Organiser : | Stowarzyszenie MTB Obiszów Team |
Date : | 2015-09-20 |
Place : | Obiszów |
Distance : | 4 km |
Registered : | 144 |
Started : | 132 |
Not finished : | 8 |
Finished : | 124 |
On the track : | 2 |
Classifications acc. to categories:
| Kat. I dziewczęta (2003 i młodsze) | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | Kat. III dziewczęta (2001-2002) | Kat. IV chłopcy (2001-2002)
Classification by
gross time.
Unofficial results !!!
Place | Participant | Number | Club | City | NAT | Category | MCat | F/M | UCI | Start time | 2km | Net time 4km | Clock time 4km | Różnica w czasie | Pace min/km | Pace km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KLIMEK Krzysztof | 91 | GK Viktoria Rybnik | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 1 | 1 | POL20030317 | 00:00:23 | 00:05:42 | 00:11:09.70 | 00:11:32.90 | 2:47 | 21.5 (100%) | |||
2 | POMORSKI Michał | 118 | SK Bank Team | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 2 | 2 | POL20030804 | 00:00:17 | 00:05:27 | 00:11:15.90 | 00:11:33.65 | +00:00:00 (0.1%) | 2:49 | 21.3 (99.1%) | ||
3 | MUŚ Maksymilian | 90 | GK Viktoria Rybnik | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 3 | 3 | POL20030330 | 00:00:16 | 00:05:39 | 00:11:36.90 | 00:11:53.80 | +00:00:20 (2.9%) | 2:54 | 20.7 (96.3%) | ||
4 | ŁUKASZ Bernolak | 167 | Warszawski Klub Kolarski | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 4 | 7 | POL20041110 | 00:00:20 | 00:05:48 | 00:12:04.80 | 00:12:25.50 | +00:00:52 (7.1%) | 3:01 | 19.9 (92.6%) | ||
5 | KONWIŃSKI Mateusz | 119 | Raz Na Wozie Brzeziny MTB Team | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 5 | 9 | POL20040116 | 00:00:23 | 00:06:24 | 00:12:31.20 | 00:12:54.80 | +00:01:21 (10.6%) | 3:07 | 19.2 (89.3%) | ||
6 | LACHOWICZ Szymon | 166 | Warszawski Klub Kolarski | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 6 | 10 | POL20051015 | 00:00:21 | 00:06:24 | 00:12:34.10 | 00:12:55.20 | +00:01:22 (10.6%) | 3:08 | 19.1 (88.8%) | ||
7 | WŁODARCZYK Igor | 141 | ALKS STAL GRUDZIADZ Szkółka Rogóźno | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 7 | 11 | POL20050110 | 00:00:20 | 00:06:11 | 00:12:36.50 | 00:12:56.55 | +00:01:23 (10.8%) | 3:09 | 19 (88.4%) | ||
8 | URBAŃSKI Kacper | 189 | MTB OBISZÓW TEAM szkółka Wilków | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 8 | 13 | POL20030603 | 00:00:19 | 00:06:38 | 00:13:00.15 | 00:13:19.90 | +00:01:47 (13.4%) | 3:15 | 18.5 (86.0%) | ||
9 | DĘBICKI Miłosz | 116 | Szkółka Kolarska GRODNO Nowogród | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 9 | 16 | POL20030727 | 00:00:24 | 00:06:50 | 00:13:17.00 | 00:13:41.00 | +00:02:08 (15.6%) | 3:19 | 18.1 (84.2%) | ||
10 | PRZYBYSZ Jakub | 21 | MKS Polkowice | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 10 | 17 | POL20040310 | 00:00:25 | 00:06:55 | 00:13:24.05 | 00:13:49.80 | +00:02:16 (16.5%) | 3:21 | 17.9 (83.3%) | ||
11 | CISAK Maksymilian | 93 | GK Viktoria Rybnik | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 11 | 18 | POL20050124 | 00:00:23 | 00:06:57 | 00:13:32.95 | 00:13:56.80 | +00:02:23 (17.2%) | 3:23 | 17.7 (82.3%) | ||
12 | SULIGA Adam | 181 | Grupa Kolarska Gliwice BikeAtelier | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 12 | 22 | POL20030605 | 00:00:19 | 00:06:58 | 00:13:59.40 | 00:14:19.15 | +00:02:46 (19.4%) | 3:30 | 17.1 (79.5%) | ||
13 | BRZOSTOWSKI Jakub | 190 | MTB OBISZÓW TEAM szkółka Wilków | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 13 | 23 | POL20031029 | 00:00:36 | 00:07:00 | 00:13:45.10 | 00:14:21.65 | +00:02:48 (19.6%) | 3:26 | 17.5 (81.4%) | ||
14 | MURYJ Antoni | 64 | UKS Centrum Nowa Ruda | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 14 | 24 | POL20050902 | 00:00:22 | 00:07:13 | 00:14:00.65 | 00:14:23.20 | +00:02:50 (19.7%) | 3:30 | 17.1 (79.5%) | ||
15 | ŻEGOTA Jan | 210 | UKK HURAGAN WOŁOMIN | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 15 | 27 | POL20030621 | 00:00:24 | 00:07:16 | 00:14:21.70 | 00:14:46.00 | +00:03:13 (21.8%) | 3:35 | 16.7 (77.7%) | ||
16 | GAWRZOŁ Kacper | 32 | MTB Obiszów Team szkółka Jaczów | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 16 | 28 | POL20030108 | 00:00:21 | 00:07:11 | 00:14:28.95 | 00:14:50.10 | +00:03:17 (22.2%) | 3:37 | 16.6 (77.2%) | ||
17 | CYBULSKI Kamil | 175 | Mtb Obiszów Team Przedmoście | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 17 | 29 | POL20041005 | 00:00:25 | 00:07:06 | 00:14:25.90 | 00:14:51.15 | +00:03:18 (22.2%) | 3:36 | 16.6 (77.2%) | ||
18 | OLEJNIK Mateusz | 108 | KTK Kalisz | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 18 | 30 | POL20040325 | 00:00:22 | 00:07:08 | 00:14:28.80 | 00:14:51.70 | +00:03:18 (22.3%) | 3:37 | 16.6 (77.2%) | ||
19 | STAPEL Mateusz | 156 | ALKS STAL GRUDZIĄDZ, szkółka kolarska Bartoszyce | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 19 | 31 | POL20031013 | 00:00:27 | 00:07:12 | 00:14:26.25 | 00:14:53.30 | +00:03:20 (22.4%) | 3:36 | 16.6 (77.2%) | ||
20 | RUTKOWSKI Mateusz | 284 | MTB Obiszów Team - Grębocice | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 20 | 32 | POL20031113 | 00:00:23 | 00:07:28 | 00:14:47.80 | 00:15:11.35 | +00:03:38 (24.0%) | 3:42 | 16.2 (75.3%) | ||
21 | WIDLIŃSKI Igor | 117 | Szkółka Kolarska GRODNO Nowogród | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 21 | 34 | POL20031005 | 00:00:34 | 00:07:48 | 00:14:45.05 | 00:15:19.90 | +00:03:47 (24.7%) | 3:41 | 16.3 (75.8%) | ||
22 | WAWRZYŃCZYK Paweł | 249 | KKW Superior Wałbrzych | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 22 | 35 | POL20050903 | 00:00:27 | 00:07:38 | 00:14:55.25 | 00:15:22.75 | +00:03:49 (24.9%) | 3:43 | 16.1 (74.9%) | ||
23 | RUDOWICZ Hubert | 178 | Mtb Obiszów Team Przedmoście | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 23 | 37 | POL20041210 | 00:00:32 | 00:07:31 | 00:14:52.25 | 00:15:24.30 | +00:03:51 (25.0%) | 3:43 | 16.1 (74.9%) | ||
24 | STĘPIEŃ Michał | 18 | MKS Polkowice | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 24 | 38 | POL20040622 | 00:00:26 | 00:07:30 | 00:14:58.70 | 00:15:25.05 | +00:03:52 (25.1%) | 3:44 | 16 (74.4%) | ||
25 | NAGRODZKI Marcel | 19 | MKS Polkowice | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 25 | 41 | POL20041129 | 00:00:29 | 00:07:33 | 00:15:05.00 | 00:15:34.00 | +00:04:01 (25.8%) | 3:46 | 15.9 (74.0%) | ||
26 | OLEKSIAK Bartosz | 203 | MG LKS" BŁĘKITNI"PAULA-TRANS KOZIEGŁOWY | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 26 | 42 | POL20040928 | 00:00:28 | 00:07:37 | 00:15:10.15 | 00:15:38.35 | +00:04:05 (26.2%) | 3:47 | 15.8 (73.5%) | ||
27 | DOLAK Kamil | 106 | KTK Kalisz | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 27 | 43 | POL20041014 | 00:00:21 | 00:07:42 | 00:15:21.15 | 00:15:42.30 | +00:04:09 (26.5%) | 3:50 | 15.6 (72.6%) | ||
28 | SATKOWSKI Maciej | 54 | Kurowice | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 28 | 44 | POL20040227 | 00:00:22 | 00:07:38 | 00:15:22.00 | 00:15:44.75 | +00:04:11 (26.7%) | 3:50 | 15.6 (72.6%) | ||
29 | SZCZEPANIAK Jakub | 1 | MTB Obiszów Team – Wrocław | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 29 | 45 | POL20030708 | 00:00:23 | 00:07:39 | 00:15:21.15 | 00:15:44.95 | +00:04:12 (26.7%) | 3:50 | 15.6 (72.6%) | ||
30 | KOCYŁO Bartosz | 17 | MKS Polkowice | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 30 | 46 | POL20030524 | 00:00:28 | 00:08:25 | 00:15:21.05 | 00:15:49.60 | +00:04:16 (27.0%) | 3:50 | 15.6 (72.6%) | ||
31 | ROJEK Daniel | 96 | GK Viktoria Rybnik | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 31 | 48 | POL20040212 | 00:00:34 | 00:08:26 | 00:15:20.30 | 00:15:55.20 | +00:04:22 (27.5%) | 3:50 | 15.6 (72.6%) | ||
32 | SĘK Kacper | 115 | Szkółka kolarska "SOKÓŁ" Wielkie Rychnowo | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 32 | 49 | POL20031111 | 00:00:29 | 00:08:09 | 00:15:32.65 | 00:16:02.25 | +00:04:29 (28.0%) | 3:53 | 15.4 (71.6%) | ||
33 | POBORCA Mateusz | 283 | MTB Obiszów Team - Grębocice | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 33 | 50 | POL20040824 | 00:00:25 | 00:08:13 | 00:15:47.95 | 00:16:13.05 | +00:04:40 (28.8%) | 3:57 | 15.2 (70.7%) | ||
34 | SUŁOT Bartosz | 232 | WKS "PROSNA" WIERUSZÓW | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 34 | 51 | POL20060227 | 00:00:34 | 00:08:31 | 00:15:40.70 | 00:16:14.80 | +00:04:41 (28.9%) | 3:55 | 15.3 (71.2%) | ||
35 | ANDREJCZUK Kacper | 47 | AKADEMIA KOLARSKA WAŁBRZYCH | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 35 | 54 | POL20040609 | 00:00:29 | 00:08:20 | 00:15:53.70 | 00:16:22.90 | +00:04:50 (29.5%) | 3:58 | 15.1 (70.2%) | ||
36 | MĄDRASZEK Tomasz | 67 | UKS Centrum Nowa Ruda | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 36 | 56 | POL20040707 | 00:00:30 | 00:08:24 | 00:16:08.80 | 00:16:39.75 | +00:05:06 (30.7%) | 4:02 | 14.9 (69.3%) | ||
37 | PAWŁOWSKI Borys | 66 | UKS Centrum Nowa Ruda | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 37 | 57 | POL20030623 | 00:00:35 | 00:08:25 | 00:16:06.20 | 00:16:41.60 | +00:05:08 (30.8%) | 4:01 | 14.9 (69.3%) | ||
38 | SWINARSKI Aleksander | 20 | MKS Polkowice | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 38 | 58 | POL20040920 | 00:00:26 | 00:08:48 | 00:16:17.00 | 00:16:43.00 | +00:05:10 (30.9%) | 4:04 | 14.7 (68.4%) | ||
39 | BOJARSKI Przemysław | 44 | AKADEMIA KOLARSKA WAŁBRZYCH | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 39 | 59 | POL20040907 | 00:00:29 | 00:08:50 | 00:16:15.45 | 00:16:45.10 | +00:05:12 (31.1%) | 4:04 | 14.8 (68.8%) | ||
40 | WITCZAK Wiktor | 107 | KTK Kalisz | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 40 | 61 | POL20031121 | 00:00:39 | 00:08:42 | 00:16:09.00 | 00:16:48.00 | +00:05:15 (31.3%) | 4:02 | 14.9 (69.3%) | ||
41 | GNIEWOSZ Szymon | 177 | Mtb Obiszów Team Przedmoście | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 41 | 62 | POL20041002 | 00:00:37 | 00:08:49 | 00:16:13.10 | 00:16:51.00 | +00:05:18 (31.5%) | 4:03 | 14.8 (68.8%) | ||
42 | KRAWCZYK Wiktor | 176 | Mtb Obiszów Team Przedmoście | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 42 | 63 | POL20041201 | 00:00:32 | 00:08:56 | 00:16:32.90 | 00:17:05.30 | +00:05:32 (32.4%) | 4:08 | 14.5 (67.4%) | ||
43 | ŚLAWSKI Mateusz | 40 | AKADEMIA KOLARSKA WAŁBRZYCH | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 43 | 66 | POL20050127 | 00:00:28 | 00:09:32 | 00:17:12.40 | 00:17:40.75 | +00:06:07 (34.7%) | 4:18 | 14 (65.1%) | ||
44 | PASTERNAK Łukasz | 109 | KTK Kalisz | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 44 | 67 | POL20040223 | 00:00:29 | 00:09:14 | 00:17:17.50 | 00:17:46.95 | +00:06:14 (35.1%) | 4:19 | 13.9 (64.7%) | ||
45 | POPRAWA Jakub | 105 | KTK Kalisz | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 45 | 68 | POL20030311 | 00:00:29 | 00:08:49 | 00:17:18.10 | 00:17:47.75 | +00:06:14 (35.1%) | 4:19 | 13.9 (64.7%) | ||
46 | SMOŁKA Szymon | 94 | GK Viktoria Rybnik | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 46 | 72 | POL20041022 | 00:00:30 | 00:09:16 | 00:17:49.15 | 00:18:20.10 | +00:06:47 (37.0%) | 4:27 | 13.5 (62.8%) | ||
47 | KUROWSKI Jakub | 45 | AKADEMIA KOLARSKA WAŁBRZYCH | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 47 | 73 | POL20050829 | 00:00:29 | 00:09:27 | 00:17:51.20 | 00:18:20.85 | +00:06:47 (37.1%) | 4:27 | 13.4 (62.3%) | ||
48 | OCHAŁEK Kacper | 188 | MTB Obiszów Team – Wilków | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 48 | 75 | POL20051220 | 00:00:36 | 00:09:35 | 00:18:06.30 | 00:18:42.40 | +00:07:09 (38.3%) | 4:31 | 13.3 (61.9%) | ||
49 | KNOWA Jakub | 194 | MTB OBISZÓW TEAM szkółka Wilków | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 49 | 77 | POL20050520 | 00:00:29 | 00:09:48 | 00:18:15.70 | 00:18:45.05 | +00:07:12 (38.4%) | 4:34 | 13.1 (60.9%) | ||
50 | GERAŁTOWSKI Mateusz | 281 | MTB Obiszów Team - Grębocice | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 50 | 78 | POL20050419 | 00:00:42 | 00:09:30 | 00:18:05.25 | 00:18:47.85 | +00:07:14 (38.6%) | 4:31 | 13.3 (61.9%) | ||
51 | KOZIEŁ Wiktor | 280 | MTB Obiszów Team - Grębocicce | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 51 | 79 | POL20060618 | 00:00:27 | 00:09:42 | 00:18:25.20 | 00:18:53.10 | +00:07:20 (38.8%) | 4:36 | 13 (60.5%) | ||
52 | JASIK Mateusz | 192 | MTB OBISZÓW TEAM szkółka Wilków | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 52 | 83 | POL20050922 | 00:00:42 | 00:09:46 | 00:18:30.50 | 00:19:12.75 | +00:07:39 (39.9%) | 4:37 | 13 (60.5%) | ||
53 | ŁABĘDZKI Michał | 65 | UKS Centrum Nowa Ruda | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 53 | 84 | POL20040813 | 00:00:35 | 00:10:33 | 00:18:37.90 | 00:19:13.25 | +00:07:40 (39.9%) | 4:39 | 12.9 (60.0%) | ||
54 | ISZTWAN Przemysław | 201 | MTB Obiszów Team – Jerzmanowa | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 54 | 85 | POL20060118 | 00:00:32 | 00:09:52 | 00:18:40.90 | 00:19:13.55 | +00:07:40 (39.9%) | 4:40 | 12.8 (59.5%) | ||
55 | NALEPIŃSKI Patryk | 187 | MTB OBISZÓW TEAM szkółka Wilków | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 55 | 87 | POL20030925 | 00:00:44 | 00:10:45 | 00:18:37.90 | 00:19:22.60 | +00:07:49 (40.4%) | 4:39 | 12.9 (60.0%) | ||
56 | GOŁĄB Aleksander | 103 | KTK Kalisz | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 56 | 88 | POL20050416 | 00:00:24 | 00:09:35 | 00:18:58.80 | 00:19:23.10 | +00:07:50 (40.4%) | 4:44 | 12.6 (58.6%) | ||
57 | SKOWRON Bartłomiej | 2 | MTB Obiszów Team – Wrocław | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 57 | 89 | POL20050111 | 00:00:34 | 00:09:57 | 00:18:53.85 | 00:19:28.65 | +00:07:55 (40.7%) | 4:43 | 12.7 (59.1%) | ||
58 | KONARSKI Bartosz | 48 | AKADEMIA KOLARSKA WAŁBRZYCH | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 58 | 90 | POL20051118 | 00:00:31 | 00:10:26 | 00:19:08.80 | 00:19:40.10 | +00:08:07 (41.3%) | 4:47 | 12.5 (58.1%) | ||
59 | PRZEWDZIĘK Jakub | 252 | Team Cart-Pack Bralin | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 59 | 91 | POL20051010 | 00:00:28 | 00:10:41 | 00:19:17.45 | 00:19:45.70 | +00:08:12 (41.6%) | 4:49 | 12.4 (57.7%) | ||
60 | BANDURA Maciej | 193 | MTB OBISZÓW TEAM szkółka Wilków | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 60 | 92 | POL20050405 | 00:00:47 | 00:10:32 | 00:18:59.65 | 00:19:47.10 | +00:08:14 (41.6%) | 4:45 | 12.6 (58.6%) | ||
61 | GRZEGOREK Jakub | 191 | MTB OBISZÓW TEAM szkółka Wilków | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 61 | 93 | POL20050706 | 00:00:45 | 00:10:03 | 00:19:11.35 | 00:19:56.65 | +00:08:23 (42.1%) | 4:47 | 12.5 (58.1%) | ||
62 | WOŁOSZYN Mateusz | 261 | Kurowice | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 62 | 94 | POL20070217 | 00:00:35 | 00:10:09 | 00:19:26.90 | 00:20:02.30 | +00:08:29 (42.4%) | 4:51 | 12.3 (57.2%) | ||
63 | KRAJEWSKI Kacper | 199 | MTB Obiszów Team – Jerzmanowa | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 63 | 96 | POL20040610 | 00:00:46 | 00:10:19 | 00:19:37.65 | 00:20:23.85 | +00:08:50 (43.4%) | 4:54 | 12.2 (56.7%) | ||
64 | BUCHLA Jakub | 3 | MTB Obiszów Team – Wrocław | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 64 | 97 | POL20050127 | 00:00:36 | 00:10:53 | 00:19:49.45 | 00:20:26.25 | +00:08:53 (43.5%) | 4:57 | 12.1 (56.3%) | ||
65 | DEMESZUK Mikołaj | 46 | AKADEMIA KOLARSKA WAŁBRZYCH | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 65 | 98 | POL20050630 | 00:00:40 | 00:10:55 | 00:19:47.15 | 00:20:27.85 | +00:08:54 (43.6%) | 4:56 | 12.1 (56.3%) | ||
66 | BIEDRZYCKI Hubert | 267 | Szp Jaczów | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 66 | 100 | POL20080104 | 00:00:46 | 00:10:37 | 00:19:59.55 | 00:20:46.00 | +00:09:13 (44.4%) | 5:00 | 12 (55.8%) | ||
67 | POBORCA Jakub | 282 | MTB OBISZÓW TEAM GRĘBOCICE | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 67 | 103 | POL20060824 | 00:00:29 | 00:09:56 | 00:20:30.65 | 00:21:00.40 | +00:09:27 (45.0%) | 5:07 | 11.7 (54.4%) | ||
68 | MIKINIK Kuba | 200 | MTB Obiszów Team – Jerzmanowa | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 68 | 104 | POL20060930 | 00:00:34 | 00:11:45 | 00:20:56.50 | 00:21:31.05 | +00:09:58 (46.3%) | 5:14 | 11.5 (53.5%) | ||
69 | PATYK Mikołaj | 270 | MTB Obiszów | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 69 | 105 | POL20060821 | 00:00:40 | 00:10:56 | 00:21:15.05 | 00:21:55.20 | +00:10:22 (47.3%) | 5:18 | 11.3 (52.6%) | ||
70 | BARTKIEWICZ Patryk | 279 | MTB Obiszów Team - Rzeczyca | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 70 | 106 | POL20051022 | 00:00:48 | 00:11:41 | 00:21:07.35 | 00:21:55.95 | +00:10:23 (47.3%) | 5:16 | 11.4 (53.0%) | ||
71 | RINKE Artur | 43 | AKADEMIA KOLARSKA WAŁBRZYCH | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 71 | 107 | POL20051007 | 00:00:32 | 00:11:57 | 00:22:02.50 | 00:22:34.50 | +00:11:01 (48.8%) | 5:30 | 10.9 (50.7%) | ||
72 | MANORYK Piotr | 293 | ZS 3 LUBIN | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 72 | 108 | POL20050509 | 00:00:36 | 00:11:43 | 00:22:08.65 | 00:22:45.35 | +00:11:12 (49.3%) | 5:32 | 10.8 (50.2%) | ||
73 | OLEJARZ Hubert | 126 | MTB Obiszów Team | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 73 | 112 | POL20050814 | 00:00:33 | 00:12:11 | 00:22:45.00 | 00:23:18.95 | +00:11:46 (50.5%) | 5:41 | 10.5 (48.8%) | ||
74 | ORŁOWSKI Hubert | 125 | MTB Obiszów Team | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 74 | 113 | POL20050831 | 00:00:37 | 00:12:06 | 00:22:49.80 | 00:23:27.40 | +00:11:54 (50.8%) | 5:42 | 10.5 (48.8%) | ||
75 | SZUBER Szymon | 195 | MTB OBISZÓW TEAM szkółka Wilków | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 75 | 114 | POL20040128 | 00:00:32 | 00:12:30 | 00:23:50.00 | 00:24:22.55 | +00:12:49 (52.6%) | 5:57 | 10.1 (47.0%) | ||
76 | KAZIMIERCZAK Mateusz | 292 | MKS Polkowice | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 76 | 115 | POL20030608 | 00:00:49 | 00:12:05 | 00:23:33.70 | 00:24:23.05 | +00:12:50 (52.6%) | 5:53 | 10.2 (47.4%) | ||
77 | KONWA Alex | 227 | Fundacja Rozwoju Kolarstwa Krzysztofa Kuźniaka | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 77 | 117 | POL20061112 | 00:00:27 | 00:12:30 | 00:24:17.05 | 00:24:44.80 | +00:13:11 (53.3%) | 6:04 | 9.9 (46.0%) | ||
78 | CETNAR Patryk | 289 | ZS 3 LUBIN | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 78 | 118 | POL20051115 | 00:00:41 | 00:12:17 | 00:24:51.60 | 00:25:33.00 | +00:14:00 (54.8%) | 6:13 | 9.7 (45.1%) | ||
79 | PIOTROWSKI Jakub | 4 | MTB Obiszów Team – Wrocław | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 79 | 119 | POL20041013 | 00:00:45 | 00:12:50 | 00:24:50.15 | 00:25:35.50 | +00:14:02 (54.9%) | 6:12 | 9.7 (45.1%) | ||
80 | KOWCZ Bartek | 295 | ZS 3 LUBIN | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 80 | 121 | POL20040318 | 00:00:47 | 00:12:52 | 00:26:44.95 | 00:27:32.50 | +00:15:59 (58.1%) | 6:41 | 9 (41.9%) | ||
81 | PAPIERNIK Maciej | 290 | ZS 3 LUBIN | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 81 | 122 | POL20040801 | 00:00:46 | 00:14:06 | +00:08:47 | 7:03 | 8.5 (39.5%) | ||||
82 | GIEMZIK Piotr | 297 | Szkółka Kolarska W Krzeczynie Wielkim | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | 82 | 123 | POL20041012 | 00:00:28 | 00:14:26 | +00:08:48 | 7:13 | 8.3 (38.6%) | ||||
Niesklasyfikowani | ||||||||||||||||
SAWICKI Mateusz | 78 | UKS Copernicus Toruń | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | POL20030412 | DNF | 00:07:47 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
ARMATA Jakub | 291 | ZS 3 LUBIN | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | POL20050707 | DNF | 00:10:02 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
NIEMYJSKI Dawid | 288 | ZS 3 LUBIN | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | POL20050513 | DNF | 00:12:53 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
MANORYK Paweł | 294 | ZS 3 LUBIN | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | POL20050509 | DNF | 00:14:48 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) |
Total 86 results.