MISTRZOSTWA DG RSZ 2 W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - 3000 M KOBIETY DO 35 LAT
Mistrzostwa DG RSZ 2 w biegach przełajowych
Mistrzostwa DG RSZ 2 w biegach przełajowych
Organizator : | Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych |
Data : | 2019-03-20 |
Miejsce : | Sulechów |
Dystans : | 3 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 30 |
Wystartowało : | 30 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 29 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Start_All 1km |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZER. PAULINA Kaczyńska | 35 | 12 BZ SZCZECIN | 00:03:56 | |||
2 | SZER. MONIKA Andrzejczak | 87 | 12 bdow/8 brem | 00:03:56 | |||
3 | SZER. MONIKA Jackiewicz | 36 | 12 BZ SZCZECIN | 00:03:58 | |||
4 | SZER. NATALIA Kahs | 18 | 7 BOW SŁUPSK | 00:04:31 | |||
5 | ST.SZER. MARLENA Borychowska | 19 | 7 BOW SŁUPSK | 00:04:31 | |||
6 | SZER. NATALIA Bentkowska | 71 | 8 PPLOT KOSZALIN | 00:04:37 | |||
7 | KPT. KAROLINA Jahnz | 103 | BWD STARGARD | 00:04:37 | |||
8 | PPOR. IGA Wiśniewska | 20 | 7 BOW SŁUPSK | 00:04:39 | |||
9 | ST.SZER. KATARZYNA Florek | 86 | 12 bdow/8 brem | 00:04:40 | |||
10 | SZER. MONIKA Murawska | 88 | 12 bdow/8 brem | 00:04:40 | |||
11 | ST.KPR. GABRIELA Trzepacz | 104 | BWD STARGARD | 00:04:40 | |||
12 | SZER. ANNA Sidorowicz | 105 | BWD STARGARD | 00:04:43 | |||
13 | SZER. MAGDALENA Krukowska | 37 | 12 BZ SZCZECIN | 00:04:47 | |||
14 | SZER. KATARZYNA Lubońska | 155 | CSWLĄd POZNAŃ | 00:04:50 | |||
15 | SZER.ELEW DOROTA Orlikowska | 156 | CSWLĄd POZNAŃ | 00:04:51 | |||
16 | SZER. MAJA Cylwik | PK | 00:04:56 | ||||
17 | ST.SZER. KATARZYNA Durzyńska | 52 | 5 PA SULECHÓW | 00:05:03 | |||
18 | SZER. DOROTA Słomska | 70 | 8 PPLOT KOSZALIN | 00:05:12 | |||
19 | SZER. SYLWIA Socha | 121 | 25 BKPow TOMASZÓW | 00:05:14 | |||
20 | SZER. MARTA Słapczyńska | 1 | 2 BZ ZŁOCIENIEC | 00:05:17 | |||
21 | ST.SZER. EWELINA Urbaniak | 69 | 8 PPLOT KOSZALIN | 00:05:23 | |||
22 | SZER. AGNIESZKA Maćko | 137 | 5 PINŻ SZCZECIN PODJ. | 00:05:24 | |||
23 | SZER. MARTA Gnyszka | 53 | 5 PA SULECHÓW | 00:05:26 | |||
24 | SZER. ANNA Tamborska | 54 | 5 PA SULECHÓW | 00:05:26 | |||
25 | SZER. KAMILA Michta | 120 | 25 BKPow TOMASZÓW | 00:05:27 | |||
26 | SZER. PAULINA Ziętek | 139 | 5 PINŻ SZCZECIN PODJ. | 00:05:32 | |||
27 | KPR. JOANNA Finster | 3 | 2 BZ ZŁOCIENIEC | 00:05:33 | |||
28 | SZER. ANNA Dziurdzia | 122 | 25 BKPow TOMASZÓW | 00:05:34 | |||
29 | SZER. MONIKA Krystkiewicz | 138 | 5 PINŻ SZCZECIN PODJ. | 00:05:35 | |||
30 | SZER. MARZENA Czerwińska | 2 | 2 BZ ZŁOCIENIEC | 00:05:35 |
Znaleziono 30 wynik(ów)