MISTRZOSTWA 11 DZ W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - M 4 X 1000M

Organizator:
23 pułk artylerii
Data:
2021-03-03
Miejsce:
Bolesławiec
Dystans:
4 km
Zgłoszonych:
11
Wystartowało:
11
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
11
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 2km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1km | 2km | 3km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria1km2km
   
1MICHA Pojda
MICHA Kalata
ADAM Piskulski
TOMASZ Szymański
310 Brygada Kawalerii PancernejŻAGAŃ 00:03:0500:06:10
2SZER.KRZYSZTOF Tschisch
SZER.UKASZ Klatka
SZER.ELEW.KACPER Skibiak
SZER.SZYMON Halczak
823 Puk ArtyleriiBOLESŁAWIEC 00:03:0300:06:11
3ST.SZER.TOMASZ Ogorzay
KPR.ŁUKASZ Hrabia
ST.SZER.MICHAŁ Wiadek
SZER.TOMASZ Janusz
56 Brygada PowietrznodesantowaKRAKÓW 00:03:1000:06:32
4ST.SZER.DARIUSZ Domański
ST.SZER.TOMASZ Kwapich
SIER.RAFAŁ Walicki
ST.SZER.JERZY Ponikiewski
417 Brygada ZmechanizowanaMIĘDZYRZECZ 00:03:3000:06:59
5ST.SZER.KRYSTIAN Micygiewicz
ST.SZER.BARTŁOMIEJ Gronkowski
ST.SZER.SŁAWOMIR Malinowski
PLUT.ANDRZEJ Ciepielowski
711 Batalion DowodzeniaŻAGAŃ 00:03:3500:07:09
6ST.SZER.MATEUSZ Płatek
ST.CHOR.ADAM Ambrozik
CHOR.NORBERT Czapka
SIER.UKASZ Krasowski
11 Puk SaperówBRZEG 00:03:2600:07:11
7ST.SZER.MICHA Lisowski
SIER.MARCIN Murko
ST.SZER.MARIUSZ Jaros
PLUT.JACEK Nastałek
6Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i ChemicznychWROCAŁW 00:03:4000:07:16
8SZER.BARTOSZ Szczekala
ST.SZER.ŁUKASZ Idziak
PPOR.DAWID Paczyński
ST.SZER.TOMASZ Latos
105 Puk ChemicznyTARNOWSKIE GÓRY 00:03:3300:07:22
9SEBASTIAN Nogga
DANIEL Choryński
LESZEK Pawlikiewicz
RADOSAW Popławski
24 Pułk PrzeciwlotniczyCZERWIEŃSK 00:03:2700:07:26
10ST.KPR.ADRIAN Jurczak
ST.SZER.MICHAŁ Żmija
ST.CHOR.SZT.WOJCIECH Labuda
ST.CHOR.SZT.RADOSŁAW Salach
1134 Brygada Kawalerii PancernejŻAGAŃ 00:03:3800:07:47
11SZER.KAROL Torbus
ST.CHOR.SZT.KAROL Cząstka
M.CHOR.PIOTR Surowiec
ST.SZER.MICHAŁ Zięba
911 Batalion RemontowychŻAGAŃ 00:04:3200:08:41
Znaleziono 11 wynik(ów)