Organizator : | Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Bydgoszczy |
Data : | 2016-12-04 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 633 |
Wystartowało : | 554 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 552 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 3 miejsca wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PERLAK Maciej | 487 | III LO | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:00 | |
2 | SKORY Kacper | 174 | WELD-line Team | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:00 | |
3 | STRZELECK1 Wiktor | 138 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:00 | ||
4 | KUŚ Dawid | 337 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:01 | ||
5 | SZCZEŚNIAK Wiktor | 638 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:01 | ||
6 | NOWIKIEWICZ Maciej | 417 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:02 | ||
7 | NURKIEWICZ Franciszek | 154 | Kung fu Pandy 3 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:02 | |
8 | GŁOWACKI Kacper | 342 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:03 | ||
9 | GOŁĘBIOWSKI Łukasz | 488 | III LO | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:03 | |
10 | KOMINEK Jakub | 184 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:04 | ||
11 | JANYSKA Adam | 354 | uks Kopernik Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:05 | |
12 | SZYMAŃSKI Roman | 574 | M-10 | 00:00:13 | |||
13 | KRZYŻAŃSKI Kacper | 43 | Bydgoszcz Triathlon Team | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:13 | |
14 | KAWAŁKOWSKI Marcel | 224 | ence-pence run team | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:13 | |
15 | GŁOGOWSKI Krystian | 387 | UKS KOPERNIK | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:16 | |
16 | MAJEWSKI Michał | 320 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:21 | ||
17 | SZYSZKOWSKI Grzegorz | 485 | III LO | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:21 | |
18 | DOMŻALSKI Jędrzej | 4 | ŁOCHOWO | M-10 | 00:00:22 | ||
19 | ZIELIŃSKI Maciej | 239 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:23 | ||
20 | NOWAK Bartosz | 557 | M-10 | 00:00:25 | |||
21 | RADKOWSKI Jakub | 564 | M-10 | 00:00:27 | |||
22 | WEBER Krzysztof | 373 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:35 | ||
23 | KACZOR Michał | 324 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:35 | ||
24 | WYRĄBKIEWICZ Grzegorz | 339 | UKS Kopernik | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:40 | |
25 | GOTOWICZ Damian | 507 | UKS Kopernik | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:40 | |
26 | ŁASSA Rafał | 427 | UKS KOPERNIK | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:41 | |
27 | SZAMROWICZ Piotr | 100 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:41 | ||
28 | KAMZELEWSKI Filip | 420 | BIAŁE BŁOTA | M-10 | 00:00:47 | ||
29 | RYNKOWSKI Jędrzej | 419 | SZUBIN | M-10 | 00:00:49 | ||
30 | KASZEWSKI Adam | 432 | SMOLNIKI | M-10 | 00:00:49 | ||
31 | KUŹNIAR Patryk | 190 | CM UMK | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:49 | |
32 | SUŚ Cyprian | 27 | N-Bike Academy | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:50 | |
33 | RACZYŃSKI Mikołaj | 370 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:01:03 | ||
34 | RACZYŃSKI Mikołaj | 371 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:01:04 | ||
35 | HORABIK Jan | 492 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:01:05 | ||
36 | ROŚCISZEWSKI Alan | 522 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:01:07 |
Znaleziono 36 wynik(ów)