MISTRZOSTWA 11 DZ W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - M DO 35 LAT - 8 000M

Organizator:
23 pułk artylerii
Data:
2021-03-02
Miejsce:
Bolesławiec
Dystans:
8 km
Zgłoszonych:
23
Wystartowało:
22
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
22
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 4km | 6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy

Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M2km4km6kmCzas
netto
8km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1ST. SZER. SZYMANOWSKI Krzysztof 194 pułk przeciwlotniczyCZERWIEŃSK  M 100:07:3200:15:0800:21:5900:28:38.80 3:3416,8
2SZER. TSCHIRCH Krzysztof 12323 pułk artyleriiBOLESŁAWIEC  M 200:07:3300:15:0900:22:0700:28:47.04+00:00:083:3516,7
3SZER. MARYSIAK Adam 13534 Brygada Kawalerii PancernejŻAGAŃ  M 300:07:3300:15:0900:22:0000:28:52.91+00:00:143:3616,6
4ST. SZER. SZYMAŃSKI Tomasz 6310 Brygada Kawalerii PancernejŚWIĘTOSZÓW  M 400:07:3300:15:0900:22:0500:29:13.14+00:00:343:3916,4
5ST. SZER. HARTLEB Dawid 6410 Brygada Kawalerii PancernejŚWIĘTOSZÓW  M 500:07:3300:15:0900:22:1400:29:34.75+00:00:553:4116,2
6SZER. KLATKA Łukasz 12223 pułk artyleriiBOLESŁAWIEC  M 600:07:3200:15:1000:22:2900:29:40.23+00:01:013:4216,2
7SZER. RACZYŃSKI Paweł 10817 Brygada ZmechanizowanaMIĘDZYRZECZ  M 700:07:3200:15:0800:22:2400:30:06.26+00:01:273:4515,9
8SZER. DUTKOWSKI Mikołaj 204 pułk przeciwlotniczyCZERWIEŃSK  M 800:07:3300:15:0800:22:5200:30:33.80+00:01:553:4915,7
9ST. SZER. JANUSZ Tomasz 476 Brygada PowietrznodesantowaKRAKÓW  M 900:07:3100:15:0900:22:5000:30:40.34+00:02:013:5015,7
10KPR. WĄCHAŁA Damian 10717 Brygada ZmechanizowanaMIĘDZYRZECZ  M 1000:07:2900:15:1200:23:1200:31:14.84+00:02:363:5415,4
11ST. SZER. KARASOWSKI Mariusz 51 pułk saperówBRZEG  M 1100:07:5400:16:1100:24:4000:32:55.48+00:04:164:0614,6
12PPOR. ŻOCHOWSKI Mikołaj 486 Brygada PowietrznodesantowaKRAKÓW  M 1200:07:5200:16:1200:24:3900:32:59.35+00:04:204:0714,6
13SZER. GRZYWACZYK Artur 13634 Brygada Kawalerii PancernejŻAGAŃ  M 1300:08:2800:17:1300:26:0400:34:51.19+00:06:124:2113,8
14ST. SZER. MALINOWSKI Sławomir 7911 batalion dowodzeniaŻAGAŃ  M 1400:08:2000:17:1500:26:2000:35:17.90+00:06:394:2413,6
15ST. SZER. LATOS Tomasz 345 pułk chemicznyTARNOWSKIE GÓRY  M 1500:08:4300:17:4100:26:4400:35:34.94+00:06:564:2613,5
16PPOR. PACZYŃSKI Dawid 335 pułk chemicznyTARNOWSKIE GÓRY  M 1600:08:4300:17:4100:26:4500:36:02.29+00:07:234:3013,3
17ST. SZER. STANIK Mateusz 61 pułk saperówBRZEG  M 1700:08:4500:17:4800:27:0500:36:33.49+00:07:544:3413,1
18KPR. FRASZCZYK Mariusz 7811 batalion dowodzeniaŻAGAŃ  M 1800:09:1000:18:3000:27:4600:37:14.72+00:08:354:3912,9
19SIERŻ. ŻMURKO Marcin 150CSWIichemWROCŁAW  M 1900:09:0900:18:2900:28:0600:38:01.76+00:09:224:4512,6
20ST.SZER. LISOWSKI Michał 151CSWIichemWROCŁAW  M 2000:09:0900:18:3100:28:3300:38:50.99+00:10:124:5112,4
21ST. SZER. TORBUS Karol 9311 batalion remontowyŻAGAŃ  M 2100:09:4900:20:1700:31:2500:43:18.85+00:14:405:2411,1
22ST. SZER. BIŃKOWSKI Tomasz 9211 batalion remontowyŻAGAŃ  M 2200:09:5500:20:5900:32:3200:44:26.35+00:15:475:3310,8
Znaleziono 22 wynik(ów)