MISTRZOSTWA POLSKI / PUCHAR POLSKI NW - BYDGOSZCZ - 5KM - 2/6
IV Otwarte Mistrzostwa Polski Nordic Walking - 5km i 10km | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
IV Otwarte Mistrzostwa Polski Nordic Walking - 5km i 10km | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking |
Data : | 2024-06-22 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 167 |
Wystartowało : | 159 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 156 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | Drużynowa | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70-74 | M70-74 | K75-79 | M75-79 | K80+ | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Żół. kartki | Czer. kartki | 2.5km | Czas netto 5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MIELECKA Agnieszka | 67 | POLIPACK TEAM GWE | GĄSAWA | K55-59 | 1 | K 1 | 00:15:35 | 00:31:32.82 | 6:18 | 9.5 (100%) | ||||
2 | KARPIENIA Ewa | 51 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | SZCZECIN | K55-59 | 2 | K 2 | 00:16:19 | 00:32:56.31 | +00:01:23 (4.2%) | 6:35 | 9.1 (95.8%) | |||
3 | KOŁODZIEJ Joanna | 141 | OPEN SPORT TEAM | RUDA ŚLĄSKA | K55-59 | 3 | K 3 | 00:16:36 | 00:33:26.33 | +00:01:53 (5.7%) | 6:41 | 9 (94.7%) | |||
4 | KUBISZYN Małgorzata | 149 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | LUBACZÓW | K30-39 | 1 | K 4 | 00:16:35 | 00:33:33.87 | +00:02:01 (6.0%) | 6:42 | 8.9 (93.7%) | |||
5 | STACHOWICZ Joanna | 105 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | DZIEMIANY | K30-39 | 2 | K 5 | 00:16:42 | 00:33:36.75 | +00:02:03 (6.1%) | 6:43 | 8.9 (93.7%) | |||
6 | MAŚLANKA Iwona | 63 | NORDIC SPORT 2021 | ŚMIGIEL | K50-54 | 1 | K 6 | 00:16:24 | 00:33:37.17 | +00:02:04 (6.2%) | 6:43 | 8.9 (93.7%) | |||
7 | FRANCZAK Małgorzata | 24 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | WARSZAWA | K18-29 | 1 | K 7 | 00:16:43 | 00:34:16.23 | +00:02:43 (7.9%) | 6:51 | 8.8 (92.6%) | |||
8 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela | 75 | NORDIC SPORT 2021 | WIELEŃ | K55-59 | 4 | K 8 | 00:17:09 | 00:34:50.81 | +00:03:17 (9.5%) | 6:58 | 8.6 (90.5%) | |||
9 | KLĘCZ Magdalena | 148 | WARSZAWA | K40-44 | 1 | K 9 | 00:17:22 | 00:35:19.87 | +00:03:47 (10.7%) | 7:03 | 8.5 (89.5%) | ||||
10 | BECZEK Magdalena | 4 | POLIPACK TEAM GWE | GDAŃSK | K30-39 | 3 | K 10 | 00:17:26 | 00:35:20.87 | +00:03:48 (10.8%) | 7:04 | 8.5 (89.5%) | |||
11 | BIELECKA Zuzanna | 5 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | WARSZAWA | K40-44 | 2 | K 11 | 00:17:46 | 00:35:21.83 | +00:03:49 (10.8%) | 7:04 | 8.5 (89.5%) | |||
12 | GABRYSZAK Magdalena | 246 | FUNDCJA SODA | ROGOWO | K45-49 | 1 | K 12 | 00:17:40 | 00:35:50.82 | +00:04:17 (12.0%) | 7:10 | 8.4 (88.4%) | |||
13 | SZPILMAN Katarzyna | 112 | GDYNIA | K55-59 | 5 | K 13 | 00:17:39 | 00:35:55.40 | +00:04:22 (12.2%) | 7:11 | 8.4 (88.4%) | ||||
14 | PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia | 83 | OPEN SPORT TEAM | SZCZODRKOWICE | K45-49 | 2 | K 14 | 00:17:42 | 00:36:01.16 | +00:04:28 (12.4%) | 7:12 | 8.3 (87.4%) | |||
15 | KURATNIK Olga | 56 | TORUŃ | K30-39 | 4 | K 15 | 00:18:02 | 00:36:16.33 | +00:04:43 (13.0%) | 7:15 | 8.3 (87.4%) | ||||
16 | SZYBUT Weronika | 114 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K-Jun. | 1 | K 16 | 00:18:05 | 00:36:22.52 | +00:04:49 (13.3%) | 7:16 | 8.2 (86.3%) | |||
17 | POTRZEBOWSKA Agata | 92 | LIFE BALANCE PLACE | BYDGOSZCZ | K-Niepełnosprawni(B) | 1 | K 17 | 00:17:57 | 00:36:25.73 | +00:04:52 (13.4%) | 7:17 | 8.2 (86.3%) | |||
18 | HRYCIUK Teresa | 42 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | BIAŁA PODLASKA | K60-64 | 1 | K 18 | 00:17:47 | 00:36:37.43 | +00:05:04 (13.9%) | 7:19 | 8.2 (86.3%) | |||
19 | KUŁAKOWSKA Halina | 140 | DRUŻYNA SMA | OLKUSZ | K45-49 | 3 | K 19 | 00:18:22 | 00:37:04.45 | +00:05:31 (14.9%) | 7:24 | 8.1 (85.3%) | |||
20 | WITUCKA Karolina | 130 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | POZNAŃ | K-Jun. | 2 | K 20 | 00:18:27 | 00:37:20.11 | +00:05:47 (15.5%) | 7:28 | 8 (84.2%) | |||
21 | ZDRZAŁEK Alicja | 135 | NORDIC SPORT 2021 | TARNOWSKIE GÓRY | K45-49 | 4 | K 21 | 00:18:34 | 00:37:21.17 | +00:05:48 (15.5%) | 7:28 | 8 (84.2%) | |||
22 | DOMAGAŁA Monika | 22 | ŻNIN | K40-44 | 3 | K 22 | 00:18:18 | 00:37:27.06 | +00:05:54 (15.8%) | 7:29 | 8 (84.2%) | ||||
23 | ROCHNA Celina | 96 | WŁÓCZYKIJE GDYNIA | GDYNIA | K45-49 | 5 | K 23 | 00:18:38 | 00:37:37.34 | +00:06:04 (16.1%) | 7:31 | 8 (84.2%) | |||
24 | KACZMAREK Maja | 49 | WŁÓCZYKIJE GDYNIA | WEJHEROWO | K40-44 | 4 | K 24 | 00:18:34 | 00:37:40.68 | +00:06:07 (16.3%) | 7:32 | 8 (84.2%) | |||
25 | SERÓWKA Lidia | 101 | PIŁA | K-Niepełnosprawni(A) | 1 | K 25 | 00:18:39 | 00:38:13.34 | +00:06:40 (17.5%) | 7:38 | 7.8 (82.1%) | ||||
26 | SZEWCZYK Hanna | 111 | TORUŃ-IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | K60-64 | 2 | K 26 | 00:18:58 | 00:38:24.14 | +00:06:51 (17.9%) | 7:40 | 7.8 (82.1%) | |||
27 | MATYJA Anna | 65 | #ŚREMCHODZI | ŚREM | K50-54 | 2 | K 27 | 00:19:11 | 00:38:59.51 | +00:07:26 (19.1%) | 7:47 | 7.7 (81.1%) | |||
28 | CZAJKA Urszula | 17 | RUMIA | K70-74 | 1 | K 28 | 00:19:01 | 00:39:03.64 | +00:07:30 (19.2%) | 7:48 | 7.7 (81.1%) | ||||
29 | FELCYN Anna | 247 | SODA | GORZYCE | K45-49 | 6 | K 29 | 00:19:18 | 00:39:15.62 | +00:07:42 (19.6%) | 7:51 | 7.6 (80.0%) | |||
30 | KOWALCZYK Joanna | 55 | NORDIC SPORT 2021 | KRAKÓW | K50-54 | 3 | K 30 | 00:19:35 | 00:39:28.32 | +00:07:55 (20.1%) | 7:53 | 7.6 (80.0%) | |||
31 | POSTEK Danuta | 138 | POZNAŃ | K60-64 | 3 | K 31 | 00:19:29 | 00:39:44.33 | +00:08:11 (20.6%) | 7:56 | 7.6 (80.0%) | ||||
32 | PIETRZYK Anna | 86 | KALISZANKA | KALISZ POMORSKI | K-Niepełnosprawni(B) | 2 | K 32 | 00:19:54 | 00:40:08.03 | +00:08:35 (21.4%) | 8:01 | 7.5 (78.9%) | |||
33 | BAZNER Paulina | 233 | BASZTA BYTÓW | BYTÓW | K30-39 | 5 | K 33 | 00:19:35 | 00:40:15.22 | +00:08:42 (21.6%) | 8:03 | 7.5 (78.9%) | |||
34 | CARLSSON Agnieszka | 12 | GREEN TEAM | ZIELONA GÓRA | K-Niepełnosprawni(A) | 2 | K 34 | 00:20:03 | 00:40:19.79 | +00:08:46 (21.8%) | 8:03 | 7.4 (77.9%) | |||
35 | AŁADOWICZ Nadia | 2 | LIFE BALANCE PLACE | BYDGOSZCZ | K-Jun. | 3 | K 35 | 00:19:56 | 00:40:21.66 | +00:08:48 (21.8%) | 8:04 | 7.4 (77.9%) | |||
36 | MALINIAK Aleksandra | 61 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | K-Jun. | 4 | K 36 | 00:19:56 | 00:40:23.50 | +00:08:50 (21.9%) | 8:04 | 7.4 (77.9%) | |||
37 | ROMAŃAK Danuta | 144 | BASZTA BYTÓW | BYTÓW | K45-49 | 7 | K 37 | 00:20:13 | 00:40:29.54 | +00:08:56 (22.1%) | 8:05 | 7.4 (77.9%) | |||
38 | NERC Dorota | 73 | RUMIA | K65-69 | 1 | K 38 | 00:20:10 | 00:40:37.47 | +00:09:04 (22.3%) | 8:07 | 7.4 (77.9%) | ||||
39 | MOMOT Ewelina | 69 | POCHODZONE | GNIEZNO | K18-29 | 2 | K 39 | 00:20:24 | 00:40:40.76 | +00:09:07 (22.4%) | 8:08 | 7.4 (77.9%) | |||
40 | DOLATOWSKA Elżbieta | 21 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | INOWROCŁAW | K60-64 | 4 | K 40 | 00:19:59 | 00:40:48.32 | +00:09:15 (22.7%) | 8:09 | 7.4 (77.9%) | |||
41 | TURZYŃSKA-STOPY Monia | 250 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K65-69 | 2 | K 41 | 00:20:26 | 00:40:57.69 | +00:09:24 (23.0%) | 8:11 | 7.3 (76.8%) | |||
42 | ŚLUSARCZYK Karolina | 119 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K18-29 | 3 | K 42 | 00:20:05 | 00:41:15.81 | +00:09:42 (23.5%) | 8:15 | 7.3 (76.8%) | |||
43 | WIERZCHOSŁAWSKA Marta | 126 | TORUŃ | K18-29 | 4 | K 43 | 00:20:13 | 00:41:36.38 | +00:10:03 (24.2%) | 8:19 | 7.2 (75.8%) | ||||
44 | JAŚKIEWICZ Tamara | 45 | JELENIA GÓRA SUDETY | JELENIA GÓRA | K40-44 | 5 | K 44 | 00:20:29 | 00:41:44.19 | +00:10:11 (24.4%) | 8:20 | 7.2 (75.8%) | |||
45 | GAJEWSKA Aleksandra | 28 | MIASTO GORZÓW WIELKOPOLSKI | GORZÓW WIELKOPOLSKI | K65-69 | 3 | K 45 | 00:20:33 | 00:41:52.93 | +00:10:20 (24.7%) | 8:22 | 7.2 (75.8%) | |||
46 | AŁADOWICZ Anna | 3 | LIFE BALANCE PLACE | BYDGOSZCZ | K40-44 | 6 | K 46 | 00:20:21 | 00:42:01.98 | +00:10:29 (24.9%) | 8:24 | 7.1 (74.7%) | |||
47 | DZIKOWSKA-FRANCZAK Agnieszka | 248 | BYDGOSZCZ | K45-49 | 8 | K 47 | 00:21:23 | 00:42:19.36 | +00:10:46 (25.5%) | 8:27 | 7.1 (74.7%) | ||||
48 | NOWAKOWSKA Sylwia | 74 | BYDGOSZCZ | K45-49 | 9 | K 48 | 00:21:11 | 00:42:27.51 | +00:10:54 (25.7%) | 8:29 | 7.1 (74.7%) | ||||
49 | PAKMUR Anna | 242 | PATYCZAKI | CHEŁMNO | K60-64 | 5 | K 49 | 00:20:46 | 00:42:30.53 | +00:10:57 (25.8%) | 8:30 | 7.1 (74.7%) | |||
50 | SULECKA Gabriela | 243 | PATYCZAKI | ŚWIECIE | K-Niepełnosprawni(A) | 3 | K 50 | 00:21:14 | 00:42:41.41 | +00:11:08 (26.1%) | 8:32 | 7 (73.7%) | |||
51 | FRANCZAK Anna | 26 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K55-59 | 6 | K 51 | 00:21:29 | 00:42:47.57 | +00:11:14 (26.3%) | 8:33 | 7 (73.7%) | |||
52 | SZYCA Grażyna | 143 | BASZTA BYTÓW | BYTÓW | K50-54 | 4 | K 52 | 00:22:02 | 00:43:40.86 | +00:12:08 (27.8%) | 8:44 | 6.9 (72.6%) | |||
53 | STATNIK Genowefa | 107 | SUCHY LAS - BIEDRUSKO | BIEDRUSKO | K70-74 | 2 | K 53 | 00:21:25 | 00:43:58.93 | +00:12:26 (28.3%) | 8:47 | 6.8 (71.6%) | |||
54 | FIEDLER-MALINIAK Urszula | 23 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | K40-44 | 7 | K 54 | 00:22:20 | 00:44:20.33 | +00:12:47 (28.9%) | 8:52 | 6.8 (71.6%) | |||
55 | BŁĄDEK Jolanta | 8 | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | ŁÓDŹ | K80+ | 1 | K 55 | 00:22:05 | 00:44:41.66 | +00:13:08 (29.4%) | 8:56 | 6.7 (70.5%) | |||
56 | DZIKOWSKA Wwiesława | 244 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K70-74 | 3 | K 56 | 00:22:01 | 00:44:41.89 | +00:13:09 (29.4%) | 8:56 | 6.7 (70.5%) | |||
57 | GRUSZKA Ilona | 34 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | K-Niepełnosprawni(A) | 4 | K 57 | 00:21:10 | 00:44:42.64 | +00:13:09 (29.4%) | 8:56 | 6.7 (70.5%) | |||
58 | GOTOWICZ Sylwia | 32 | BYDGOSZCZ | K40-44 | 8 | K 58 | 00:22:21 | 00:45:19.94 | +00:13:47 (30.4%) | 9:03 | 6.6 (69.5%) | ||||
59 | TRAPSIA Hania | 124 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | WARSZAWA | K-Dzieci | 1 | K 59 | 00:21:36 | 00:45:20.30 | +00:13:47 (30.4%) | 9:04 | 6.6 (69.5%) | |||
60 | SMARUJ - SADOWSKA Janina | 103 | BYDGOSZCZ | K70-74 | 4 | K 60 | 00:22:29 | 00:45:30.26 | +00:13:57 (30.7%) | 9:06 | 6.6 (69.5%) | ||||
61 | WORONKO-ZACZYŃSKA Janina | 133 | KGHM METRACO | LUBIN | K75-79 | 1 | K 61 | 00:22:29 | 00:45:52.75 | +00:14:19 (31.2%) | 9:10 | 6.5 (68.4%) | |||
62 | PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia | 81 | WEJHEROWSKI KLUB NORDIC WALKING | GOWINO | K75-79 | 2 | K 62 | 00:22:56 | 00:46:13.16 | +00:14:40 (31.7%) | 9:14 | 6.5 (68.4%) | |||
63 | MOTOCZYŃSKA Aleksandra | 71 | BYDGOSZCZ | K65-69 | 4 | K 63 | 00:22:55 | 00:46:24.42 | +00:14:51 (32.0%) | 9:16 | 6.5 (68.4%) | ||||
64 | SŁOJEWSKA Ilona | 102 | NIEZRZESZONA | SIERADZ | K50-54 | 5 | K 64 | 00:22:39 | 00:46:55.51 | +00:15:22 (32.8%) | 9:23 | 6.4 (67.4%) | |||
65 | SZYBUT Roma | 113 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K40-44 | 9 | K 65 | 00:23:10 | 00:47:27.68 | +00:15:54 (33.5%) | 9:29 | 6.3 (66.3%) | |||
66 | CHWIAŁKOWSKA Agnieszka | 14 | BYDGOSZCZ | K45-49 | 10 | K 66 | 00:23:18 | 00:47:29.62 | +00:15:56 (33.6%) | 9:29 | 6.3 (66.3%) | ||||
67 | KUZHYLNA Marija | 145 | BASZTA BYTÓW | BYTÓW | K30-39 | 6 | K 67 | 00:24:01 | 00:47:57.83 | +00:16:25 (34.2%) | 9:35 | 6.3 (66.3%) | |||
68 | HACZEWSKA Kamilla | 39 | POTĘGA NORDICA | GŁUSZYNKO | K55-59 | 7 | K 68 | 00:25:05 | 00:50:19.43 | +00:18:46 (37.3%) | 10:03 | 6 (63.2%) | |||
69 | OWCZARZAK Ewa | 79 | WEJHEROWO | K-Niepełnosprawni(B) | 3 | K 69 | 00:24:59 | 00:50:48.58 | +00:19:15 (37.9%) | 10:09 | 5.9 (62.1%) | ||||
70 | OWCZAREK Henryka | 78 | ZIELONE GROSZKI POZNAŃ | POZNAŃ | K75-79 | 3 | K 70 | 00:25:45 | 00:52:36.60 | +00:21:03 (40.0%) | 10:31 | 5.7 (60.0%) | |||
71 | SZYBUT Milena | 115 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K-Dzieci | 2 | K 71 | 00:28:46 | 00:59:10.62 | +00:27:37 (46.7%) | 11:50 | 5.1 (53.7%) | |||
72 | ŻYTKOWSKA Marta | 137 | ONLINE LAB | TORUŃ | K30-39 | 7 | K 72 | (0.0%) |
Znaleziono 72 wynik(ów)