MISTRZOSTWA WP W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - M POW. 36 LAT - 3 000M
MISTRZOSTWA WOJSKA POLSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
MISTRZOSTWA WOJSKA POLSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
Organizator : | 10 Brygada Logistyczna |
Data : | 2021-05-12 |
Miejsce : | Opole |
Dystans : | 3 km |
Zgłoszonych : | 27 |
Wystartowało : | 27 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 27 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | 0.05 0.05km |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST.SZER. NOWICKI Bartosz | 22 | 12 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA | 00:00:08 | |||
2 | ST.SZER. GORLACH Dawid | 24 | 12 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA | 00:00:08 | |||
3 | ST.SZER. NESTOROWICZ Łukasz | 58 | 18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA | 00:00:08 | |||
4 | ST.KPR. NOCEK Paweł | 117 | INSPEKTORAT WSPARCIA SZ | 00:00:08 | |||
5 | SIERŻ. POKROP Hubert | 132 | SIŁY POWIETRZNE | 00:00:08 | |||
6 | PLUT. WIŚNIOWSKI Krzysztof | 12 | 11 DYWIZJA KAWALERII PANCERNEJ | 00:00:09 | |||
7 | KPR. PISULSKI Adam | 13 | 11 DYWIZJA KAWALERII PANCERNEJ | 00:00:09 | |||
8 | PLUT. KRYCA Dominik | 15 | 11 DYWIZJA KAWALERII PANCERNEJ | 00:00:09 | |||
9 | ST.SZER. CHRUŚCIEL Filip | 23 | 12 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA | 00:00:09 | |||
10 | SZER.ZIMMER Łukasz | 40 | 16 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA | 00:00:09 | |||
11 | SIERŻ. JĘDRASZEK Tomasz | 42 | 16 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA | 00:00:09 | |||
12 | ST.SZER. NOWAK Marcin | 59 | 18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA | 00:00:09 | |||
13 | SIERŻ. GÓRNY Maciej | 115 | INSPEKTORAT WSPARCIA SZ | 00:00:09 | |||
14 | ST.SZER. SZYSZKA Mariusz | 116 | INSPEKTORAT WSPARCIA SZ | 00:00:09 | |||
15 | SIERŻ. WALASZCZYK Paweł | 130 | SIŁY POWIETRZNE | 00:00:09 | |||
16 | SZER. GETEK Marcin | 148 | WOJSKA OBRONY TERYTORIALNE | 00:00:09 | |||
17 | SZER. BURZYŃSKI Aleksander | 150 | WOJSKA OBRONY TERYTORIALNE | 00:00:09 | |||
18 | ST.SZER. MIKA Mateusz | 78 | WYŻSZE SZKOLNICTWO WOJSKOWE | 00:00:09 | |||
19 | CHOR.MAR.RICHERT Marcin | 96 | MARYNARKA WOJENNA | 00:00:09 | |||
20 | ST.SZER. AMBROZIAK Marcin | 41 | 16 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA | 00:00:10 | |||
21 | ST.SZER. ŻELAZNY Kamil | 60 | 18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA | 00:00:10 | |||
22 | MAR. PIONK Rafał | 94 | MARYNARKA WOJENNA | 00:00:10 | |||
23 | CHOR. PIETRAS Marcin | 95 | MARYNARKA WOJENNA | 00:00:10 | |||
24 | PLUT. SEREMAK Paweł | 131 | SIŁY POWIETRZNE | 00:00:10 | |||
25 | SZER. SZMIST Szymon | 149 | WOJSKA OBRONY TERYTORIALNE | 00:00:10 | |||
26 | KPT. BRESZKA Michał | 76 | WYŻSZE SZKOLNICTWO WOJSKOWE | 00:00:10 | |||
27 | MJR BZDAWSKI Maciej | 77 | WYŻSZE SZKOLNICTWO WOJSKOWE | 00:00:11 |
Znaleziono 27 wynik(ów)