ЧЕМПИОНАТ ЕВРОПЫ / MISTRZOSTWA EUROPY / EUROPEAN CHAMPIONSHIP NW - 42,195M
«Крочым разам» 1 тур Чемпионата Гродненской области, Чемпионат Европы 42,195
«Крочым разам» 1 тур Чемпионата Гродненской области, Чемпионат Европы 42,195
Organizator : | BFNW |
Data : | 2018-05-12 |
Miejsce : | Гродно |
Dystans : | 42.195 km |
Zgłoszonych : | 19 |
Wystartowało : | 19 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 19 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Red Card | Herk_All 7.195km | Herk_All 13km | Herk_All 18.8km | Herk_All 24.7km | Herk_All 30.5km | Herk_All 36.3km | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KORDOWSKI Piotr | 58 | NWPL KRAKOW | KRAKOW | M40-49 | 00:49:02 | 01:27:03 | 02:05:06 | 02:43:42 | 03:24:38 | 04:07:48 | |||
2 | OLUWAGBEMI Melvin | 51 | PARIS / FRANCE | PARIS | M18-29 | 00:49:38 | 01:27:27 | 02:05:43 | 02:43:59 | 03:26:53 | 04:14:39 | |||
3 | МИНИАХМЕТОВ Виктор | 67 | ГУО 'ГИМНАЗИЯ №10' | ГРОДНО | M18-29 | 00:49:01 | 01:27:01 | 02:06:56 | 02:53:18 | 03:41:12 | 04:25:08 | |||
4 | SHAYDULLIN Denis | 66 | NORDICPRO.RU | МОСКВА | M30-39 | 00:49:13 | 01:29:41 | 02:12:40 | 02:56:58 | 03:42:21 | 04:28:43 | |||
5 | РОВДО Алексей | 69 | КРОКI | МОЛОДЕЧНО | M50-54 | 00:51:18 | 01:30:41 | 02:13:17 | 02:57:36 | 03:43:27 | 04:30:09 | |||
6 | PUKHTIY Evgenia | 59 | SCANDIVITA | ЭЛЕКТРОСТАЛЬ | Ж40-49 | 00:52:07 | 01:34:51 | 02:17:40 | 03:01:48 | 03:46:39 | 04:31:31 | |||
7 | MARCZAK Krzysztof | 60 | NWPL/NW BEŁCHATÓW | BEŁCHATÓW | M60-64 | 00:49:21 | 01:31:06 | 02:15:03 | 03:00:12 | 03:46:21 | 04:33:54 | |||
8 | WOJTOWICZ Tomasz | 64 | NORDIC WALKING POLAND | WIDACZ K. KROSNA | M18-29 | 00:49:05 | 01:27:06 | 02:06:57 | 02:53:19 | 03:42:27 | 04:33:54 | |||
9 | REJMAN Dorota | 63 | UKS SIEDLESZCZANY | TARNOBRZEG | Ж30-39 | 00:54:40 | 01:39:56 | 02:25:00 | 03:11:10 | 03:58:06 | 04:45:25 | |||
10 | ЛИТВИНСКАЯ Людмила | 54 | МАРЬИНА ГОРКА | Ж40-49 | 01:00:18 | 01:48:22 | 02:35:27 | 03:22:46 | 04:10:37 | 04:59:57 | ||||
11 | ПАСЫНКОВ Михаил | 62 | КЛУБ СХ 'ХОДИКО', ФЕДЕРАЦИЯ СХ УДМУРТИИ | ВОТКИНСК | M50-54 | 00:57:50 | 01:45:06 | 02:36:10 | 03:29:47 | 04:23:16 | 05:14:30 | |||
12 | ANATSKA Leanid | 57 | REGION | LIDA LIDA | M55-59 | 00:59:37 | 01:47:02 | 02:38:57 | 03:30:48 | 04:25:48 | 05:17:53 | |||
13 | ЦВИГУН Эдуард | 68 | МОСКВА | M40-49 | 00:55:36 | 01:42:03 | 02:31:32 | 03:26:45 | 04:24:51 | 05:21:24 | ||||
14 | ЗАГАРОВ Андрей | 55 | ФСК 'ПАРСЕК' | МУРМАНСК | M40-49 | 00:58:33 | 01:47:21 | 02:38:23 | 03:31:42 | 04:27:52 | 05:25:50 | |||
15 | ОБИДИЕНТОВ Сергей | 53 | МАРЬИНА ГОРКА | M65+ | 01:02:23 | 01:50:45 | 02:42:01 | 03:35:26 | 04:30:23 | 05:27:37 | ||||
16 | VENIS Artur | 61 | BREST RUNNERS | БРЕСТ | M18-29 | 01:02:09 | 01:51:34 | 02:42:58 | 03:42:50 | 04:42:12 | 05:32:59 | |||
17 | МАЛКОВА Валентина | 65 | ШАГ ЗА ШАГОМ | ЧЕРЕПОВЕЦ | Ж60-64 | 01:07:40 | 02:04:31 | 03:03:28 | 04:03:59 | 05:03:42 | 06:04:11 | |||
18 | ЕЛЕНА Гонарович | 56 | ЗВЕЗДА | МАРЬИНА ГОРКА | Ж40-49 | 01:02:25 | 01:53:52 | 02:49:37 | 03:49:35 | 04:59:18 | 06:13:04 | |||
19 | САФЬЯНОВА Алеся | 52 | МАРЬИНА ГОРКА | Ж30-39 | 01:03:37 | 01:57:35 | 02:54:18 | 03:55:17 | 04:59:43 | 06:14:40 |
Znaleziono 19 wynik(ów)