MISTRZOSTWA WOJSKA POLSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - POW. 45 LAT - 8000M
MISTRZOSTWA WOJSKA POLSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
MISTRZOSTWA WOJSKA POLSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
Organizator : | 1 Brygada Logistyczna |
Data : | 2023-04-18 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 8 km |
Zgłoszonych : | 20 |
Wystartowało : | 18 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 18 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | 0.05km | 1km | 2km | 4km | 6km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST.CHOR.SZTAB. WIDZ Grzegorz | 180 | 18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA | SIEDLCE | 00:00:09 | 00:03:47 | 00:07:35 | 00:15:32 | 00:23:37 | ||
2 | ST.CHOR.SZTAB. SIKUT Arkadiusz | 183 | INSPEKTORAT WSPARCIA SIŁ ZBROJNYCH | BYDGOSZCZ | 00:00:09 | 00:03:40 | 00:07:23 | 00:15:13 | 00:23:05 | ||
3 | CHOR. KRELA Andrzej | 184 | INSPEKTORAT WSPARCIA SIŁ ZBROJNYCH | BYDGOSZCZ | 00:00:09 | 00:03:45 | 00:07:00 | 00:14:22 | 00:21:52 | ||
4 | SZER. OT GUŁAJ Artur | 181 | WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ | ZEGRZE | 00:00:08 | 00:03:21 | 00:06:40 | 00:13:32 | 00:20:26 | ||
5 | ST.SZER. OT SZYDLIK Adam | 182 | WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ | ZEGRZE | 00:00:09 | 00:03:25 | 00:06:47 | 00:13:40 | 00:20:35 | ||
6 | ST.CHOR. PLESIŃSKI Mariusz | 167 | 11 DYWIZJA KAWALRII PANCERNEJ | ŻAGAŃ | 00:00:08 | 00:03:21 | 00:06:40 | 00:13:39 | 00:20:30 | ||
7 | CHOR. WIŚNIEWSKI Tomasz | 168 | 11 DYWIZJA KAWALRII PANCERNEJ | ŻAGAŃ | 00:00:10 | 00:03:53 | 00:07:34 | 00:15:12 | 00:22:59 | ||
8 | ST.CHOR.SZTAB. RĘBACZ Jaroslaw | 169 | SIŁY POWIETRZNE | DĘBLIN | 00:00:09 | 00:03:47 | 00:07:36 | 00:15:32 | 00:23:37 | ||
9 | CHOR. CICHOCKI Jarosław | 170 | SIŁY POWIETRZNE | DĘBLIN | 00:00:09 | 00:03:42 | 00:07:23 | 00:14:57 | 00:22:31 | ||
10 | PLUT. SZCZESNIAK Zenon | 171 | 12 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA | SZCZECIN | 00:00:09 | 00:03:35 | 00:07:04 | 00:14:13 | 00:21:25 | ||
11 | ST.SZER. BARTKIEWICZ Krzysztof | 172 | 12 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA | SZCZECIN | 00:00:09 | 00:03:23 | 00:06:42 | 00:13:37 | 00:20:39 | ||
12 | MŁ.CHOR. DUBACKI Janusz | 173 | MARYNARKA WOJENNA | GDYNIA | 00:00:10 | 00:04:17 | 00:08:42 | 00:17:55 | 00:27:21 | ||
13 | ST.SIERŻ. OLSZEWSKI Marek | 174 | 16 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA | ELBLĄG | 00:00:08 | 00:03:26 | 00:06:53 | 00:14:07 | 00:21:25 | ||
14 | ST.SZER.SPEC. BRYL Mirosław | 175 | 16 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA | ELBLĄG | 00:00:09 | 00:03:53 | 00:07:44 | 00:15:32 | 00:23:25 | ||
15 | MŁ.CHOR. DURKIEWICZ Aleksander | 176 | UCZELNIE WOJSKOWE | WARSZAWA | 00:00:10 | 00:04:10 | 00:08:31 | 00:17:45 | 00:27:08 | ||
16 | ST.CHOR.SZTAB. TOMAKA Bogusław | 177 | DOWÓDZTWO GARNIZONU WARSZAWA | WARSZAWA | 00:00:08 | 00:07:33 | 00:15:44 | 00:24:07 | 00:27:45 | ||
17 | ST.KPR. MROZICKI Paweł | 178 | DOWÓDZTWO GARNIZONU WARSZAWA | WARSZAWA | 00:00:10 | 00:03:56 | 00:07:52 | 00:15:58 | 00:24:19 | ||
18 | CHOR. KARUŚ Waldemar | 179 | 18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA | SIEDLCE | 00:00:09 | 00:03:46 | 00:07:36 | 00:15:31 | 00:23:37 |
Znaleziono 18 wynik(ów)