MISTRZOSTWA 11 DZ W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - M POW. 46 LAT - 8 000 M

Organizator:
23 pułk artylerii
Data:
2021-03-02
Miejsce:
Bolesławiec
Dystans:
8 km
Zgłoszonych:
18
Wystartowało:
17
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
17
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 4km | 6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy

Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M2km4km6kmCzas
netto
8km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1ST.CHOR.SZTAB. PLESIŃSKI Mariusz 6810 Brygada Kawalerii PancernejŚWIĘTOSZÓW  M 100:07:3900:15:2600:23:2000:31:03.93 3:5215,5
2MŁ.CHOR. WIŚNIEWSKI Tomasz 6910 Brygada Kawalerii PancernejŚWIĘTOSZÓW  M 200:07:3300:15:2600:23:2000:31:12.41+00:00:083:5415,4
3CHOR. CZAPKA Norbert 91 pułk saperówBRZEG  M 300:07:4700:15:5100:23:5700:31:57.90+00:00:533:5915,0
4ST. CHOR. AMBROZIK Adam 101 pułk saperówBRZEG  M 400:07:4700:15:5200:24:1300:32:48.53+00:01:444:0614,6
5ST.CHOR.SZT. SALACH Radosław 13934 Brygada Kawalerii PancernejŻAGAŃ  M 500:08:3300:17:2400:26:2000:35:05.07+00:04:014:2313,7
6KPT. KAZIMIERCZAK Tomasz 11217 Brygada ZmechanizowanaMIĘDZYRZECZ  M 600:08:2500:17:1600:26:2900:35:44.67+00:04:404:2813,4
7KPT. MUSIAŁ Sławomir 516 Brygada PowietrznodesantowaKRAKÓW  M 700:08:3400:17:5900:27:2500:36:41.76+00:05:374:3513,1
8ST.CHOR.SZT. TKACZ Sławomir 12623 pułk artyleriiBOLESŁAWIEC  M 800:08:3200:17:5200:27:2700:36:50.16+00:05:464:3613,0
9ST. SZER. FRĄC Dariusz 526 Brygada PowietrznodesantowaKRAKÓW  M 900:08:3600:18:1200:27:5900:37:35.84+00:06:314:4112,8
10MŁ.CHOR. WIŚNIEWSKI Rafał 11117 Brygada ZmechanizowanaMIĘDZYRZECZ  M 1000:09:0200:18:3600:28:2800:38:04.13+00:07:004:4512,6
11ST. SZER. PRZYBYŁEK Piotr 8211 batalion dowodzeniaŻAGAŃ  M 1100:09:0100:18:3500:28:2800:38:06.21+00:07:024:4512,6
12ST.CHOR.SZT. ŁABUDA Wojciech 14034 Brygada Kawalerii PancernejŻAGAŃ  M 1200:09:0800:18:5700:29:0300:39:34.18+00:08:304:5612,1
13ST.CHOR.SZT. KMITA Krzysztof 12723 pułk artyleriiBOLESŁAWIEC  M 1300:09:1600:19:1800:29:5000:40:27.58+00:09:235:0311,9
14ST. SIERŻ. NITA Mariusz 234 pułk przeciwlotniczyCZERWIEŃSK  M 1400:09:5400:20:0600:30:2600:40:36.79+00:09:325:0411,8
15ST. SZER. KUROWSKI Robert 155CSWIichemWROCŁAW  M 1500:09:3900:20:0100:30:4200:41:29.86+00:10:255:1111,6
16ST. SZER. KONIECZNY Dariusz 244 pułk przeciwlotniczyCZERWIEŃSK  M 1600:09:5400:20:3200:31:4100:43:00.80+00:11:565:2211,2
17ST. SZER. LESZCZYŃSKI Dariusz 8311 batalion dowodzeniaŻAGAŃ  M 1700:10:2000:22:0200:34:0600:46:17.58+00:15:135:4710,4
Znaleziono 17 wynik(ów)