODKOWSKI Jacek | 256 | CENTRUM SZKOLENIA WOJSK LĄDOWYCH | POZNAŃ | Szkolnictwo Wojskowe | TAK | 00:07:37 | ||
11 | ST.CHOR.SZT. CZERNIEWSKI Arkadiusz | 102 | 4 SKRZYDŁO LOTNICTWA SZKOLNEGO | DĘBLIN | Związki Taktyczne | TAK | 00:07:37 | ||
12 | PPŁK PRABUCKI Krzysztof | 96 | 3 SKRZYDŁO LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO | POWIDZ | Związki Taktyczne | TAK | 00:07:44 | ||
13 | MJR POWIDEŁ Marcin | 101 | 4 SKRZYDŁO LOTNICTWA SZKOLNEGO | DĘBLIN | Związki Taktyczne | TAK | 00:08:00 | ||
14 | ST.CHOR.SZTAB. MAR. OLESZEK Jerzy | 253 | CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ | USTKA | Szkolnictwo Wojskowe | TAK | 00:08:05 | ||
15 | KPR. KONOPA Tomasz | 255 | CENTRUM SZKOLENIA ARTYLERII I UZBROJENIA | TORUŃ | Szkolnictwo Wojskowe | TAK | 00:08:06 | ||
16 | MJR MOŹDZIERZ Jerzy | 94 | 1 SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGO | ŚWIDWIN | Związki Taktyczne | TAK | 00:08:07 | ||
17 | ST.SZER.SPEC. DROZDOWSKI Jacek | 252 | CENTRUM SZKOLENIA WOJSK INŻYNIERYJNYCH I CHEMICZNYCH | WROCŁAW | Szkolnictwo Wojskowe | TAK | 00:08:17 | ||
18 | MŁ.CHOR. JASICZEK Dariusz | 254 | CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH | KOSZALIN | Szkolnictwo Wojskowe | TAK | 00:08:28 | ||
19 | ST.CHOR.SZT. POLAŃSKI Norbert | 93 | 1 SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGO | ŚWIDWIN | Związki Taktyczne | TAK | 00:08:52 | ||
20 | ST.MAT JAWORSKI Sebastian | 92 | 8 FLOTYLLA OBRONY WYBRZEŻA | ŚWINOUJŚCIE | Związki Taktyczne | TAK | 00:09:11 | ||
21 | SZER. GRYCZKA Marcin | 90 | 18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA | SIEDLCE | Związki Taktyczne | TAK | 00:09:33 | ||
22 | ST.CHOR.SZTAB. OCHAL Tomasz | 251 | CENTRUM SZKOLENIA INŻYNIERYJNO-LOTNICZEGO | DĘBLIN | Szkolnictwo Wojskowe | TAK | 00:09:41 | ||
23 | ST.CHOR.SZT. DĘBIAK Paweł | 95 | 3 SKRZYDŁO LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO | POWIDZ | Związki Taktyczne | TAK | 00:09:42 |
Znaleziono 23 wynik(ów)