MISTRZOSTWA 11 DZ W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - M POW. 36 LAT - 3 000M

Organizator:
23 pułk artylerii
Data:
2021-03-02
Miejsce:
Bolesławiec
Dystans:
3 km
Zgłoszonych:
22
Wystartowało:
22
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
22
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy

Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M1kmCzas
netto
3km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1SIERŻ. MAKOŚ Kamil 12023 pułk artyleriiBOLESŁAWIEC  M 100:03:2600:10:19.92 3:2617,4
2PLUT. WIŚNIOWSKI Krzysztof 6710 Brygada Kawalerii PancernejŚWIĘTOSZÓW  M 200:03:2600:10:38.26+00:00:183:3216,9
3KPR. PISULSKI Adam 6110 Brygada Kawalerii PancernejŚWIĘTOSZÓW  M 300:03:3200:10:51.59+00:00:313:3716,6
4ST. SZER. SZTYCH Damian 12123 pułk artyleriiBOLESŁAWIEC  M 400:03:5200:11:32.98+00:01:133:5015,6
5KPR. POPŁAWSKI Radosław 174 pułk przeciwlotniczyCZERWIEŃSK  M 500:03:5400:11:36.02+00:01:163:5215,5
6ST.SZER. KWAPICH Tomasz 10517 Brygada ZmechanizowanaMIĘDZYRZECZ  M 600:03:5200:11:39.28+00:01:193:5315,5
7SIERŻ. WALICKI Rafał 10417 Brygada ZmechanizowanaMIĘDZYRZECZ  M 700:04:0000:11:40.61+00:01:213:5315,4
8PLUT. STĘPIEŃ Marcin 149CSWIichemWROCŁAW  M 800:03:5300:11:41.22+00:01:223:5315,4
9PLUT. NOGGA Sebastian 184 pułk przeciwlotniczyCZERWIEŃSK  M 900:03:5300:11:56.92+00:01:373:5815,1
10ST. SZER. PIWOWARSKI Tomasz 466 Brygada PowietrznodesantowaKRAKÓW  M 1000:03:4700:12:15.08+00:01:554:0514,7
11ST. SZER. MINDA Mateusz 456 Brygada PowietrznodesantowaKRAKÓW  M 1100:04:0000:12:25.28+00:02:064:0814,5
12MJR. KOWALSKI Marcin 41 pułk saperówBRZEG  M 1200:04:0600:12:36.92+00:02:174:1214,3
13ST. KPR. JURCZAK Adrian 13334 Brygada Kawalerii PancernejŻAGAŃ  M 1300:03:5200:12:42.21+00:02:224:1414,2
14ST. SZER. SZCZEPAŃSKI Adam 31 pułk saperówBRZEG  M 1400:04:2600:13:09.18+00:02:494:2313,7
15ST.SIERŻ. WOJTERA Grzegorz 7611 batalion dowodzeniaŻAGAŃ  M 1500:04:2000:13:14.00+00:02:564:2413,6
16ST. SZER. ŻMIJA Michał 13434 Brygada Kawalerii PancernejŻAGAŃ  M 1600:04:0800:13:26.81+00:03:094:2813,4
17PLUT. NASTAŁEK Jacek 148CSWIichemWROCŁAW  M 1700:04:2100:13:39.26+00:03:204:3313,2
18ST. SZER. LANGOŚ Łukasz 315 pułk chemicznyTARNOWSKIE GÓRY  M 1800:04:3100:14:02.16+00:03:434:4012,8
19MŁ.CHOR. PASEK Marek 8111 batalion dowodzeniaŻAGAŃ  M 1900:04:3300:14:04.67+00:03:464:4112,8
20SZER. SROKA Marcin 9111 batalion remontowyŻAGAŃ  M 2000:04:4100:14:41.15+00:04:234:5312,3
21ST.CHOR.SZT. CZĄSTKA Karol 9011 batalion remontowyŻAGAŃ  M 2100:06:0900:16:58.17+00:06:395:3910,6
22ST. SZER. WUWER Marek 325 pułk chemicznyTARNOWSKIE GÓRY  M 2200:04:4500:17:20.75+00:07:025:4610,4
Znaleziono 22 wynik(ów)