Organizator : | Stowarzyszenie MTB Obiszów Team |
Data : | 2015-09-20 |
Miejsce : | Obiszów |
Dystans : | 4 km |
Zgłoszonych : | 144 |
Wystartowało : | 132 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 124 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacje wg kategorii:
| Kat. I dziewczęta (2003 i młodsze) | Kat. II chłopcy (2003 i młodsi) | Kat. III dziewczęta (2001-2002) | Kat. IV chłopcy (2001-2002)
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | UCI | Czas startu | 2km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PUNIACH Bartosz | 14 | MKS Polkowice | Kat. IV chłopcy (2001-2002) | POL20010318 | 00:00:19 | 00:05:31 | ||
2 | CHOLEWA Maciej | 130 | MTB Obiszów Team | Kat. IV chłopcy (2001-2002) | POL20020921 | 00:00:16 | 00:05:45 | ||
3 | ŚWIERCZYŃSKI Samuel | 120 | Raz Na Wozie Brzeziny MTB Team | Kat. IV chłopcy (2001-2002) | POL20020221 | 00:00:19 | 00:05:46 | ||
4 | JAKUBOWSKI Grzegorz | 15 | MKS Polkowice | Kat. IV chłopcy (2001-2002) | POL20021118 | 00:00:18 | 00:05:55 | ||
5 | KOZINA Karol | 16 | MKS Polkowice | Kat. IV chłopcy (2001-2002) | POL20020514 | 00:00:18 | 00:06:23 | ||
6 | MIKINIK Kacper | 183 | MTB OBISZÓW TEAM GRĘBOCICE | Kat. IV chłopcy (2001-2002) | POL20020304 | 00:00:21 | 00:06:25 | ||
7 | MAKOWSKI Piotr | 246 | KKW Superior Wałbrzych | Kat. IV chłopcy (2001-2002) | POL20020812 | 00:00:22 | 00:06:31 | ||
8 | KOSMATKA Kajetan | 197 | MTB OBISZÓW TEAM szkółka Wilków | Kat. IV chłopcy (2001-2002) | POL20020703 | 00:00:18 | 00:06:32 | ||
9 | DROBNIK Mikołaj | 231 | TSR Wieruszów | Kat. IV chłopcy (2001-2002) | POL20020418 | 00:00:20 | 00:06:38 | ||
10 | BAGROWSKI Hubrert | 286 | MTB Obiszów Team - Grębocice | Kat. IV chłopcy (2001-2002) | POL20021113 | 00:00:21 | 00:06:40 | ||
11 | MAMCZURA Rafał | 277 | MTB Obiszów Team – Grębocicce | Kat. IV chłopcy (2001-2002) | POL20020620 | 00:00:21 | 00:07:05 | ||
12 | PIEKORZ Paweł | 97 | GK Viktoria Rybnik | Kat. IV chłopcy (2001-2002) | POL20010613 | 00:00:21 | 00:07:05 | ||
13 | BIERNACZYK Maks | 134 | MTB Obiszów Team | Kat. IV chłopcy (2001-2002) | POL20020324 | 00:00:22 | 00:07:22 | ||
14 | OLSZEWSKI Łukasz | 285 | MTB Obiszów Team - Grębocice | Kat. IV chłopcy (2001-2002) | POL20020322 | 00:00:23 | 00:07:24 | ||
15 | JANOSZKA Paweł | 104 | KTK Kalisz | Kat. IV chłopcy (2001-2002) | POL20020731 | 00:00:20 | 00:07:25 | ||
16 | CHOJAK Dominik | 259 | Szkółka Kolarska MLUKS BURGHARDT RASZKÓW | Kat. IV chłopcy (2001-2002) | POL20021001 | 00:00:21 | 00:07:26 | ||
17 | PALIGA Marcin | 135 | MTB Obiszów Team | Kat. IV chłopcy (2001-2002) | POL20020615 | 00:00:23 | 00:07:52 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||||
KRÓL Bartłomiej | 127 | MTB Obiszów Team | Kat. IV chłopcy (2001-2002) | POL20011211 | DNF | 00:10:03 DNF | |||
19 | JADOWSKI Kamil | 204 | MG LKS" BŁĘKITNI"PAULA-TRANS KOZIEGŁOWY | Kat. IV chłopcy (2001-2002) | POL20021009 | 00:00:24 | 00:14:09 |
Znaleziono 19 wynik(ów)