Organizator : | Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Bydgoszczy |
Data : | 2016-12-04 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 633 |
Wystartowało : | 554 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 552 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 3 miejsca wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CIACIUCH Monika | 1 | Lotto Bydgostia | BYDOSZCZ | K-20 | 00:00:00 | |
2 | KUBEŁ Marta | 189 | WSG Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:01 | |
3 | JAGODZIŃSKA Magdalena | 102 | Bydgoskie Okonie | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:01 | |
4 | JAŚNIAK Kinga | 382 | Cross Team Bydgoszcz | SOLEC KUJAWSKI | K-20 | 00:00:01 | |
5 | KACZMAREK Aleksandra | 114 | SUCHARY | K-20 | 00:00:02 | ||
6 | GRZUCHOWSKA Roksana | 471 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:03 | ||
7 | ŚLESIŃSKA Patrycja | 9 | BRZOZA | K-20 | 00:00:05 | ||
8 | ZARĘBSKA Sylwia | 390 | BRZOZA | K-20 | 00:00:06 | ||
9 | MASŁEK Patrycja | 571 | K-20 | 00:00:07 | |||
10 | PYTLIK Agnieszka | 289 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:07 | ||
11 | OBRĘBSKA Karolina | 428 | BACHORZEWO | K-20 | 00:00:07 | ||
12 | PRZYBYLSKA Karolina | 285 | Klinika Triathlonu Team | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:08 | |
13 | PIELAK Sylwia | 369 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:08 | ||
13 | KUCHTA Izabela | 379 | WYSOKA | K-20 | 00:00:08 | ||
15 | MAJEWSKA Maria | 381 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:08 | ||
16 | BOCIAN Natalia | 486 | Bydgoszcz Triathlon Team | BIAŁE BŁOTA | K-20 | 00:00:08 | |
17 | LUBIŃSKA Anna | 588 | Fire House | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:09 | |
18 | MAJSON Kamila | 364 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:09 | ||
19 | KALINOWSKA Patrycja | 68 | SOLEC KUJAWSKI | K-20 | 00:00:09 | ||
20 | SUCHANEK Magdalena | 389 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:10 | ||
21 | BISKUPSKA Rita | 410 | Klinika Triathlonu Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:11 | |
22 | HOLESIŃSKA Danka | 358 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:11 | ||
23 | MENDEL Magdalena | 50 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:14 | ||
24 | JUNKA Karolina | 162 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:19 | ||
25 | HULISZ Karolina | 503 | Elko! | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:21 | |
26 | WYSTĘPSKA Agata | 626 | K-20 | 00:00:23 | |||
27 | WENCEL Agnieszka | 251 | Biegam z Karolem | NAKŁO | K-20 | 00:00:24 | |
28 | MARAŚKIEWICZ Agnieszka | 345 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:25 | ||
29 | KROPIŃSKA Monika | 323 | ZAMOŚĆ | K-20 | 00:00:26 | ||
30 | KOWALIK Katarzyna | 79 | Team Chojnice | CHOJNICE | K-20 | 00:00:26 | |
31 | GRODZKA Ewelina | 404 | DOBRCZ | K-20 | 00:00:29 | ||
32 | CEMKE Magdalena | 268 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:31 | ||
33 | ROGALSKA Justyna | 316 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:33 | ||
34 | ROGALSKA Marcelina | 317 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:34 | ||
35 | MELLER Agata | 463 | Głodne żółwiki | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:36 | |
36 | BRZUCHALSKA Justyna | 270 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:36 | ||
37 | LICZNERSKA Natalia | 266 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:36 | ||
38 | WŁODARCZYK Olga | 52 | RUSZKOWICE | K-20 | 00:00:37 | ||
39 | ANDRZEJEWSKA Sylwia | 483 | BYDGOSCZ | K-20 | 00:00:39 | ||
40 | KOSIŃSKA Agata | 12 | NAKŁO NAD NOTECIĄ | K-20 | 00:00:42 | ||
41 | OŻGA Agnieszka | 84 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:45 | ||
42 | TUCZKOWSKA Joanna | 112 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:45 | ||
43 | ZWIĄZEK Hanka | 336 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:48 | ||
44 | NALEWALSKA Justyna | 453 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:51 | ||
45 | SIKORSKA Marta | 657 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:51 | ||
46 | SARNOWSKA Beata | 33 | ZNIN | K-20 | 00:00:51 | ||
47 | SZWEDA Roma | 22 | ŁOCHOWO | K-20 | 00:00:52 | ||
48 | MADEJ Patrycja | 171 | WELD-line Team | ŁOCHOWO | K-20 | 00:00:54 | |
49 | ŁAWRECKA Natalia | 327 | OSTRODA | K-20 | 00:00:59 | ||
50 | MARSZAŁEK Agata | 478 | JELENIA GÓRA | K-20 | 00:01:00 |
Znaleziono 50 wynik(ów)