MISTRZOSTWA WOJSKA POLSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - 3000 M MĘŻCZYŹNI DO 35 LAT
Mistrzostwa Wojska Polskiego w biegach przełajowych - Indywidulanie
Mistrzostwa Wojska Polskiego w biegach przełajowych - Indywidulanie
Organizator : | INSPEKTORAT WSPARCIA SIŁ ZBROJNYCH |
Data : | 2018-10-23 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 3 km |
Zgłoszonych : | 30 |
Wystartowało : | 30 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 29 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Start_All 0.06km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST.SZER. OLEJARZ Artur | 50 | 12 Dywizja Zmechanizowana | SZCZECIN | 00:00:00 | 00:00:05 | ||
2 | ST.SZER. KUJAWSKI Łukasz | 55 | Siły Powietrzne | DĘBLIN | 00:00:00 | 00:00:05 | ||
3 | SZER. SZYMANOWSKI Krzysztof | 45 | 11 Lubuska Dywizji Kawalerii Pancernej | ŻAGAŃ | 00:00:00 | 00:00:06 | ||
4 | KPR. DEMCZYSZAK Mateusz | 46 | 11 Lubuska Dywizji Kawalerii Pancernej | ŻAGAŃ | 00:00:00 | 00:00:06 | ||
5 | SZER. KLAYBOR Dawid | 47 | 11 Lubuska Dywizji Kawalerii Pancernej | ŻAGAŃ | 00:00:00 | 00:00:06 | ||
6 | ST.SZER. NOWICKI Bartosz | 49 | 12 Dywizja Zmechanizowana | SZCZECIN | 00:00:00 | 00:00:06 | ||
7 | SZER. KOWALSKI Karol | 51 | 16 Dywizja Zmechanizowana | ELBLĄG | 00:00:00 | 00:00:06 | ||
8 | SZER. SZOSTAK Paweł | 53 | 16 Dywizja Zmechanizowana | ELBLĄG | 00:00:00 | 00:00:06 | ||
9 | PLUT. POKROP Hubert | 54 | Siły Powietrzne | DĘBLIN | 00:00:00 | 00:00:06 | ||
10 | SZER. GARSKI Dawid | 56 | Siły Powietrzne | DĘBLIN | 00:00:00 | 00:00:06 | ||
11 | MAR.ELEW. SOKOŁOWSKI Ryszard | 57 | Marynarka Wojenna | GDYNIA | 00:00:00 | 00:00:06 | ||
12 | ST.SZER. SKIBA Łukasz | 60 | Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych | BYDGOSZCZ | 00:00:00 | 00:00:06 | ||
13 | ST.SZER. URBANOWICZ Michał | 66 | Dowództwo Garnizonu Warszawa | WARSZAWA | 00:00:00 | 00:00:06 | ||
14 | KPT. BRESZKA Michał | 74 | Wyższe Szkolnictwo Wojskowe | BYDGOSZCZ | 00:00:00 | 00:00:06 | ||
15 | SZER. MIERZWA Mariusz | 76 | Wojska Obrony Terytorialnej | WARSZAWA | 00:00:00 | 00:00:06 | ||
16 | SZER. BŁASZCZYK Patryk | 48 | 12 Dywizja Zmechanizowana | SZCZECIN | 00:00:00 | 00:00:06 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||
SZER. FIGARSKI Dariusz | 67 | Dowództwo Garnizonu Warszawa | WARSZAWA | DNF | 00:00:06 DNF | |||
18 | ST.SZER. NESTOROWICZ Łukasz | 52 | 16 Dywizja Zmechanizowana | ELBLĄG | 00:00:00 | 00:00:07 | ||
19 | MAR. PIONK Rafał | 58 | Marynarka Wojenna | GDYNIA | 00:00:00 | 00:00:07 | ||
20 | ST.SZER. GOŁDYN Sebastian | 61 | Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych | BYDGOSZCZ | 00:00:00 | 00:00:07 | ||
21 | ST.SZER. DEROŃ Waldemar | 62 | Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych | BYDGOSZCZ | 00:00:00 | 00:00:07 | ||
22 | SZER. ZAWADKA Tomasz | 63 | Żandarmeria Wojskowa | WARSZAWA | 00:00:00 | 00:00:07 | ||
23 | ST.SZER. OLSZAK Paweł | 68 | Dowództwo Garnizonu Warszawa | WARSZAWA | 00:00:00 | 00:00:07 | ||
24 | POR. GOŁAWSKI Rafał | 69 | Instytucje Centralne MON | WARSZAWA | 00:00:00 | 00:00:07 | ||
25 | PPOR. JÓZEFIAK Paweł | 75 | Wojska Obrony Terytorialnej | WARSZAWA | 00:00:00 | 00:00:07 | ||
26 | MAT. WRYCZA Daniel | 59 | Marynarka Wojenna | GDYNIA | 00:00:00 | 00:00:08 | ||
27 | ST.SZER. GĘSICH Kamil | 64 | Żandarmeria Wojskowa | WARSZAWA | 00:00:00 | 00:00:08 | ||
28 | SIERŻ.PCHOR. HŁADUNIUK Patryk | 72 | Wyższe Szkolnictwo Wojskowe | BYDGOSZCZ | 00:00:00 | 00:00:08 | ||
29 | PKR.PCHOR. PAWŁOWSKI Patryk | 73 | Wyższe Szkolnictwo Wojskowe | BYDGOSZCZ | 00:00:00 | 00:00:08 | ||
30 | SZER. DROZD Jakub | 77 | Wojska Obrony Terytorialnej | WARSZAWA | 00:00:00 | 00:00:08 |
Znaleziono 30 wynik(ów)