„MILA KAZIMIERZOWSKA” IM. JANKA ZMUDZIŃSKIEGO - MILA PRZEDSZKOLAKA
II OTWARTY BIEG UKW „MILA KAZIMIERZOWSKA” IM. JANKA ZMUDZIŃSKIEGO
II OTWARTY BIEG UKW „MILA KAZIMIERZOWSKA” IM. JANKA ZMUDZIŃSKIEGO
Organizator : | Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy; Firma Life+ Joanna Maciejewska-Błachewicz |
Data : | 2018-06-17 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 0.169 km |
Zgłoszonych : | 38 |
Wystartowało : | 34 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 34 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RINK Jowita | 141 | BYDGOSZCZ | Dziewczęta | 00:00:00 | ||
2 | KAWAŁKOWSKA Michalina | 41 | ENCE PENCE TEAM | BYDGOSZCZ | Dziewczęta | 00:00:00 | |
3 | PIEKUT Maksymilian | 100 | TORUŃ | Chłopcy | 00:00:00 | ||
4 | LEWANDOWSKI Aleksander | 68 | BYDGOSZCZ | Chłopcy | 00:00:00 | ||
5 | S Filip | 111 | BYDGOSZCZ | Chłopcy | 00:00:00 | ||
6 | STANEK Karol | 115 | BYDGOSZCZ | Chłopcy | 00:00:00 | ||
7 | CERAN Dominik | 17 | BYDGOSZCZ | Chłopcy | 00:00:00 | ||
8 | BARSZCZ Jakub | 136 | BYDGOSZCZ | Chłopcy | 00:00:00 | ||
9 | SZCZEPAŃSKA Dominika | 120 | ŚWIECIE | Dziewczęta | 00:00:00 | ||
10 | GILL Wiktor | 138 | PSZCZÓŁKI | BYDGOSZCZ | Chłopcy | 00:00:00 | |
11 | STACHOWICZ Kacper | 114 | BYDGOSZCZ | Chłopcy | 00:00:00 | ||
12 | FLOREK Staś | 26 | RUNADDICTS | BYDGOSZCZ | Chłopcy | 00:00:00 | |
13 | BURCHARDT Filip | 9 | BYDGOSZCZ | Chłopcy | 00:00:00 | ||
14 | WÓJCIK Mikołaj | 131 | BYDGOSZCZ | Chłopcy | 00:00:00 | ||
15 | BERNDT Dominik | 2 | BYDGOSZCZ | Chłopcy | 00:00:00 | ||
16 | GÓRECKI Michał | 28 | BYDGOSZCZ | Chłopcy | 00:00:00 | ||
17 | TURALSKI Milan | 153 | BYDGOSZCZ | Chłopcy | 00:00:00 | ||
17 | SZYMAŃSKA Zosia | 124 | BYDGOSZCZ | Dziewczęta | 00:00:00 | ||
19 | IGNACY Szymon | 31 | BYDGOSZCZ | Chłopcy | 00:00:00 | ||
20 | KANIAK Wojciech | 39 | BYDGOSZCZ | Chłopcy | 00:00:00 | ||
21 | STAWSKA Nina | 117 | BYDGOSZCZ | Dziewczęta | 00:00:00 | ||
22 | PODKOWKA Maksymilian | 104 | BYDGOSZCZ | Chłopcy | 00:00:00 | ||
23 | BURCHARDT Mateusz | 8 | BYDGOSZCZ | Chłopcy | 00:00:00 | ||
24 | KLUNDER Artur | 45 | BYDGOSZCZ | Chłopcy | 00:00:00 | ||
25 | KOSIOŁ Weronika | 162 | BYDGOSZCZ | Dziewczęta | 00:00:00 | ||
26 | WRÓBEL Natalia | 154 | BYDGOSZCZ | Dziewczęta | 00:00:00 | ||
27 | KOTECKA Lilianna | 51 | BYDGOSZCZ | Dziewczęta | 00:00:00 | ||
28 | KLUNDER Robert | 46 | BYDGOSZCZ | Chłopcy | 00:00:00 | ||
29 | PIEKUT Tymoteusz | 101 | TORUŃ | Chłopcy | 00:00:00 | ||
30 | BOROWICZ Mieszko | 6 | SZCZEPANOWO | Chłopcy | 00:00:00 | ||
31 | LEWANDOWSKA Patrycja | 66 | BYDGOSZCZ | Dziewczęta | 00:00:00 | ||
32 | KRZYŻANOWSKI Mieszko | 62 | BYDGOSZCZ | Chłopcy | 00:00:00 | ||
33 | TURALSKI Olaf | 152 | BYDGOSZCZ | Chłopcy | 00:00:00 | ||
34 | BERNDT Julia | 3 | BYDGOSZCZ | Dziewczęta | 00:00:00 |
Znaleziono 34 wynik(ów)