MISTRZOSTWA WP W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - M DO 35 LAT - 8 000M
MISTRZOSTWA WOJSKA POLSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
MISTRZOSTWA WOJSKA POLSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
Organizator : | 10 Brygada Logistyczna |
Data : | 2021-05-12 |
Miejsce : | Opole |
Dystans : | 8 km |
Zgłoszonych : | 27 |
Wystartowało : | 27 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 26 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | 0.05km | 1km | 2km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST.SZER. GRYCKO Tomasz | 135 | SIŁY POWIETRZNE | 00:00:00 | 00:00:08 | 00:03:19 | 00:06:27 | |||
2 | ST.SZER. OLEJARZ Artur | 26 | 12 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA | 00:00:00 | 00:00:08 | 00:03:20 | 00:06:28 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||||
DQ | ST.SZER. NOWICKI Adam | 25 | 12 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA | DQ | 00:00:08 DQ | 00:03:20 DQ | 00:06:28 DQ | |||
4 | ST.SZER. KABAT Damian | 27 | 12 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA | 00:00:00 | 00:00:08 | 00:03:21 | 00:06:29 | |||
5 | SZER. DOBROWOLSKI Emil | 61 | 18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA | 00:00:00 | 00:00:08 | 00:03:21 | 00:06:32 | |||
6 | SZER. MŁYNARZ Kamil | 153 | WOJSKA OBRONY TERYTORIALNE | 00:00:00 | 00:00:09 | 00:03:20 | 00:06:34 | |||
7 | SZER. LEOŃCZUK Andrzej | 62 | 18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA | 00:00:00 | 00:00:09 | 00:03:21 | 00:06:35 | |||
8 | SZER. GOSIEWSKI Krzysztof | 114 | INSPEKTORAT WSPARCIA SZ | 00:00:00 | 00:00:08 | 00:03:23 | 00:06:38 | |||
9 | KPR. MŁODZIKOWSKI Paweł | 63 | 18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA | 00:00:00 | 00:00:08 | 00:03:22 | 00:06:38 | |||
10 | SZER. MARYSIAK Adam | 10 | 11 DYWIZJA KAWALERII PANCERNEJ | 00:00:00 | 00:00:09 | 00:03:25 | 00:06:40 | |||
11 | SZER. GARSKI Dawid | 134 | SIŁY POWIETRZNE | 00:00:00 | 00:00:09 | 00:03:32 | 00:06:49 | |||
12 | SZER. HALCZAK Szymon | 7 | 11 DYWIZJA KAWALERII PANCERNEJ | 00:00:00 | 00:00:08 | 00:03:29 | 00:06:52 | |||
13 | SZER. TSCHIRCH Krzysztof | 8 | 11 DYWIZJA KAWALERII PANCERNEJ | 00:00:00 | 00:00:08 | 00:03:32 | 00:06:54 | |||
14 | PCHOR. SUSZCZEWSKI Marcin | 79 | WYŻSZE SZKOLNICTWO WOJSKOWE | 00:00:00 | 00:00:09 | 00:03:33 | 00:06:59 | |||
15 | SZER. SOKOŁOWSKI Ryszard | 113 | INSPEKTORAT WSPARCIA SZ | 00:00:00 | 00:00:08 | 00:03:32 | 00:07:01 | |||
16 | SZER. SOWIŃSKI Patryk | 133 | SIŁY POWIETRZNE | 00:00:00 | 00:00:09 | 00:03:32 | 00:07:02 | |||
17 | ST.SZER. STACHURA Damian | 152 | WOJSKA OBRONY TERYTORIALNE | 00:00:00 | 00:00:09 | 00:03:36 | 00:07:12 | |||
18 | SZER. NALEWALSKI Rafał | 112 | INSPEKTORAT WSPARCIA SZ | 00:00:00 | 00:00:08 | 00:03:38 | 00:07:13 | |||
19 | SZER. SKUPIŃSKI Damian | 151 | WOJSKA OBRONY TERYTORIALNE | 00:00:00 | 00:00:10 | 00:03:45 | 00:07:20 | |||
20 | SZER. KOPCZYŃSKI Szymon | 43 | 16 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA | 00:00:00 | 00:00:10 | 00:03:40 | 00:07:21 | |||
21 | PCHOR. MEZGLEWSKI Kamil | 80 | WYŻSZE SZKOLNICTWO WOJSKOWE | 00:00:00 | 00:00:09 | 00:03:44 | 00:07:25 | |||
22 | ST.SZER. BRYNDA Marcin | 44 | 16 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA | 00:00:00 | 00:00:10 | 00:03:46 | 00:07:25 | |||
23 | PCHOR. PAWŁOWSKI Michał | 81 | WYŻSZE SZKOLNICTWO WOJSKOWE | 00:00:00 | 00:00:10 | 00:03:45 | 00:07:26 | |||
24 | MAR. JANKOWSKI Miłosz | 97 | MARYNARKA WOJENNA | 00:00:00 | 00:00:10 | 00:03:44 | 00:07:29 | |||
25 | ST.KPR. KALATA Łukasz | 45 | 16 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA | 00:00:00 | 00:00:10 | 00:03:47 | 00:07:32 | |||
26 | ST.MAT BORYSIUK Arkadiusz | 98 | MARYNARKA WOJENNA | 00:00:00 | 00:00:10 | 00:03:52 | 00:07:41 | |||
MAT PECZ Igor | 99 | MARYNARKA WOJENNA | DNF | 00:00:09 DNF | 00:04:00 DNF | 00:08:01 DNF |
Znaleziono 27 wynik(ów)