„MILA KAZIMIERZOWSKA” IM. JANKA ZMUDZIŃSKIEGO - BIEG OPEN 3 MILE
I Otwarty Bieg UKW „MILA KAZIMIERZOWSKA” im. Janka Zmudzińskiego
I Otwarty Bieg UKW „MILA KAZIMIERZOWSKA” im. Janka Zmudzińskiego
Organizator : | Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy; Firma Life+ Joanna Maciejewska-Błachewicz |
Data : | 2017-06-18 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 4.827 km |
Zgłoszonych : | 114 |
Wystartowało : | 90 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 89 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Start_All 1.609km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TUCZYŃSKI Sylwester Leon | 692 | BYDGOSKIE OKONIE | BYDGOSZCZ | M-OPEN | 00:00:15 | 00:05:33 | |
2 | CZECHOWICZ Miłosz | 615 | TRENUJ Z NAJLEPSZYMI | PIŁA | M-OPEN | 00:00:15 | 00:05:34 | |
3 | KROPIDŁOWSKI Grzegorz | 648 | LOVELASY | ŁECZYN DOLNY | M-OPEN | 00:00:14 | 00:05:35 | |
4 | CZYŻNIKIEWICZ Paweł | 616 | WOOLFIK.PL | BYDGOSZCZ | M-OPEN | 00:00:14 | 00:05:50 | |
5 | SZENK Marta | 684 | BYDGOSZCZ | K-OPEN | 00:00:14 | 00:05:51 | ||
6 | LIBERA Maksymilian | 653 | BYDGOSKIE OKONIE | BYDGOSZCZ | M-OPEN | 00:00:14 | 00:05:57 | |
7 | STANKIEWICZ Jacek | 681 | BYDGOSZCZ | M-OPEN | 00:00:14 | 00:06:00 | ||
8 | FLOREK Paweł | 622 | RE MEDIA TEAM | BYDGOSZCZ | M-OPEN | 00:00:14 | 00:06:02 | |
9 | GRALIK Jędrzej | 631 | BYDGOSKIE OKONIE | BYDGOSZCZ | M-OPEN | 00:00:15 | 00:06:02 | |
10 | MUSZYŃSKI Krzysztof | 662 | OJ TAM OJ TAM RUN | KRUSZYN KRAJEŃSKI | M-OPEN | 00:00:15 | 00:06:06 | |
11 | JAGODZIŃSKI Mateusz | 633 | BYDGOSKIE OKONIE | BYDGOSZCZ | M-OPEN | 00:00:15 | 00:06:08 | |
12 | NAWROCKI Sławomir | 664 | - | KORONOWO | M-OPEN | 00:00:16 | 00:06:08 | |
13 | URBANIAK Bartosz | 693 | GRZEGORZEW | M-OPEN | 00:00:18 | 00:06:16 | ||
14 | TELECKI Marek | 691 | ISOB | ŚWIECIE | M-OPEN | 00:00:14 | 00:06:19 | |
15 | BZDZION Marcin | 612 | BYDGOSZCZ | M-OPEN | 00:00:14 | 00:06:22 | ||
16 | GIERACH Marcin | 624 | TRISPACE | NIEMCZ | M-OPEN | 00:00:15 | 00:06:23 | |
17 | GORCZYCA Maciej | 627 | BIELSK | M-OPEN | 00:00:16 | 00:06:23 | ||
18 | KRAJEWSKA Hanna | 706 | GWDA | BYDGOSZCZ | K-OPEN | 00:00:13 | 00:06:24 | |
19 | KŁOSOWSKI Marcin | 645 | WWW.JABEX.COM.PL | BYDGOSZCZ | M-OPEN | 00:00:15 | 00:06:28 | |
20 | WOJDAT Marta | 699 | GOLDEN DRAGON | BIAŁE BŁOTA | K-OPEN | 00:00:13 | 00:06:30 | |
21 | WALCZAK Tomasz | 694 | ŚWIECIE | M-OPEN | 00:00:16 | 00:06:30 | ||
22 | ŻAL Jolanta | 703 | SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA | BYDGOSZCZ | K-OPEN | 00:00:15 | 00:06:33 | |
23 | BEDNAREK Paweł | 605 | GORDON RUN | ZAMOŚĆ | M-OPEN | 00:00:14 | 00:06:37 | |
24 | BARSZCZ Patryk | 603 | TORUŃ | M-OPEN | 00:00:14 | 00:06:37 | ||
25 | ŁANIECKI Sławomir | 655 | UNIWERSYTET KAZIMIERZA WIELKIEGO | BYDGOSZCZ | M-OPEN | 00:00:19 | 00:06:45 | |
26 | PALACZ Wioletta | 670 | BYDGOSZCZ | K-OPEN | 00:00:15 | 00:06:48 | ||
27 | JOPPEK Łukasz | 640 | BYDGOSZCZ | M-OPEN | 00:00:16 | 00:06:49 | ||
28 | PACZKOWSKI Mirosław | 669 | BYDGOSZCZ | M-OPEN | 00:00:17 | 00:06:50 | ||
29 | NIEDBALSKI Grzegorz | 665 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-OPEN | 00:00:16 | 00:06:52 | |
30 | SZYSZKA Radosław | 690 | BYDGOSZCZ | M-OPEN | 00:00:14 | 00:06:53 | ||
31 | FELINIAK Daniel | 619 | BYDGOSZCZ | M-OPEN | 00:00:15 | 00:06:54 | ||
32 | ŁOBOCKI Krzysztof | 656 | BYDGOSZCZ | M-OPEN | 00:00:18 | 00:06:54 | ||
33 | DITTMANN Grzegorz | 617 | BYDGOSZCZ | M-OPEN | 00:00:19 | 00:06:54 | ||
34 | GWAREK Bartosz | 632 | BYDGOSZCZ | M-OPEN | 00:00:18 | 00:06:56 | ||
35 | SKORNIA Eliza | 679 | BYDGOSZCZ | K-OPEN | 00:00:18 | 00:06:57 | ||
36 | SZUBERGA Damian | 686 | BYDGOSZCZ | M-OPEN | 00:00:20 | 00:06:57 | ||
37 | BRYLEW Tomasz | 568 | BYDGOSZCZ | M-OPEN | 00:00:15 | 00:07:02 | ||
38 | SZYMAŃSKI Tomasz | 688 | BYDGOSZCZ | M-OPEN | 00:00:16 | 00:07:12 | ||
39 | KUCHCZYŃSKI Adam | 649 | JANEK,BÓL TO ŚCIEMA :) | BYDGOSZCZ | M-OPEN | 00:00:19 | 00:07:13 | |
40 | LICA Paweł | 654 | BYDGOSZCZ | M-OPEN | 00:00:20 | 00:07:15 | ||
41 | MROTEK Katarzyna | 661 | ON THE MOVE | BYDGOSZCZ | K-OPEN | 00:00:17 | 00:07:25 | |
42 | SZMELTER Michał | 685 | BYDGOSZCZ | M-OPEN | 00:00:18 | 00:07:44 | ||
43 | CHABROS Małgorzata | 614 | THE RUNNERS ŚWIECIE | ŚWIECIE | K-OPEN | 00:00:19 | 00:07:44 | |
44 | KOWALSKA Anna | 647 | BYDGOSZCZ | K-OPEN | 00:00:17 | 00:07:58 | ||
45 | STOKŁOSA Natalia | 682 | BYDGOSZCZ | K-OPEN | 00:00:18 | 00:08:05 | ||
46 | STOKŁOSA Kamil | 683 | BYDGOSZCZ | M-OPEN | 00:00:18 | 00:08:05 | ||
47 | PACHUC Kamila | 668 | RAGE RUN | NOWE POTULICE | K-OPEN | 00:00:14 | 00:08:13 | |
47 | RYBARCZYK Dominika | 675 | BYDGOSZCZ | K-OPEN | 00:00:20 | 00:08:14 | ||
49 | SKORNIA Marika | 678 | BYDGOSZCZ | K-OPEN | 00:00:20 | 00:08:14 | ||
50 | WARAWAN Dawid | 696 | BYDGOSZCZ | M-OPEN | 00:00:18 | 00:08:15 | ||
51 | FLIS Mateusz | 707 | BYDGOSZCZ | M-OPEN | 00:00:20 | 00:08:16 | ||
52 | JAWORSKI Tomasz | 637 | SULNOWO | M-OPEN | 00:00:16 | 00:08:18 | ||
53 | SIEKACZ Dominika | 676 | KONIN | K-OPEN | 00:00:20 | 00:08:18 | ||
54 | CZYŻEWSKA-ŁYSKO Monika | 704 | BYDGOSZCZ | K-OPEN | 00:00:19 | 00:08:21 | ||
55 | JELINOWSKA Hanna | 639 | BYDGOSZCZ | K-OPEN | 00:00:22 | 00:08:22 | ||
56 | JELINOWSKA Monika | 638 | BYDGOSZCZ | K-OPEN | 00:00:22 | 00:08:23 | ||
57 | KALKA Joanna | 641 | OSIELSKO | K-OPEN | 00:00:16 | 00:08:24 | ||
58 | BURNICKI Mariusz | 611 | BYDGOSZCZ | M-OPEN | 00:00:21 | 00:08:33 | ||
59 | PIETRASZAK Tomasz | 709 | RUN BYD | BYDGOSZCZ | M-OPEN | 00:00:18 | 00:08:35 | |
60 | CENTAŁA Jarosław | 613 | BYDGOSZCZ | M-OPEN | 00:00:19 | 00:08:35 | ||
61 | GIERSZEWSKA Grażyna | 626 | BYDGOSZCZ | K-OPEN | 00:00:17 | 00:08:36 | ||
62 | PAWŁOWSKI Radosław | 671 | JFTC SU | ZIELONKA | M-OPEN | 00:00:17 | 00:08:36 | |
63 | BIERNACKA Anna | 606 | BYDGOSZCZ | K-OPEN | 00:00:21 | 00:08:37 | ||
64 | TUBISZ Dawid | 708 | BYDGOSZCZ | M-OPEN | 00:00:19 | 00:08:40 | ||
65 | ZIELIŃSKI Radosław | 701 | BYDGOSZCZ | M-OPEN | 00:00:20 | 00:08:40 | ||
66 | GIERACH Krzysztof | 625 | TRISPACE | NIEMCZ | M-OPEN | 00:00:15 | 00:08:41 | |
67 | SOBEK Dominika | 680 | BYDGOSKIE OKONIE | BYDGOSZCZ | K-OPEN | 00:00:17 | 00:08:43 | |
68 | JAROCH Rafał | 635 | BYDGOSZCZ | M-OPEN | 00:00:21 | 00:08:45 | ||
69 | BOCIEK Piotr | 610 | BYDGOSZCZ | M-OPEN | 00:00:22 | 00:08:45 | ||
70 | RONKIEWICZ Dorota | 711 | SPORT FACTORY | BYDGOSZCZ | K-OPEN | 00:00:17 | 00:08:48 | |
71 | JANICKI Robert | 712 | RUN BYD | BYDGOSZCZ | M-OPEN | 00:00:19 | 00:09:06 | |
72 | FIGURSKA Anna | 620 | STRZELCE GÓRNE | K-OPEN | 00:00:16 | 00:09:07 | ||
73 | WALCZAK Joanna | 695 | ŚWIECIE | K-OPEN | 00:00:17 | 00:09:09 | ||
74 | JAWORSKA Monika | 636 | SULNOWO | K-OPEN | 00:00:17 | 00:09:10 | ||
75 | WITT Małgorzata | 698 | ŚWIECIE | K-OPEN | 00:00:17 | 00:09:10 | ||
76 | ADAMCZEWSKA Wioleta | 601 | BYDGOSZCZ | K-OPEN | 00:00:22 | 00:09:10 | ||
77 | RONKIEWICZ Bartosz | 710 | SPORT FACTORY | BYDGOSZCZ | M-OPEN | 00:00:17 | 00:09:11 | |
78 | KRAJEWSKA Anna | 705 | BYDGOSZCZ | K-OPEN | 00:00:16 | 00:09:13 | ||
79 | GRABSKA Sylwia | 630 | BYDGOSZCZ | K-OPEN | 00:00:20 | 00:09:19 | ||
80 | BIERNACKI Łukasz | 607 | BYDGOSZCZ | M-OPEN | 00:00:21 | 00:09:29 | ||
81 | KAMIŃSKA Monika | 642 | BYDGOSZCZ | K-OPEN | 00:00:18 | 00:09:32 | ||
82 | KURZAWA Kamila | 651 | KŁODAWA | K-OPEN | 00:00:19 | 00:09:32 | ||
83 | HINZ-BRYLEW Natalia | 567 | BYDGOSZCZ | K-OPEN | 00:00:14 | 00:09:35 | ||
84 | MALCZEWSKA Mirula | 657 | SPORT FAKTORY | BYDGOSZCZ | K-OPEN | 00:00:21 | 00:09:38 | |
85 | KROPIDŁOWSKA Anna | 714 | LOVELASY | ŁECZYN DOLNY | K-OPEN | 00:00:14 | 00:09:51 | |
86 | GRABOWSKA Ilona | 629 | BYDGOSZCZ | K-OPEN | 00:00:17 | 00:10:01 | ||
87 | SZYSLER Julia | 689 | ZSO UKW ISOB | BYDGOSZCZ | K-OPEN | 00:00:21 | 00:10:09 | |
88 | JAROCH Magdalena | 634 | BYLE DO METY :) | BYDGOSZCZ | K-OPEN | 00:00:21 | 00:10:14 | |
89 | ROZMARYNOWICZ Anna | 674 | LOVELASY | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K-OPEN | 00:00:14 | 00:10:39 | |
90 | OSIŃSKA Justyna | 566 | BYDGOSZCZ | K-OPEN | 00:00:15 |
Znaleziono 90 wynik(ów)